>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

1/8 Finału Ligi Mistrzów 25-26.02.2014

Status
Zamknięty.
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Cristiano Ronaldo strzeli gola kiedykolwiek @ 1.53 bet365
Dla Ronaldo właśnie skończyło się zawieszenie na 3 mecze w lidze. Ostatnio dwa mecze z rzędu przesiedziane na trybunach, więc na pewno jest głodny gry i strzelania bramek. Mecz z Schalke to idealne spotkanie, by wpisać się na liste strzelców. Real na boiskach niemieckich nie radzi sobie najlepiej, ale Ronaldo czy to z Bayernem czy z Borussią strzelał bramki na wyjeździe. Myślę, że dla CR7 przydał się taki odpoczynek, bo pół sezonu (prawie) bez przerwy gry.
Z góry mówię, iż to moje odczucie i nie chcę wchodzić w jakąś nie potrzebą dyskusje, ale gra na bramkę Ronaldo po takim kursie jest śmieszna, a nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że wiele osób tutaj gra za dość grubą kaskę i kurs 1.53, wcale mnie nie przekonuję. A to że Ronaldo miał 3 mecze przerwy to może wpłynąć wręcz przeciwnie na strzelanie jutro bramek w jego wykonaniu. Już wolał bym zaryzykować drobniej że nie strzeli @ 2.30. Tak jak wspomniałem każdy może wyrazić swoją opinię :razz:
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Według mnie gra w stronę United jest zbyt ryzykowna.Może kurs powyżej 2 zachęca,to fakt ale myślę,że w tym meczu może zdarzyć się wiele,a na pewno gospodarze nie są bez szans.Olympiakos u siebie w fazie grupowej strzelał w każdym meczu,nie są w fazie pucharowej drużyną z przypadku i ogranie w tych rozgrywkach mają już spore.Pokonali Benfice,przegrali z PSG.Myślę,że United jest pomiędzy oboma zespołami.Nie wiem gdzie niektórzy ciągle widzą tą poprawę gry MU,bo ja jej nigdzie nie widzę.Jeśli ktoś zachwyca się wygraną ze słabiutkim Palace,gdzie United nic w tym meczu specjalnego nie pokazało to sorry.Na wyjazdach grają cienko i to fakt.Mata nie będzie mógł zagrać,to też trzeba brać pod uwagę.Znów Rooney będzie musiał kreować sam całą grę.RvP to napastnik wybitny i on jest idealny na takie rozgrywki/mecze ale sam to on spotkania nie wygra.W obronie United gra przeciętnie,w środku dalej to samo.Carrick,Cleverley czy Fellaini.Kto z nich by nie grał wygląda to słabiutko_Olympiakos stracił Mitroglou ale mają z przodu kilku przebojowych zawodników.Uważam,więc,że najlepszym typem na to spotkanie będzie BTS.Na United nie gram,na pewno nie po tym co widziałem do tej pory w ich wykonaniu i choćby kurs był na poziomie 2,40.Jednak myślę,że bramkę są w stanie strzelić,bo mają dwóch genialnych napastników i jak wspominałem wyżej nie wydaje mi się aby starczyło to do zwycięstwa ale do strzelenia gola jak najbardziej.

⚽Olympiakos vs Man Utd-Obie strzelą?TAK kurs:1,80⛔United????

Bukmacher:Sportingbet
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Jakich? Mitro i Weiss sprzedani, Saviola nie wystąpi. Olympiakos przegrał ten dwumecz na własne życzenie
Choćby Campbell,Fuster czy Ibagaza.Olympiakos miał w fazie grupowej groźne skrzydła,myślę,że w bocznych sektorach mogą być niebezpieczni.To,że stracili Vlado i Mitro nie skreśla ich i podtrzymuje,że bramkę moim zdaniem strzelą;)
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Zenit St. Petersburg - Borussia Dortmund
Ile padnie goli?
Typ: Mniej niż 2,5
2.15
⛔

Zenit St. Petersburg - Borussia Dortmund
Rezultat po 1. połowie
Typ: X
2.35
⛔

Zenit St. Petersburg - Borussia Dortmund
1X2
Typ: X
3.75
⛔

Katastrofa normalnie


Nie wierzę w to, aby Borussia w jutrzejszym spotkaniu wywiozła zwycięstwo, jak i nie wierzę w sukces Zenitu, dlatego znalazłem trzy ciekawe typy, które według mnie mają spore szanse na powodzenie. Kurs na under 2.5 to jakaś niespodzianka, nie liczę na grad bramek w jutrzejszym meczu. Uważam, że wynik 0:0 czy 1:1 jest bardzo realny i nie mogę być obojętny wobec tego typu.
Ciężko cokolwiek powiedzieć o formie Zenitu, ponieważ mają przerwę od rozgrywek krajowych, ale po wynikach w lm śmiało można stwierdzić, że ich własny teren jest ciężki dla gości. W fazie grupowej na własnym obiekcie stracili tylko dwie bramki.
Natomiast Dortmund doznał ostatnio w lidze porażki ulegając słabemu Hamburgowi 3:0. Spotkałem się z opinią, że było to celowe odpuszczenie przed lm, według mnie błędne myślenie, ponieważ skład wystawiony na tamto spotkanie był dobry, a mimo to doznali porażki.
Napiszę trochę o składach.
Kontuzja Kuby, Piszczek jeszcze bez wielkiej formy, Reus wrócił po kontuzji i to było widać, Bender złapał kontuzję, nie ma Suboticia.
W Zenicie nie ma kontuzji, końcem stycznia kupili m.in. Rondona z Rubinu Kazań.
Podsumowując, liczę na jedną maksymalnie dwie bramki oraz remis. Borussia nie wygra jutrzejszego meczu, dlatego stawiam na remis.
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Składy podane na stronie Borussii (niemieckiej)
Zenit St. Petersburg: Lodygin – Ansaldi, Lombaerts, Hubocan, Criscito – Fayzulin, Witsel – Hulk, Shatov, Arshavin – Rondon
Borussia Dortmund: Weidenfeller – Piszczek, Friedrich, Sokratis, Schmelzer – Sahin, Kehl – Reus (Aubameyang), Mkhitaryan, Großkreutz - Lewandowski
Do tego nie wiadomo czy Hummels nie będzie grał, mają po dzisiejszym wieczornym treningu czy jutro porannym zadecydować.
Skład Borussii według mnie jest dobry, absencje są, ale sam skład jest ok i wygranie spotkania jest w zasięgu ich rąk
 
S 0

skinos

Użytkownik
Zastanawiam się czy w meczu Zenit-BvB zagrać 1DNB.
Kurs na Betclicu 3.00
Serio uważacie że BvB nie obchodził mecz z Hamburgiem? Zespoły Bundesligi coraz mocniej depczą Borussi po piętach mając ochotę na ich miejsce premiowane grą w LM. Zenit ma przerwę, jest wypoczęty bez kontuzji, doszedł silny Rondon który potrafi się przepychać z piłką przy nodze, a ich teren jest również dużym plusem. A zespół z Niemiec? Przegrał z Hamburgiem 3:0 a Hamburg tydzień wcześniej dostał na wyjeździe 4:2 z ostatnią drużyną Niemieckiej ligi - Braunschweig. Oczywiście nie można pominąć faktu że była zmiana trenera w zespole z Hamburga po tamtej porażce ale minął tydzień a magicznej różdżki nowy trener chyba nie ma w swoim wyposażeniu by ogrywać BvB 3:0 na życzenie. Dla mnie strach zagrać byłoby na Borussię a myślę że Zenit ma cholerne ambicje na pokazanie się w Europie, po tym jak wpompował duże pieniądze w budowę składu. Właściciele klubu zapewne oczekują srodze że inwestycja się zwróci, bo ich rywal w wybitnej formie nie jest a jak nie teraz to kiedy? Nie mówię tu o pogromie, ale Zenit stać na wygraną co najmniej jedną bramką. Ich szybkie skrzydła i silny napastnik to może być coś z czym Borussia może mieć największy problem a kurs na 1DNB mocno zastanawia nad kwestią czy jednak nie zagrać w stronę gospodarzy? Oczywiście mogę się mylić i to co tu napisałem może wziąć w łeb i nie mieć żadnego odzwierciedlenia na boisku, ale to jest moja opinia i każdy może sobie ją zweryfikować czy na pewno granie na BvB jest opłacalne w stosunku do ryzyka. Pozdrawiam
&lt;table id=&quot;flashscore&quot; class=&quot;team&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;current-result&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;tname-away logo-enable&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Olympiakos vs ManU / Olympiakos - 1 rzuty rozne @ 3,1 ⛔

Pokazaly sie kursy na rzuty rozne w meczu Olympiakosu i ManU.
Mysle, ze mozna zaryzykowac i zagrac na Olympiakos -1 rozny @ 3,1 w WH. Mysle, ze gospodarze beda bardziej &quot;aktywna&quot; druzyna choc nie przesadza to wyniku spotkania, to jednak patrzac na statystyki roznych obu druzyn Olympiakos grajac u siebie powinien kilka rogow jednak zlapac wiecej.
Troche statystyk:
Rzuty rozne w ostatnich 10 spotkaniach (Olympiakos u siebie / ManU na wyjezdzie)
7.5 rzutow roznych / 5.8 rzutow roznych
razem srednio okolo 13.3 roznych
Bet over 12 cornerow w meczu @ 3,5 w WH ⛔- za drobne ???? chyba bylo 6 badz 5 ale i tak za malo
__________________________________
Sedziowac dzisiejszy mecz bedzie sedzia Gianluca Rocchi. W ostatnich 8 spotkaniach w ktorych sedziowal dal 42 kartki czyli 5,25 na mecz.
ManU w swoich ostanich 10 spotkaniach mial srednio 2,6 kartki. W LM na wyjazdach ManU srednio dostaje 2 kartki na mecz.
Olympiakos w swoich 10 ostatnich spotkaniach w domu mial srednio 0,4 kartki :p W LM grajac u siebie mial srednia 2 karki na mecz.
Zwazywszy na to, ze mamy sedziego ktory daje duzo kartek (5,25 na mecz) mozna zaryzykowac i zagrac na over 4,5 kartki w meczu @ 1,9 w Bet365 ⛔
Mysle, ze mozna sie tez pokusic o over 3 dla ManU @ 5 ⛔ w WH ale za drobne
__________________________________
Dla super odwaznych taki double z WH:

Over 12 cornerow @ over 6 kartek @ 19 ⛔
- za drobne ????
Powodzenia ????
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Jesteśmy osobami obstawiającymi zakłady bukmacherskie i to szczególnie my powinniśmy wiedzieć, że WSZYSTKO MOŻE SIĘ ZDARZYĆ.
jasne, że wszystko się może zdarzyć, ale jako osoba obstawiająca też powinieneś wiedzieć, że taka możliwość jest zwyczajnie minimalna. Postawiłbyś pieniądze, że wszystkie mecze tej rundy wygrają goście? Poważnie.
Teoretycznie Zenit może wygrać LM, bo wszystko jest możliwe, ale chyba na to nie postawisz?
pzdr.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
25.02.2014 g. 18.00 Zenit- BVB
Typ: 1 (+0,5)
Kurs: 2,07
Pinnacle

....
Teraz kilka słów o Zenicie, który teraz odpoczywa bo mają przerwę w rozgrywkach ligowych do 8 marca. I tak naprawdę ten brak regularnej gry o punkty to moja jedyna wątpliwość co do tego meczu. Zespół prowadzony przez Luciano Spalettiego prezentuje się bardzo dobrze w obecnym sezonie.....
Nie wiem czy kolega oglądał mecze tego Zenitu. Moim zdaniem to jest najsłabiej grający zespół ostatnich kilkunastu lat który awansował do kolejnej fazy. W grupie nie grali zupełnie nic, więcej szczęścia niż rozumu że w ogóle dyskutujemy jeszcze o nich bo ja bym ich nawet do Ligi Europejskiej z tą grą nie dał. Co do przerwy to moim zdaniem działa na ich korzyść, bo właśnie wtedy gra się dziwne mecze i albo wszystko się klei albo nic. Przeciętny Zenit z tego sezonu nie ma atutów w meczu z przeciętna Borrusia. Jeśli gra Zenitowi od początku nie zaskoczy to nie wiedzę dla nich szansy. Gram Borrusie 1,80 Bet365 ✅✅✅ easy
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Zenit St. Petersburg - Borussia Dortmund
Obydwie drużyny zdobędą gola @1.66 bet365 ✅
Wg mnie najbezpieczniejszy typ na to spotkanie. Borussia ma obronę dziurawą jak ser szwajcarski. W 22 rozegranych do tej pory kolejkach ligi niemieckiej, gracze Dortmundu tylko 5krotnie zachowali czyste konto. W fazie grupowej LM nie stracili gola jedynie w meczu z Marsylią u siebie (3:0). Dyspozycja defensywy drużyny niemieckiej dzisiaj nie ulegnie poprawia. Piszczek wciąż po kontuzji szuka formy, Friedrich to wielkie nieporozumienie i gra tylko dlatego, że nie ma innego zmiennika. Sokratis niby się stara, ale to nie jest to. Brakuje Santany, który był w BvB najlepszym defensorem w ostatnim sezonie (tak, tak, nie Hummels, tylko on). Nawet jeśli do składu powróci Hummels, to niewiele to da, bo koleś po kontuzji nie zacznie nagle czyścić niczym żona portfel męża.
To wszystko sprawia, że mocno wierzę w gola Zenitu, a tym który ma największe szanse na uczynienie tego jest oczywiście Hulk. Zgadzam się, że Zenit w rundzie jesiennej dawał pupy i jego awans to lekkie nieporozumienie, do tego nie są jeszcze w trybie spotkaniowym. Mimo to grają u siebie, co dla drużyn Rosyjskich jest wielkim handicapem w LM. A jeśli chcą marzyć o obronie jakiegoś wyniku w rewanżu, to strzelić muszą.
Z drugiej strony BvB, u której o gola się nie boję. Napad jak najbardziej funkcjonuje. Aubameyang okazał się trafionym transferem. Niestety Reus nie gra już tak jak wtedy gdy miał u boku Goetzego i tutaj upatruję szans dla obrony Zenitu. Mimo wszystko, BvB z przodu ma ogromny potencjał, który w takich meczach jak LM musi zagrać na 100%, bo czy gra tak w tym sezonie w lidze niemieckiej to mam wątpliwości.
EDIT: Ogólnie widzi mi się w tym meczu mimo wszystko zwycięstwo Borussi, dlatego biorąc pod uwagę mój wcześniejszy typ dodam jeszcze coś takiego
Wynik/Suma goli: BvB i powyżej 2.5 @2.50 bet365 ✅
Polecam i pozdrawiam.
Wynik 2:4
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 0

czarus

Użytkownik
Olympiakos vs ManUZdecydowanym faworytem są goście.
Ostatni mecz w lidze wymęczyli, ale w LM są głodni zwycięstwa i w LM potrafią coś ugrać.
To taki sam zespół jak Milan - w lidze grają bardzo źle, zaś LM idzie im zdecydowanie fajnie.
Można śmiało stawiać na 2, i nie uwzględnia mnie fakt, że grają na wyjeździe. Mogą grać na Arktyce to i tak ManU wygra to dzisiejsze spotkanie.
 
J 99

jan_kulczyk

Użytkownik
Zenit stać na wygraną co najmniej jedną bramką
czy na pewno granie na BvB jest opłacalne w stosunku do ryzyka
Opłacalne to było granie ostatnio na Hamburg po kursie ponad 8. Na pewnej stronie nawet wyczaili, że zanosi się na niespodziankę i podali ten typ.
Zdradzę Ci sekret - nie prorokują teraz wygranej Zenitu.
Jak dla mnie to trudny mecz do wytypowania, ale więcej po obu stronach jest minusów niż plusów.
BVB - szpital.
Zenit - nie weszli jeszcze w tryb rozgrywek.
Oglądałeś mecz Czarnomorets Odessa - rezerwowy Lyon, ostatnio w LE?
Mecz zakończył się wynikiem 0:0.
Chłopaki z Odessy mieli ogromne problemy ze skutecznością, pomimo wielu akcji nie zdobyli żadnego gola, mało tego - było widać, że nie są w trakcie sezonu i popełniają proste błędy w defensywie - równie dobrze rezerwowy Lyon mógł wygrać to spotkanie 0:1.
No i Lewandowski... ma w LM parcie na bramki. Gdyby były gdzieś statystyki skuteczności pomiędzy Bundesligą, a LM - to większą miałby w LM.
W zasadzie to kiedy ma w fazie pucharowej postrzelać sobie gole jak nie teraz?
Z drugiej strony BVB w tamtym sezonie lubiło na wyjazdach zremisować mecz 0:0 z Malagą czy 2:2 z Szachtarem.
Jeden gol może dzisiaj przesądzić o całym meczu...
Także do moich kuponów dołożę jeszcze za drobne:
Zenit St Petersburg - Borussia Dortmund
Strzelec : Robert Lewandowski @2.00 BetClic ✅
Zamieszanie, faul piłkarza Zenitu w jego polu karnym, no i wiadomo kto będzie wykonawcą;)
PS. Dobra opcja jest na stronie sport.vod.pl/liga-mistrzow . Zamiast kupować transmisję za 5/9 zł wystarczy kupić sobie Heinekena, wpisać na stronie kod (spod kapsla/zawleczki) i można obejrzeć wybrany mecz LM w znośnej jakości;)
Przypominam, że mecz Zenit - BVB odbędzie się o godz. 18 !
 
D 0

dawidsid

Użytkownik
Zenit Petersburg - Bor. Dortmund

zaczynamy-18.00

Typ-BVB
NAJWYŻSZE KURSY:
1-3.80 x-3.50 2-1.90
Składy:
Zenit: brak informacji o jakiś poważniejszych kontuzjach. Możliwa XI: Lodygin - Ansaldi, Lombaerts, Hubocan, Criscito - Fayzulin, Witsel - Hulk, Shatov, Arshavin - Rondon.
Borussia: bez Ilkaya Gündogana, Svena Bendera, Nevena Suboticia i Jakuba Błaszczykowskiego. Możliwa XI: Weidenfeller - Piszczek, M. Friedrich, Sokratis, Schmelzer - Kehl, Sahin - Hofmann, H. Mkhitaryan, Reus - Lewandowski.
Drużyna Zenitu nie jest w rytmie meczowym (trwa przerwa zimowa), ostatnia porażka z Austrią 1:4 dodatkową osłabia morale drużyny przed meczem z finalistą poprzedniej edycji ligi mistrzów.
BVB jest klasową drużyną po porażce z Hamburgerem 0:3 w ostatniej kolejce ligi niemieckiej. Drużyna Jurgen Klopp napewno bedzie chciała pokazać swoją siłe i dziś w LM zagrać zupełnie inne spotkanie co już nie raz nam pokazywała.
Kurs 1.75 na zwycięstwo gości w 1/8 LM nie powala na kolana. Rosjanie zrobią wszystko by uprzykrzyć im grę . Zenit bedzie sie starał zachować czyste konto co może być dla nich kluczem do wygrania dwumeczu jednak brak ogrania spowodowany przerwą może im w tym skutecznie przeszkodzić.Jednak BVB nie da sb wyrwać zwycienstwa wygrana 0-1 na wyjeździe bedzie wystarczającą zaliczką pozwalającą awansować do 1/4LM co jeszcze bardziej zmotywuje niemców do wygrania tego spotkania.
Polecam fanpage-Bukmacher Typujemy Wygrywamy
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Widzę że emocje związane z LM wszystkim się udzielają i temat cieszy się dużą popularnością.
Ja proponuje spojrzeć na mecz Zenit - BVB z chłodną głową.
Szanse moim zdaniem 50/50 a kursy wystawione pod BVB. Kursy wystawione pod Niemców więc zdecydowane value w stronie Zenitu.
Zenit - BVB - 1X - 2.01
Bah

Chciałem podkreślić że forma BVB jest niestabilna, potrafią wygrać wysoko a kilka dni później zostać rozjechani przez Herte czy Hamburger. Ruscy mieli sporo czasu żeby się do tego spotkania przygotować taktycznie. A że w BVB kontuzje to jest parę miejsc na boisku niezbyt pewnie obstawionych. Sami gracze z Dortmundu mówią przed meczem że przede wszystkim chcą nie przegrać i strzelić bramkę więc stawianie na BVB po 1.75 mija się z celem.
W tamtym sezonie w BVB byli gracze którzy brali na siebie grę jak nie szło tj. Gotze i Reus i Kuba. A jak wiadomo Gotzego nie ma Reus bez formy a Kuba kontuzjowany. Jak ktoś pisze że na krajowym podwórku im nie idzie to w LM sobie odbiją to zapomina że forma jest jedna a Klopp nie wyczaruje nagle nowych zawodników w formie.
No nie wiem, co masz na myśli mówiąc &quot;niestabilna&quot;. Na 10 ostatnich meczy przegrali aż 1 spotkanie.. wystarczy popatrzeć:
tylko z tych twoich 10 meczy 4 to były sparingi, które nie mogą być wyznacznikiem, po mojemu to w 10 ostatnich meczach o stawkę mają bilans 5:two:3 a nie jakiś 9:zero:1 jak ty podajesz.
 
kutanga 208

kutanga

Użytkownik
Mecz Zenitu z Borussia jest bardzo ciezki do ruszenia, sporo oslabien zarowno u jednych jak i drugich. W ekipie z Sankt Petersburga niepewni wystepu sa Shirokov, Danny, Ansaldi i Kerzhakov. O oslabieniach Borussi wszyscy dobrze wiedza, jednak dla przypomnienia napisze, ze nie zobaczymy Suboticia, Gundogana, Kuby, Bendera. Nie wiadomo jeszcze co z Robertem i Hummelsem. Biorac pod uwage takie oslabienia bardzo prawdopodobny jest typ under 2,5, ktory wedlug mnie jest jedynym sensownym typem na to spotkanie. Gdybym mial stawiac pewniaka, to sklanialbym sie mimo wszystko w strone finalisty z zeszlego sezonu.
 
C 0

czarus

Użytkownik
Przypomnijcie ile razy zespoły gdy grają u Ruskich to albo się męczą, albo przegrywają?
Ile razy ta najlepsza, najwspanialsza Barcelona się męczyła z Rubinem? Ile razy?
Jak to ManCity się męczył?
Ruscy mają trudny teren, każda drużyna może stracić punkty.
Zawsze tak było, zawsze jest i będzie.

Albo w pierwszych 20 minutach BVB strzeli coś, albo potem już się zamknie i nic nie zdoła ugrac.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Chciałem podkreślić że forma BVB jest niestabilna
No nie wiem, co masz na myśli mówiąc &quot;niestabilna&quot;. Na 10 ostatnich meczy przegrali aż 1 spotkanie.. wystarczy popatrzeć:

Tak na szybko bo zaraz do pracy.. Dzisiaj widzę zacięty mecz i cios za cios. Co za tym idzie sporo bramek. Zenit przygotowuje się do gry w lidze, rozgrywając mało znaczące turnieje, jak ten ostatnio w Izraelu, a więc ich forma to zagadka. Grają u siebie i wiedzą, że jeżeli przegrają to automatycznie odpadają. Bo na Signal Iduna Park nie mają czego szukać raczej. Tam Borussia nie odpadnie.
Myślę, że padnie dziś over i dość wysoki wynik. Postawię więc na BTS i gole z obydwu stron. Dortmund traci gole, nawet jak wygrywa wysoko, dlatego jestem spokojny o typ.
Fc Zenit St Petersburg - Borussia Dortmund 2:4

Typ: BTS - TAK
Kurs: 1.49


 
Otrzymane punkty reputacji: +6
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
Zenit St Petersburg - Borussia Dortmund

Mecz rozpocznie się o godzinie 18 jak to zazwyczaj bywa w Rosji. Spotkanie o wysoką stawkę awans do dalszej fazy. Dla Zenitu będzie to niepowtarzalna okazją aby ugrać co kol wiek na swoim stadionie zważywszy na formę jaką prezentuję Borussia kiedy jak nie dziś? Idą dalej tym tokiem myślenia iż mecz jest grany o wysoką stawkę a za razem o ugranie jak najlepszego wyniku przed następnym meczem typował będę kartki w tym meczu . Tydzień temu mecze 1/8 pokazały ,że żadna drużyn nie przebiera w środkach jeśli chodzi o przerywanie akcji , dyskusje , symulację a co za tym idzie są pokazywane kartki. Myślę ,że tutaj nie będzie inaczej. Sędziował będzie Szkot William Collum ,który sędziując mecz LM w poprzednim roku pokazywał minimum 5 kartek na mecz , często zdarzało mu się pokazać czerwoną kartkę . Przechodzą do drużyn ,które będą grały przedstawię trochę statystyk , kartek otrzymywanych przez nie w LM.
Zenit zaczął od Eliminacji LM z Nordsjaelland , otrzymał 1kartke w rewanżu 1 żółta i 1 czerwona następnie z Ferreira odpowiednia po 2 żółte kartki w meczu. W fazie grupowej LM otrzymywał grają u siebie : z Austrią Wiedeń: 2 żółte kartki i 1 czerwona , Porto 2 żółte kartki na wyjeździe : Atl.Madryt 4 żółte kartki , Porto 2 żółte i Austrią Wiedeń 2 żółte kartki.
Borussia przedstawia się następująco: w meczach u siebie : z Marsylia 2 żółte kartki , Arsenal 1 żółta , Napoli 1 żółta mecze wyjazdowe z Napoli 1 żółta karta i 1 czerwona , Arsenal 3 żółte i Marsylia 1 żółta kartka.
Linia w tym meczu ustawiona na 4,5 kartki moim zdaniem śmiało można grać ten over , patrzą po tych statystykach jak wyłapywały kartki oba zespoły można liczyć iż każdy zespół zarobi po co najmniej 2 kartki. Mecz jest grany o duża stawkę i tutaj nikt nie odstawi nogi . Jedynie kto może pokrzyżować over to sędzia jeśli odwidzi mu się pokazywanie kartkę ale tutaj też byłbym spokojny.

TYPY:
over 4,5 kartki @ 1,95 bet365
 
makaveli23 349,8K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Galatasaray - Chelsea
DW: 0-0
Kurs: 9.0
WH

Galatasaray awansowal ledwo ledwo po wygranej 1-0 nad Juve ale tamten mecz rownie dobrze mogl sie zakonczyc wynikiem 0-0 i awansem Włochów. Chelsea ostatnio sie meczy w ataku (1-0 z Evertonem po golu dopiero 95 minucie) ale obrone maja nadal najlepsza w Premiership. Obydwu druzynom bedzie ciezko strzelic gola i mysle ze Mourinho zadowoli sie 0-0. W fazie grupowej tez sie meczyli np na wyjeździe w Bazylei przegrana 1-0, u siebie ze slaba Steua tylko 1-0.
ANULACJA TYPU PROSZE TEGO NIE GRAC
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom