>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

10 euro w totosi.com

kowboj 143

kowboj

Użytkownik
These bonuses cannot be withdrawn/paid-out but must be used for the placing of bets. A bonus must be used, if not differently specified, within two months of it being placed in to the account or else it will be withdrawn.
Chyba nie mozna wyplacic z bonusu ????
Jak na moje to piszą tak &quot;Bonus nie może być od razu wypłacony, tylko użyty w zakładach. Bonus musi być użyty, jeśli nie ma innej specyfikacji, w przeciągu dwóch miesięcy albo zostanie usunięty z konta.&quot;

Nie wiem dokładnie czy dobrze skumałem to z miesiącem. Napisałem do supportu w kwestii obrotu itd.
 
szary 0

szary

Użytkownik
Jakoś nie może mi się wyświetlić zawartość tej stronki...działam na Operze
Opera to siano, wielu stron nie otwiera :jezora: Polecam Firefoxa, a jeśli działasz pod windowsem to jeszcze lepiej Maxthon.

jesli 2 mce trzeba będzie poczekac na kaske to nie za bardzo
Ale za to ile w tym czasie możesz nazbierać... :spokodfhgfh:
 
tomazo 0

tomazo

Użytkownik
jesli 2 mce trzeba będzie poczekac na kaske to nie za bardzo
Ale za to ile w tym czasie możesz nazbierać... :spokodfhgfh:[/quote]

W moim przypadku nierealne. Na starbecie miałem 25 euro. Zleciłem wypłate. Wyskoczyło mi, że musze poczekać te nieszczęsne 7 dni. Po 24h zostałem goły i wesoły. Mam nadzieje, że tym razem będzie lepiej.

Dzięki za adres bukmachera.
Pozdrawiam.
 
W 2

wislak

Forum VIP
kurde mi sie laduje od 10 min i nic ;/ pojawia sie ten napis do gory i sie tak wlecze ze nie chce przejsc ;/ tez wam wolno chodzi?
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
JA TEZ POTWIERDZAM JESTE 10 EURO!!!SZKODA ZE NIE MA NHL!!!

mi odpisali emaila ze te 10 Euro jest nie do ruszenia od nich, co sie ponad to ugra to mozna wyplacic po 2 mcach jesli ma sie wplacony depozyt--buk strasznie do d.... takze niestety nie ma sie czym podniecac.
 
mistrz 0

mistrz

Użytkownik
KURCZE I TO MNIE WKURZA
ZE DAJE PROMO WSZYSCY SIE PODNICJA
A TU ZE PO 2 MIECHCH MOZNA WYPŁACIOSC I TO Z DEPOZYTEM!!!
A TAK POZA TYM TO ZAGRAŁEM WCZORAJ NA LANUS I ESTUDINTES I OBYDWA WYGRALI!!!POSTAWAIĘŁM ZA 10 DUZY KURS DUZA WYGRANA!!!POZDRO FOR JANUSZ TETMAJER WOJCIECH RUDZIANIEC I SARA TETMAJER ELKA TETMAJER!!!
 
Do góry Bottom