>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami 1. Liga Żużlowa w szonie 2023

Status
Zamknięty.
maniek81 327,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Ostrów (+8.5) - Zielona Góra [1] 1.70 forbet
Dno, wszyscy poniżej oczekiwań w tym Ostrowie

Podobnie jak przedmówca uważam, że dla Falubazu ten mecz nie będzie spacerkiem. Lider tabeli w końcu gdzieś powinien napotkać opór. Może i dziś wygrają , ale mecz powinien dostarczyć sporo emocji i liczę na dobre widowisko na styku. Juniorka gospodarzy powinna dorzucić cenne punkty u siebie. Handicap +8.5, to nie tak mało. Owszem ostatnio Falubaz w Łodzi wygrał bezapelacyjnie, ale Orzeł wpadł w dołek i ich wyniki są słabiutkie, więc wynik z Łodzi trochę zamydla stan rzeczy. Wcześniej potrafiło się postawić Falubazowi Landshut, więc liczę, że dziś podobnie będzie w Ostrowie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +102
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Mimo braku Lyagera dla mnie Bydzia jest faworytem w meczu w Poznaniu. Moga zastosowac ZZ i Bellego, Przyjemski, Basso i Bierre moge jechac za niego, moze zacznie cos jechac Jeleniewski bo po kontuzji jeszcze nie zaprezentwał sie dobrze. Pozanń bez Gały , który moze nie jest wybitnym zuzlowcem ale u siebie potrafi pojechac. PSŻ grozny u siebie ale wiecej atutow widzę w zespole Polonii

Bydgoszcz wygra kurs 2,31 STS ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +457
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Mimo braku Lyagera dla mnie Bydzia jest faworytem w meczu w Poznaniu. Moga zastosowac ZZ i Bellego, Przyjemski, Basso i Bierre moge jechac za niego, moze zacznie cos jechac Jeleniewski bo po kontuzji jeszcze nie zaprezentwał sie dobrze. Pozanń bez Gały , który moze nie jest wybitnym zuzlowcem ale u siebie potrafi pojechac. PSŻ grozny u siebie ale wiecej atutow widzę w zespole Polonii

Bydgoszcz wygra kurs 2,31 STS

W tym meczu może zdarzyć się wszystko więc typu nie będę negował. Gała zaś u siebie wykręcił oszałamiającą średnią biegową 0,400... Gorszą od Teski i Żupińskiego...

By nie było, że tylko przyszedłem się przywalić to do typów z rana dodam

Wysocki over 2,5 @ 1,75 STS

Bloedorn poza zasięgiem. Jednak Julian Bielmeier jak najbardziej w zasięgu, a z nim przyjdzie spotkać się dwukrotnie. Do tego punkt na Orgackim. Sportowo jak najbardziej do pokrycia, oby bez literek.

Pozdro!
 
Ostatnia edycja:
karfus 90,2K

karfus

Użytkownik
Mimo braku Lyagera dla mnie Bydzia jest faworytem w meczu w Poznaniu. Moga zastosowac ZZ i Bellego, Przyjemski, Basso i Bierre moge jechac za niego, moze zacznie cos jechac Jeleniewski bo po kontuzji jeszcze nie zaprezentwał sie dobrze. Pozanń bez Gały , który moze nie jest wybitnym zuzlowcem ale u siebie potrafi pojechac. PSŻ grozny u siebie ale wiecej atutow widzę w zespole Polonii

Bydgoszcz wygra kurs 2,31 STS
Nie wiem skąd masz informacje, że może być Z/Z za Lyagera... Najwyższą SI w Bydgoszczy wyłączając Przyjemskiego ma Bjerre
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Mecze już za chwilę więc tylko kierunki w jakie poszedłem rano,niewiem czy linie się zmieniły czy też nie...
M.Hansen over 8.5 kurs 1.84 STS
W sumie na swoim torze jedzie przecież
Over Bloederna 7.5 oraz undery Kaczmarka 7.5złapane oraz under 7.5 Rewa
Juniorski ryzykowny +3.5 dla Gdańska kurs 1.55 Fortuna

Berntzon under 8.5 kurs 1.75 Fortuna
Oraz under Walaska 8.5 kurs 1.7oraz over R.Jensena 7.5 kurs 1.55i under Thungate 10.5 kurs 1.5 Fortuna

Loktajew under 11.5 kurs 1.55 Fortuna
I w sumie ciekawy bet Juniorski Bydgoszcz -0.5 kurs 1.94 Fortuna tu spróbuję grubo...bo Buszkiewicz jeździł w Poznaniu i liczę na 4;2...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1728
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Czy wpadka w Grudziądzu to wypadek przy pracy czy moze nie koniecznie. W Lublinie na torze plandeka , która czesto nie pomaga gospodarzom, Anioły z coraz lepszym Dudkiem , i dosc wyrownanym teamem. Kursy chyba zbyt zanizone na Motor , który dla mnie nie jest az takim faworytem. Wg mnie bedzie ciekawie i kto wie czy Anoły nie zaskoczą faworyta.

Toruń handi puls 8,5 kurs 1,88 STS ⛔
Saifutdinow over 10,5 kurs 2,16 fortuna✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
Q 13K

quatr0

Użytkownik
Czy wpadka w Grudziądzu to wypadek przy pracy czy moze nie koniecznie. W Lublinie na torze plandeka , która czesto nie pomaga gospodarzom, Anioły z coraz lepszym Dudkiem , i dosc wyrownanym teamem. Kursy chyba zbyt zanizone na Motor , który dla mnie nie jest az takim faworytem. Wg mnie bedzie ciekawie i kto wie czy Anoły nie zaskoczą faworyta.

Toruń handi puls 8,5 kurs 1,88 STS
Saifutdinow over 10,5 kurs 2,16 fortuna
Jest osobny wątek na Ekstraligę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +602
T 715

Twaro

Użytkownik
Wybrzeże - Polonia

Wybrzeże wygra kurs 2,51 -- STS

TO są żarty ??? Polonia osłabiona bez dwóch podstawowych zawodników !!! Lyager i Jeleniewski mają kontuzje. Wybrzeże w całym składzie. I to u siebie w domu. Spodziewałem się 1,3 na Gdańsk a tu taki taki prezent.
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Wybrzeże - Polonia

Wybrzeże wygra kurs 2,51 -- STS

TO są żarty ??? Polonia osłabiona bez dwóch podstawowych zawodników !!! Lyager i Jeleniewski mają kontuzje. Wybrzeże w całym składzie. I to u siebie w domu. Spodziewałem się 1,3 na Gdańsk a tu taki taki prezent.
Bydgoszcz ostatnio bez tych dwóch zawodników wygralo w Poznaniu ...a dziś pojedzie zapewne Szczepaniak,i przy tej formie Przyjemskiego kursy wystawione prawidłowo...z lekkim wskazaniem na Polonię....oczywiście Gdańsk może wygrać ale kursy prawidłowo wystawione
 
Otrzymane punkty reputacji: +205
T 715

Twaro

Użytkownik
Bydgoszcz ostatnio bez tych dwóch zawodników wygralo w Poznaniu ...a dziś pojedzie zapewne Szczepaniak,i przy tej formie Przyjemskiego kursy wystawione prawidłowo...z lekkim wskazaniem na Polonię....oczywiście Gdańsk może wygrać ale kursy prawidłowo wystawione
Już spadło na 2
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Wybrzeże - Polonia

Wybrzeże wygra kurs 2,51 -- STS

TO są żarty ??? Polonia osłabiona bez dwóch podstawowych zawodników !!! Lyager i Jeleniewski mają kontuzje. Wybrzeże w całym składzie. I to u siebie w domu. Spodziewałem się 1,3 na Gdańsk a tu taki taki prezent.
Kursy w okolicach 2,00 na obie drużyny prawidłowo wystawione. Mecz, w którym wynik może pójść w każdą stronę. 1,30 na Wybrzeże u siebie z Polonią??? Po tym co gdańska drużyna jedzie "U SIEBIE" przez ostatnie lata to chyba tylko Polonią z Piły.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dla mnie to Bydgoszcz jest tu faworytem, Przyjemski, Bellego, Basso, Bierre i Szczepaniak są jak najbardziej w stanie uzbierać 46 oczek, do tego Szlauderbach też może coś dołożyć. Ja gram dziś Bydgoszcz

Bydgoszcz win kurs 2 STS
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Zupinski under 2.5 kurs 1.7 Sts
1 bet ode mnie... Teska ostatnio zdecydowanie czy lepszy od niego,czy pod wodzą Skórnickiego się obudzi?szczerze wątpię...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom