>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami 1. Liga Żużlowa w szonie 2023

Status
Zamknięty.
r_gonzo 7,3K

r_gonzo

Użytkownik
K.Huckenbeck over 10,5 pkt @1,75 Fortuna (pierwsze 5 startów) 11pkt

Rzadko kiedy nie robi tyle punktów w meczach domowych. Liczę, że z tym rywalem będzie podobnie, może nawet po 4 startach już tę granicę osiągnie.

Berge D.(+1) - Walasek G. 1 @1.70 Fortuna (pierwsze 5 startów) 6pkt-10pkt

Lider gospodarzy z dodatkowym handicapem. Mecz u siebie, specyficzny tor, Walasek dawno tam nie jeździł.
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Póki jest ta linia. Pawlicki under 11.5. Wiem, ze jeździ dobrze, ale dzisiaj hit 1 ligi i z ogórkami już nie będzie jeździć. Wierze, ze około 10pkt się zakręci. Ma się z kim ścigać, kurs 2.01
Bloedern over 4.5. Landshut znów wskazywane na pożarcie i tak powinno być, Bloedern powinien pojechać 5 razy w tym meczu, a lubi jeździć w Orle, wiec tak linia może być pokryta to po drugim jego biegu :)



Widzę, ze już spadł na przema kurs z 2.01 na 1.80 a u Bloederna zmieniła się punktacja na 5.5 kurs 1.57
 
Ostatnia edycja:
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Zielona(-0,5)-Bydzia (juniorski)2 kurs 1,57 sts
W biegu wystarczy remis, a W.Przyjemski powinien wygrać ten bieg ,a nawet i Buszkiewicz może sobie poradzić z którymś z miejscowych juniorów .Przyjemski w zeszłym roku wykręcił 10 pkt na tym torze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +356
A 353,6K

adams235

Znawca - Żużel
J.Jamrog under 10.5 kurs 1.7 Fortuna
Nie no panie tyle to nie....dwa trudne biegi bodaj z lahtim i huckenbeckiem,ogólnie mocno liczę że z jego startami kiepsko te linie przekroczyć będzie miał
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1766
r_gonzo 7,3K

r_gonzo

Użytkownik
Rohan Tungate over 9.5pkt @1.70 Fortuna (pierwsze 5 startów) 8pkt

Przyjemny rozkład biegów, drugą linię rywali powinien na lajcie przywozić, a i liderzy na wyjeździe przynajmniej na papierze do objechania.
 
Ostatnia edycja:
G 32,9K

gkskubik

Użytkownik
Falubaz -8,5 - Polonia Bydgoszcz @ 2,20 forBet

Falubaz -6,5 - Polonia Bydgoszcz @ 1,80 forBet

Mocno fartownie - subiektywnie nienależne - ale jednak plusy

Miałem odpuścić sobie dzisiejsze typowanie patrząc w poranną ofertę u konkurencji, która na te zdarzenia na tą chwilę daje kursy odpowiednio 1,80 i 1,47. Wobec takiego rozjazdu wchodzę jednak w grę. Obie drużyny niepokonane, obie z aspiracjami, obie z większymi lub mniejszymi problemami. Falubaz 4 armaty, plastron i młodzież, która u siebie powinna dorzucać cenne punkty. O U24, a w zasadzie jego braku pisałem w meczu z Wybrzeżem. Młodzi wiedzą w jakich biegach będą zastępować kolegę, ewentualnie raz wyjedzie Ragus. Nie jest to dla nich nagłym zdarzeniem, że muszą pojechać ileś tam wyścigów ponad to co zwykle. Przyjezdni mają chyba większe problemy. Kenio, Lyager dwa spotkania w kratkę, przy czym ten pierwszy tydzień temu wyglądał jakby z szafy jakieś trupy wyciągnął i próbował na tym jechać. Bellego i Wiktor wyglądali bardzo dobrze, ale dwa spotkania odjechane na własnym obiekcie. Myszki zaś dwa wyjazdy obrobiły i dzisiaj też pierwsze spotkanie u siebie. Tylko totalny brak spasowania spowoduje, że te spotkanie będzie trzymało do końca w napięciu - oczywiście pomijając wydarzenia pozasportowe. Wg mnie kontrolowany odjazd Falubazu od początku spotkania. Może nie jakiś spektakularny, ale ciągły. Z jedną dziurą można by taktykami trzymać wynik. Ja jednak widzę ich więcej.

Pozdro!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1786
maniek81 335,9K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Bjerre (-1) - Layger [1] 1.75 efortuna

Idę w kierunku Duńczyka, który moim zdaniem ma więcej atutów. Nie wyszedł ostatni mecz z Rybnikiem, ale tam na początek defekt i później nie wiem czy sprzętowo wszystko było w porządku. Layger ma swój pierwszy bieg najłatwiejszy, im dalej tym trudniej i trudny 13 bieg. Od początku sezonu też jakoś nie błyszczy. Stawiam dziś na Duńczyka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1738
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Lahti więcej pkt niż Jamrog @1,9 Betclic

Jak dla mnie Fin zdecydowanie pewniejszy na torze niż Jamrog. Ostatnio dobry występ Kuby przeciwko Poznaniowi, ale bez przesady. Fin to lider, Jamrog w mojej opinii jeszcze nie. Taki kurs biorę w ciemno. (Lahti 12 - Jamróg 8)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +798
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Łódź - Gdańsk

Hansen przynajmniej 8 pkt @1,90 Betclic

W Łodzi zdecydowanym faworytem jest Orzeł. Gdańsk przyjeżdża osłabiony brakiem swojego lidera Jepsena Jensena. Ma go zastąpić Rew, który jednak nie jest zbyt pewnym punktem. Wobec tego solidne punkty będą musieli tutaj wozić dwaj Duńczycy: Klindt i Hansen. Idziemy tutaj w over tego młodszego. Do tej pory zaliczył on dwa dobre spotkania na początku sezonu. Z Ostrovią zdobył 8 pkt, a z Falubazem 9. Dziś tak przedstawiają się jego biegi:

3. Rew - Tonder - Hansen - Iversen
6. Iversen - Hansen - Dul - Kościuch
9. Lahti - Kościuch - Jamróg - Hansen
12. Hansen - Dul - Orgacki - Gapiński

Z tego co widzimy to pojedzie 3 razy z juniorami, do tego dwa razy w parze ze słabym Kosciuchem, a raz z Rew. Do tego takich rywali jak Tonder czy Gapiński spokojnie może ogrywać. Piąty bieg zapewne mu wskoczy przed nominowanymi jako rezerwa taktyczna. Dla porównania inni bukmacherzy mają linie 8,5 pkt po 1,6. Tutaj nam wystarczy 8 pkt Duńczyka po naprawdę świetnym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +703
S 8,7K

scrobek

Użytkownik
Ładnie wyszedł Cyrk, na chwilę obecna na Hansena, ze zdobedzie 8 pkt. kurs 1,45 A na over 7,5 1,60 :D
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Ostrów - Poznań
Gala under 4.5 pkt 1.88 fortuna⛔ Gala dzisiaj mecz życia no nic następnym razem buk podniesie linie i cisniemy under

Poznań sprowadził krakowiaka, a z rezerwy puszczają seifert salka, więc krakowiak musi za jakiegoś Polaka wskoczyć do składu. Do wyboru Fajfer albo Gala,więc skoro mamy w ofercie buka Gale to wchodzi za Fajfera. W mojej opinii Gala jest słaby, on będzie miał problemy z juniorami z Ostrowa. Pojedzie dwa razy, a potem taktyczna za niego. Gała u siebie z orłem łódź zrobił 0,w,d
 
Ostatnia edycja:
S 8,7K

scrobek

Użytkownik
Ostrów - Poznań
Gala under 4.5 pkt 1.88 fortuna
Poznań sprowadził krakowiaka, a z rezerwy puszczają seifert salka, więc krakowiak musi za jakiegoś Polaka wskoczyć do składu. Do wyboru Fajfer albo Gala,więc skoro mamy w ofercie buka Gale to wchodzi za Fajfera. W mojej opinii Gala jest słaby, on będzie miał problemy z juniorami z Ostrowa. Pojedzie dwa razy, a potem taktyczna za niego. Gała u siebie z orłem łódź zrobił 0,w,d
Loktayew nie jedzie
 
K 952

korfelo2@

Użytkownik
Cześć wszystkim.... dzisisj 1 liga i dwa mecze myślę że oba do jednej bramki...pierwszy typ dotyczy meczu Łódź - Gdańsk i typ ... Kościuch+Rew będą lepsi od pary Tonder + Grygolec kurs 1,62, ✅o ile Tonder jezdzi poprawnie o tyle Grygolec cofnął się w rozwoju sportowym. Kościuch jeździl w Łodzi i myślę że 5-6 jest w stanie spokojnie zrobić , Rew także. To zdarzenie dostępne jest w STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +284
A 353,6K

adams235

Znawca - Żużel
Typ podstawowy w którym widzę jakieś Value
Gapiński over 8.5 kurs 1.88 Fortuna
Według mnie ciasteczko...zbliża się mecz w Ostrowie,Tomek umie liczyć a narazie nic nie zarobił,jak tak dalej pójdzie to zacznie dokładać do interesu,więc dziś pełna mobilizacja rywal słaby i przewiduje że dziś i w sobotę Gapa pojedzie na dwucyfrowki...oby bez pecha...
Krakowiak Over 7.5 kurs 2.33 Fortuna
No tego kompletnie nie rozumiem...rano około 1.84 i taki skok na fortunie?niewiem skąd....może buki coś wiedzą czego my nie wiemy,ja jednak sądzę że Eligowe przełożenie na spokojnie tu wejdzie i taką linie pokona...tor w Ostrowie łatwy a on kiedyś tu wiele kółek najezdzil...
Krakowiak wygra przynajmniej raz TAK kurs 1.7 STS
Walasek wygra 3 biegi NIE...kurs 1.84 STS
Grzesiu lubi jeździć drużynowo i z bonusami pewnie wykręci fajny wynik...liczę że tej linii nie zrobi na 3 biegi indywidualne

Oprócz tego takie luźne typy over Krawczyk 4.5 kurs 1.6 sts,under Rew 5.5 kurs 1.57 sts złapałem,bieg juniorski łódź 5;1 kurs 1.75 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +578
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Typ podstawowy w którym widzę jakieś Value
Gapiński over 8.5 kurs 1.88 Fortuna
Według mnie ciasteczko...zbliża się mecz w Ostrowie,Tomek umie liczyć a narazie nic nie zarobił,jak tak dalej pójdzie to zacznie dokładać do interesu,więc dziś pełna mobilizacja rywal słaby i przewiduje że dziś i w sobotę Gapa pojedzie na dwucyfrowki...oby bez pecha...
Krakowiak Over 7.5 kurs 2.33 Fortuna
No tego kompletnie nie rozumiem...rano około 1.84 i taki skok na fortunie?niewiem skąd....może buki coś wiedzą czego my nie wiemy,ja jednak sądzę że Eligowe przełożenie na spokojnie tu wejdzie i taką linie pokona...tor w Ostrowie łatwy a on kiedyś tu wiele kółek najezdzil...
Krakowiak wygra przynajmniej raz TAK kurs 1.7 STS
Walasek wygra 3 biegi NIE...kurs 1.84 STS
Grzesiu lubi jeździć drużynowo i z bonusami pewnie wykręci fajny wynik...liczę że tej linii nie zrobi na 3 biegi indywidualne

Oprócz tego takie luźne typy over Krawczyk 4.5 kurs 1.6 sts,under Rew 5.5 kurs 1.57 sts złapałem,bieg juniorski łódź 5;1 kurs 1.75 fortuna
Skok kursu na Krakowiaka może być spowodowany tym,że wskakuje chyba w miejsce Łoktajeva,a to nie jest zbyt łatwy numer. Też liczę na Norbiego,a rano złapałem over 6,5
Za Gapę jedzie Brennan
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Pisałeś że wchodzi za Fajfera, a to nie jest prawda
Skąd mogłem wiedzieć co ma w głowie trener, spodziewałem się, że Krakowiak wejdzie za Fajfera albo Gale a jedzie jeden i drugi a ja wciąż uważam, że Gala jest najsłabszy z całej drużyny. I nadal gram jego under. Jak masz jeszcze jakieś pytania to zapraszam na PW, bo nie będę zaśmiecał tematu, bo jakby faktycznie informacja, że Fajfer też pojedzie miała jakieś znaczenie xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom