>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 Finału Ligi Mistrzów 25-26.02.2014

Status
Zamknięty.
walt 33

walt

Użytkownik
Rewanż UTD z Olympiacosem na pewno będzie ciekawy. Jedno jest pewne, Olympiacos trafi - UTD odpada. Czy defensywa United jest w stanie nie stracić w tym spotkaniu bramki? Jak już pisałem wcześniej, w ostatnim spotkaniu z zespołem Olympiacosu zagrało trzech obrońców którzy po obecnym sezonie opuszczą Old Trafford, wspomagał ich Smalling który również nie jest w formie. Powodem tego jest kontuzja m.in. takich zawodników jak Jones czy też Evans. Vidic po kontuzji już nie jest tym samym zawodnikiem co kiedyś, Ferdinand niestety również. Jones w jednym spotkaniu może zagrać świetnie, w następnym kiepsko natomiast Evans musi mieć dobry dzień by czegoś nie popsuć. Jak dla mnie w tym momencie Manchester nie ma żadnego mocnego punktu w defensywie, przypomnijmy sobie nawet jak Carrick dał łatwo ograć się J.Campbellowi. Jak dla mnie mimo wszystko wynik 2:0 jest możliwy ale zespół naprawdę musiałby się zmobilizować bo po pierwszym spotkaniu rokowania są straszne... Jednak poczekałbym na zestawienie składów i wtedy dyskutował, jeśli bowiem United wyjdzie podobnym ustawieniem(szczególnie jeśli chodzi o obronę, lub pojedyńczych zawodników takich jak Valencia/Cleverley) to United może tego spotkania nawet nie wygrać. Mimo wszystko sam pokuszę się o stawienie na awans Czerwonych Diabłów ????
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Fajne i ciekawe mecze były w tej rundzie. Pora czekac na rewanże i coś pograć. Ja tylko nie wiem jak w tej rundzie mogło się znaleźć Schalke 04... Dostać 6 goli u siebie to aż nie wypada..Oczywiście nic nie umniejszając Realowi, bo chyba jednak grali z głównym kandydatem do wygrania tej edycji ( chyba, że znów trafią na BVB i Robert ich rozstrzela )
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Pozwolę sobie wtrącić trochę spamu. Nie wiem co jest złego w graniu handi na faworytów jakich jak Real, Bayern, PSG? Jak widać większość takich handi wchodzi, oczywiście nie zawsze, ale jak napisał kolega wyżej, trzeba wiedzieć na kogo i kiedy.
Osobiście wolę postawić na handi i przegrać raz na 4 zakłady, niż bawić się w obstawianie faworytów bez handi z groszowymi kursami, albo na przeciwników faworytów, bo to wejdzie raz na 5 razy.
Każdy ma jakiś sposób na życie i bukmacherkę, nawet najbardziej pogrzany, byleby był skuteczny.
Np mam znajomego, który ma budżet 10K i stawia na liv&#39;ach faworytów, gdzie kursy wahają się ok 1.01-03 pod koniec spotkań. Z każdego zakładu ma 100-300zł na plusie, gra tak od kilku lat i jeszcze nie przegrał, oczywiście też wie na kogo, ale minimalizuje ryzyko prawie do 0.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dajcie spokój z tym Adamo80, znaleźliście sobie kozła ofiarnego i od pół roku czytam ciągle docinki/dyskusje z nim w roli głównej, a biorą udział w dyskusji nawet moderatorzy forum.
Na forum jest mnóstwo typerów, którzy również czasami piszą bzdury i to o wiele większe niż niektóre (nie wszystkie) Pana Adama, ale Wy musicie pastwić się nad jednym użytkownikiem. Ta dyskusja trwa w nieskończoność.
Jak lubi sobie typować faworytów, wychodzi z tego na plus to niech sobie typuje, co w tym złego, jak się komuś nie podobają jego analizy niech to najzwyczajniej w świecie oleje ciepłym moczem i wypije sobie melisę na uspokojenie. Nie wiem po co ponad pół roku ciągnięcie taką jałową dyskusję? Czasami mam wrażenie, że niektórzy tylko czekają, aż Adamo80 poda typ na faworyta, żeby go zaraz &quot;zhejtować&quot;.
Jakby typować LM na faworytów to: Bayern ✅ (z handi), Barca ✅ (z handi), Atletico ✅, PSG ✅ (z handi), Real ✅ (z handi), Borussia ✅ (z handi), Chelsea ⛔, Manchester ⛔ (tutaj można było spodziewać się potknięcia United). To byście zarobili więcej niż te wszystkie wyszukane analizy na kartki, rożne, doliczone minuty w drugiej połowie czy ilość zmian.
A odnoście Ciebie Adamo80 to weź przestań kozaczyć w co drugim poście jaki to z Ciebie super typer, że od września plus, tylko nie chce Ci się liczyć. Załóż temat i podejmij jak facet wyzwanie i zacznij typować w temacie Twoich faworytów. Może zamkniesz niektórym mordę, albo zamkniesz swoją i wszyscy nie będą musieli czytać tego co weekendowego bełkotu z cyklu Adamo80 vs. reszta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A odnoście Ciebie Adamo80 to weź przestań kozaczyć w co drugim poście jaki to z Ciebie super typer, że od września plus, tylko nie chce Ci się liczyć. Załóż temat i podejmij jak facet wyzwanie i zacznij typować w temacie Twoich faworytów. Może zamkniesz niektórym mordę, albo zamkniesz swoją i wszyscy nie będą musieli czytać tego co weekendowego bełkotu z cyklu Adamo80 vs. reszta.
Dzięki Shakal. Ja nie kozaczę. Mam wiele nietrafionych typów i kiedy coś napiszę w analizie co jest bdzurą i mam jakieś konstruktywne kontargumenty umiem przyznać się do błędu. Dla mnie zawsze dyskusja będzie najważniejsza, ale nie wycieczki personalne czy teksty w stylu &quot;oglądaj panienki z La Liga, bo PL jest najlepsza&quot;. Nie zakładam swojego tematu nie dlatego, że nie jestem na plusie tylko dlatego, że nie mam misji dziejowej aby za darmo dzielić się typami. Każdy kto chce może śledzić moje wpisy w działach. Każdy może też sprawdzić czy nie kłamię pisząc o tym plusie. Podając typy zawsze jestem chętny na merytoryczną dyskusję. Jedni potrafią, inni nie, a jeszcze niektórzy nawet mi docinając napiszą coś mądrego. Bez napinki panowie, czy to PL czy La Liga czy tenis najważniejsze żebyśmy zarabiali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Do Adamo80 ranking UEFA np. ten co podałeś 12/13 nie do końca oddaje to która liga jest najsilniejsza, bo to wszystko wynika z tego ile drużyny z danego kraju nabiją pkt. w europejskich pucharach i w tym wypadku niemieckie drużyny zdobyły bardzo dużo pkt.
Ale popatrz chociażby jakich piłkarzy ściąga się do drużyn z dołu tabeli ligi angielskiej, a jakich do niemieckiej czy hiszpańskiej.
Jak lubi sobie typować faworytów, wychodzi z tego na plus to niech sobie typuje, co w tym złego, jak się komuś nie podobają jego analizy niech to najzwyczajniej w świecie oleje ciepłym moczem i wypije sobie melisę na uspokojenie. Nie wiem po co ponad pół roku ciągnięcie taką jałową dyskusję? Czasami mam wrażenie, że niektórzy tylko czekają, aż Adamo80 poda typ na faworyta, żeby go zaraz &quot;zhejtować&quot;. Jakby typować LM na faworytów to: Bayern (z handi), Barca (z handi), Atletico , PSG (z handi), Real (z handi), Borussia (z handi), Chelsea , Manchester (tutaj można było spodziewać się potknięcia United). To byście zarobili więcej niż te wszystkie wyszukane analizy na kartki, rożne, doliczone minuty w drugiej połowie czy ilość zmian.
Ja nie twierdzę, że to jest coś złego, bo sam gram sobie jak mi pasuję jakieś handi na faworyta czy coś w tym stylu, tylko po co dodawać takie typy na forum, przecież akurat jeżeli chodzi o Reale, Bayerny itp. to z 2/3 spotkań wygrywają i to często z handi, każdy w miarę ogarnięty gość jest w stanie sam sobie do tego dojść z tego względu, że te drużyny są najbardziej medialne i info nt. tych ekip jest na każdym portalu sportowym. A analizy Adamo drażnią mnie od jakiegoś czasu z tego powodu, że po prostu leje tam wodę i często teksty w stylu &quot;nie wiem jeszcze jak ze składem ale i tak wygrają&quot;, no i to kozaczenie jaki to typer z Ciebie, a każdy kto się bawi w bukmacherkę musi mieć troche pokory bo tak naprawdę to i tak w tym wszystkim, trzeba dużo szczęścia nawet mimo dobrych analiz, bo zawsze mogą wystąpić jakieś przypadki losowe w meczu i jest lipa.
Nie zakładam swojego tematu nie dlatego, że nie jestem na plusie tylko dlatego, że nie mam misji dziejowej aby za darmo dzielić się typami. Każdy kto chce może śledzić moje wpisy w działach.
To już naprawdę chyba pozostawię bez komentarz, bo od tych Twoich farmazonów to mi się robi nie dobrze. Bez odbioru!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie zakładam swojego tematu nie dlatego, że nie jestem na plusie tylko dlatego, że nie mam misji dziejowej aby za darmo dzielić się typami.
Przecież dzielisz się nimi podając je w działach ????
Każdy może też sprawdzić czy nie kłamię pisząc o tym plusie.
Pewnie - każdy będzie szukał i liczył typy typera adamo80. Mówic to sobie możesz, że jestes na plusie, dopóki nie zweryfikuje tego założony przez ciebie temat i statystyki przez okres ok pół roku - roku i to tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jeśli coś jeszcze ktoś ma do powiedzenia na mój temat (merytorycznego) zapraszam na priv. Dział i tak już jest ostro zaśmiecony przez takie posty i moje odpowiedzi. Na koniec tylko powiem, że ja naprawdę nie muszę i nie chcę nic nikomu udowadniać i tworzyć tematu z kuponami. Ja tylko się bronię przed atakami hejterów pisząc żeby sobie sprawdzili jaki ze mnie słaby typer. Nieprawdą jest też to, że podaję w kółko typy na handi na Bayern czy Barcę. Wystarczy spojrzeć na LE, byli to faworyci, ale wybrani faworyci, a wcześniej podałem np typ na Valencię grającą z Dynamo Kijów w Nikozji. Podaję różne typy. Niestety osoby, które chcą mi dociąć zobaczyły kilka polemik, typów i na tej podstawie już wszystko wiedzą. I ja wcale nie twierdzę, że jestem jakimś wielkim typerem (jak by tak było to mnie by tu nie było), wciąż się uczę, wciąż popełniam masę błędów i zdaję sobie z tego sprawę. Zgadzam się z Tobą Scott, że każdy z nas musi mieć dużo pokory.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Mówimy, że jesteś słabym typerem nie dlatego że dajesz handi na faworytów tylko jakie głupoty wypisujesz w swoich &quot;analizach&quot; i herezje w zwyczajnych postach ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom