>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Temat z analizami 1. Liga Żużlowa w szonie 2023

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Wybrzeże Gdańsk - Ostrovia Ostrów
Musielak + Bertzon powyżej 20.0 punktów @1.95 Etoto

Musielak + Bertzon czyli motor napędowy Ostrowa w tym sezonie, oprócz nich nie widać za bardzo kogoś kto mógłby ten wynik ciągnąć, zobaczyliśmy to zreszta w ostatnim sparingu z Krosnem. Dzis zmierzą się z Gdanskiem który również ma dziury w składzie i nie wyglądają dobrze na papierze. 21 punktów na takich zawodników jak Bertzon który w tamtym sezonie w ekstralidze pokazywał ze jeździć umie i Musielaka który tamten sezon zakończył z średnia 2.04 w 1 lidze to nie jest dużo. Oczywiście liczą się wszystkie starty, wiec gdyby Ostrów przegrywał to bardzo możliwe ze z taktycznych pojedzie tych dwóch panów.
 
M 68,5K

mazinho87

Użytkownik
Poznań - Landshut 2 4.29 (sts) 09.04 godz 14.00

Chociaż mecz jest jutro to proponuje to zagrać już dzisiaj bo kursy ostro zlecą w dół. Poznań to jest beniaminek i skłąd na papierze wygląda najgorzej w całej lidze. Liderem jest mający problemy osobowościowo/alkoholowe - Antonio Lindbaeck i Polak - Adrian Gała.U Niemców jest najlepszy Niemiec i jeden z czołowych zawodników 1 ligi - Kai Huckenbeck. Do tego dochodzi Dmitri Berge i Szwed, który awansowal do GP Kim Nilsson. Niemcy mają genialnego juniora - Noricka Bloederna i na tej pozycji też mają przewagę nad beniaminkiem. Poznań wymienił skład, ale kadrowo są bardzo słabi. Do tego doszła mała ilośc treningów, brak sparingów i jak dla mnie faworytem tego spotkania jest zespoł niemiecki. Nie wiem kto u buków taki kurs ustalał...

Na dzisiaj proponuje dwa typy na szybko bez większej analizy:

Iversen (Łódź) over 8.5 (1.80) (sts)
Bertnzon (Ostrów) over 8.5 1.88 (sts)


Osobiście pograłęm linie 7.5 ale buki szybko siezorientowały, że za nisko ustawili linie i to skorygowali. JEdnak linia o punkt wyższą wciąz jest do gry. Iversen jest w parze z juniorem i dwa punkty ma z urzędu. Stary PUK wygladał bardzo dobrze (co mnie zaskoczyło) w Dunskich eliminacjach do GP i powinien obok Lahtiego dzis byc liderem Orła. Iversen ma wyprzedzać drugą linie gospodarzy - Jeleniewskiego, Szlauderbacha i taki over powinien wejść, tym bardziej, że PUK 5 biegów zaliczy pewnie przed biegami nominowanymi bo pojedzie z RT.

Bertzon ma doświadczenie z Eligi i z Grand Prix. Szwed bedac w parze ze slabym Walaskiem powinien bez problemu obok Musielaka byc liderem Ostrowa i taką linie przy nie najmocniejszym składzie Gdanska powinien pokryć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +629
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
M.j Jensen over 9.5 kurs 1.57 STS
Linia żart dla mnie,jeśli nie będzie miał podkreślam defektu czy wykluczenia moim zdaniem dwucyfrowka jest jak nic😉
Post automatycznie złączony:

Poznań - Landshut 2 4.29 (sts) 09.04 godz 14.00

Chociaż mecz jest jutro to proponuje to zagrać już dzisiaj bo kursy ostro zlecą w dół. Poznań to jest beniaminek i skłąd na papierze wygląda najgorzej w całej lidze. Liderem jest mający problemy osobowościowo/alkoholowe - Antonio Lindbaeck i Polak - Adrian Gała.U Niemców jest najlepszy Niemiec i jeden z czołowych zawodników 1 ligi - Kai Huckenbeck. Do tego dochodzi Dmitri Berge i Szwed, który awansowal do GP Kim Nilsson. Niemcy mają genialnego juniora - Noricka Bloederna i na tej pozycji też mają przewagę nad beniaminkiem. Poznań wymienił skład, ale kadrowo są bardzo słabi. Do tego doszła mała ilośc treningów, brak sparingów i jak dla mnie faworytem tego spotkania jest zespoł niemiecki. Nie wiem kto u buków taki kurs ustalał...
Dodam od siebie że przy takim kursie powinno być fajnie handi...wina bym nie zagrał ale każde handi do gry...takie moje zdanie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +407
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
M.Nielsen over 6.5 kurs 1.57 STS
Jeśli nie zrobi jakiegoś byka tj. upadek defekt to myślę że może spokojnie że względu na fajny układ biegów te linie pokonac
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +720
S 2,2K

stichauer

Użytkownik
Walasek -7.5 sts 1.7zl

Patrząc po sparingach Grzesiu jeszcze w szczerym polu, dzisiaj nie ma łatwych biegów, ja spróbuję za jakąś średnia stawkę
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Też pograłem Walaska na Fortunie złapane 1.84 na under
Ale jeszcze jeden inny fajny typ widzę Jamrog under 7 etoto kurs 1.75
W przypadku 7 oczek mamy zwrot....nie sądzę że przy takiej tabeli biegów zrobi 8, zeszły sezon kończył kontuzjami i do końca chyba nie jest w formie i ze zdrowiem oki --zobaczymy😉😉takie ploteczki chodzą 😛
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +507
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Bydgoszcz - Łódź h(0-8.5) [1] 1.55 forbet Ech... Ten ostatni bieg

Idę w stronę gospodarzy, którzy jak na 1 ligę mają mocne nazwiska. Przyjemski, który już w ubiegłym roku pokazał się znakomicie, Bellego po powrocie z ekstraligowym doświadczeniem, Lyager, który też lubi bydgoski tor. Do tego Jeleniewski, który miał fajną końcówkę ubiegłego sezonu. Bjerre też swoje nakręci, a i Szlauderbach potrafi wygrać bieg. Skład Orła z kolei mnie nie przekonuje. Witek jak co rok dużo zapowiada i co rok średnio to wygląda. Iversen to już nie jest gwarancja sukcesu, Lahti w Bydgoszczy jakoś nigdy nie błyszczał. Ja tu dziś widzę gładkie zwycięstwo gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +277
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Jeszcze jeden typ ze spotkania w Gdańsku...

Musielak najlepiej punktujący w meczu 3.75 etoto Pierwszy bieg, upadek i uraz obojczyka, pechowo

Liczę na dobry początek sezonu. W ubiegłym roku wykręcił tu 12 punktów i obok Lebiedewa był najlepiej punktujący zawodnikiem w meczu. Dzisiaj możliwe, że wyjedzie na tor sześć razy, więc typ warty ryzyka.
 
Ostatnia edycja:
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Musielak over 9.5 Fortuna kurs 1.65
Taki kurs złapany,no cóż jeśli nie zrobi taśmy to powinien dobić do dwucyfrowki tym bardziej że reszta zawodników Ostrovii w lesie
 
Ostatnia edycja:
S 2,2K

stichauer

Użytkownik
Walasek -7.5 sts 1.7zl Grzegorz tak jak hot scott druga młodość, pierwsze typy mocno lrzestrzelone

Patrząc po sparingach Grzesiu jeszcze w szczerym polu, dzisiaj nie ma łatwych biegów, ja spróbuję za jakąś średnia stawkę
Walasek -7.5 sts 1.7zl

Patrząc po sparingach Grzesiu jeszcze w szczerym polu, dzisiaj nie ma łatwych biegów, ja spróbuję za jakąś średnia stawkę
 
H 46,7K

halacik96

Użytkownik
Poznań - Landshut 2 4.29 (sts) 09.04 godz 14.00

Chociaż mecz jest jutro to proponuje to zagrać już dzisiaj bo kursy ostro zlecą w dół. Poznań to jest beniaminek i skłąd na papierze wygląda najgorzej w całej lidze. Liderem jest mający problemy osobowościowo/alkoholowe - Antonio Lindbaeck i Polak - Adrian Gała.U Niemców jest najlepszy Niemiec i jeden z czołowych zawodników 1 ligi - Kai Huckenbeck. Do tego dochodzi Dmitri Berge i Szwed, który awansowal do GP Kim Nilsson. Niemcy mają genialnego juniora - Noricka Bloederna i na tej pozycji też mają przewagę nad beniaminkiem. Poznań wymienił skład, ale kadrowo są bardzo słabi. Do tego doszła mała ilośc treningów, brak sparingów i jak dla mnie faworytem tego spotkania jest zespoł niemiecki. Nie wiem kto u buków taki kurs ustalał...

[
Kurs skoczył do 4.88. jakieś zmiany?
 
C 9,9K

Carola

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Jesli nie dogadają się ze Smołą (niby nie jedzie) poleci zapewne Wasserman , który dzisiaj był drugi w Gustrow 13pkt ale porażka z Antonem Karlsonem oraz z ...Breumem z Poznania (może jutro wskoczyć za Zenka Martyniuka jako u24). Jednak jako jedyny pokonał Rasmusa (14pkt)
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Jesli nie dogadają się ze Smołą (niby nie jedzie) poleci zapewne Wasserman , który dzisiaj był drugi w Gustrow 13pkt ale porażka z Antonem Karlsonem oraz z ...Breumem z Poznania (może jutro wskoczyć za Zenka Martyniuka jako u24). Jednak jako jedyny pokonał Rasmusa (14pkt)
Czemu sądzisz ze (niby nie jedzie) skoro wczoraj Ladnshut na FB podało skład w którym wraca Smolinski za Rissa. Jeśli by mu się nagle odwidziało i się obrazi to kibice landshut go zjedzą i dodatkowo w lidze już wtedy nie pojeździ, przynajmniej w landshut.
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
A.Gala over 5.5 kurs 1.7 STS
Nie no panowie,gość tyle sezonów w 1 lidze,a.dostaje najmniejsza linie,tor w miarę długi w Poznaniu...biegi trudne ale bardziej wierze w niego niż w Cyfera...mały becik dnia uważam...

A.Loktajew under 9.5 kurs 1.84 STS
Lepsza linia to 10.5 kurcze byłaby,biegi ma z kolei łatwe ale jednak rok bez startu w lidze powinno zrobić swoje aczkolwiek ten typ za drobne...forma kompletnie niewiadomą
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +549
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
A.Gala over 5.5 kurs 1.7 STS
Nie no panowie,gość tyle sezonów w 1 lidze,a.dostaje najmniejsza linie,tor w miarę długi w Poznaniu...biegi trudne ale bardziej wierze w niego niż w Cyfera...mały becik dnia uważam...

A.Loktajew under 9.5 kurs 1.84 STS
Lepsza linia to 10.5 kurcze byłaby,biegi ma z kolei łatwe ale jednak rok bez startu w lidze powinno zrobić swoje aczkolwiek ten typ za drobne...forma kompletnie niewiadomą
Gały dzisiaj nie zobaczymy, Kevin Fajfer jedzie za niego
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Ostrovia - ROW +6,5 - 1,60 forBet

Ostrovia - ROW +4,5 - 1,85 forBet

Nie będę się jakoś szczególnie rozwodził. Mecz, w którym dla mnie wszystko jest możliwe i wynik w jedną i drugą stronę realny. Dlatego stawianie w roli dość zdecydowanego faworyta zespołu gospodarzy (1,45 - 2,95) nie szczególnie mnie przekonuje. Ostrów jak było widać w sparingach zupełnie nie może odnaleźć się na swoim torze. Pierwsze pojedynki to dla gospodarzy ogólnie nieciekawe zawody. Dodatkowo porozbijani kontuzjami. Na szybko wypożyczony Gusts będzie niewątpliwie wzmocnieniem - pytanie jednak jakim? Rybnik również po wzmocnieniach, niespodziewanie wypożyczony komandos posadzi jednego z zawodników na ławie, lub da możliwości roszad trenerowi. Gdyby nie on celowałbym w win gospodarzy. Z Zagarem, który wystarczy, że będzie zawodnikiem na poziomie 1,8-1,9 pkt/bieg uważam, że mecz będzie wyrównany i jeśli nawet wygrany przez Ostrovię to handi pozostanie obronione.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1470
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ostrów - Rybnik (+6.5) [2] 1.55 efortuna
Kursy na Rybnik powoli idą w dół. Ostrów bez Musielaka, a Rybnik z Zagarem, co powoduje, że ten mecz powinien oscylować w granicach remisu i powinien trzymać w napięciu do końca. 6.5 punktu to nie tak mało, by ten handicap obronić. Kurtz, Zagar, Hansen to trójka, która na 1 ligę wygląda solidnie, do tego coś dorzucą Pieszczek z Wojdyło, możliwa jakaś rezerwa taktyczna, więc liczę na te minimum 42 pkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1422
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom