>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 Finału Ligi Mistrzów 25-26.02.2014

Status
Zamknięty.
wojt_as 5

wojt_as

Użytkownik
Staty ruskich drużyn grajacych pierwszy mecz w playoffach po przerwie zimowej w Lidze Mistrzów z poprzednich sezonów:
2012:
CSKA - Real Madryt 1:1
Zenit - Benfica 3:2
2010:
CSKA - Sevilla 1:1
Jak widać łatwo na ziemi rosyjskiej nie jest. Gole potraciły takie marki jak Real Madryt, a jak dobrze pamietamy Borussia również na remis rok temu w Doniecku, fakt to nie Rosja ale &quot;im dalej na wschód tym większy smród&quot;:grin:. Przy obecnym szpitalu w BvB można się pokusić o BTS, jednakże jak ktoś mówił wyżej Zenit to była jedna z najgorszych drużyn fazy grupowe, mimo tego każdy mecz u siebie w grupie zakończył się remisem. Atletico w gazie nie potrafiło tam wygrać, więc nie sadze, że Borussia odniesie tam miażdzące zwycięstwo.
Zenit - Borussia 1x 2,01
 
xszymonx 71

xszymonx

Użytkownik
Zostawiłbym tutaj wyniki 1x2 przynajmniej na dzis i poleciał bardziej w kartki ew RR.
W ostatnim tygodniu w 3/4 spotkaniach padła czerwona kartka a w czwartym spotkaniu Milan-Atletico poleciało az 7 zółtych kartek, linie 4,5 powinny zostać dzis pokryte Zenit grajac u siebie na pewno bedzie walczył, nogi nie odstawi i bedzie atakował to samo faworyzowana Borussia, analogicznie taka sama sytuacja w meczu Olimpiakosu z MU. Goscie, faworyci dwumeczu graja na wyjazdach a gospodarze nie maja nic do stracenia. Powodzenia!
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
CIEKAWOSTKA:
STS wystawił Mata Strzeli gola @3 ???? ????

+ kolega wyżej dał over 2.5 + Borrusia a ja ide w drugą stronę i atakuje under + Bvb @5(DO DZISIAJ JUŻ SPADŁ NA 4.50!!!). Na rosyjskiej ziemi zawsze pada mało goli, murawa pewnie będzie słabo przygotowana i nie przewiduję tam grady bramek
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Widzę, że bardzo często jest tutaj przywoływany wynik z fazy grupowej Austria Wiedeń 4:1 Zenit. Ja bym tylko chciał wszystkim przypomnieć, że to Zenit wyszedł pierwszy w meczu na prowadzenie &#39;35 minuta. Na stadionie Vincente Calderon do 37&#39; minuty było już 2:0 dla Atletico. FC Porto musiało wygrać ten mecz, a jak już zawodnicy znali wynik z Hiszpanii, zaczęła strzelać Austria Wiedeń, bo Zenit tak czy siak awansowałby z II miejsca. Ja powiem tylko tyle: &quot;This is Russia&quot;. Cyrki w Lidze Mistrzów, były, są i będą, a najlepszym tego przykładem jest wynik Dinamo Zagrzeb 1:7 Lyon z 2011 roku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Jeszcze jedno slowo co do meczow Zenita chcialem powiedziec, ze jak popatrzycie na 6 spotkan Zenitu w grupie to w 4 padaly wyniki ktore byly najmniej prawdopodobne i na ktore placono najwiecej...
Austria vs Zenit - 5.25 / 4.33 / 167
Zenit vs Atletico - 2.45 / 3.40 / 3.10
Zenit vs Porto - 2.70 / 3.30 / 2.88
Porto vs Zenit - 1.75 / 3.80 / 5.25
Raz padl drugi najwiekszy bet:
Zenit vs Austria - 1.25 / 6.25 / 15.00
I raz wygral faworyt:
Atletico vs Zenit - 1.44 / 4.75 / 8.00
________________________________
Mysle, ze to w jakims sensie potwierdza to co mowil AKA, ze tej Rosji nie mozna ufac. Jak sa faworytami to nie wygrywaja, jak sa Underdogami to potrafia wygrac. Osobiscie obstawiam dzisiaj bramke Hulka @ 2,75 ✅ w WH ktory zapewne bedzie wykonywal, rzuty wolne, karne i ogolnie jest to dosyc samolubny zawodnik ktory lubi strzelac na bramke. Mysle, ze pod nieobecnosc kilku pilkarzy Zenitu to on bedzie musial wziasc odpowiedzialnosc za strzelanie goli na swoje wielkie barki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Olympiakos - Manchester United, Olympiakos powyżej 2,5 kartki @ 2,37 - Bet365, stawka: 4/10

Według mnie Olympiakos może spokojnie postarać się o dobry rezultat tego spotkania. Są w dobrej formie, Grecja to ciężki teren, a Manchester ? Cóż , niby wychodzą na prostą, ale w moim skromnym zdaniu to za mało, żeby wygrać znacząco z Olympiakosem. Poza tym ostatnia porażka dzisiejszych gospodarzy na własnym stadionie miała miejsce dość dawno... z PSG - 1:4. Linia jest dość spora, ale mam większe przekonanie do tego zakładu , niż overa 4,5 w meczu Zenita, gdzie będzie sędziował Collum. Z jednej strony to Ruskie i powinni w dużej mierze przyczynić się do pokrycia lini, ale nie jestem pewien... Wybieram zdecydowanie walczący Olympiakos, który dziś powinien zaliczyć dobre spotkanie, niezły wynik i właśnie przez defensywę go utrzymać, co da nam te trzy kartki dla gospodarzy.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Olympiakos - Manchester United, Olympiakos powyżej 2,5 kartki @ 2,37 - Bet365, stawka: 4/10
Według mnie Olympiakos może spokojnie postarać się o dobry rezultat tego spotkania. Są w dobrej formie, Grecja to ciężki teren, a Manchester ? Cóż , niby wychodzą na prostą, ale w moim skromnym zdaniu to za mało, żeby wygrać znacząco z Olympiakosem. Poza tym ostatnia porażka dzisiejszych gospodarzy na własnym stadionie miała miejsce dość dawno... z PSG - 1:4. Linia jest dość spora, ale mam większe przekonanie do tego zakładu , niż overa 4,5 w meczu Zenita, gdzie będzie sędziował Collum. Z jednej strony to Ruskie i powinni w dużej mierze przyczynić się do pokrycia lini, ale nie jestem pewien... Wybieram zdecydowanie walczący Olympiakos, który dziś powinien zaliczyć dobre spotkanie, niezły wynik i właśnie przez defensywę go utrzymać, co da nam te trzy kartki dla gospodarzy.
Nie neguje typu bo tez zagralem na over kartkowy, ale napisalem na wczsniejszej stronie, ze Olympiakos grajac u siebie srednio na mecz w ostatnich 10 spotkaniach dostawal 0,4 kartki...w meczach LM srednio 2 z czego w jednym dostal 4 (3 pod sam koniec meczu z Benefika) a w dwoch pozostalych po 1.
ManU wyglada lepiej. Srednio w ostanich 10 wyjazdowych meczach dostawali 2,5 kartki na mecz. W LM tez srednio 2.
Patrzac na kursy i statystyki to troche lepiej wyglada bet over 2,5 na ManU
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Różnica jest taka, że ten mecz jest dla nich o wszystko bo na OT nie będa mieć szans. Co za tym idzie na pewno nie będą odstawiać nogi. To United będzie w większości w natarciu i to grecy będąw w większości zmuszani do fauli taktycznych. Plus będą starać się o jak najlepszy wynik. Poza tym statystyki rozgrywek krajowych czy fazy grupowej nie mają takiego odzwierciedlenia w play offach ????
moja propozycja na dziś za drobne - http://zapodaj.net/4dcc0f235be3b.png.html
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Myślę i myślę nad meczem Galatasaray - Chelsea i najlepszym typem moim zdaniem na to spotkanie będzie:
Galatasaray - Chelsea Typ: Galatasaray over 1.5 kartki Kurs: 1,53 Bet365 ⛔ Wynik: 1 kartka
W tym sezonie Galatasaray w LM u siebie przeciwko teoretycznie mocniejszym rywalom - Realem i Juve złapało po 3 kartki, oprócz tego mecz z Kopenhagą, gdzie padła łącznie tylko jedna kartka dla drużyny gości. Jutrzejszy mecz moim zdaniem będzie jeszcze &quot;cięższy gatunkowo&quot;, sądzę, że wizualnie będzie to pojedynek z małą liczbą sytuacji bramkowych z każdą minutą bardziej będzie zależeć Galatasaray, aby nie stracić gola, a Chelsea co raz bardziej napierać co może przekuć się na ryzykowne zagrania gospodarzy w defensywie i kartki, poza tym co by się nie działo - 2 kartki i tak łatwo złapać. Sędziował będzie Hiszpan - pan Carlos Velasco Carballo. Jego najbardziej &quot;elektryczny&quot; mecz LM w tym sezonie to spotkania Dortmundu z Napoli, gdzie pokazał 5 kartek. Oprócz tego City - CSKA 2 kartki, Steaua - Chelsea 2 kartki i kwalifikacje Arsenal - Fenerbahce 6 kartek. Warty dodania jest mecz sędziowany przez niego w zeszłej edycji LM - Galatasaray - United, gdzie gospodarze pokryli zakład dostając 2 kartki. Ogólnie jego średnia kartek w meczach LM wynosi 3,22 kartki na mecz.
Kurs może nie rozpieszcza, ale uważam, że zakład warty grubego wejścia... Mam nadzieję, że ktoś jeszcze wyrazi swoją opinię na ten temat, dlatego wstrzymam się jeszcze z typem...
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Różnica jest taka, że ten mecz jest dla nich o wszystko bo na OT nie będa mieć szans.
Z tym sie nie zgodze, mysle, ze latwiej bedzie im grac na OT z kontry niz pozycyjnym u siebie.
Co za tym idzie na pewno nie będą odstawiać nogi.
Pewnie nie, ale mysle, ze beda raczej utrzymywac sie przy pilce. Mysle, ze nie oddadza ManU pilki i nie pozwola sie zepchnac do obrony. Jak sam piszesz beda sie starac o jak najlepszy wynik - by taki osiagnac trzeba miec pilke ????
To United będzie w większości w natarciu i to grecy będąw w większości zmuszani do fauli taktycznych.
Tak jak powyzej, nie chce mi sie wierzyc, ze ManU bedzie caly czas dyktowalo warunki - ale mylilem sie juz nie raz ???? wiece teraz nie zdziwie sie jak sie pomyle raz jeszcze :p
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Olympiakos - Manchester United
Liga Mistrzów
20:45




W drugim tygodniu zmagań w LM w 1/8 finału na Old Trafford miejscowy Manchester United podejmie ekipę z Bałkanów, czyli mistrza Grecji - Olympiakos Pireus. Po porażkach City i Arsenalu w poprzednim tygodniu, Czerwone Diałby będą miały za zadanie bronić razem z Chelsea honoru angielskiej piłki. Ekipa prowadzona przez Davida Moyesa, która odpadła z angielskich pucharów, a w lidze zajmują miejsca, które nie zadowalają sympatyków United, będzie miała również do udowodnienia sobie jak i krytykom, że nigdy nie odpuszczają, Na tą chwilę Manchester jedynie poprzez wygranie Champions League może zapewnić sobie miejsce w przyszłym sezonie w LM. Zadanie jest ogromnie trudne. Pierwszy na przeszkodzie staje Olympiakos, gladiator z Grecji, który w swojej lidze nie ma sobie równych, miażdży przeciwnika za przeciwnikiem, a w grupie poległ tylko w meczach z PSG. Osiem kolejek przed końcem ligi Thrilos mają 20 punktów przewagi nad drugim PAOKiem i zapewnili sobie praktycznie kolejny, 3 z rzędu już tytuł mistrzowski.
Po odejściu Sir Alexa Fergusona Manchester popadł w dołek, gra nie wygląda już tak porywająco, skuteczność nie napawa optymizmem, a co za tym idzie, wyniki są słabe. Kibice wręcz apelują o zwolnienie Moyesa. Tylko pokazanie się z dobrej strony w Europie, może ustrzec Szkota przed zwolnieniem. W Manchesterze cieszą się z powrotu po kontuzji Fellainiego, który pauzował przez 2 miesiące. W ekipie Czerwonych Diabłów na pewno w dzisiejszym spotkaniu nie wystąpi nowy nabytek, kupiony w zimowym okienku transferowym Juan Mata. Przepisy w Chiampions League nie pozwalają na grę zawodnikowi w jednej edycji w dwóch innych klubach.
Olympiakos natomiast zimą stracił swoje żądła, czyli Mitroglou i Weissa. Grecy po tych transferach od razu się wzmocnili. Lukę po tamtej dwójce wypełnili Nelson Valdez oraz Hernan Perez. Niepokoić może uraz Savioli, który ma problemy z udem.
Manchester mimo słabej gry w Anglii, w LM w tym sezonie nie zaznał jeszcze porażki. Bilans Czerwonych to 4 zwycięstwa i 2 remisy, oraz 12 bramek strzelonych i 3 stracone. Olympiakos potknął się tylko 2 razy z francuskim gigantem z Paryża, zwyciężał 3-krotnie i zaliczył 1 remis. Bramki: 10 strzelonych i 8 wpuszczonych.
W dwumeczu faworytem bukmacherów jest Manchester. Ja osobiście nie jestem przekonany i nie skreślam Olympiakosu. Grecy mogą napsuć sporo krwi podopiecznym Davida Moyesa. Dla Czerwonych Diabłów jest to być albo nie być, oni muszą ten pojedynek rostrzygnąć na własną korzyść, natomiast ekipa z Bałkanów tylko może, co byłoby dla nich wielkim sukcesem. Jestem sceptyczny grania w tym meczu którejś z tych drużyn na czysto. Bardziej przemawia mi BTS i to samo chcę zaproponować Wam. Olympiakos na własnym terenie jest szalenie groźny. Podopieczni Michela po fazie grupowej pozostawili dobre wrażenie. Mimo odejścia Mitroglou ofensywa greków wygląda nieźle. Z drugiej strony, goście w składzie mają takie gwiazdy jak chociażby Van Persie, Rooney czy młodziutki Januzaj. Mecz w Pireusie naprawdę zapowiada się interesująco. Obie ekipy mierzyły się w LM czterokrotnie. Cztery razy górą byli goście dzisiejszego meczu, czyli Manchester.

Przewidywane składy:

Olympiakos: Roberto - Leandro, Medjani, Manolas, Bong - Maniatis, Samaris - Campbell, Dominguez, Fuster - Olaitan

Manchester: De Gea - Smalling, Vidić, Ferdinand, Evra - Carrick, Fellaini - Valencia, Rooney, Januzaj - Van Persie

Sędzia: Gianluca Rocchi (Włochy)

Typy:
BTS (obydwie drużyny zdobędą bramki) @ 1,95 ⛔
Strzelec gola: van Persie, R. @ 2,40
⛔

tak &#39;gryzie&#39; trawę wielkie ManU....
https://www.facebook.com/photo.php?v=369957273144049
początkowy komentarz w tej powtórce mówi wszystko :rolleyes:
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Mowcie sobie co chcecie, ale ja kurs na Manchester w wysokosci 2,20 biore w ciemno. Nie wierze, ze Moyes tego nie wygra. Liga i liga mistrzow poprzez premiership sa stracone, czerwone diably nie maja w LM nic do stracenia, beda gryzli trawe. Kilka faktow, Mitroglu sprzedany, Saviola kontuzjowany, Scepovic nie moze grac w LM, Holebes kontuzja a Valdez tez ponoc poobijany. Wobec tego jak i kim Olimpiakos ma to wygrac? Ja wiem, Manchester co chwile zawodzi, ale z Fulham mieli mnostwo pecha, z Arsenalem tez Van Persie mogl zapewnic 3pkt a z Crystal Palace w miare pewne 3pkt. Ten zespol w koncu zacznie grac, bardzo brakuje Van Persiego ktory jest widocznie bez formy. W dodatku bardzo odstaje pod wzgledem kondycyjnym i motorycznym, ale jak juz wroci do formy to bedzie dobrze. Oprocz tego Olimpiakos nigdy nie wygral z Manchesterem. Ja gram (jak na swoje warunki) grubo na Manchester po kursie 2,20. Remis zwrot po kursie 1,55 traktuje prawie jak lokate. Oczywiscie to jest pilka, nie takie jaja sie juz tutaj dzialy, ale nie wierze ze Manchester to przegra.
Olympiakos Pireus - Manchester United 2 2.20 Unibet 7/10
Olympiakos Pireus - Manchester United (remis zwrot) 2 1.55 Unibet 10/10
Manchester United over 5,5 roznego 1.95 Unibet 3/10 (typowo na czuja ale sprobujemy)
Zycze sobie i wam powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
Galatasaray - Chelsea typ 1 kurs 4.40 marathonbet

Co do tego meczu koledzy napisali juz wszystko co mozna napisac , jako ciekawostke powiem ze prezes Garaty i Murinio to są przyjaciele za sprawa murinio Drogba , W. Sneijder , przeszli do Garaty . Wszyscy pamietamy mecz Garaty z Realem gdzie padł łamaniec 2/1 , i piekna bramka Drogby . Sadze ze na tak goracym terernie pierwszy mecz wygraja gospodarze stawiam na wynik 2-1 . I rowniez pokusze sie o bramke Drogby ze strzeli i łamanca 2/1 po pieknych kursach . Gol gospodarzy po 1,50 w betsson oceniam jako prezent od buka .
Co do meczu
Schalke - Real Madrid zagram 1 po kursie 7,80

Jak wszyscy wiemy Real na niemieckiej ziemi nie wygrywa czesto ostatni raz wygral jak sie nie myle w 2000 roku .. od tamtej pory notowal same przegrane i 1 remis ...Druzyna Schalke pokazuje ze jest w formie a wspaniala passa Realu musi sie kiedys skonczyc i sadze ze jest to mozliwe wlasnie w tym meczu
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Według mnie statystyki to statystyki. Borussia nigdy nie wygrała z HSV po zmianie trenera a miało to już miejsce 3 razy. Uważajcie na tą Borussię bo mają dobre przody. To są tylko statystyki, Real w świetnej formie będzie chciał z Schalke wygrać i pokazać ich moc, to jest tak jak PSG z Leverkusen, przyjadą zrobią swoje pojadą. Chelsea jak będzie miała rewanż to gra z Arsenalem w niedługim odstępie czasu i kimś jeszcze i już pewnie chcą zamknąć LM by było wszystko jasne. Galata to nie jest jakiś super rywal, Chelsea ma super obronę więc uważajcie z tymi typami BTS. Chelsea jest niesamowicie skuteczna i przód ma super. Według mnie te bety siądą, a Chelsea nawet 0:3 wygra.
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Ja jeśli chodzi o mecz BVB proponuję under 2.5 , nie sądzę by w Rosji w meczu LM padły aż 3 gole , jeszcze BVB bez kilku bardzo ważnych piłkarzy także spodziewam się albo remisu 0:0 albo wygranej którejś z drużyn 1:0.Jeśli chodzi o meczu Manchesteru z Olympiakosem to jednak sądzę , że United wygrają , są bardziej doświadczoną ekipą w LM , ostatnio wygrali w lidze co na pewno ich podbudowało , no i najważniejsza rzecz czyli do składu wrócili chyba dwaj najważniejsi zawodnicy czy RVP i Rooney także siła ataku United będzie imponująca natomiast Grecy bez dwóch świetnych zawodników , szczególnie Mitroglu są raczej skazani na porażkę , jeszcze słyszałem , że nie zagra Saviola czyli kolejny bardzo dobry ich gracz także myślę , że Grecy przegrają .
 
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Olympiakos Pireus-Manchester United
Typ: over 2,5 gola w meczu @2,20 William
Dziś druga &quot;kolejka&quot; fazy 1/8 finału Ligi Mistrzów, na boisku greckiego Olympiakosu o awans powalczy przedstawiciel angielskiego futbolu, Czerwone Diabły. Również skłaniam się do zagrania BTS, kurs na over większy o 0.20 kusi. Obie drużyny nie prezentują się wybornie w obronie,a atak mają całkiem przyzwoity, pomimo braku Maty MU nadal będzie groźne,a Grecy bez wątpienia będą chcieli dac sobie przewagę na swoim stadionie przy gorącym dopingu. Ostatni mecz z Crystal palace trochę podbudowal morale drużyny &quot;Mojżesza&quot;:grin: myślę, że warto zaryzykować, bo mecz może też okazać się teatrem jednego aktora kończąc się wynikiem,3-0 lub 0-3.
Pisane z telefonu, przepraszam za błędy
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Różnica jest taka, że ten mecz jest dla nich o wszystko bo na OT nie będa mieć szans. Co za tym idzie na pewno nie będą odstawiać nogi. To United będzie w większości w natarciu i to grecy będąw w większości zmuszani do fauli taktycznych. Plus będą starać się o jak najlepszy wynik. Poza tym statystyki rozgrywek krajowych czy fazy grupowej nie mają takiego odzwierciedlenia w play offach
Swój chłop. Właśnie podobnie sobie wyobrażam ten mecz. Grecy wiedza jak ważne spotkanie jest dla nich u siebie, że na OT nie będą mieli raczej nic do powiedzenia. Dlatego tutaj spodziewam sie bramki gospodarzy, muru, czegokolwiek co zagwarantuje trzy kartki. ????
 
D 0

dawidsid

Użytkownik
Olympiakos - Manchester United

1-3.25 x-3.25 2-2.20


składy:


W ekipie Olympiakosu niedostępni mają być Javier Saviola i Dimitrios Siovas, a występ Josego Holebasa jest niepewny.


W drużynie Manchesteru United na następny mecz z powodu urazów niedostępny ma być Nani, natomiast wszyscy z grona Danny Welbeck, Jonny Evans, Rafael da Silva, Phil Jones i Javier Hernandez są określani jako niepewni występu. Juan Mata nie może brać udziału w rozgrywkach Champions League w barwach United.


W spoktaniu 1/8 Ligi Mistrzów na stadionie w Piereusie odbędzie się spotkanie miedzy Olimpiakosem Pireus a Manchesterem United.Drużyna z Pireusu notuje wręcz niewyobrażalne wyniki w swojej rodzimej lidze: wywalczone 74 punkty na 78 możliwych, 78 goli zdobytych i 9 straconych, żadnej porażki, natomiast MU przeżywa wielki kryzys.Gdy po 27 latch odszedł Sir Alex Ferguson zmieniła się gra Czerwonych Diabłow na gorsze do tej pory w lidze angielskiej rozegrał 27 spotkań w tym 13 zwycięst 6 remisów i 8 porażek.Tak zgadza sie niema porównania miedzy Premier League a Superleague Greece,powiemy &quot;Olympiakos w angli było by średniakiem...&quot; może i tak ale jak pokazała ostatnia kolejka Ligi Europejskiej w spotkaniu klasowej drużyny Włoskiej ligi-Lazio (grającej w tym sezonie conajmniej średnio) a liderem ligi bułgarskiej-Ludogorets wynik 0-1 z ogromną przewagą ekipy z Bułgari, pokazuje nam to że nie liczy sie liga a aktualna forma drużyny idąc tym tropem faworytem tego spotkania jest ekipa gospodarzy, zwłaszcza biorąc pod uwage kurs 3.25 i możliwość braku paru zawodników z Manchester. Jest to kusząca propozycja ! Powodzenia!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom