>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami 1. Liga Żużlowa w szonie 2023

Status
Zamknięty.
neutralny 457,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Ostrovia Ostrów - ROW Rybnik
Ostrovia -4.5 pkt. @2.05 betfan 45-44
Walasek powyżej 9.5 pkt. @1.85 Fortuna 12 punktów
Poczta poniżej 4.5 pkt. @2.01 Fortuna 1 punkt


W odróżnieniu do kolegów wyżej idę tu w kierunku gospodarzy (chyba, że Ostrovia wygra sześcioma punktami to wszyscy będziemy zadowoleni ;)), bo ROW mnie kompletnie nie przekonuje. Poza Hansenem i trochę Kurtzem nie widzę to kompletnie ognia. Myślę, że to nie był przypadek, że Zagar nie był aż tak łakomym kąskiem na rynku jakby się wydawało. Ostrovia po pierwszym meczu w trudnej sytuacji, ale cały czas z doświadczonymi zawodnikami w kadrze i lepszymi juniorami, którzy dziś właśnie zrobią różnicę punktową, która będzie mi potrzebna.
Dwa typy na zawodników. Pierwszy to over Grega Walaska, który nic sobie nie robi z wieku. Świetnie spisał się w Gdańsku, choć nie poszło mu w nominowanym. Dziś będzie chciał być kompletny i myślę, że spokojnie stać go na dwucyfrówkę, tym bardziej, że pięć startów zaliczy już w fazie zasadniczej.
Wysoka linia na Pocztę w fortunie, bo u innych buków 3.5 przy kursach równo rozłożonych. I bardziej właśnie te 3.5 według mnie ma odzwiecriedlenie. Naliczyłem Kubie dziś 4 oczka do zdobycia i to jest górna linia, tym bardziej, że Krawczyk - drugi junior Ostrowa również powinien dobrze punktować. Wynik w Gdańsku lekko przekłamany, bo tamten mecz miał dziwny przebieg, Poczta zdobył niby 7 punktów, ale z poważniejszych zawodników udało mu się przywieźć za plecami tylko Klindta i to heroicznie się broniąc.



 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2002
maniek81 337K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Zielona Góra (-18.5) - Poznań [1] 1.75 efortuna
Spodziewam się mocnego otwarcia sezonu w wykonaniu Falubazu. Poznań męczył się strasznie u siebie w ubiegłym tygodniu. Nie bardzo widzę tu siłę rażenia, a u gospodarzy mamy czterech solidnych jeźdźców, którzy zrobią różnicę.


Jensen R. [+9.5] 1.75 efortuna / 1.84 sts
Próbuję jeszcze Jensena, który pokazał wczoraj w Pardubicach, że forma z ubiegłego sezonu nie odeszła. Powinien dzisiaj być jednym z liderów Falubazu , więc te 10pkt. jak najbardziej do zrobienia.

Mecz odwołany
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Kevin Fajfer powyżej 3.5 pkt @1.70
Bardzo niska linia dzisiaj na Kevina, jednak patrząc na rozkład biegów powinien zrobić minimum te 4 pkt, Ma do pokonania 3 juniorów + 2 razy zmierzy się z Trofimowem który swoją jazda nie błyszczy. W ostatnim meczu u siebie zdobył 6 pkt, wiadomo przeciwnik był słabszy ale myśle ze Kevin pokazał w tamtym sezonie ze stać go na dobra jazdę a dzis te 4 pkt to minimum.
 
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
W Zielonej Górze pada od wczoraj. Dziś tak samo. Ogólnie na webcamach nie wygląda to najlepiej i nie zanosi się żeby miało przestać. Na zdjęciach wrzucanych w komentarzach na profilu Falubazu, tor też nie prezentuje się zbyt optymistycznie. Na moje oko wizyta komisarza i odwołany będzie bo wygląda to bardzo kiepsko
 
M 74,3K

mazinho87

Użytkownik
Rohan Tungate over 10.5 1.65 sts
Rohan Tungate over 9.5 1.70 fortuna


Idę w over chyba najpewniejszego na swoim torze zawodnika, który na dodatek ma najłatwiejszy układ biegów. Największe trudności będa w biegu otwarcia, ale wtedy rywal jest niedopasowany, a później będzie już z górki.

Rozpiska biegów Tungate:

1 Łoktajew Pawlicki Lindbaeck Tungate
5 Tungate Lindbaeck Trofimow K.Fajfer
10 Żupiński Tungate Saifert - Salk Trofimow
12 Gała Curzytek Teska Tungate
+ nominowany

Do tego Tungate w sparingach bardzo dobrze spisał się na tle E-ligowców. Z Unią Leszno u siebie 9 pkt w czterech biegach (0,3,3,3), we Wrocławiu też solidnie zapunktował.

Jeżeli w 1 swoim starcie zrobi minimum 2 punkty, to później ma autostradę do "3-jek". Tym bardziej, że rywal z dolnej półki. Według moich prognoz Tungate zakręci się w okolicach 13-14 punktów.

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
W Zielonej Górze pada od wczoraj. Dziś tak samo. Ogólnie na webcamach nie wygląda to najlepiej i nie zanosi się żeby miało przestać. Na zdjęciach wrzucanych w komentarzach na profilu Falubazu, tor też nie prezentuje się zbyt optymistycznie. Na moje oko wizyta komisarza i odwołany będzie bo wygląda to bardzo kiepsko
Komisarz toru jest od rana, padać przestało wiec szanse są ale jednak małe.
 
J 5,1K

jojozg

Użytkownik
Sory ale za nic w świecie meczu dzis w Zielonej nie będzie , na ta chwile nie pada ale wątpię by nasi chcieli robic tor skoro warunki nie sprzyjają do jazdy , sory :) p.s. ewentualny brak atutu w postacie własnego toru to bedzie duza strata ... , a nas juz tak jest lekki deszcz kilka h przed i od lat toru nie zrobią :)
Post automatycznie złączony:

edit a u nas juz...
 
C 9,9K

Carola

Użytkownik
O 16 decyzja , problem jest tego typu, że jutro, pojutrze też deszcze niespokojne - a teraz ma być okienko pogodowe w ZG, W okolicy już nie pada (np.NS) , więc wszystko zalezy od tego jak bardzo im zalezy. Ja osobiście bym nie jechał - ale ......
 

Załączniki

B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Rybnik - Falubaz (+4,5) 1.70 sts
Falubaz mocny skład, bez słabych punktów w Rybniku dobrze jeżdżą, powinni spokojnie wygrać ale zagrałem bezpiecznie.
Rybnik nie przekonuje a Pieszczek i Zagar wyglądają naprawdę bardzo przeciętnie.

przez chwilę był Tungate over 7,5 ale marny kurs 1.57
Warto jeszcze zagrać Zagar under 9,5 (kurs 1.84 sts). Słoweniec ma naprawdę trudny każdy bieg poza 10.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1961
F 5,9K

Funi

Użytkownik
Falubaz na sts można było łapać po fajnym kursie, teraz już zweryfikowali. Było chyba 2.20-2.40 coś w tych okolicach. Dla porównania forbet dał 1.85, widać duże rozbieżności. Ja się skłaniam właśnie ku Zielonej Górze, ale szkoda że nie zdążyłem złapać tych kursów
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Hansen 7,5 1,6 fortuna

Rekiny mają przed sobą od razu poważny sprawdzian. Czy ich kapitan dźwignie cięzar zawodów? W mojej ocenie tak, Patrik to pracowity solidny ligowiec, robiąc krok w tył czyli podpisując kontrakt w 1 lidze, sam wie że te punkty przywozić musi jeśli marzy o poważnym ściganiu. Dziś rywale dość zacni ale to wciąż 1 liga...
Post automatycznie złączony:

Oczywiście typ że powyżej.
 
A 353,6K

adams235

Znawca - Żużel
P.Wojdylo under 7.5 kurs 1.6 Fortuna
Linia nabita 1 meczem,dziś mocny Falubaz,ma dwa biegi bardzo trudne...presja w postaci Kvecha może zrobić swoje 😉
1 bieg kto lepszy Zagar-Jensen 2 kurs 2.01 STS
Po takim kursie śmiało można,skoro wszyscy wierzymy w undery Zagara to Jensen mimo że wczoraj w Danii jeździł powinien być jednym z liderów Falubazu w końcu w takiej roli go tu widzą....zobaczymy...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1875
A 353,6K

adams235

Znawca - Żużel
Bieg 2 Trzesniewski-Curzytek 2 kurs 1.7 STS
Kurs nie powala,ale Curzytek lata w elidze objezdzone wiadomo ze słabym skutkiem ale mimo to uważam że w 1 lidze coś będzie skubał....Trzesniewski u siebie ale po tym co widziałem w Ostrowie...to może mieć ciezkawo...to tylko pojedynek więc loteria może zdecydować ale trzeba spróbować 😉
 
Ostatnia edycja:
G 32,9K

gkskubik

Użytkownik
PSŻ Poznań - Orzeł Łódź @ 1,85 forBet

PSŻ Poznań - Orzeł Łódź (-2,5) @ 2,20 forBet

Początkowo u konkurencji to Skorpiny były nawet lekko faworyzowane, ale kursy już zostały zweryfikowane. Wczoraj goście sparingowo zostali sprowadzeni do parteru przez leszczyńskie Byki i być może dlatego kursy są jakie są. Leszno to jednak zespół i sprzęt ekstraligowy, Skorpiony to zaś beniaminek, który dorzucił coś do składu drugoligowego. O ile Antek pokazał się z fajnej strony i ma zadatki na lidera przynajmniej u siebie, U24 też godne uwagi to już pozostali to zawodnicy na dwa uda. Albo się uda albo nie. Poznań pokonał ostatnio u siebie Diabły niezbyt wysoko, ale zarówno zespół z Landshut jak i dzisiejszych gospodarzy stawiam o przynajmniej półkę niżej jak zespół Witka. Wg mnie po porażce w Bydgoszczy zespół przyjezdny będzie chciał sobie odbić niepowodzenie i wywiezie z Wielkopolski dwa duże punkty meczowe.

Pozdro!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +906
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Lindback powyżej 9,5 pkt @1,95 betclic ✅

Bardzo niska linia na Lindbacka. Szwed w tym sezonie ma być jednym z liderów Poznania. W pierwszym meczu przeciwko Landshut zdobył 11 punktów. Dziś ma bardzo dobry rozkład biegów. Tylko raz zmierzy się z Iversenem, poza tym jedzie w łatwym biegu dwunastym. Szwed dziś powinien królować na torze. Na innych bukmacherach linia na niego wynosi 10,5 i to po niższym kursie. Linię 9,5 biorę w ciemno.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1143
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom