>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami 1. Liga Żużlowa w szonie 2023

Status
Zamknięty.
maniek81 327,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Musielak over 10.5 pkt. 1.85 forbet
Chłop wraca po kontuzji, ale skoro wraca to musi być dobrze. Myślę, że dziś będzie mocnym punktem gospodarzy, a że rywal za mocny nie przyjeżdża, to sporo punktów wpadnie. Mocny powrót po kontuzji, to pewność siebie na następne spotkania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +569
maniek81 327,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Brennan wcale nie musi zrobić mniej, niż zrobiłby Gapa. W ubiegłym sezonie miewał fajne mecze ze zdobyczą dwucyfrową, więc kto wie. Bez powodu chyba nie wskoczył w miejsce Gapy.
 
maniek81 327,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Brennan - Rew [1] 1.95 Forbet
Dałem się wpuścić w maliny 😂

Ryzykuję, a co. Musi być jakiś powód, że wskoczył do składu w miejsce Gapy. Mając na względzie też przyzwoite występy w ubiegłym sezonie, to skłaniam się tu w tej parze ku niemu.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Brennan - Rew [1] 1.95 Forbet

Ryzykuję, a co. Musi być jakiś powód, że wskoczył do składu w miejsce Gapy. Mając na względzie też przyzwoite występy w ubiegłym sezonie, to skłaniam się tu w tej parze ku niemu.
Powód jest, Gapa ma stłuczony bark
 
maniek81 327,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Coś jest w tym, że drużyna jak jest osłabiona, to się tak zmobilizuje, że potrafi walczyć o zwycięstwo, gdzie przez różne okoliczności skazywana była na porażkę. Dzisiaj Gdańsk wygrywa mecz, którego nie mieli prawa wygrać. Było blisko, by to samo zrobił Ostrów w Gdańsku. Wcale nie jestem przekonany, że gdyby Jensen był w pełni sił i dziś jechał, to Gdańsk wygrałby ten mecz.
 
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Landshut - Bydgoszcz

Landshut handicap +0,5 w biegu juniorskim @1,8 sts ✅ (4-2 Landshut)

Szczerze mówiąc jestem bardzo pozytywnie tak wysokim kursem na to zdarzenie. W biegu juniorskim zobaczymy dwóch najlepszych juniorów ligi: Przyjemskiego i Blodorna. I o ile Przyjemski faworytem jest tego biegu, to o trzecią pozycję wyżej stawiam Bachubera, który zna ten tor bardzo dobrze. Buszkiewicz natomiast w Bydgoszczy może powalczyć o jakieś punkty, ale na wyjazdach jest tragiczny. Landshut jeszcze w tym sezonie nie przegrało biegu juniorskiego i myślę, że zostanie tak dalej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1106
maniek81 327,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Berge + Lyager vs Nilsson + Bellego [1] 1.60 forbet

Berge, który powinien dziś być mocnym punktem gospodarzy. Do tego w parze Lyager, który w zeszłym roku jechał tu dobrze do momentu defektu. Z drugiej strony Bellego swoje zrobi, ale nie wierzę w Nilssona, który nie zachwyca.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +840
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Piękna antyreklama dzisiaj w Ostrowie. Na siłę jechać zawody do 8 biegu. Nie wiem kto puścił to gówno, aż brak słów
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Dawno mnie tak te marynarki ...nie wk.....żeby zmienić przepisy i nakazać Ovii jako pierwszoligowcowi użycie plandeki która nie jest obowiązkowa to zwykle świństwo...ale obowiązkowa tylko dla Ovii...ja prdl ...
Pytanie z innej beczki Fortuna i over Lahtiego rozumiem że zwrot powinien być?a bieg juniorski jeśli wszedł to zwrot czy zaliczą bo miałem +3.5 orła? Jak to u nich wyglądało?bo dawno nie było przerwanego meczu...
 
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
To co dzisiaj na pierwszy ogień dubel Poznań (1,70) + Zielona Góra (1,75) = 2,98 Fortuna

Według mnie warto pograć. Poznań ma Seiferta Salka który jest w bardzo dobrej dyspozycji do tego doszedł Krakowiak który pokazał w ostatnim meczu ze gdy przejedzie cały bieg to jest forma 😉. Do tego stabilny Lindbaeck który dowozi ważne pkt. Gala w ostatnim meczu spoko występ i oby to nie był jednorazowy wyskok. W Rybniku niby jest Zagar ( wielką zagadką jest to jak pojedzie) jest Kurtz który nieźle punktuje ale nie wystrzega się wpadek w pojedynczych biegach no i Hansen ale to podobnie jak wyżej. Jak dla mnie gospodarze to biorą 6-10pkt

U sąsiadów z zachodu dzisiaj zagosci Zielona Góra. Bardzo mocna czwórka seniorów i do tego na juniorce Curzytek. Gospodarze to Huckenbeck, Berge i Nilsson. Na juniorce Bloedorn czy przeciwstawia się przyjezdnym? Według mnie po dość wyrownanym meczu to Falubaz wygra 4-8pkt.
Póki co tyle.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +327
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom