>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 Finału Ligi Mistrzów 18-19.02.2014

Status
Zamknięty.
tsafack 243

tsafack

Użytkownik
Wczoraj sporo na plusie: http://forum.bukmacherskie.com/f15/typy-by-tsafack-103742.html#post4262000
Tak więc dzisiaj idę za ciosem i także coś postawię.
AC Milan - Atletico Madryt




Spotkanie: AC Milan – Atletico Madryt ✅✅✅
Typ: Atletico Madryt
Kurs: 2,25
Bukmacher: William Hill



W środowy wieczór odbędą się dwa spotkania w ramach Champions League. Ja skupię się na na tym mniej medialnym pojedynku, czyli między Milanem i Atletico Madryt. Dla mnie faworyt jest tylko jeden. Uważam, że Włosi mimo atutu własnego boiska nie są w stanie przeciwstawić się sile rewelacji drużyny z La Ligi. Myślę, że podopiecznie Diego Simeone mogą wykonać duży krok do awansu, do następnej rundy rozgrywek.
Analizę zacznę od gospodarzy. AC Milan jest w poważnym kryzysie. Zajmują dopiero 9. miejsce w tabeli z 31-punktową stratą do lidera. Z pewnością nie tego oczekują kibice tego klubu. Z najlepszymi drużynami ligi (czołową 5-tką) Milan miał następujące rezultaty:

  • przegrana 1:2 z Napoli (wrzesień)
  • przegrana 3:2 z Juventusem (pażdziernik)
  • przegrana 0:2 z Fiorentiną (listopad)
  • remis 2:2 z AS Romą (grudzień)
  • przegrana 1:0 w derbach z Interem (grudzień)
  • przegrana 3:1 z Napoli (luty)

Jak widzimy powyżej z najlepszymi ekipami Serie A (która jak wiadomo nie jest tak silna jak kiedyś) zanotowała 1 remis i aż 5 porażek. Jest to efektem problemów kadrowych jak i finansowych. W tym sezonie z posadą trenerską zdążył już się pożegnać Massimo Allegri. Gaszenia pożaru podjął się legenda klubu – Clarence Seedorf. 36- latek bez większego doświadczenia trenerskiego ma nie łatwe zadanie. Pod jego wodżą Mediolańczycy radzą sobie - jakbym to określił - &quot;nijak&quot;. Już zakończyli oprzygodę z Pucharem Włoch przegrywając u siebie 1:2 z Udinesse. W spotkaniu w LM obecny trener będzie miał duży problem z zestawieniem wyjściowej 11-stki. Oto lista nieobecnych:

  • Sulley Muntari (kartki)
  • Ricardo Montolivo (kartki)
  • Stephan El Sharawy (kontuzja)
  • Bryan Cristante (kontuzja)
  • Keisuke Honda (w ogole nie zgłoszony do rozgrywek)
  • Gabriel (jak wyżej)
  • Matias Silvestre (j.w.)
  • Riccardo Saponara (j.w.)

Dodatkowo niepewni swych występów są Birsa, Robinho, Bonera i Emanuelson (ostatni dwaj pewnie będą sprawni). Na urazy – choć będą gotowi do gry – narzekali Zapata oraz Kaka. Może najlepszym rozwiązaniem by było jakby sam Seedorf wyszedł na ten mecz, bo wymienieni gracze sami by mogli utworzyć oddzielny skład. Przypomnę także o bramkarzu. Jest nim rówieśnik trenera, czyli Abbiati i bynajmniej nie chcę mu wypominać wieku, ale chodzi mi o jego poziom sportowy, który nie jest zbytnio zadowalający.
Przejdę teraz do Atletico Madryt. Drużyna Diego Simeone zadziwia całą Europę próbując przerwać dominacje Realu i Barcy w La Liga. Na chwile obecną zgromadziła tyle samo punktów co wymienione drużyny – 60. Ekipa Cholo mierzyła się z Królewskimi 3-krotnie. Na wyjeżdzie w lidze pokonała ich 1:0. W Copa del Rey nie poszło im już tak dobrze – 2 porażki, choć trzeba wspomnieć że w rewanżu nie wystąpił pierwszy garnitur. Z Barceloną natomiast drużyna ta zanotowała 3 remisy (i to naprawdę były wyrównane boje, a nie że Atletico zależało tylko na tym aby murować bramkę). W ostatnim czasie jednak można zauważyć lekką zadyszkę, czego efektem była strata prowadzenia w lidze. W rewelacji tego sezonu widać rękę trenera. Drużyna jest niesamowicie zgrana i poukładana. Każdy element wie za co ma odpowiadać. Szczególnie imponuje ich gra w defensywie. Pragnę tylko wspomnieć, że Barca w trzech meczach wbiła im zaledwie 1 bramkę (słownie – jedną)! Zresztą Atletico straciło najmniej goli z całej ligi. Do tego trzeba zwrócić uwagę na szalejącego w tym sezonie Diego Coste oraz znakomitego w pomocy Koke (pewnie ktoś go kupi po sezonie). Nie zapominajmy także o bramkarzu Curtuisa. A oto absencje teamu Cholo:

  • Filipe
  • Javi Manquillo
  • Tiago

Podsumowując: do pojedynku staną drużyny zgoła odmienne. Z jednej strony przedstawiciel kryzysu włoskiej piłki, z drugiej rewelacja hiszpańskiej, chaos i ład, 36-letni żółtodziób i trener na którym się już wzorują. Podobieństwo zauważam tylko w liniach ataku, czyli Diego Costa vs Balotelli. W mojej opinii Milan nie zdoła powsztrzymać Atletico Madryt.
Przewidywane składy
AC Milan: Abbiati – De Sciglio, Rami, Bonera/Mexes, Emanuelson – De Jong, Essien – Poli, Kaka/Pazzini, Taarabt – Balotelli.
Atletico Madryt: Courtis – Juanfran, Alderweireld/Miranda, Godin, Insua – Koke, Gabi, Mario Suarez, Turan – Diego Costa, David Villa/Raul Garcia.

Inne polecane typy przeze mnie:
  • BTS? - nie - 1,83 OddsRing ✅✅✅
  • handicap 1,5:0 - 2 - 4,25 Bet365 (za najdrobniejsze jakie macie:grin ???? ⛔
  • Atletico wygra do zera? - tak - 3,25 Bet365 ✅✅✅

Co do meczu Arsenal Londyn - FC Bayern Monachium:
dłuższy czas nad nim myślałem i chyba nic ciekawego nie wykombinowałem, dlatego raczej za grube nie będę w tym spotkaniu grał
  • Bayern - 1,75 William Hill ✅✅✅✅
  • awans Bayernu - 1,20 William Hill (tak wiem, że typ długoterminowy i do tego niski kurs) ✅✅✅ [chyba nikt nie ma wątpliwości]

Piękne zbiory w LM zarówno wczoraj jak i dziś.:grin::grin::grin:​
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Zapominacie o jednym kluczowym fakcie. Takie ekipy jak Bayern nie są budowane pod swoje krajowe rozgrywki, ale po to żeby dominować w Europie. Arsenal to obecnie nie ta liga co Bayern, i mówię to jako kibic żadnej z tych drużyn. Może martwić nieobecność 2 kluczowych dla Monachium zawodników, ale paradoksalnie daje większe szanse że to dzisiaj Bayern postawi więcej sił i zrobi większe show, niż w rewanżu.

AKA SHAKAL właściwie napisał to co sam sądzę o Milanie. To nadal niezła ekipa, jak dla mnie będąca nisko w tabeli przez fatalnego trenera, który w taki sposób w jaki rotuje składem tylko go osłabia. Atletico aż tak mocne nie jest, co pokazały 3 przegrane z rzędu w ostatnim czasie, pal licho o wyniki, styl tych spotkań był bardzo zły. Jeśli Milan zagra na poziomie swojego potencjału, jest w stanie wygrać, jeśli Seedorf znowu będzie kombinować, wszystko tutaj może się zdarzyć. NO BET, ale za grosze można słać w stronę Milanu jak dla mnie. W końcu nawet niedawno stwierdzili że w tym sezonie skupiają się na Lidze Mistrzów, bo liga jest już stracona
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
AC Milan - Atletico Madryt typ X kurs: 3.25 lub under 1.5 bramki 2.7 betsson

Tak jak pisali koledzy przedemna, matematyki i statystyki się nie oszuka i ciężko aby w 4 meczach tej kolejki 4 razy wygrywali goście więc gdzieś musi być inny wynik niż dwójka. Jako ten wyjątek wybrałem mecz na San Siro z prostych przyczyn. Po pierwsze Milan nie przegrał u siebie od listopada a przyjeżdżały tam takie zespoły jak Barca czy Ajax. Następna rzeczą jest to, że zawodnicy tacy jak Rami, Mexes, Abate, Kaka, Muntari, Pazzini czy Balotelli to nie są amatorzy tylko bardzo dobrzy gracze którzy jeśli zostaną dobrze zmotywowani mogą nawet u siebie to Atletico ograć. I po trzecie, mimo, że zespół z Madrytu uważany jest za nowicjusza w tej fazie rozgrywek to posiada znakomitego trenera w osobie Diego Simeone, który postawi przede wszystkim na to, żeby nie stracić bramki a dopiero później aby ją zdobyć. Myślę, że podobnie będzie z Milanem dla którego 0-0 nie było by wcale takim złym wynikiem.

Arsenal - Bayern-1 typ: Bayern, kurs: 2.75 betsson

Tu nie ma co się rozpisywać bo większość chyba wie jak grają Arsenal i Bayern w tym sezonie. Jednak w ostanich meczach widać, że Kanonierzy trochę &quot;spuchli&quot; co można było zobaczyć na Anfield. A Bayern jak to Bayern miażdży wszystko na swojej drodze i poza wpadką u siebie z City nie przegrali w tym sezonie meczu ba tylko 2 zremisowali a bilans 24-2-1 napewno robi wrażenie. Zagrałem Bayern handicapem ponieważ uważam, że jeśli Bawarczycy zagrają na 80% tego co zagrali z City to spokojnie wygrają 2,3-0 ponieważ nie oszukujmy się, Emirates taka twierdzą jak Etihad Stadium nie jest.
 
D 5

doktorekkoks

Użytkownik
Ja dzisiaj jednak preferuję faworytów
Milan - Atletico 2 kurs 2,2 ✅✅✅
Arsenal - Bayern 2 kurs 1,75 ✅✅✅
Arsenal - Bayern 2/2 kurs 2,6 ⛔ bu, gdyby ten karny wszedł jutro nie poszedłbym do roboty, tylko świętował duży czysty zysk, a tak to muszę się jutro jeszcze pofatygować ????
Asenal - Bayern Bayern -1,5 kurs 2,75 ✅✅✅
kursy z bet365
Sam to zagrałem w różnych połączeniach jeszcze z Atletico -1,5, ale tego typu nie przedstawiam &quot;oficjalnie&quot; - uważam za mniej pewny.

Analizy już zostały przytoczone, bez sensu przytaczać jeszcze wyników, nieobecności, stylu gry drużyn.
Z pewnością nie ma co porównywać wyników Arsenalu z meczów przeciwko średniakom ligi. Miarodajnym w miarę może być wynik 5-1 z Liverpoolem gdzie Kanonierom wyciągnięto z broni naboje, iglice, wszystko, po prostu zostali rozbrojeni do zera.
Rewanż z Liverpoolem im wyszedł, jednak nie na tyle mocno, by powiedzieć by wygrali pewnie. A to mecze które Arsenal powinien grać na 120%. Na dodatek grają bez ARTETY, a Flamini, to już nie te progi i taki grać nie powinien być w takim zespole - znając jego zagrania, powolność, boiskowy czasami brak myślenia mógłbym spodziewać się głupiego faulu i czerwonej kartki. LM to nie PL, pewne zagrania już nie przechodzą (przekonało się o tym City, gdzie sędzia gwizdał co chwilę faule, o które drużyny PL nawet by się nie upomniały)
Teraz mamy Bayern, wysokie wygrane po kilka do zera, z pewnością siła Arsenalu niepodważalnie większa niż drużyn z Niemiec (porównywalna tylko Borussia, ale gra teraz tak w kratkę, że nikt nie wie kiedy wyjdzie im mecz), ciężko też powiedzieć żeby na mecz z Freiburgiem czy innymi potentatami Bayern grał na 100%, a wbijał im kilka goli (szanuję ich grę do przodu, że strzelają ile mogą, a nie np przy 2-0 do 30 minuty meczu grają na dojechanie z tym rezultatem do mety. Bayern z nastawieniem na 120 % powinien powtórzyć minimum wynik sprzed roku, wygrać 2 bramkami spokojnie, a znając tendencję do strzelania od pierwszych minut można przypuszczać że wejdzie 2/2.

Co do Milanu - Atletico, owszem Atletico trochę siadło to tyłku, ale rywali też mieli wymagających, przegrana z Realem to nie wstyd (Barca u siebie wtopila z Walencją 2-3, wpadki, słabsze mecze się zdarzają) jednak ciężko wnioskować, że nagle Atletico się rozstroiło i nie pamięta jak grać w piłkę, może pewność siebie spadła, jednak Milan nie jest obecnie zespołem, gdzie trzeba być pewnym siebie na 100%. Milan gra strasznie, czasami mecze im wychodzą, ale zdominować środek pola z Atletico będzie ciężko, to nie Bologna, nawet nie Napoli które wygrało 3-1 u siebie 0-1 po kontrze, mierzonym strzele Traabta - czy jak to się pisze- mierzonym ale i szczęśliwym jednak, czy też Sassuolo wygrywające 4-3, jedynie zaliczyli remis z Romą, jednak Roma nie była Romą, pozwoliła im uwierzyć.
Obecnie Milan ma problemy z posiadaniem piłki z lepszymi zespołami, wychodzą im kontry, ok z Napoli, szalonym Napoli, grającym do przodu tak jakby byli małymi cukierkożercami, a właśnie pod bramką przeciwnika dawali darmowe słodycze. Defensywa Atletico nie pozwoli im na takie rzeczy, a i głupich strat nie przewiduję, odmienne zdanie mam o Milanie ????


Powiem krótko na koniec, Milan nie ma argumentów na strzelenie bramki, Atletico wykorzysta nieporozumienia w Milanie i wpakuje myślę 2 max 3. Z pewnością będzie to mecz walki, o ile Milan nie zostanie ustawiony już na początku.
Arsenal ma 2-3 argumenty na strzelenie bramki, jednak Monachium ma ich 10, bramkarza nie liczę ???? Arsenal raz potrafi zagrać głupio, raz fantastycznie, ale nie na tyle by sprostać dorosłej piłce drużyny z Monachium.

I podkreślam żeby mnie nie oskarżać o brak obiektywizmu, nie jestem kibicem tych drużyn, właściwie to nie jestem kibicem żadnej ???? Cenię tylko dobre mecze i styl gry ????
I dodaję; nie przekonywuję do gry takich typów, gram je sam, a jeżeli głupio myślę to moja sprawa, moja strata kasy ????
Jeśli komuś mam kibicować to kadrze, - brak logiki, -nie dają argumentu żeby im kibicować, - potrafią przegrać z każdym, ale w końcu to kadra.

Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wisniowy 126

wisniowy

Użytkownik
AC Milan - Atletico Madryt
Tak jak w przypadku wczorajszego meczu City - Barca, dzisiaj ponownie gramy na kartki.
Milan w tym sezonie, u siebie łapie dość sporo kartek jeśli popatrzymy na mecze ważniejsze, lub z lepszymi drużynami. Z Udinese w pucharze złapali 5 kartek, z Romą 4, Ajax 4 żółte i czerwo. Lazio 4. Wiadomo jak grają włosi, twardy futbol, często się gotują. Do tego dochodzi nam Atletico, na czele z Costą z licznymi chamskimi zagrywkami.
Kartek powinno być sporo.
Mecz sędziuje Pedro Proença. W tym sezonie, w meczach międzynarodowych sędziował: Galatasaray - Juve - 5 kartek, Napoli - Borussia - 4 żółte i czerwona, Legia - Steua - 7 żółtych.
Suma kartek: powyżej 5 (azjan) @1,925 ✅
Milan powyżej 2.5 kartek @2,00
✅
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
waniak 179

waniak

Użytkownik
Typowy kibic drużyny z Monachium, Bayern przyjedzie do Londynu i zagra na 100% swoich możliwości i wbije 3 bramki Arsenalowi? Nie zdziwi Mnie zupełnie remis, z lekkim wskazaniem na Niemców, albo minimalna wygrana Bayernu. Arsenal to nie Hsv czy Freiburg, żeby dostać lanie i zamknąć się przez cały mecz na własnej połowie i marzyć o korzystnym rezultacie. Gra nie warta świeczki, a użytkownik kieruje się tutaj przede wszystkim sympatią do klubu, bo jest jego wieloletnim kibicem ;)
P.S Znam użytkownika i jest od dawna kibicem Bayernu, i nie spotkałem się z typem, gdzie stawiałby przeciwko swojej drużynie. Dla Mnie też lekkim faworytem jest Bayern, jednak nie spodziewam się pogromu.
A ja stanę w obronie użytkownika &quot;Groszcz&quot; Może i typowy kibic ale szansa, że Bayern po prostu rozgromi Arsenal jest duża racja hcs- 2 jest dość ryzykowna ale na hcs -1 prawdopodobieństwo wzrasta.
Zacznę od tego, że Arsenal nie będzie grał tu defensywnie, nie postawi autobusu to nie w ich stylu a jeżeli tutaj nie uda i sie wygrać to w monachium raczej nie będą mieli czego szukać a taki styl odpowiada Bayernowi o czym wspomniał kapitan Monachiczyków:
&quot;Łatwiej gra się z drużynami, które grają dobrze w piłkę, gdy przeciwnik nie myśli tylko o założeniach defensywnych, nie siedzi w swoim polu karnym&quot; - stwierdza kapitan Bayernu. &quot;
Patrząc na wywiady zawodnicy po prostu są głodni gry z drużynami z wyższej półki, a Pep potrafi przygotować drużyne emocjonalnie, fizycznie i taktycznie w dodatku stały zgrany skład. W moim przekonaniu nie ma czego na siłe doszukiwać się tutaj gry w strone Arsenalu bo to po prostu głupota na dzień dzisiejszy.
Co do defensywy Arsenalu jeszcze dodam, że w meczu pucharowym z Liverpoolem Suarez troszeczkę im tam mieszał więcej chłodnej krwi i lepiej ustawieni zawodnicy Liverpoolu i by powpadały tam bramki zresztą nie ma co porównywać Liverpoolu do Bayernu ponieważ ci drudzy po prostu będą wykorzystywać każdy błąd w ustawieniu linii obrony Arsenalu.
W skrócie Bayern: niemiecka dyscyplina + Pep Guardiola = sami sobie odpowiedzcie
@ Bayern wygra 1.65 BWIN 9/10 ✅✅✅
@ Bayern-1 2.60 BWIN 5/10 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
travism 190

travism

Forum VIP
Co do Milanu z poprzednikami sie mogę zgodzić mogą sprawić niespodziankę i dziś sam chyba pokusze sie o typ na gospodarzy. Ale co do Bayernu, byłbym ostrozny z handicapami pewnie wszyscy kieruja sie wynikiem z zeszłogo sezonu w ktorym to Bayern ograł Arsenal 3:1 na wyjezdzie i pewnie ten pogrom Arsenalu przez Liverpool sprzed kilku dni tez nie pozostaje obojetny. Mimo ze w tym sezonie Arsenal zbyt czesto nie ogrywa druzyn z czolowki to na ten mecz mogą sie szczegolnie zmotywowac. A pragne dodac ze w zeszłym sezonie gdzie Bayern był rownie mocny jak w tym w rewanzowym meczu tych zespołow to Arsenal wygrał z Bayernem na jego stadionie strzelajac 2 bramki nie tracac zadnej. I byc moze zbaraklo paru minut aby to Arsenal dalej zmagał sie w Champions League. Kurs na gosci który oscyluje w granicach 1.70 nie jest adekwatny do klasy obu zespołow z kolei kurs 5.00 na Arsenal ktory gra u siebie? Nie wypada nie skorzystac. Także ja bym sie zastanowił chyba dla emocji puszcze na Arsenal i mam nadzieje ze sie nie pomylę ???? powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Arsenal - Bayern Monachium, Powyżej 4,5 kartek (azjany) @ 1,825 - Bet365, stawka: 6/10
Cóż... Dla mnie jako kibica Kanonierów jedno z najważniejszych spotkań w tym sezonie. Nie ułożyło się losowanie zbyt szczęśliwie, ale Bayern jest do przejścia, o czym świadczy dwu mecz w poprzedniej Lidze Mistrzów, zabrakło niewiele (i nie interesuje mnie fakt, że Bayern mógł odpuścić na Allianz) przegrali i tym samym dla Arsenalu zaczęła się pewna zwyżka formy. Obecnie Arsenal nie gra najlepiej i bardzo odbiega od tego co prezentowali np. miesiąc temu. Dzisiaj przyjeżdża najtrudniejszy przeciwnik i według mnie najtrudniejszy w tym sezonie (dotychczas).
Arbitrem spotkania będzie Nicola Rizzoli i już tutaj, można by śmiało zakończyć analizę. W lidze włoskiej średnio pokazuje 5 kartek na spotkanie, a dziś na Emirates Stadium, będzie musiał zmagać się z Arsenalem, który mimo tego, że w tabeli &quot;kartek&quot; jest na odległej pozycji, to nie gra zbyt &quot;czysto&quot;. Arteta, Flamini, Walczak Wilshere, Rosicky czy nawet Kościelny, to zawodnicy, którzy mogą dziś złapać kartki i jest to najbardziej prawdopodobne. Raczej Arsenal będzie grał z kontry, aczkolwiek sam do końca nie wiem co wymyśli Wenger (o ile w ogóle wymyśli...) ze strony Bayernu liczę na kartki właśnie podczas przerywania kontrataków takich zawodników jak Alex Oxlade-Chamberlain, czy nawet Mesut Ozil (który o dziwo, jest szybkim zawodnikiem.) Największa batalia według mnie rozegra się w środku pola, a Rizzoli, będzie miał bardzo dużo do roboty.
AC Milan - Atletico Madryt, Powyżej 4,5 kartek @ 1,61 - Bet365, stawka: 8/10
Nie widzę tutaj możliwości, żeby ten typ mógł mieć niepowodzenie. Dlaczego? Bardzo prosta odpowiedź - Proenca i jego 5,80 kartki na spotkanie. Dodatkowo kolejny argument to fakt, że mamy tutaj Włoską i Hiszpańską ekipę, a w obu drużynach są zawodnicy, którzy dziś zapewne kartki otrzymają. Balotelli , Montolivo, De Jong, Juanfran, Gabi czy Raul Garcia. Zapowiada się bardzo wyrównane spotkanie i linia 4,5 kartek jest po prostu śmieszna.
Kupon w Totolotku
AC Milan - Atletico , powyżej 3,5 kartek @ 1,37
Arsenal - Bayern , powyżej 3,5 kartek @ 1,50
Ako: 2,06
Stawka: 9/10
Stawka taka a nie inna, gdyż nie jestem pewien jak rozliczane są czerwone kartki w Totolotku. Ale kurs 1,50 na spotkanie Arsenalu jest po prostu pewny... No i Milan, który opisałem wyżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 6

kamilos93

Użytkownik
Spotkanie: Arsenal Londyn - Bayern Monachium
Typ: Arsenal Londyn
Kurs: 5,00
Bukmacher:
Bet365 Ja wiem, że w/w zdarzenie zderza się z sci-fi. I tak, uprzedzam, jestem za Arsenalem. Gram na Arsenal bo wierzę, że dzisiejszy mecz będzie z tych fantastycznych, gdzie jedna z ekip wzniesie się na wyżyny swoich możliwości. A, żeby wygrać z taką marką jaką jest Bayern, niewątpliwie trzeba będzie to zrobić, przynajmniej u siebie. Mam nadzieję na powtórkę z meczu Arsenal - Barcelona z 2011r. wygranego po comebacku 2:1. Wiadomo, inne składy, inny czas, inny zespół. Porównuję tylko rangę spotkania.
Kanonierzy wyjdą zapewne ostrożnie, z nastawieniem na kontrataki. Bayern będzie długo organizował swój atak, wymieniając sporą liczbę podań i mając większe posiadanie - to pewne. Liczę, że jedna z kontr Arsenalu się powiedzie i do końca spotkania, grając twardo w obronie zapewne z odrobiną szczęścia uda się dowieźć chociaż minimalne zwycięstwo, które z pewnością dodałoby pewnego &quot;smaczku&quot; temu losowaniu w rewanżowym spotkaniu na Allianz Arena.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Wszyscy mecz wczoraj oglądali i potwierdziło się wszystko co mówiłem. Aguero robi różnicę. Barca nawet nie myślała by grac na 0. PSG dwie klasy lepsze niż Bayer. Efekt? Ako 9✅ i singielek 2.30✅

edit/
Nie ma co się rozpisywać bo całe forum zrobiło to za mnie. Krótko pisząc powiem, że popieram typy kartkowe. Skłaniam się ku kolejnym dwóm zwycięstwom gości jednak sercem liczę na Arsenal.

Moje typy:
Mila over 2.5 + Arsenal over 2.5 kartki @4.1✅
Koke strzeli @8⛔
Madryt + over 4.5 kartki na emirates @3.75✅

Pozdrawiam!
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Bayern, Bayern i Bayern...
Wczoraj skuteczni napompowaliście balon o nazwie City i 3/4 forumowiczów pomoczyło kasę. A ostrzegałem. Mnie jeszcze głowa boli od szkockiej, bo wystarczyło postawić odwrotnie do naganiaczy.
Śmiech mnie dziś ogarnia jak czytam niektóre teksty. Dla przyzwoitości nie będę się znęcać i &quot;wycytowywać&quot;, gdyż coś takiego samemu uważam za kur....o. Tak robią leszcze, co samemu nic napisać nie potrafią.
Śmiech mnie ogarnia, bo ci którzy dziś tak wynoszą Bayern pod niebiosa, wcześniej pisali, że Guardiola wszystko sp....li w Monachium, że jakąś tiki-takę ma tam teraz wprowadzić i temu podobne dyrdymały. A przypomnę choćby, że Pep Team nie miał łatwo z Kanonierami. I dodam jeszcze, że obecny Bayern do Pep Team równać się jeszcze nie może. Dlatego proponuję zagrać w stronę Arsenalu, opłaci się!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Arsenal Londyn - Bayern Monachium
Posiadanie piłki: Arsenal +19% @ 1.90
Typ wydaje mi się bardzo prawdopodobny. Obie drużyny piłką lubią pograć i to bardzo. Obie równie często notują zdecydowane posiadanie. Szczególnie Arsenal u siebie.
Wydaje mi się, że dziś posiadanie może być minimalnie na korzyść Bayernu ale nie wierzę, że Bayern osiągnie 60%. Wyczuwam posiadanie bliskie 50/50.
 
hawiros 23

hawiros

Użytkownik
Bayern, Bayern i Bayern...
Wczoraj skuteczni napompowaliście balon o nazwie City i 3/4 forumowiczów pomoczyło kasę. A ostrzegałem. Mnie jeszcze głowa boli od szkockiej, bo wystarczyło postawić odwrotnie do naganiaczy.
Śmiech mnie dziś ogarnia jak czytam niektóre teksty. Dla przyzwoitości nie będę się znęcać i &quot;wycytowywać&quot;, gdyż coś takiego samemu uważam za kur....o. Tak robią leszcze, co samemu nic napisać nie potrafią.
Śmiech mnie ogarnia, bo ci którzy dziś tak wynoszą Bayern pod niebiosa, wcześniej pisali, że Guardiola wszystko sp....li w Monachium, że jakąś tiki-takę ma tam teraz wprowadzić i temu podobne dyrdymały. A przypomnę choćby, że Pep Team nie miał łatwo z Kanonierami. I dodam jeszcze, że obecny Bayern do Pep Team równać się jeszcze nie może. Dlatego proponuję zagrać w stronę Arsenalu, opłaci się!
Balon o nazwie City, a balon o nazwie Bayern unoszą się na innym powietrzu. I nie narzucaj na siłe swojej frustracji innym skoro umoczyłeś na City. Teraz na usiłujesz przeforsować swoje racje nie poparte żadnymi (!) rzeczowymi argumentami. O ile pompowanie City jak dla mnie było troche na siłe tak za Bayernem przemawia niemal wszystko i nie ma sensu żebym powielał to co inni wyżej na ten temat napisali. Kurs moim zdaniem zacny, Arsenal będzie musiał się otworzyć jeśli chce cokolwiek wyrwać w dwumeczu, Bayern wiadome że zepnie się by postawić sprawę jasno w tych okolicznościach czysta dwójka jest po prostu najlepszym wyborem.
Także weź to pod uwagę zanim szkocka przesłoni Ci trzeźwe odbieranie rzeczywistości i zanim kolejny raz napiszesz coś nieracjonalnego.
Bayern win @ 1.75 Bet365 9/10
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Bayern, Bayern i Bayern...
Wczoraj skuteczni napompowaliście balon o nazwie City i 3/4 forumowiczów pomoczyło kasę. A ostrzegałem. Mnie jeszcze głowa boli od szkockiej, bo wystarczyło postawić odwrotnie do naganiaczy.
Śmiech mnie dziś ogarnia jak czytam niektóre teksty. Dla przyzwoitości nie będę się znęcać i &quot;wycytowywać&quot;, gdyż coś takiego samemu uważam za kur....o. Tak robią leszcze, co samemu nic napisać nie potrafią.
Śmiech mnie ogarnia, bo ci którzy dziś tak wynoszą Bayern pod niebiosa, wcześniej pisali, że Guardiola wszystko sp....li w Monachium, że jakąś tiki-takę ma tam teraz wprowadzić i temu podobne dyrdymały. A przypomnę choćby, że Pep Team nie miał łatwo z Kanonierami. I dodam jeszcze, że obecny Bayern do Pep Team równać się jeszcze nie może. Dlatego proponuję zagrać w stronę Arsenalu, opłaci się!
Ja za to się przyczepię, że nie podałeś żadnego sensownego powodu dlaczego by zagrać na Arsenal. Oglądałeś ich ostatnie mecze? Wątpię. Ich gra się nie klei, błędy w obronie itd. Bayern to drużyna lepsza, lepiej dopracowana, pokonują każdego. 6 goli 6 różnych zawodników, nie często ma się okazje coś takiego oglądać w futbolu. Zawodnicy z Bayernu dłużej ze sobą grają w tym składzie niżeli Arsenal. Wyjdzie Bayern wysokim pressingiem i sądzę że Arsenal sobie nie poradzi. Liverpool tak zrobił i tak się stało. Podaj sensowny typ najpierw.
Dla odważnych handicap 1:0 @2.8 dla mniej odważnych czysta 2 @1,7
Można jeszcze pograj powyżej 10,5 rzutów rożnych @1,75 ale to jest już lekka loteria.
Co do meczu Atletico dalej podtrzymuję swoją analizę z 1 strony. Milan mocno osłabiony, Atletico gra super piłkę. Zresztą już opisywał ten mecz na 1 stronie.
Milan- Atletico 2 @2,15

Wczorajsze typy 3 z 4 trafione.
MC- Barcelona 2 @2,55✅✅✅
MC Barcelona +4,5 żółtych kartek @1.8⛔⛔⛔
Bayer- PSG 2 @2,3✅✅✅
Bayer- PSG handicap 1:0 @4,30 ✅✅✅
DZIŚ
Arsenal- Bayern 2 @ 1,7 ✅✅✅
Arsenal- Bayern handicap 1:0 @2,8✅✅✅
Arsenal- Bayern +10.5 rzutów rożnych @1,75✅✅✅
Milan- Atletico 2 @ 2,15✅✅✅
Niech tak dalej wygląda ta liga mistrzów !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Milan - Atletico 1X @ 1.74
W tym meczu, jak kiedyś przy okazji meczu Milanu z Barceloną w grupie. Tam wygrana gości wydawała się jeszcze większym pewniakiem niż tutaj. A jednak mecz zakończył się remisem.
Milan to wyjadacze LM. Zresztą w Mediolanie obecnie wszystko jest podporządkowane LM. A by sobie poradzić są w stanie zrobić wszystko, nawet przeorać boisko jak kiedyś przed meczem z Barcą. Wciąż mają mocnych zawodników i grają u siebie.
Atletico ostatnio wg mnie trochę jakby słabiej. Porażka z Realem była szczególnie dotkliwa, bo wydawało się, że Atletico to już ten poziom światowy, a tu zimny prysznic, po którym przegrali nawet z Alemrią.
Wg mnie nikt się tu nie rzuci to szaleńczych ataków, Atletico będzie liczyło na dobry wynik i przypieczętowanie awansu u siebie, Milan nie zaryzykuje otwartej gry, bo to nie ich styl. Myślę, że nawet czysty remis jest bardzo prawdopodobny i warty ryzyka.
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Atletico ostatnio wg mnie trochę jakby słabiej. Porażka z Realem była szczególnie dotkliwa, bo wydawało się, że Atletico to już ten poziom światowy, a tu zimny prysznic, po którym przegrali nawet z Alemrią.
2 bramki zdobyte po odbiciach zawodników i zmyleniu bramkarza w 2 meczu 2 karne dla Realu. z Almerią 1 bramke stracili normalnie(zdziwiło mnie), 2 po karnym i to był średni mecz, ale ostatni wygrany mecz 3-0 wyglądał bardzo dobrze już w 4 minucie ustanowili wynik spotkania. Skład nie wiele się zmienił, forma dalej jest, a nie zapominajmy wygranej na terytorium Realu ???? co prawda 28.09 ale forma jest dalej tak jak pisałem. Do tego w Realu nie zagra Robinho który nakręcał akcje, ostatnio AC Milan ledwo co 1-0... i to z kim, Atletico to nie drużyna do bicia. ???? Takie jest moje zdanie ????
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
No sorry Tarki. Jestem fanem od dawien dawna ale to nie znaczy, że w każdym meczu na nich stawiam. Tak naprawdę to wcale na nich zbyt często nie stawiam bo jest to aktualnie mało opłacalne ze względu na kursy. Jednak gdy trafia się mecz z drużyną grającą ofensywnie, w najważniejszych rozgrywkach sezonu to jestem święcie przekonany, że na 99% bet będzie opłacalny. Pisałem to już przy okazji meczy z City w Manchesterze, że Bayernowi dużo łatwiej gra się z otwartymi drużynami. Postawiłem tam -1,5 i zarobiłem sporo kasy. Rok temu stawiałem także -1,5 w meczu z Arsenalem. Dzisiaj podbijam mocniej ponieważ zauważalny jest progres w Bayernie. Do tego dochodzi chęć przypieczętowania zwycięstwa i rozwiania wszelkich wątpliwości co do miejsca w szeregu. Bayern i Pep chcą obronić potrójną koronę i w ważnych meczach widać wielką koncentrację i zaangażowanie. Połączenie tego z bardzo szerokim i niesamowicie mocnym składem daje aktualne wyniki.
Oczywiście, że Arsenal to nie HSV czy Freiburg ale to też nie CFC gdzie Mou stawia autobus i różnie może być. Kanonierzy pokazali w ostatnim czasie jacy są mocni w meczach z Liverpoolem i słabym obecnie MU. MIałem nadzieję, że wygrają chociaż w pucharze FCL aby kursy na Bayern zbyt nie pospadały.
Jakie racjonalne przesłanki mówią, że Arsenal miałby zawalczyć z Bayernem jak równy z równym? Żadne. Skład na każdej pozycji słabszy... ławka w porównaniu do Niemców mizerna. Forma w nowym roku spadła, a i zmęczenie napiętym grafikiem daje się we znaki. Bayern rozprawił się z Freiburgiem niemal &quot;rezerwowym&quot; składem. Napisałem w &quot;...&quot; ponieważ w Monachium aktualnie coś takiego nie istnieje. Rotacja jest obecna podczas całego sezonu i tylko nieliczni jej unikają na dłuższą metę.
Moim zdaniem kursy na -2 (4.50) oraz -1,5 , -2 (3.35) są zachęcające i mało ryzykowne. Sam będę to stawiał i myślę, że warto. Nikogo nie będę zachęcał jak to robiłem gdy na AA mieli grać z super Barceloną która była ewidentnie bez formy, a buki ku uciesze gawiedzi wystawiali mylące kursy.
Miałem kilka wtop w typowaniu meczów BM ale ogólny profit mam bardzo dobry. Inaczej niż Twoje typy meczów Legii i Realu ;)
No ale bez uszczypliwości może.
Co do napompowania to moim zdaniem bardziej tyczy się dzisiejszych gospodarzy niż gości. Arsenal po świetnym początku zaczął być stawiany w gronie faworytów PL i LM... jak pokazują ostatnie wyniki (także z grupy LM) niesłusznie. To oczywiście dobry zespół ale jeszcze co najmniej o klasę słabszy. Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Arsenal Londyn - Bayern Monachium
Posiadanie piłki: Arsenal +19% @ 1.90

Typ wydaje mi się bardzo prawdopodobny. Obie drużyny piłką lubią pograć i to bardzo. Obie równie często notują zdecydowane posiadanie. Szczególnie Arsenal u siebie.
Wydaje mi się, że dziś posiadanie może być minimalnie na korzyść Bayernu ale nie wierzę, że Bayern osiągnie 60%. Wyczuwam posiadanie bliskie 50/50.
możesz powiedzieć który buk ma to w ofercie?
 
D 103

dolcegibony

Użytkownik
a co sądzicie o typie:
Arsenal powyżej 2,5 kartki @ 2,10 ??? (bet365)
w lidze Arsenal nie zbiera dużo kartek, ale jak w zeszłym sezonie spotkali się ze sobą to w Londynie zdobyli 5 kartek a w Monachium 6 kartek, a kurs jak dla mnie jest zachęcający ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom