>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Temat z analizami 1. Liga Żużlowa w szonie 2023

Status
Zamknięty.
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Jedyne dzisiejsze spotkanie ligowe. Rybnickie Rekiny mają chęć aby wydostać się ze strefy spadkowej. Przyjezdny Orzeł, który nie wygrał na tym owalu od 24 lat w przypadku wygranej usadowi się tuż za plecami prowadzącego Falubazu. Po niespodziewanej porażce z Wybrzeżem u siebie Łodzianie wybrali się do deszczowego Ostrowa gdzie w cieniu skandalu zainkasowali dwa punkty. Tak po prawdzie trudno wyrokować na co stać w tym momencie Orzeł z niedoleczonym Gapą. ROW zdobył zaś ostatnio po męczarniach upragnione pierwsze oczka. Czy pójdzie dzisiaj za ciosem? Wg mnie spotkanie będzie zacięte. Rybnik dotychczas dwa razy mocno przegrał, a trzy spotkania kończyły się różnicą 1,2 i trzech oczek. Jako drużyna nie funkcjonują jednolicie, mają przestoje i punkty uciekają. Orzeł na wyjazdach pokazuje się z nie najgorszej strony. Wkalkulowana porażka w Bydgoszczy 49-41 i do tego dwa zwycięstwa niezbyt przekonywujące z Ostrovią i Skorpionami. Skoro przewiduję dość wyrównane spotkanie, nie byłbym nawet zdziwiony zwycięstwem przyjezdnych, a jednocześnie jestem w opozycji do bukmacherów solidarnie stawiających na Rekiny to pójdę w stronę gości zabezpieczając się handi. Na dziś dwa zdarzenia:

ROW - Orzeł +6,5 @ 1,65 forBet

ROW - Orzeł +4,5 @ 1,95 forBet

Pozdro!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +397
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Nowy dzień, nowe możliwości. Przed Wybrzeżem szereg spotkań, które bardzo powinny wyklarować sytuację na dole tabeli. Bezpośrednie pojedynki z Diabłami i Skorpionami dom - wyjazd przed nami. Dzisiaj pierwszy z nich - nad Bałtyk przyjedzie drużyna z Landshut. Od długiego już czasu tor gospodarzy nie jest ich sprzymierzeńcem. Nie chodzi już nawet o ten sezon i fartowne zwycięstwo ze zdziesiątkowanym Ostrowem czy rozjechanie Gdańszczan przez Falubaz. Ten tor jest męczarnią od dłuższego czasu.

Jednak jeśli nie z Diabłami to z kim mamy u siebie wygrywać? Landshut, drużyna nastawiona na zwycięstwa na własnych śmieciach dużo traci w delegacjach. Owszem pod koniec zeszłego roku lepiej to wyglądało, ale za dużo dziur by w pełni walczyć o zwycięstwa. Nawet zeszłoroczny pojedynek tych drużyn i 48-42. Sytuacja dziś podobna. Ciepła pogoda, zapewne tor rozsypujący się z chmurą pyłu, gdańszczanie z Z/Z. Goście z liderem w postaci Huckenbecka i świetnie czującego się w Gdańsku Bloedorna ( 10+3 w zeszłym roku), i reszta, która raz przywiezie trójkę by w następnym dać się przewieźć na 1:5. Za Smołę pewnie Jeppesen, który nie wywalczył miejsca w II lidze w Rzeszowie. Czy okaże się wybawieniem? Nawet jak zdobędzie kilka punktów to nie widzę w nim kolejnego lidera. Obie drużyny mają swoje kłopoty jednak uważam, że to gdańszczanie mają duże rezerwy do wykrzesania jadąc na własnym torze. Z Falubazem bardzo duża ilość startów była wygrana ino sprzęt dwie klasy gorszy. Dojazd i trasa to był nokaut. Dziś pod taśmą jednak inny kaliber. Bukmacherzy widzą to jako bardzo wyrównane spotkanie. Ja liczę, że gdańszczanie pokażą charakter jak w ostatnich pojedynkach wyjazdowych i kilkoma punktami pokonają rywali. Liczę, że po przejechaniu przez Noricka blisko 1300 km ostatniej nocy i dzisiejszego poranka nie strzeli wyniku bliskiemu kompletowi jak w zeszłym roku i odda trochę punktów :)

Kursy na handi wydają mi się lekko przeszacowane i idę w stronę gospodarzy nie tylko sercem

Wybrzeże -2,5 - Landshut @ 1,75 forBet

Wybrzeże -4,5 - Landshut @ 2,10 forBet

Pozdro!
 
Ostatnia edycja:
A 300,6K

adams235

Znawca - Żużel
Ja daję co wogole jest dla mnie dziwne...tzn te kursy i handi...
Bieg juniorski Gdańsk (-0.5)- Landschudt 2 kurs 1.5 Fortuna
Tak tak to nie pomyłka ....czyli przy remisie typ wchodzi.....to wogole bet dnia....mimo słabego kursu....jeśli nie będzie defektu,taśmy i itd to sportowo nie ma szans żeby to nie weszło😉😉😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +765
A 300,6K

adams235

Znawca - Żużel
Typy luźne:
A.Gala under 8.5 kurs 1.5 Fortuna
A.Łoktajew under 8.5 kurs 1.84 Fortuna
Buszkiewicz -Teska 1 kurs 1.5 STS
Hillebrant- Bachuber 2 kurs 2.22 STS

Tyle jeśli chodzi o mecze o 14
Gala mimo że zna tor mam ciężki układ biegów podobnie jak Loktajew do tego razem jadą w 1 biegu co jest dla tego typu nawet dobre...loktajew dawno w Bydgoszczy nie jechał do tego..
Pary warto spróbować bo przy remisie mamy zwroty w razie czego...
Szukałem wysokiego kursu lub jakiejś niespodzianki i tu celuje ryzykownie w Bachubera liczę na jego punkty w młodzieżowym natomiast Hillebrandt to człowiek zagadka....swoich programowych biegów nie odjedzie moim zdaniem i tu pewnie zakręci się coś koło punktu lub dwóch ale ja sproboje...
Buszkiewicz jeździł w Poznaniu i dziś liczę że u siebie w BDG będzie zmobilizowany i się nie spali,...i będzie lepszy od Teski
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
A ja pobieram over 5.5 Krakowiaka po 1.94 kursie. Rozstrzał jest duży, bo nawet jest na bukach po 7.5. Uważam, ze krakowiak da radę pojechać na 7-10 pkt.
 
M 86K

michalkin

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
A ja pobieram over 5.5 Krakowiaka po 1.94 kursie. Rozstrzał jest duży, bo nawet jest na bukach po 7.5. Uważam, ze krakowiak da radę pojechać na 7-10 pkt.
Fajnie jakbyś podawał chociaż Buka na którym jest do złapania ov. 5.5 po takim kursie 😉
 
W 5,9K

with_taste

Użytkownik
Norick Bloedorn over 5.5 Betclic 1.85 Łatwo po 2 biegach ✅
Idę dzisiaj w niemieckiego juniora Landshut. Wielka przewaga nad młodzieżowcami Gdańska, dobra forma od początku sezonu, wczoraj nie zawiódł w SGP 2 Challange, jak już kolega wyżej wspomniał rok temu świetne zawody odjechał tutaj. Wszędzie kursy w okolicach 1.70 a betclic wystawił 1.85. Pobieram!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1321
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Popieram typ kolegi powyżej. Norick zrobił tu 10 pkt. rok temu w 5 startach. Trochę szczęśliwie aż tyle, ale dziś 3 powinien dowieźć w juniorskim. Potem jedzie z Nilssonem i Orgackim, którzy są do objechania, a w 12 biegu ma jeszcze Rew czy Kaczmarka, którzy też są do ogrania. Niewykluczone też oczywiście, że pojedzie więcej niż 3 razy co zdarzało się przecież w prawie każdym meczu Landshut w tym sezonie. Na innych bukach linia 6.5 i to po gorszym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +196
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Dzisiaj krótko.

PSŻ Poznań - Wybrzeże +8,5 @ 1,80 STS
Wysocki over 1,5 @ 1,75 STS

Wybrzeże dużo sensowniej się prezentuje w delegacji niż na własnych śmieciach. Do ostatniej chwili w niepewności będziemy jeśli chodzi o występ MJJ. Jeśli absencja to wariant doskonale przerabiany - REW ze zwykłej bądź Z/Z jeśli nadal L4. Na Orła wystarczyło, na Rybnik niewiele zabrakło. Uważam, że zobaczymy dużo walki bo stawka dość znaczna w kontekście utrzymania. Odpowiednie ewentualne taktyki powinny trzymać wynik.

Wysocki niejednokrotnie już punktował w tym sezonie. Zarówno Żupiński jak i Teska nie są jakimiś tuzami. Linia na tyle niska, że głupio nie próbować.

Pozdro!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1715
donald-young 17,4K

donald-young

Użytkownik
Dzisiaj krótko.

PSŻ Poznań - Wybrzeże +8,5 @ 1,80 STS
Wysocki over 1,5 @ 1,75 STS

Wybrzeże dużo sensowniej się prezentuje w delegacji niż na własnych śmieciach. Do ostatniej chwili w niepewności będziemy jeśli chodzi o występ MJJ. Jeśli absencja to wariant doskonale przerabiany - REW ze zwykłej bądź Z/Z jeśli nadal L4. Na Orła wystarczyło, na Rybnik niewiele zabrakło. Uważam, że zobaczymy dużo walki bo stawka dość znaczna w kontekście utrzymania. Odpowiednie ewentualne taktyki powinny trzymać wynik.

Wysocki niejednokrotnie już punktował w tym sezonie. Zarówno Żupiński jak i Teska nie są jakimiś tuzami. Linia na tyle niska, że głupio nie próbować.

Pozdro!
Mogę potwierdzić, że MJJ wystąpi w Poznaniu, co jest jak najbardziej na plus dla typu. Wczoraj trenował i podobno wszystko wyszło pozytywnie.
 
A 300,6K

adams235

Znawca - Żużel
Seifert Salk under 10.5 kurs 1.9 Fortuna bet podstawowy
Rew under 6.5 kurs 1.94 STS
Poznań win kurs 1.32 Fortuna
Oraz Hillebrant- under 3.5 kurs 1.55 bet dnia
Jamrog under 8.5 kurs 1.7 złapany rany Fortuna
Myślę jeszcze nad underem Lidnbaecka oraz overze Thungate ale szukam linii sensownych...
Tak to widzę...sorki że bez jakiś opisów ale jestem w trasie i stawiam i pisze z auta poprostu😉
Ale to się fatalnie ułożyło z Salkiem i rewem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Landschut-Rybnik +8,5 2 @1.65

W Rybniku osttanio jakby sie troche to poskladalo do kupy. Kurtz i Hansen i dolaczyl juz duzo lepszy Zagar. Nie sa to startowcy, ale duzo jada dziala na nich dobrze. Kvech i Wojdylo ostatnio tez chyba dobre czucie na motocyklu i w ostatnim meczu ladnie atakowali po zewnetrznej. Moze cos z tego sie ulozy. Landschut jest mocniejsze niz sie spodziewalem. Nie wiem jak sie to przelozy na ten dziwny tor w Niemczech, ale licze na dobry wystep Rekinow.
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Orzeł Łódź - Falubaz Zielona Góra
Orzeł Łódź +12.5 pkt. @2.10 etoto 35-55

Dla mnie absolutnie bet i kurs dnia. W porównaniu do innych bukmacherów kursy na to zdarzenie oscylują w granicach 1.50, a przy takim kursie mamy linie +8.5. Sportowo Orzeł również się broni, bo przegrać tak wysoko u siebie na I-ligowym poziomie na swoim torze to już naprawdę między zespołami musi być przepaść. Do tej pory w sześciu rundach zaledwie trzykrotnie ktoś na wyjeździe wygrywał tak wysoko, a tu mamy pojedynek czwartej drużyny z liderem, więc to nie będzie walka Dawida z Goliatem, przynajmniej według mnie.
Łodzianie w tym sezonie u siebie wysoko wygrali z Diabłami z Landshut oraz niespodziewanie przegrali z Wybrzeżem. Nie są to więc jakieś bardzo słabe wyniki, choć porażka z Gdańśkiem to duży zawód dla Orłów. Ostatnie mecze obu zespołów to porażka łodzian w Rybniku, która uciekła w końcówce i minimalna wygrana Falubazu w Landshut. No w żaden sposób nie widzę tu dziś pogromu ze strony gości i bardzo się zawiodę jeśli ten typ okaże się czerwony.
W zeszłym sezonie Falubaz w Łodzi jechał dwa razy, ani razu nie wygrał remisując w fazie zasadczniej oraz przegrywając w play-offach 40-50. U gospodarzy dziś pojedzie Rune Holta, miejsca ustąpi mu słabo dysponowany ostatnio Timo Lahti. Poza tym Iversen, Jamróg, Tonder i Gapa. Na juniorce para Dul - Grygolec. W Falubazie Becker spod dwójki, na ósemkę wskakuje Borowiak. Poza tym bez zmian, pogoda dobra, więc również lekki handi w kierunku gospodarzy, bo nawierzchnia powinna być taka jak była na treningach.
Liczę dziś na ciekawe widowisko w Łodzi, po cichutku liczę na wyrównane starcie, choć ostatecznie typuję wygraną gości, ale maks sześcio, może ośmio-punktową, a kto wie, może zielonogórzanie znów wrócą na tarczy?
 
Ostatnia edycja:
A 300,6K

adams235

Znawca - Żużel
Niewiem kto wpadł na pomysł żeby zmienić Holtę za Lahtiego dla mnie to paranoja ale może się nie znam...
Ja jeszcze strzelam na szybko taki bet
Tondera over 4.5 kurs 1.84 Fortuna
Typ ryzykowny....ale jedzie przeciwko swoim ,mobilizacja razy 2 i licze że będzie trzymał gaz....
 
Ostatnia edycja:
M 68,5K

mazinho87

Użytkownik
Daniel Kaczmarek (Gdańsk) 4.5 pkt over 1.94 (Fortuna) 01.06 godz. 18


Ta linia niedoszacowana o 1-2 pkt. I kurs zdecydowanie za wysoki (w sts jest nieco ponad 1.50). Kaczmarek w tym sezonie przeszedł z 2 do 1 ligi. Po początkowych problemach w trzech ostatnich meczach wszedł na właściwy poziom i zdobywał odpowiednio: 8 punktów (w Rybniku), 7 punktów (u siebie z Landshut) i 9+2 (w Poznaniu). Jak widzimy forma rośnie w górę i w każdym z trzech meczów bez problemu linię 4 punktów w meczu przekraczał. Układ biegów ma też dobry - jedzie raz na Buszkiewicza, punkt ma z urzędu. Potrzeba 4 punktów (nie licząc gwarantowanego punktu na Buszkiewiczu) co daje jakieś 85 % - 90 % (gdy nie będzie defektów i wykluczeń), że ten typ wejdzie. Bo po prostu buki niedoszacowały linii pod formę zawodnika i jego układ par w meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1865
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Odrabiamy zaległości w PLŻ1. Do bydgoskiej Polonii wybiera się gdańskie Wybrzeże. Drużyny z zupełnie innymi celami na ten sezon i spotkanie raczej do jednej bramki. Liczę jednak na fajnie przygotowany tor i widowisko. Myślę, że w drużynie gości są zawodnicy, którzy choć trochę się postawią gospodarzom. Jednym z nich jest Klindt, na którego dzisiaj liczę stawiając na jego over.

Klindt over 9,5 @1,84 STS (3,2,3,3,2,2)

Nicolai obecnie najlepszy gdański zawodnik. Mimo słabszego ostatniego spotkania legitymuje się średnią biegową równą 2,188. Na wyjazdach wygląda to już super bo zawodnik zdobywa 2,4 punktu na bieg. Klindt jak sam przyznaje dobrze się czuje na owalu przy Sportowej 2. W ubiegłym roku w drużynie rybnickiej zdobył 16 punktów w sześciu startach i był główną postacią w sensacyjnie zremisowanym spotkaniu. Dwa sezony temu przyjechał "Ostro po swoje" z Ostrowem i choć drużyna przegrała dwoma punktami to Nicolai uciułał 12 oczek.

Dzisiaj jedzie wg rozpiski

III - MJJ, Basso?, Klindt, Lyager
VI - Lyager, Klindt, Buszkiewicz, Kaczmarek
IX - Jeleniewski, Kaczmarek, Szlauderbach, Klindt
XII - Klindt, Buszkiewicz, Orgacki, Bjerre

W teorii ani razu nie trafia na Przyjemskiego. Teoretycznie w biegu 3 by mógł, ale to wreszcie dzisiaj okazja aby zobaczyć co potrafi Benjamin. Do tego byłyby to trzy biegi dla Wiktora z rzędu.
Dwa razy Kaczmarek w parze, dwa razy Buszkiewicz. Orgacki, Jeleń i Szyberdach. No jest na kim punkty robić. Niewykluczone, że przed nominowanymi pójdzie jeszcze rezerwa taktyczna i to ten bieg, a nie z teoretycznie silnymi rywalami pójdzie do rozliczenia. Ogólnie uważam, że 10 oczek jak najbardziej w zasięgu Duńczyka jeśli obejdzie się bez głupich literek.

Pozdro!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1423
C 9,9K

Carola

Użytkownik
Basso 2 dni temu w Anglii wyjechał w kaeretce z meczu po jednym biegu - a wczoraj w Danii 0,1,1,1,0 . Info o MJJ jeźdi z niezaleczoną kontuzją bodaj nadgarstka w jakimś specjalnym opatrunku .

Typ na dziś bieg juniorski Wybrzeże Gdańsk +3,5 1,57 🤑 easy
oraz Buszkiewicz- Wysocki 2 w biegu juniorskim 1,57 🤑

typ do zagrania u ruskich oraz sts zapewne skąd ruskie kopiują żużel, fortuna też widzę, że to wisi tylko po 1,55

Wysocki bez min 2 tylko w Łodzi , ostatnio w Poznaniu przed Teską z którym Buszkiewicz u siebie przegrał

Buszkiewwicz 0-1-2-8 1 def 2 wykl w tym roku
Wysocki 2-5-4-6 1 def 2 wykluczenia

średnie 0,33 - 3,33

trochę świr to handi , ale to juniorzy no i obaj z kredy a 1 pole może być w 2 biegu lepsze w Bydgoszczy od 2 , więc na razie stawka średnia , ale po losowaniu może wzrosnąć. Orgackiego raczej nie biorę pod uwagę bo nakryje lub odsunie Przyjemski, który powinien wygrać start spod bandy lub z 3 pola . Najgorszy układ to jesli Buszkiewicz z pierwszego pola a Przyjemski z 3 - wtedy moga wziąć w kleszcze Wysockiego . Jechał tu tez w zeszłym roku pokonał wtedy Koniecznego na kresce i przywiózł 3-3 z Marcińcem na Wiktora i własnie Koniecznego
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1641
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom