>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

10 euro w totosi.com

S 0

straznick

Użytkownik
Siema!

panowie mam pytanie po postawieniu kuponiku w którym miejscu moge sprawdzić jak stawiałem??

Ok juz mam w rozdziałce 800X600 nie widac ale jak zmieniłem na większą znalazłem ????
 
B 0

banned123

Użytkownik
We provided to credit on you betting account the requested money not having it been able to evade for one of the following causes:


Incomplete/wrong banking data;bonus can&#39;t be whithdrawn but you have to spend them only to bet.
 
B 0

banned123

Użytkownik
Chyba wypłata poszła do realizacji bo nie dostalem dzis zadnego maila :mrgreen:
mialem 30 i wyplaclem 20 wiec zostawilem te 10 na koncie. ciekawe czy dojda pieniadze
 
yako 0

yako

Użytkownik
Jesli komus uda sie wyplacic kaske od nich to bardzo prosze o cynk w tym temacie !!!! U mnie na koncie juz ok 30 Euro i nie wiem czy dalej sie w to bawic czy dac sobie spokoj ???


Z gory dzieki ????
 
A 2

areklipno

Użytkownik
panowie poczekajmy pograjmy te 2 miesiące i pozniej sie zobaczy
a jak beda żądali depozytu to sie im wplaci z 5 euro niech sie cieszą
wtedy juz nie beda mogli tak sobie nie wypłacać
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Chyba wypłata poszła do realizacji bo nie dostalem dzis zadnego maila :mrgreen:
mialem 30 i wyplaclem 20 wiec zostawilem te 10 na koncie. ciekawe czy dojda pieniadze

jak 20 wyplacales to od razu 10 idzie na oplaty bankowe i 10 moze ci przyjdzie na konto jesli wogole oni wyplacają
 
power3000 0

power3000

Użytkownik
witam a ja zleciłem wypłate i dostałem takego maila moze ktos powiedziec co to oznacza ??????



Dear client,

Kindly be informed that bank charges from a withdrawal request are about 10 euros. Please confirm to us if you would like that we process your withdrawal request.

Should you require further information please do not hesitate to contact us.
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
z tego co wyczytałem to nie, że wypłacaja po 2 miesiącach tylko, że jeśli bonus nie będzie używany przez 2 miechy to go usuwają :!:
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Panowie korzystając zawsze z jakiejkolwiek promocji polecam dokłądnie przeczytać Regulamin bo później tylko jest płacz i zgrzytanie zębów ;)
 
A 2

areklipno

Użytkownik
mam pytanko:
Może ktoś wie jak rozliczany jest zakład na totosiku goal/nogoal??
bo jeśli jest tak że jak padnie bramka to wygrany (jak sie postawi goal) to gorąco polecam
bo np.:
mecz
Inter-Messina goal 1,95
no goal 1,65
bo przecież nie wierze żeby Inter nie strzelił bramki słabej Messinie na własnym terenie
 
C 174

cezi77

Użytkownik
mam pytanko:
Może ktoś wie jak rozliczany jest zakład na totosiku goal/nogoal??
bo jeśli jest tak że jak padnie bramka to wygrany (jak sie postawi goal) to gorąco polecam
bo np.:
mecz
Inter-Messina goal 1,95
no goal 1,65
bo przecież nie wierze żeby Inter nie strzelił bramki słabej Messinie na własnym terenie
nie masz racji;) chodzi o to ze obie druzyny strzela gola;) gdyby bylo na sam inter kurs bylby pewnie ok @1.10
 
Do góry Bottom