>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

10 euro w totosi.com

T 0

tre69

Użytkownik
nie ty o tym decydujesz jesli moderator uzna ze powineinem dostac warna to mi da ale uwazam ze ten post byl potrzebny dla tych co chca nabijac posty zamiast tylko poczytac troche

skoro nie ja to ty tym bardziej.
i nie unos sie tak czlowieczku, ty sie czytasz w ogole? ;-)
terapie prowadzisz? daj ze na wstrzymanie.
i jesli moderator uzna to uzna ty tu chyba nie jestes szeryfem. :twisted:

no offence

pozdrawiam



+1 :jupi:

Czy też macie problemy z dostaniem sie na strone totosi w godzinech 15-18??
zadnych
 
szary 0

szary

Użytkownik
To że promocja już minęła więdzą prawie wszyscy od dawna. Ameryki nie odkryłeś :zoltakartka:

A tak w ogóle czy pozycja w regulaminie tej promocji mówiąca że wypłata jest możliwa dopiero po 2 miesiącach nie obowiązuje? Czy osoby które już wypłaciły miały może dłużej konto?
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Po 2 miesiacach to Ci bonus przepada.

Ja sie zarejestrowalem jak tylko tu na forum podali news&#39;a o tym ???? I kasa dotarla po tygodniu (czas swiateczny).
 
emil777 0

emil777

Użytkownik
pieniądze już na koncie ????

Tytuł przelewu WITHDRAWAL TOTOSI A/C
Kwota uznania rachunku odbiorcy 254,04 PLN


btw-jak ktoś ma stary dowód wystarczy skan tej strony ze zdjęciem
 
dj_spoooke 0

dj_spoooke

Użytkownik
ja rowniez dzis otrzymalem 220 zl tak na oko odliczyli jakies 13 euro, wiec buk oki jeszcze teraz mi przyslali ze zrobili bonus 8% od wplaty heee, moze i maja slaba oferte ale czasami to dobrze bo nie ma na czym czlowieka poniesc ;-)
 
emil777 0

emil777

Użytkownik
ja 11 grudnia zleciłem,12 przyszło potwierdzenie wypłaty,18 przyszedł email,że chcą skan dowodu,19 wysłałem skan i dostałem potwierdzenie,a 2 stycznia mejl,że do 5 pieniądze będą na koncie
 
zdrena 0

zdrena

Użytkownik
HEHE i ja też mam kasę. ????
Wypłatę zleciłem 19 grudnia. // edited: oczywiście chodziło o grudzień

A tutaj skanik ????
 
zdrena 0

zdrena

Użytkownik
zdrena, Jakki podales swift code????
SWIFT mbanku: BREXPLPWMUL

wlasnie co to znaczy?
Intermediary Bank/Bic
Beneficiary Bank/Swiftcode
Iban code
Intermediary Bank/Bic &lt;= nie mam pojęcia co to jest, ale nie trzeba tego wpisywać
Beneficiary Bank/Swiftcode &lt;= to kod banku, każdy posiada swój indywidualny kod
Iban code &lt;= to jest numer konta poprzedzony kodem kraju -dla Polski &quot;PL&quot;

Podaje kody SWIFT dla poszczególnych banków (tak na przyszłość)
BPH: BPHKPLPK
Inteligo: BPKOPLPW
Kredyt Bank: KRDBPLPW
Lukas Bank: LUBWPLPR
Mbank: BREXPLPWMUL
Millenium Bank: BIGBPLPW
Nordea Bank: NDEAPLP2
PBK: BPHKPLPK
Pekao SA: PKOPPLPW
PKO BP: BPKOPLPW
VW Bank: VOWAPLP1
WBK: WBKPPLPP
 
Do góry Bottom