>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 Finału Ligi Mistrzów 25-26.02.2014

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Co Wy na to? ???? BetClic szaleje hehe.
Zwykła pomyłka (kursy są normalnie wystawione), podobnie było przed meczem Zenitu z Atletico Madryt gdzie padł 1:1, tylko że w Expekt, czyli ta sama firma. Zresztą dziwna ta pomyłka, bo znowu w meczu z Ruskimi. Do Expekta pisałem, żeby poprawili przed pierwszą pomyłką w poniedziałek rano, to poprawili na 15 minut przed spotkaniem we wtorek. To taka zagrywka bukmacherów dla nieuważnych.
 
R 50

radeknic

Użytkownik
W Zenicie 3 stopnie na + wiec nie mróz, dodam ze podczas meczu z Atletico padł samobój dla Zenitu więc nie ma się co cieszyć tym wynikiem bo Atletico prowadziło całe spotkanie. Co do remisu z Porto to Porto też całe spotkanie prowadziło a brakuje tej drużynie wykończenia zresztą do dziś tak jest. Według mnie Borussia to dobry mecz do obstawiania.
 
szeras 0

szeras

Użytkownik
okienka z kursami im sie pomylily, naciśnij sobie na borussie po 3,60 a wyskakuje że to kurs na remis, 4,30 jest niby na remis, a po wybraniu, system informuje nas, że to kurs na zwycięstwo Zenitu.
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Co tu duzo mowic , ciezko coś wybrać z podstawowego zakładu 1x2 . Zdecydowanie lepiej było w poprzednim tygodniu. Mysle ze warto cos poszukać w stronę Greków. Bukmacherzy nie rozpieszczaja kursami.
 
A 0

antryn

Użytkownik
ja raczej zaryzykuje zakład na real, chelsea i united, normalnie bym dodał BVB ale poczekam na wiadomości na temat Lewandowskiego czy zagra, bez niego Borussia będzie mogła być szczęśliwa jeżeli padnie remis.
 
J 99

jan_kulczyk

Użytkownik
okienka z kursami im sie pomylily, naciśnij sobie na borussie po 3,60 a wyskakuje że to kurs na remis, na zenit jest 4,30 mimo, że to kurs na remis;]
Wiem, wiem. Sprawdziłem to już na początku. Ale gdyby faktycznie był taki błąd (a czasem coś się zdarzy) to śmiało można by zaryzykować;)
Jakiś czas temu stworzyłem sobie taki oto kupon (i zrobilem screena).
Co o tym sądzicie?
Możliwe, że to zagram tylko za nieco mniejszą kwotę.

Ad.1 ✅
Ad.2 ✅
Ad.3 ✅
Ad.4 ⛔
 
walt 33

walt

Użytkownik
Nie rozumiem po co dałeś te dwa pierwsze zakłady, nie podbijają Ci one AKO w jakiś duży sposób a poza tym im więcej spotkań na jednym kuponie tym większe prawdopodobieństwo, że nie siądzie. Proponuję stawiać jedno spotkanie za więcej, ewentualnie 2 ????
 
A 0

antryn

Użytkownik
Chelsea BVB i Manchester wejdą Ci na niemal 100%. Mimo wszystko uważam że ten zakład z Realem Ci nie wejdzie. Real mecz wygra, ale nie 2 połowy . U tego bukmachera jest &quot;kurs specjalny&quot; na wygraną wszystkich następujących zespołów : Real, chelsea i united po kursie 6,50 i wydaje mi się to bardziej interesujący zakład
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Olympiakos - Manchester United

Wiem,wiem...United gra słabo, nie wiadomo czy zagrają w LM w następnej edycji ale MU gra słabo w lidze. Ostatnio przełamali się z Crystal i muszą to udowodnić z Grekami. Prawda taka,że United musi we wtorek zapewnić sobie awans. United w LM z ekipami pokroju Olympiakos zawsze sobie radziło, wyjątkiem było Basel w pamiętnej edycji,kiedy to nie wyszli z grupy. Owszem, były też porażki z Galatasaray i Cluj ale tego nie biorę pod uwagę bo wtedy MU miało zapewniony awans.

Teraz czeka ich mecz z moim zdaniem najsłabszym z możliwych przeciwników na którego mogli trafić. Olympiakos z grupy awansował po tym jak okazał się lepszy od Anderlechtu i Benfiki. Mimo to nie udało im się w składzie zatrzymać Mitroglou, który zasilił czerwoną latarnię Premier Leauge - Fulham.Jakby tego było mało z Pireusu odszedł były gracz City-V. Weiss, który zimą Grecję zamienił na Katar! Czym zamienił europejską LM na azjatycką ;) Więc widać,że dobrze w klubie nie jest. Zawodnik ten strzelił honorowego gola w potyczce przegranej 1-4 z PSG.

MU za to świetnie spisywał się w fazie grupowej,gdzie awansował pewnie z pierwszego miejsca a wisienką na torcie było zwycięstwo 0-5 z Leverkusen.

United jest na musiku, muszą wygrać to pewnie .... Roo w końcu się odblokował, Robin wrócił po kontuzji. Fellini też jest gotowy, grał w podstawie z Crystal. Kurs na gości jest imponujący, mam nadzieję,że nie zawiodę się na nich.

Na pewno zobaczymy kartki w tym meczu bo Olympiakos podobnie jak Diabły sporo ich łapią. Lini jeszcze nie ma ale jak będzie na poziomie 4.5 to będzie trzeba to rozpatrzeć
 
J 99

jan_kulczyk

Użytkownik
Nie rozumiem po co dałeś te dwa pierwsze zakłady, nie podbijają Ci one AKO w jakiś duży sposób a poza tym im więcej spotkań na jednym kuponie tym większe prawdopodobieństwo, że nie siądzie. Proponuję stawiać jedno spotkanie za więcej, ewentualnie 2
To, że mam kilkanaście postów to nie oznacza, że siedzę w bukmacherce od wczoraj;)
Jasna sprawa - jeden pewien zakład za większą kwotę i wygrywasz.
Aczkolwiek obecnie testuje inne metody - między innymi właśnie kupony z takimi zdarzeniami, które wg Ciebie nie podbijają AKO. Ostatnio miałem kupon złożony z 20stu takich zdarzeń, AKO ponad 4, ale 2 nie weszły;) Będę kombinował dalej.
U tego bukmachera jest &quot;kurs specjalny&quot; na wygraną wszystkich następujących zespołów : Real, chelsea i united po kursie 6,50 i wydaje mi się to bardziej interesujący zakład
Dzięki. No, za drobne można ten zakład pograć. Coś bym zagrał w tym tygodniu za większą kwotę, ale takiego pewniaka jak w tamtym tygodniu to już nie ma...
Przypominam również, że w tamtym tygodniu nie padł żaden BTS, żaden gospodarz nie strzelił gola, a wszystkie spotkania wygrali goście.
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Manchester musi powiadasz ? A Oly to nie musi ? Grają sobie tak ot w LM . Grają pierwszy mecz na własnym stadionie i przegrają bo Manchester musi . Dobry argument
 
A 0

antryn

Użytkownik
Ja w zależności od sytuacji kadrowej BVB postawię na gości we wszystkich spotkaniach ( założenie że Lewandowski i Hummels wyzdrowieją) , jak sytuacja kadrowa się nie zmieni to stawiam kurs specjalny za 6,50 na United, Real i chelsea.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
To, że mam kilkanaście postów to nie oznacza, że siedzę w bukmacherce od wczoraj
rozumiem, że można sobie kombinować i próbować, ale z drugiej strony gdybyś siedział w bukmacherce trochę dłużej, co sugerujesz, to byś wiedział, że kupony z 20(sic!) zdarzeniami wejdą ci od święta... a tu chyba chodzi o ciągłość, stałość i jakąś przewidywalność, która w takim kombinowaniu nie ma prawa mieć miejsca...
pewnie, że czasem wejdzie taka taśma, ale rekreacyjnie, nie ma tu absolutnie mowy o stałym zysku i pomnażaniu budżetu.
U tego bukmachera jest &quot;kurs specjalny&quot; na wygraną wszystkich następujących zespołów : Real, chelsea i united po kursie 6,50 i wydaje mi się to bardziej interesujący zakład
po prostu bukmacher widzi co się działo i że jak puszczą taką ofertę to się jelonki zlecą jak misie do miodu i mają izi win. Prawdopodobieństwo, że całą kolejkę ligi mistrzów wygrają faworyci i to jeszcze goście jest minimalne.
Co oczywiście nie znaczy, że niemożliwe, ale tego to bym za dwie dychy nawet nie puścił :]
pzdr.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 99

jan_kulczyk

Użytkownik
Ciekawą informację znalazłem na pewnym zagranicznym forum.
Rewanżowy mecz Chelsea - Galatasaray będzie rozegrany w okolicy meczu Chelsea - Arsenal, jest to jakiś punkt zaczepienia do tego, że Chelsea będzie chciała wypracować korzystny rezultat już na wyjeździe, a może nawet zapewnić sobie awans, aby w marcu spokojnie przygotować się do meczu z Arsenalem.
Terminarz rozgrywek LM:
http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2014/matches/index.html
Co do Realu to przytoczone statystyki ich występów w Niemczech są przytłaczające...
Ale statystyki nie będą ich przeciwnikiem tylko Schalke, które gra mocno w kratkę, a we wcześniejszej fazie mieli istną &quot;grupę śmierci&quot; na czele z rumuńską Steauą, która ledwo co przeszła eliminacje z Legią.
Czy to będzie &quot;mecz przyjaźni&quot;? Nie sądzę. Właśnie przez te statystyki i zeszłoroczny pojedynek z BVB. Właściwie to sam Lewandowski wyeliminował Real - strata z pierwszego meczu była tak duża, że pomimo wszelakich prób okazała się nie do odrobienia. Zapewne część piłkarzy Królewskich wciąż ma przed oczami zeszłoroczny mecz z BVB i będą chcieli zmazać tamtą plamę.
BVB rok temu miało trochę szczęścia, ale czy to nie o to w tym chodzi?
Czy szczęście nie sprzyja lepszym? W tym roku też mieli trochę farta, a obok nich takim farciarzem jest właśnie Galatasaray... i tutaj koło się zapętla.
 
R 167

realny

Użytkownik
Nie mogą być być same dwójki ???? . Gdzieś NA PEWNO będzie remis i skłaniałbym się tu ku meczom Manchesteru lub Chelsea ze wskazaniem na tych pierwszych. Angielskie drużyny na razie dają ciała.
A tak pół żartem pół serio - Chelsea prędzej wchodzi po kursie ~2.00 niż 1.30-1.50 :p.
 
A 0

antryn

Użytkownik
BVB rok temu miało dużo więcej niż &quot;trochę &quot; szczęścia.
Co do meczu chelsea - galata to bym był spokojny o wygraną chelsea. Mourinho ma doświadczenie . Galata swoje szczęście wyczerpało moim zdaniem już eliminując Juventus ( juventus przegrał moim zdaniem nie dlatego że był gorszy ale ze względu na pamiętnie warunki pogodowe, które były jednym z decydujących czynników )
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
a moim zdaniem nie przegrał przez warunki pogodowe, bo te były takie same dla jednych i drugich, ale bardziej przez mecz u siebie, gdzie strasznie dali ciała... 2:2 u siebie.
Galata zdobyła na Juve 4 punkty, więc była lepsza zwyczajnie. I wpadka Juve z Kopenhagą.... sami sobie winni, a nie żadna pogoda...
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
[AKA SHAKAL]Nie zapominajmy faktu, że Schalke sponsoruje Gazprom czyli jeden z głównych sponsorów Champions League. Druga sprawa to nie zapominajmy o tym, że w Schalke grał Raul z Realu, więc ten mecz teoretycznie można delikatnie nazwać meczem &quot;przyjaźni&quot;. Po trzecie nie zdziwię się jak po sezonie Real Madryt kupi od Schalke genialnego Draxlera.



Bzdura goni bzdurę. Że niby co? Gazprom zabroni Realowi wygrać z zespołem, który sponsoruje??? Albo, że Real przegra ze względu na Raula??? Żeby mu przykro nie było??? Albo, że puszczą oko do Schalke (czytaj: nie wygrają) żeby wytargować niższą cenę za Draxlera (o ile wogóle go będą chcieli kupić)???? Matko jedyna (że zacytuję komentatora łyżwiarstwa szybkiego) coraz więcej nic nie wnoszących &quot;analiz wielkich znawców&quot;.
 
pacfik 46

pacfik

Użytkownik
ups, tylko ja ide w strone Zenitu ? a spróbuje dla lepszy emocji przed TV
dodam tylko ze do kontuzjowanych graczy wlasnie dolaczyl Bender ktory wypada do końca roku, Sven to bardzo wazna część w tej ukladance Kloppa, chlopak od przerywania akcji przeciwnika ktorego bedzie musial kims zastapic ? kim ? Kehl`em ? ciezko widze ten srodek pola. Tutaj bardzo widoczny jest juz od dluzszego czasu brak Gundo, ktory potrafi odpowiednio dzielić piłki ale niestety gramy tym co posiadamy a ze kadra jest bardzo wąska to robi sie nie lada problem.
dodatkowo na przeziębienie narzeka Robert ale on pewnie wystapi bo jakby tak niedajboże nie pojawił sie na boisku a w jego miejsce wskoczyłby np Schiebier to .... uff oby tak nie bylo
no i ten blok defensywny, wapie w Hummelsa ze powróci, Marcel dosyc slabo, Piszczu dopiero wraca po kontuzji tak wiec w najlepszej formie napewno jeszcze nie jest, srodek z Manuelem powoduje u mnie gęsią skórę
gram @ Zenit zobaczymy co chlopaki po takiej przerwie pokaża
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom