>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 Finału Ligi Mistrzów 18-19.02.2014

Status
Zamknięty.
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Po wczorajszej wtopie z Fernandinho, nie zauważyłem,że był zagrożony pauzą w razie kartki postanowiłem rzetelniej sprawdzić i znalazłem ciekawy bet na spotkanie Kanonierów z Bawarczykami
Sagna kartka TAK
4.00
Unibet

Obrońca Arsenalu ma czyste konto w tych rozgrywkach LM, kiedy w lidze ma 6 kartek w 23 występach. Sędzią spotkania Włoch, Rizzoli więc o kartki nie powinno być trudno. Widze,że sporo osób pobiera overy kartkowe w całym spotkaniu jak i na Arsenal gdzie linia jest ustawiona na poziomie 2.5 kartek. Jeżeli kartki mają być pokryte to Sagna, Wilshere czy Flamini prawdopodobnie wylądują w notesie u arbitra. Co ważne Wilshere i Flamini wiadomo,że ostro grają a mają czyste konta w LM.
Wilshare kartka 2.50 Unibet
Flamini kartka 2.25 Unibet
Tym razem naprawdę polecam, bo wczoraj to nie popisałem się ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
To przepraszam za niedomówienie. - Jednak ja nie &quot;piłkarz&quot; i nie przekminiłem takiej opcji :cool:
Wiadomo, że kursy są lepsze i czasem też się opłaca, gdyż czerwone (bezpośrednie) nie padają zbyt często. Minusem jednak Maratona jest to, że jeżeli zawodnik dostaje drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną, to żółta (druga) jak i czerwień się w ogóle nie liczy, gdzie w Bet365 jest jako &quot;3&quot; ????
 
D 5

doktorekkoks

Użytkownik
W związku z wizją pana W. (musiało mu się przyśnić) podaję luźne propozycje;
Sanogo bramka kurs 4,5
Sanogo 2 lub więcej kurs 29,0
Sanogo 3 lub więcej kurs 101,0
Jeśli to ma związek z szerszą wizją;
Sanogo strzeli pierwszy i win Arsenalu kurs 26 ???? bet365 :p
TYLKO DLA ODWAŻNYCH xD
 
K 0

keine9

Użytkownik
znalazłem ciekawe zdarzenie z ciekawym kursem na bet-at-home
Ile zawodników będzie zmienionych w meczu(under/over 5.5)
Na under jest aż 2,9 kurs. Moim zdaniem jest to bardzo dobra okazja. Arsenal nie ma zbyt wielu dobrych zmienników a w Bayernie wątpię żeby była potrzeba zmian(jakaś taktyczna, ale raczej zadowoli ich nawet remis). Co myślicie o tym typie duze ryzyko?
Dzięki za info! Bardzo ciekawe zdarzenie, spróbuję lekko ;)
UWAGA: Kurs w kilka minut spadł na 2,5!
 
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
Arsenal - Bayer Monachium

Na typ po części naprowadził mnie Miki chodzi tutaj o jego typ na kartki w całym meczu. Przeglądałem różne opcje i zdecydowałem się zagrać kartkę Toniego Krosa . Czemu jego a nie kogoś innego ? Uważam ,że będzie miał on sporo roboty w środkowej części boiska bo jak każdy kto interesuje się piłką wie ,że jeśli tą strefę boiska się opanuję jest zdecydowanie łatwiej wygrać mecz. Naprzeciw siebie będzie miał Ozila czy Wilshera , a Niemiec potrafi wyrolować nie jednego . Na dodatek rolą środkowej jest również zabezpieczanie bocznych stref jeśli przykładowo któryś z z skrzydłowych zapędzi się do przodu i nie wróci . Sędziuje Włoch Rizzoli także liczę tutaj na jego ofensywe z kartkami .

TYP:
Kroos żółta kartka 4,50 betsson
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Flamini kartka?TAK kurs:2,00⛔
Bayern wychodzi mega mocną linią pomocy.Z Kroosem,Martinezem,Alcantarą,Robbenem i Gotze.Francuz klasyczna &quot;6&quot;,typowy przecinak,walczak nigdy nogi nie odstawia,gdy trzeba będzie przerwać jakąś groźną akcję/kontrę zrobi to.Wątpię aby za każdym razem udawało mu się wychodzić z takich pojedynków zwycięsko,bo piłkarze Bayernu są mega dynamiczni i myślę,że żółty kartonik dziś otrzyma.
Bukmacher:Unibet
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Dzisiejszy mecz na emirates był bardzo chamski dla niektórych typerów. Najbardziej szkoda mi Pana który typował gol przed 10 minutą ???? Tamten typ na poniżej 5.5 zmiany też super ale po tej kontuzji i czerwonej było niesamowicie prawdopodobne, że nie wejdzie. Ogólnie jestem zadowolony bo dziś i wczoraj = spory plus. Jestem jeszcze bardziej zadowolony bo Arsenal troche zamknął usta wszystkich hejterom. Patrząc obiektywnie to do czerwonej ten mecz był jak równy z równym a sam początek to wręcz KANONADA Arsenalu ????
Dodatkowo jak na 4 mecze mamy 4 zwycięstwa gości co jest niezłą niespodzianką :p
 
armadax23 22

armadax23

Użytkownik
Dzisiejszy mecz na emirates był bardzo chamski dla niektórych typerów. Najbardziej szkoda mi Pana który typował gol przed 10 minutą ???? Tamten typ na poniżej 5.5 zmiany też super ale po tej kontuzji i czerwonej było niesamowicie prawdopodobne, że nie wejdzie. Ogólnie jestem zadowolony bo dziś i wczoraj = spory plus. Jestem jeszcze bardziej zadowolony bo Arsenal troche zamknął usta wszystkich hejterom. Patrząc obiektywnie to do czerwonej ten mecz był jak równy z równym a sam początek to wręcz KANONADA Arsenalu ????

Dodatkowo jak na 4 mecze mamy 4 zwycięstwa gości co jest niezłą niespodzianką :p
Arsenal grał do karnego, potem co raz gorzej, a w II połowie to już wgl nie istniał, jakiś strzał oddali na bramkę? Wieć o jakim zamknięciu ust mowisz :]
 
walt 33

walt

Użytkownik
Arsenal kierował grą do słusznie podyktowanego karnego. Szkoda tylko, że kolejny zespół musi cierpieć przez czerwoną kartkę, bardzo mi szkoda Wengera który miał jakiś pomysł na to spotkanie i od początku to się sprawdzało.. Po czerwonej kartce wszystko się zawaliło. Niestety ????
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Dodatkowo jak na 4 mecze mamy 4 zwycięstwa gości co jest niezłą niespodzianką :p
... i żadnego gola gospodarzy ;)
Początek, owszem należał do Arsenalu. Ale tylko do 25 minuty potrafili zagrozić bramce Neuera. Z drugiej strony Bayern nie miał problemów z dostarczeniem piłki w pole karne przeciwników. Zawiodła skuteczność gości bo równie dobrze mogli strzelić 4 gole (słupek, karny) i mieliby faktycznie awans w kieszeni.
Co do Ozila.... Prawdą jest, że po świetnym początku w barwach Arsenalu teraz jest cienki jak żebro muchy. A karny był tego doskonałym przykładem. Tak źle wykonanej jedenastki dawno nie widziałem na tym poziomie. Brawa należą mu się za wywalczenie, ale to chyba jedyny plus dla niego w tym meczu.
Ogółem, w rewanżu spodziewam się wyniku zbliżonego do tego dzisiejszego,
pozdrawiam
PS: Mógłby ktoś coś na szybko napisać o drugim meczu? Niestety nie oglądałem a jestem ciekaw jak się zaprezentował, skazywany na porażkę, Milan ;)
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Arsenal grał do karnego, potem co raz gorzej, a w II połowie to już wgl nie istniał, jakiś strzał oddali na bramkę? Wieć o jakim zamknięciu ust mowisz :]
no tak bo przeciez powinni zdominowac glownego pretendenta do zdobycia mistrzostwa grajac jednego mniej ????

Ponad to zauwaz ze szybko przez kontuzje odpadl gibbs i musial go zastapic nierozgrzany monreal.

i tak potwierdzam, ozil jest rzadko jak barszcz... i z tego co pamietam jest to jego drugi zawalony karny w tegorocznej LM :p
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Powiem krótko... Rizzoli , oprócz tego , że dał zarobić kilku userom z tego forum, nie popisał się w żadnym stopniu prowadząc te zawody...
 
tsafack 243

tsafack

Użytkownik
Pięknie zaczęła się faza pucharowa Ligi Mistrzów. Ja stawiając 310zł wygrałem 895,50zł.
Zresztą sami spójrzcie http://forum.bukmacherskie.com/f15/typy-by-tsafack-103742.html
Co do meczu. Deprecjonowanie gry Arsenalu jest nie na miejscu. W ogóle to Londyńczycy mieli być wg niektórych userow kompletnie stłamszeni. Przecież grali bez podstawowego napastnika i Ramseya. Oczywiście Bawarczyków broni wynik. Na początku meczu dziurawili obrone bayernu niemiłosiernie (zresztą to już chyba reguła, barcelona za guardioli z realem tez na poczatku zawsze byla zagubiona). Mecz odmieniła słuszna czerwona kartka. A pisanie, że Arsenal nie istniał w II poł. uznaje za skrajną głupotę. Ogólnie mecz pokazał wcale niemałe problemy Pepa w obronie (nie w ataku bez riberego, szakirego i milera od pierwszej). Na za dużo sobie pozwolił Arsenal z tym Sanogo na szpicy.
BTW.
Gdzie jest ten user, co wykrzykiwał, że jego typ BTS jest najlepszy i w ogóle wszyscy nie mają racji (najbardziej rozbawiło mnie stwierdzenie o analizach). :grin:
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Jak dla mnie Wenger trochę spartolił zmiany. Najlepszy na boisku Cazorla(spec od szybkiej gry kombinacyjnej) schodzi zamiast Sanogo, który jest dobry do wymiany podań, ale jest cholernie wolny, bo jak inaczej zagrać w 10tkę jak nie bronić się i wyprowadzać szybkie kontry, zwłaszcza na Bayern. Z kolei po zmianie Chamberlaina na Rosickiego miałem wrażenie, że Wenger odpuścił całkiem Champions League, stąd też Kanonierzy prawie w ogóle z pola karnego nie wyszli.
Karnego Ozila już pomijam, powinien usiąść na ławce na kilka meczy.
O czerwieni się nie wypowiem, bo nie wiem co o niej sądzić, ale mecz zupełnie inaczej by wyglądał w &quot;11&quot;. Bayern bez setki przez 45 minut? Żadne sci-fi, ale wyszło jak wyszło.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
A pisanie, że Arsenal nie istniał w II poł. uznaje za skrajną głupotę
jak to dla ciebie głupota, to twoje zaprzeczenie temu to Himalaje bezdennej głupoty...
bez urazy. Biegali jak dzieci we mgle. Zgadzam się z kolegą wyżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
... i żadnego gola gospodarzy ;)


PS: Mógłby ktoś coś na szybko napisać o drugim meczu? Niestety nie oglądałem a jestem ciekaw jak się zaprezentował, skazywany na porażkę, Milan ;)
Milan rozegrał chyba najlepszy mecz w tym sezonie. Solidnie w obronie, a w ataku też kilka bardzo ciekawych akcji. Gdyby nie fenomenalne interwencje Courtoisa to Milan wygrywałby po pierwszej połowie 2-0. Druga połowa nieco bardziej wyrównana, aczkolwiek Atletico przez cały mecz nie stworzyło jakiejś stuprocentowej sytuacji, a gola strzelili z rzutu rożnego. Nie skreślałbym jeszcze Milany mimo bardzo ciężkiej sytuacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Powiem krótko... Rizzoli , oprócz tego , że dał zarobić kilku userom z tego forum, nie popisał się w żadnym stopniu prowadząc te zawody...
A co Ci nie pasowało w jego sędziowaniu ?
Oba karne podyktowane słusznie. Czerwona dla Szczęsnego również słuszna. Była to realna szansa na zdobycie bramki i w tym przypadku, zgodnie z Art 12 Przepisów gry w piłkę nożną, należy się czerwona kartka. Zahaczenie nogi Robbena spowodowało upadek, dodał on trochę od siebie ale teraz każdy tak robi aby zwrócić szczególną uwagę na przewinienie a zadaniem sędziego jest wychwycenie czy jest to symulacja czy rzeczywiście faul.
Reszta zawodów również poprawnie. Napisz konkretnie o co Ci chodzi.
 
tsafack 243

tsafack

Użytkownik
biegali we mgle, tak? a co mieli zrobić bez jednego zawodnika? wygrać ten mecz? na mojego oko nie wyglądali wcale tak tragicznie jak to niektórzy prorokowali
EDIT;
zgadzam się z nikefootball. także nie zauważyłem rażących błędów w sędziowaniu
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
pewnie, że nie wyglądali tak źle jak pisano, że będzie to wyglądać, ale sam widzisz,
nie istnieli mając tego jednego zawodnika mniej w drugiej połowie. Co zrobili? Wielkie nic właśnie... Bayern sobie spokojnie pykał, bo mógł.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
A co Ci nie pasowało w jego sędziowaniu ?
Oba karne podyktowane słusznie. Czerwona dla Szczęsnego również słuszna. Była to realna szansa na zdobycie bramki i w tym przypadku, zgodnie z Art 12 Przepisów gry w piłkę nożną, należy się czerwona kartka. Zahaczenie nogi Robbena spowodowało upadek, dodał on trochę od siebie ale teraz każdy tak robi aby zwrócić szczególną uwagę na przewinienie a zadaniem sędziego jest wychwycenie czy jest to symulacja czy rzeczywiście faul.
Reszta zawodów również poprawnie. Napisz konkretnie o co Ci chodzi.
Głównie chodzi mi o fakt, że równie dobrze mógł wylecieć z boiska już w 8 minucie Boateng... Jakby nie było Ozil zagrał piach, spierdo*** karnego (przyznaje), ale po kapitalnym zwodzie właśnie na Boatengu, mógł także wyjść na sytuację strzelecką tak jak Robben.
Więc albo dwa żółtka, albo dwie czerwone kartki, bawmy się fair.

Osobiście stwierdzam, że Arsenal nie był w stanie stawić czoła Bayernowi w drugiej połowie, po otrzymanym kartoniku, no nie ma co dyskutować, ale...
Ja osobiście nadal wierzę w awans i to nie dlatego, że jestem fanem ekipy z Londynu, ale dlatego, że przez pierwsze 20 minut tego spotkania Kanonierzy, byli w stanie strzelić minimum dwie bramki.

Ps. Tsafack @ Tak, bo tylko kibice Arsenalu &quot;gdybają&quot; po swoich spotkaniach ???? Okej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom