>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

10 euro w totosi.com

dj_spoooke 0

dj_spoooke

Użytkownik
napisali mi ze mieli chwilowe problemy z wyplatami ze czesc owszem dostala przed nowym rokiem ale kto jeszcze nie dostal to po nowym roku, ja naprzyklad mam miec przelew w czwartek czyli max w poniedzialek powinny byc pieniadze na koncie :mrgreen:
 
P 0

pele_1983

Użytkownik
mamy pytanko mamna koncie ponad 15 Euro. Czy moge je smiało wypłacic? Czy musze uzbierac 30 E i dopiero wypłata, bo wczesniej niektorzy pisali ze trzeba uzbierac 30 E i dopiero wypłata, a widze teraz ze niektorzy wypłacali mniejsze kwoty. nie wiem co robic.

Pozdrawiam
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
mamy pytanko mamna koncie ponad 15 Euro. Czy moge je smiało wypłacic? Czy musze uzbierac 30 E i dopiero wypłata, bo wczesniej niektorzy pisali ze trzeba uzbierac 30 E i dopiero wypłata, a widze teraz ze niektorzy wypłacali mniejsze kwoty. nie wiem co robic.

Pozdrawiam
Jak bedziesz chciał wypłacic te 15 to zostanie ci całe -2 EURO &lt;lol2&gt; Opłata za przelew koło 14 euro, niektorym po 17 brało
 
T 0

tre69

Użytkownik
[email protected]


btw dzis napisali mi maila:

Dear client,


Kindly be informed that your payment bank request has been processed as requested and money would be credited into your Bank Account next Friday.


Please do not hesitate to contact us once again in case you would require further assistance.

Regards, totosi.com



zdaje sie ze wszystko zmierza w dobrym kierunku.

pozdrawiam
 
K 0

konan3

Użytkownik
mam prośbe czy może mi ktoś to przetłumaczyć ale dobrze bo z domysłami to sam sobie potrafie to zrobić wypłaciłem 57.65 ojro i ciągle czekam

Dear Client,
Please be informed that in order to process your withdrawal request you are required to quote your full address details as they were not fully inputted during your registration process.

Should you require further assistance, please do not hesitate to contact us.

Regards


[email protected]
 
K 0

konan3

Użytkownik
tak to zrozumiałem ale dane w czym
odnośnie adresu zamieszkania
czy dane podane w informacjach banku przy zlecaniu wypłaty
prędzej to pierwsze bo wchodziłem na strone i kasa została odjęta
ale co do adresu to też posiadają przecież wysłałum im skan dowodu osobistego
 
T 0

tre69

Użytkownik
tak chodzi o adres, musiales cos pominac badz jest jakas rozbierznosc z dowodem wlasnie.
Popraw, dopisz, wyslij maila ze zrobiles o co prosza i wszystko powinno grac.
 
D 0

dandi1

Użytkownik
Jezeli jest ktos komu wylacili kase to mam pytanie:
Ile pieniazki szły z Wloch do Waszego Banku i w jakim Banku macie konto :?:
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
LUDZIE CZYTAJCIE CO PISZA W INNYCH STRONACH SLEDZCIE TEMAT!!!!!!!!!!
PYTANIE O WYPLATY BYLO JUZ JAKIS CZAS TEMU

KASA LUDZIOM PRZYCHODZILA w chyba 21 dni maksymalnie BO PISALI ZE TOTOSI MIALO JAKIES PROBLEMY W WYPLATAMI I ZE JUZ JEST WSZYSTKO OK
WIEC JAK KLIKNIECIE WYPLATE TO SPOKOJNIE CZEKAC!!!!!!!

NABIJACIE SE POSTY TYLKO TAKIMI PYTANIAMI

a co a ile a jak dlugo

TO WSZYSTKO BYLO!!!!!!!

CZYTAJCIE!!!!
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
nie ty o tym decydujesz jesli moderator uzna ze powineinem dostac warna to mi da ale uwazam ze ten post byl potrzebny dla tych co chca nabijac posty zamiast tylko poczytac troche
 
A 2

areklipno

Użytkownik
ludzie po co wy sie kłócicie jak mod bedzie chciał dać warna to da jak nie to nie a wy sie kłócicie - i kto tu nabija posty?

jak chlopak dostałby warna to by sie nauczył ze najpierw nalezy czytać temat a poźniej pytać jak nie dostał - ma szczęście


a teraz moje pytanie:

Czy też macie problemy z dostaniem sie na strone totosi w godzinech 15-18??
wiem ze to było juz poruszane ale o to chodzi ze podczas świat i po nich tego problemu nie było a teraz znowu sie pojawił i chce sie dowiedzieć czy wy macie to samo czy u mnie coś szwankuje
 
Do góry Bottom