>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 Finału Ligi Mistrzów 18-19.02.2014

Status
Zamknięty.
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Po nieudanym wczorajszym wieczorze (pod względem bukmacherskim) czas wziąć pod lupę spotkanie na Emirates.

Znów polecę czysto statystycznie, ostatnio lubię takie zabawy.

Więc tak - Unibet na zakład Total shots on goal by away team wystawił linię 8,5 na Bayern. 1,72 na over - 2,00 na under. Szukałbym tutaj opcji drugiej. Mimo wszystko taka linia wydaje mi się wysoka.

Po przerwie [21.12 - 24.01] Bayern rozegrał spotkań sześć, jednak to dzisiejsze spotkanie powinno być prawdziwym sprawdzianem dla ekipy Pepa Guardioli, bo w lidze są nie do przebicia jak na razie. Wracając do typu:

* vs Borussia Munchengladbach - [24 strzały - 13 celnych] ⛔
* vs VFL Stuttgart - [24 strzały - 7 celnych] ✅
* vs Eintracht - [24 strzały - 14 celnych] ⛔
* vs Nurnberg - [19 strzałów - 6 celnych] ✅
* vs HSV - [16 strzałów - 7 celnych] ✅
* vs Freiburg - [16 strzałów - 7 celnych] ✅

Tak, wszystko się zgadza, Bayern oddaje średnio bardzo wiele strzałów, jest to imponująca liczba ale wg mnie Bawarczycy nie mieli super wymagających przeciwników jak na razie. Można niby wcisnąć zespoły BVB, czy Manchesteru City, ale te mecze były grane przed przerwą.

* vs Manchester City - [13 strzałów - 6 celnych w rewanżu, a w 1 meczu 21 strzałów - 8 celnych] ✅
* vs Borussia - [10 strzałów - 5 celnych] ✅

Może i za nisko oceniam Bayern, ale nie widzi mi się wielkie ostrzeliwanie Arsenalu. Jest to pierwszy mecz, na pewno remis czy wygrana jest na wagę złota i o to będą walczyć, ale nie jestem przekonany, czy Bayern od początku ruszy i będzie sporo próbował strzelać. Arsenal ostatnio słabsza forma, ale na Ligę Mistrzów powinni się zmotywować jakoś, wziąć w kupę i zagrać przyzwoicie.

Może i łatwo powiedzieć, ale jak dla mnie to przypilnować w miarę możliwości Robbena i Mullera to priorytet. Odpowiednio 2,6 i 2,5 średnich celnych strzałów na mecz. Wiadomo, że nie zagra Ribery, dla typu to w sumie dobrze, bo jego średnia wynosi 3,4 strzałów/mecz. Ważna będzie praca Kanonierów w środku, bo stąd najłatwiej oczywiście o strzał.

Patrząc jeszcze w przeszłość, a dokładniej w H2H to przytoczę statystykę z dwumeczu tych ekip w 2013 roku.

* Arsenal - Bayern [17 strzałów - 6 celnych] ✅
* Bayern - Arsenal [23 strzały - 5 celnych] ✅

Bayern under 8,5 celnych strzałów @2,00 Unibet


Patrząc też z drugiej strony to Total shots off target over 9,5 jest też niezłą opcją. Bayern strzela dużo, no ale też wiele pudłuje.

Biorąc pod uwagę ostatnie 6 spotkań zarówno Arsenalu jak i Bayernu wychodzi na to, że Bawarczycy oddają ~8 strzałów, które są niecelne.
Arsenal zaś stosunkowo oddaje mało strzałów i średnia Kanonierów wynosi ~3,5. To oczywiście tylko garść spotkań, na pewno średnie są inne, ale chodziło mi głównie o jak najbliższą przeszłość.

over 9,5 shots off target @1,55 Unibet


Gram obie opcje, według mnie granie na czyste zwycięstwo danej ekipy to ciężka sprawa, dodatkowo w LM. Staram się szukać typów mało popularnych, ale i wyszukanych. Miejmy nadzieję, że nie zrobią figla jak wczoraj City ;) . Piłka nożna to przede wszystkim strzały, więc oddawać je trzeba, mnie dzisiaj ucieszą strzały niecelne i jak najmniej celnych prób drużyny przyjezdnej.
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Milan - Atletico


Clarence Seedorf twierdzi, że ma w sobie DNA Milanu, DNA zakodowane nie tylko jeśli chodzi o efektywne, ale też o efektowne zwycięstwa w Lidze Mistrzów. Fakt, Holender zdobył to europejskie trofeum aż trzykrotnie z różnymi klubami - Ajax, Real i Milan (x2), ale czy to doświadczenie przyniesie znaczące efekty w początkowej fazie jego pracy trenerskiej z Milanem? - Nie wydaje mi się. Dzisiejszy debiut trenerski Seedorfa w LM pokaże tak na prawdę tylko jego zaległości, bo jeśli wydaje mu się, że organizując tylko grę w ofensywie wygra mecz, to jest w błędzie. W korespondencyjnym pojedynku Clarence pod każdym względem ustępuje menadżerowi Atletico - Diego Simeone.
Milan jako ostatnia z włoskich ekip pozostał na placu boju LM i to jedyna okazja żeby ten sezon nie zakończył się dla nich w kiepskim stylu. Pamiętam pierwsze spotkanie dwumeczu Milan-Barcelona (2:0) rozgrywane prawie rok temu, Milan był wtedy fantastycznie poukładany taktycznie przez Allegriego, chociaż pierwsza jedenastka była znacznie słabsza niż XI Barcelony. Dzisiaj potrzebny jest błysk geniuszu Seedorfa, który jeszcze nie miał okazji wykazać się w dotychczasowych spotkaniach.

Powyżej 2 goli - 1.675 /bet365/ 0:1⛔
do tego zagrałem inny singiel: Milan powyżej 2.5 kartek - 2.00 /bet365/ Abate, Bonera, Rami.✅

Powodzenia!
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
a co sądzicie o typie:
Arsenal powyżej 2,5 kartki @ 2,10 ??? (bet365)
w lidze Arsenal nie zbiera dużo kartek, ale jak w zeszłym sezonie spotkali się ze sobą to w Londynie zdobyli 5 kartek a w Monachium 6 kartek, a kurs jak dla mnie jest zachęcający ????
Zanim zagrasz takie coś zobacz kto jest zagrożony, bo może się okazać, że faulować będą się bali ze względu na absencję w rewanżu.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Arsenal - Bayern Monachium, Powyżej 4,5 kartek (azjany) @ 1,825 - Bet365, stawka: 6/10

AC Milan - Atletico Madryt, Powyżej 4,5 kartek @ 1,61 - Bet365, stawka: 8/10
Arsenal - Bayern ▶ over 4,5 kartek ▶ 2.28 Marathonbet
Milan - Atletico ▶ over 4,5 kartek ▶ 1.80 Marathonbet

Jakby chciał to wrzucic w dubla to Bet365 sypie 2.90 a Marathonbet aż 4.10.

a co sądzicie o typie:
Arsenal powyżej 2,5 kartki @ 2,10 ??? (bet365)
w lidze Arsenal nie zbiera dużo kartek, ale jak w zeszłym sezonie spotkali się ze sobą to w Londynie zdobyli 5 kartek a w Monachium 6 kartek, a kurs jak dla mnie jest zachęcający ????
Tutaj ten sam motyw. - Marathonbet wystawia zakład Arsenal powyżej 2,5 kartki po kursie 2.56

Panowie, szukajcie lepszych kursów! ????
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Arsenal - Bayern ▶ over 4,5 kartek ▶ 2.28 Marathonbet
Milan - Atletico ▶ over 4,5 kartek ▶ 1.80 Marathonbet
Jakby chciał to wrzucic w dubla to Bet365 sypie 2.90 a Marathonbet aż 4.10.

Tutaj ten sam motyw. - Marathonbet wystawia zakład Arsenal powyżej 2,5 kartki po kursie 2.56
Panowie, szukajcie lepszych kursów! ????
Tylko, ze Bet365 liczy czerwień razy dwa, a Marathon czerwień - brzydko mówiąc - ma w dupie. ???? Stąd wyższe kursy.
Gdybyśmy wczoraj zagrali over 4,5 w spotkaniach PSG i City, to liczylibyśmy hajs tylko przy jednym. (Marathonbet)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 6

kamilos93

Użytkownik
Tylko, ze Bet365 liczy czerwień razy dwa, a Marathon czerwień - brzydko mówiąc - ma w dupie. ???? Stąd wyższe kursy.
Gdybyśmy wczoraj zagrali over 4,5 w spotkaniach PSG i City, to liczylibyśmy hajs tylko przy jednym. (Marathonbet)
Sorki za spam ale dokładnie! Wczoraj obawiałem się o mecz City w kwestii kartek (postawiłem dubla PSG i City), jak się później okazało, czerwoną kartkę policzyli i dzięki temu udało się wygrać.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Arsenal - Bayern ▶ over 4,5 kartek ▶ 2.28 Marathonbet
Milan - Atletico ▶ over 4,5 kartek ▶ 1.80 Marathonbet

Jakby chciał to wrzucic w dubla to Bet365 sypie 2.90 a Marathonbet aż 4.10.

Tutaj ten sam motyw. - Marathonbet wystawia zakład Arsenal powyżej 2,5 kartki po kursie 2.56

Panowie, szukajcie lepszych kursów! ????
To przepraszam za niedomówienie. - Jednak ja nie &quot;piłkarz&quot; i nie przekminiłem takiej opcji :cool:
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
-AC Milan na 13 ostatnich spotkań z Hiszpańskimi drużynami w LM, ma 1 wygraną, 6 remisów i 6 porażek.
-Atletico w 3 ostatnich rywalizacjach z Włoskimi ekipami straciło 1 bramkę, strzeliło 8.
-AC Milan ma średnio 38.6% posiadania piłki w tym sezonie Ligi Mistrzów
-Mario Balotelli w całej swojej karierze strzelił 2 bramki z gry i 5 po stałych fragmentach gry w rozgrywkach LM.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Heh i znowu pierdu pierdu jak wczoraj z MC i jej super formą...
Dzisiaj temat dotyczy Arsenalu i wygranej w zeszłorocznej edycji LM z Bayernem. Jeżeli któryś z Was zajrzałby głębiej w temat to by się dowiedział z czego wynikała ta porażka. Chodzi tu przede wszystkim o wywiady z graczami, analizy samego Wengera w głupim Eurogoalu na Eurosporcie. I zawodnicy i trener Arsenalu powiedzieli była kwestie rozluźnienia z powodu dużej przewagi z pierwszego meczu. Otóż Bayern strasznie mocno zmobilizował się na pierwsze spotkanie w LM i wygrał bez cienia wątpliwości kto był lepszy. Rewanż odpuścili i mogło się to źle dla nich skończyć.
O takich rzeczach piszą nawet głupie szmatowce typy onet czy wp. Wystarczy wejść w archiwum i poczytać wywiady z piłkarzami. Na stronie Bayernu też niedawno (2 tygodnie temu) widziałem było to opisane - wywiad z Lahmem chyba.
W tym roku koncentracja będzie na pewno w pierwszym spotkaniu oraz w rewanżu aby sytuacja nie powtórzyła się.
Wszystkie gwiazdy wskazują na Bayern @1.70, kadra, spadek formy zespołu Szczęsnego... bo o formie Bayernu trudno się wypowiedzieć ;)
Ja zagram również over rzutów różnych oraz Atletico Madryt x2 choć wszystko wskazuje na ekipę z Hiszpanii (składy obu ekip, trener, problemy w drużynie).
Ciekawostka: Balo jeszcze nigdy nie strzelił gola drużynie hiszpańskiej, dzisiaj może być powtórka z historii ;)
Edit.
Właśnie przeczytałem że Milan chce bardzo szybko strzelić gola, co da możliwość kontry ekipie z Madrytu, a przy obecnej obronie Włochów, a przy okazji rozciągniętej to chyba wiecie jak się to skończy ;)
// Rozpracowane do bólu, a czerwona karteczka tylko pomogła ;)
Ktoś napiszę że gdyby O&quot;zil strzelił karnego, to inaczej potoczył by się mecz. Karne trzeba umieć wykorzystać. Rzut karny nie oznacza bramki ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 6

serenowy

Użytkownik
Arsenal -Bayern
Kolejne wielkie drużyny stoczą bój w Champions League.
Na razie z tych Analiz, wcześniejszych typerów wnioskuję, że traktujecie tą potyczkę jak wczoraj Bayer-PSG. Gdzie rzecz jasna Bayern M to PSG.
Jak dla mnie to nie, będzie aż tak łatwy mecz dla Bayernu.Wg mnie Bayern awans zapewni sobie dopiero w 2 meczu w Monachium.Nie bierzcie pod uwagę spotkań w lidzę, gdyż to całkiem inna półka rozgrywek.Macie wczoraj City też w Lidze fenomen a tu w LM nic ciekawego nie pokazali ale nie wracajmy już do wczorajszych meczów.W dzisiejszym meczu nie zagra Franck Ribery, wg mnie będzie to tak samo dotkliwe dla Bayernu jak wczoraj brak Aguero w City.Kursy jak dla mnie są śmieszne 1,65 na Bayern ? nie warto.bayern kosi wszystkich w Bundeslidzę, ale jak mówiłem Liga a Europejskie Puchary to inna bajka, inna kasa inny chleb.
Jak dla mnie kurs naprawdę nie warty gry na Bayern 1.65 śmiech i jak dla mnie z tej mąki, chleba nie będzie.
Typ:
Remis
Ewentualnie Arsenal 2-1


To samo przy drugim spotkaniu
Milan-ATL Madryt.
Ja rozumiem że ATL forma w Lidze wysoka, ale przyszło co do drużyny z wyższej półki w CD z Realem i nawet nie powąchali trawy dobrze.
Milan już w lidze nic nie ugra chyba że LE, ale obawiam się że to nie jest ich celem i ligę odpuszczą całkowicie, za to w LM będą walczyć i na pewno po mimo takiej słabej formy, nie położą się.Trochę braków po stronie Milanu fakt. Ale to LM i każdy nawet rezerwowy będzie gryzł trawę i chce zagrać jak najlepiej
Typ Milan
DW 1-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
death89 84

death89

Użytkownik
A.C. Milan - Atlético Madryt
Mecz rozgrywany nieco w cieniu powtórki z zeszłego roku, czyli Arsenalu z Bayernem, ale jestem przekonany, że i tu nie zabraknie emocji. Wydaję mi się, że to będzie przedostatni mecz Włochów w Lidze Mistrzów, na conajmniej rok. Słaba postawa w Serie A, podsumowaniem jest 9.miejsce w tabeli i 8 porażek w 24 meczach. Tyle samo razy schodzili pokonani z murawy przez CAŁY poprzedni sezon. Różnica widoczna gołym okiem. Jak wygląda z bramkami? 37 strzelonych, 35 straconych. To wszystko doprowadziło do zwolnienia Massimiliano Allegriego, pracującego na San Siro od lipca 2010 roku. Zastąpił go - niedoświadczony jako trener - Clarence Seedorf i...odpadł z Coppa Italia, więc nawet Liga Europy nie grozi Mediolańczykom w przyszłym sezonie. Jest chyba nawet gorzej niż w sezonie 2007/08, który zakończyli na 5 miejscu w Serie A. Zupełnie inne nastroje panują na Vicente Calderón, bowiem Atletico współlideruje w Primera Division razem z Barceloną i Realem Madryt. Nawet wysoka porażka w dwumeczu z Realem Madryt (5:0) w ramach Copa del Rey tego nie zmienia. W życiowej formie jest Diego Costa (21 bramek ligowych), niewiele gorzej się prezentuje David Villa (11 bramek), a świetnymi dograniami uzupełnia ich Koke (10 asyst). Wygląda to imponująco na tle Milanu, gdzie najlepszym strzelcem jest Balotelli (10 bramek), czy drugi „najlepszy” strzelec – Kaka (5). Słabi również z asystentami, gdyż najlepszy z nich – Robinho (5 asyst i 3 bramki w 18 spotkaniach) dziś nie zagra. Ponadto w barwach Rossonerich nie zobaczymy dziś Birsy (12 meczy, 2 bramki), El Shaarawego (4/0), Cristante (3/1) i Zapaty (19/1), a także Keisuke Hondy, (5/0) który w LM grał już w tym sezonie w barwach poprzedniego klubu – CSKA Moskwa. Dodatkowo zawieszeni są Montolivio (18/2) i Muntari (16/4). To sprawia, że dziś zwycięzca może być tylko jeden.
AC Milan – Atletico Madryt – 2 - @2.20 ✅ (bet365)
Jako, że Atletico dysponuje najlepszą defensywą w Primera Divison (tylko 16 straconych bramek w 24 meczach) można się spodziewać, że dziś również zakończą mecz z czystym kontem. Skoro nie stracili w ligowych meczach bramki ani z Realem, ani z Barceloną – nie sadzę, żeby przytrafiło im się to ze słabiutkim Milanem. Każdy wie jak gra Diego Simeone na wyjazdach z mocnymi rywalami: przede wszystkim zamurować bramkę i strzelić conajmniej jednego gola. Stąd typ:
Drużyna gości wygrywa i utrzymuje czyste konto - @3.10 ✅ (Betsson)

Mecz poprowadzi Pedro Proença, więc można próbować grać również kartki. Patrząc na 5 ostatnich meczy w Lidze Mistrzów pokazał on 24 żółte i 1 czerwoną kartkę. Delikatnie można postawić.
Ilość kartek – powyżej 4.5 - @1.61 ✅ (bet365)

Nieobecności: Milan: Robinho, Birsa, El Shaarawy, Cristante, Zapata (kontuzje), Muntari, Montolivio (kartki) Honda (występ w LM w poprzednim zespole); Atletico Madryt: Thiago, Manquillo, Felipe Luis (kontuzje).

Arsenal F.C. - Bayern Monachium
Nie chcę mi się wierzyć, że Bayern powtórzy zeszłoroczne zwycięstwo w Londynie (3:1). Wydaję mi się, że Arsenal w tym sezonie jest mocniejszy, ale gra nierówno. Najlepszy przykład to wysoka porażka z Liverpoolem na Anfield (aż 5:1), a 8 dni później wygrana z tym samym Liverpoolem, grając rezerwowym składem (2:1). Jednak w tym roku, na Emirates zagrali 7 meczy we wszystkich rozgrywkach, 6 z nich wygrali, remisując bezbramkowo jedynie z Manchesterem United. 1 stracona bramka w 7 spotkaniach! Jednak nie robi to wrażenia na Bayernie: ostatnia porażka ligowa to zamierzchłe czasy – 28 październik 2012 roku. Jednak w Lidze Mistrzów to wcale nie taka odległa data, bo zaledwie 3 miesiące temu z Manchesterem City. Zatem Bayern Monachium jest drużyną do pokonania. Duże znaczenie dla dzisiejszego meczu mogą mieć absencje, z obu stron są to skrzydłowi: dla gospodarzy nie zagra Aaron Ramsey (łącznie 27 spotkań, 13 bramek), dla gości Franck Ribery (21 meczy, 11 goli). Bardziej szedłbym w kierunku Arsenalu, ale wolę nie ryzykować.
Niby Bayern jest mega faworytem, ale na pewno ani nie wygra, ani nie przegra, do zera.
Obie drużyny strzelą gola - @1.67 ⛔ (bet365) same karne mogły rozstrzygnąć ten zakład..

Wczoraj z rożnymi nie wyszło, a dziś miałem plan żeby dawać kornery dla gospodarzy. Po analizie doszedłem do wniosku, że jednak Bayern prawie w każdym meczu (we wszystkich rozgrywkach) ma ich więcej, więc można pokombionować. Najlepszy przykład to mecz z City, gdzie Bayern przegrał 2:3, ale w kornerach zdruzgotał angielski zespół 14:0. W zeszłym roku w dwumeczu z Arsenalem Niemcy byli lepsi w rożnych 14:3.
Rzuty rożne handicap Bayern-1 - @1.95 ✅ (bet365)

Skoro kartki pozwoliły wczoraj zarobić to myślę, że dziś też tak będzie. Sędzia idealny – Nicola Rizzoli. W 10 meczach Serie A pokazał 53 żółte i 4 czerwone kartki. W europejskich pucharach natomiast 52 żółte i też 4 czerwone kartki. W zeszłym roku było 8 kartek, w rewanżu 9.
Ilość kartek – powyżej 4.5 - @1.80 ✅ (bet365)

Nieobecności: Arsenal: Aaron Ramsey, Theo Wallcot, Abu Diaby (kontuzje), Mikael Arteta (kartki); Bayern: Franck Ribbery, Xherdan Shaqri (kontuzje), Holger Badstuber (rehabilitacja).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
texasranger 0

texasranger

Użytkownik
Arsenal - Bayern
Biore Arsenal+1 po 1.77 w Marathonbet
Wszystko juz napisaliscie, nie bede powielal. Po prostu nie czuje pogromu w 1 meczu w Londynie. Nie po to Arsenal tak zmudnie brnal przez faze grupowa, aby teraz odpuscic. Zagraja na 120%. Poprzednio potrafili wygrac 2:0 w Bawarii, teraz potencjal jest jeszcze wiekszy. Znizka formy, kontuzje, to niestety doskwiera Arsenalowi. Wydaje mi sie, ze mecz bedzie remisowy, 1.77 biore za duze pieniadze, w wypadku wygranej 1 bramka Bayernu mam zwrot.
To wedlug mnie najpewniejszy typ na dzis ;)
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Arsenal Londyn - Bayern Monachium

O spotkaniu zostało napisane praktycznie wszystko. Z jednej strony Arsenal, który mimo świetnego początku sezonu i który nadal utrzymuje się w szczycie tabeli PL, nie prezentuje się już tak dobrze jak wcześniej. Wiadomo, że styczeń, luty i marzec to nagromadzenie spotkań zwłaszcza, jeśli jakaś ekipa gra na trzech lub czterech (jak w przypadku ligi angielskiej) frontach. W ostatnich pięciu meczach Kanonierzy wygrali zaledwie dwa razy. Oba zwycięstwa odnieśli na Emirates,a rywalami było Crystal Palace (2:0) oraz Liverpool (2:1). Wygrane spotkanie z The Reds może świadczyć o tym, że Kanonierzy byli w tym meczu drużyną lepszą jednak moim zdaniem to zwycięstwo zawdzięczają w dużej mierze Fabiańskiemu, który wyjął wtedy praktycznie wszystko co mógł. Gol zdobyty przez Gerrarda z rzutu karnego, nie miał przy nim nic do powiedzenia. A trzeba pamiętać, że parę dni wcześniej ekipa z Anfield Road wręcz zdemolowała Arsenal w spotkaniu ligowym (5:1) i obnażyli tym samym wszystkie słabości w drużynie Wengera. Ozil mimo, że jest zawodnikiem światowej klasy już tak nie błyszczy. Giroud nie jest już tak skuteczny jak w poprzednich miesiącach. Wrócił Podolski, który również jest sporym zagrożeniem dla rywala jednak nie można zapominać z kim przyjdzie się im dziś zmierzyć.
Bayern ciśnie co się da i ile się da. Ostatnia porażka odniesione w fazie grupowej LM z Manchesterem City. Ogólnie był to dla mnie dziwny mecz. Bawarczycy grając u siebie szybko wcisnęli dwa gole i praktycznie nie musieli się już o nic martwić. Tyle tylko, że w szeregi Monachijczyków wdarło się rozluźnienie, za duża pewność siebie czego efektem były trzy gole strzelone przez The Citizens i ostatecznie wynik 3:2 dla Obywateli. Od tego momentu podopieczni Guardioli rozegrali dziewięć oficjalnych spotkań (o stawkę) i wszystko wygrali. Wracając do spotkania z City to podobną analogię widzę jeśli chodzi o ubiegłoroczną potyczkę Bayernu z Arsenalem właśnie na tym etapie LM. W pierwszy spotkaniu Bayern bardzo pewnie wygrał w Londynie 3:1 i chyba tylko katastrofa mogła im ten awans odebrać. Forma, zaliczka i wszystkie znaki na niebie wskazywały na ekipę z Allianz Arena. Przyszedł rewanż i ten Arsenal, który został 2-3 tygodnie wcześniej zgnieciony potrafił nie tylko postawić się potędze z Bundesligi ale również wywieźć ze stolicy Niemiec zwycięstwo. Wygrali 2:0 i brakowało tylko jednej bramki do wyrzucenia Monachijczyków za burtę. Dlatego kompletnie nie wiem czego spodziewać się po dzisiejszym spotkaniu. Niby Bayern jest zdecydowanym faworytem i kursy na to spotkanie kuszą aby grać w ich kierunku. Z drugiej strony to jest Liga Mistrzów i tu może się zdarzyć wszystko. Nie lubię grać tak jak idzie większość bo wiemy jak takie bety lubią się kończyć ale w tym meczu chyba nic innego się nie wymyśli. Dlatego również gram w stronę Bayernu, a moje typy na to spotkanie to :

Bayern @ 1,70 ✅ 2:0
Bayern strzeli gola w obydwu połowach @ 2,35 ⛔
Bayern wygra i powyżej 2,5 gola @ 2,40 ⛔ 2:0
Obie drużyny strzelą gola @ 1,63 ⛔ 2:0
Powyżej 10,5 rzutów rożnych @ 2,00
✅ 11
Unibet
EDIT : Gdyby w pierwszej połowie obie drużyny wykorzystały po rzucie karnym to byłoby 5/5. Cóż, taka jest piłka ????
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Arsenal -Bayern
Kolejne wielkie drużyny stoczą bój w Champions League.
Na razie z tych Analiz, wcześniejszych typerów wnioskuję, że traktujecie tą potyczkę jak wczoraj Bayer-PSG. Gdzie rzecz jasna Bayern M to PSG.
Jak dla mnie to nie, będzie aż tak łatwy mecz dla Bayernu.Wg mnie Bayern awans zapewni sobie dopiero w 2 meczu w Monachium.Nie bierzcie pod uwagę spotkań w lidzę, gdyż to całkiem inna półka rozgrywek.Macie wczoraj City też w Lidze fenomen a tu w LM nic ciekawego nie pokazali ale nie wracajmy już do wczorajszych meczów.W dzisiejszym meczu nie zagra Franck Ribery, wg mnie będzie to tak samo dotkliwe dla Bayernu jak wczoraj brak Aguero w City.Kursy jak dla mnie są śmieszne 1,65 na Bayern ? nie warto.bayern kosi wszystkich w Bundeslidzę, ale jak mówiłem Liga a Europejskie Puchary to inna bajka, inna kasa inny chleb.
Jak dla mnie kurs naprawdę nie warty gry na Bayern 1.65 śmiech i jak dla mnie z tej mąki, chleba nie będzie.

Typ:
Remis
Ewentualnie Arsenal 2-1



To samo przy drugim spotkaniu

Milan-ATL Madryt.

Ja rozumiem że ATL forma w Lidze wysoka, ale przyszło co do drużyny z wyższej półki w CD z Realem i nawet nie powąchali trawy dobrze.
Milan już w lidze nic nie ugra chyba że LE, ale obawiam się że to nie jest ich celem i ligę odpuszczą całkowicie, za to w LM będą walczyć i na pewno po mimo takiej słabej formy, nie położą się.Trochę braków po stronie Milanu fakt. Ale to LM i każdy nawet rezerwowy będzie gryzł trawę i chce zagrać jak najlepiej

Typ Milan
DW 1-0
A ile byś chciał mieć kursiwa na zespół klasę, nawet dwie lepszy od Arsenalu?
Myślę że przy odpowiedniej motywacji to i drugi garnitur jest w stanie powalczyć jak równy z równym, a brak Franka niczego nie zmienia. Tam każdy marzy o tym by wyjść w pierwszym składzie. To samo dotyczy się reprezentacji Niemiec, nie ma meczów o nic, tam każdy chce się wybić. I nawet wchodząc na boisko z ławki czy w zastępstwie za &quot;gwiazdę&quot; każdy z nich daje z siebie 100%, a samą walką i chęcią gry daje zespołowi więcej...

Madryt pierwszy sezon na bardzo wysokim poziomie. Trener chyba świadomie podjął decyzję o odpuszczeniu Pucharu Króla, a na pewno odpuścił drugi mecz gdzie wystawił rezerwę. Najważniejsza jest liga i LM! W pierwszym sezonie (na najwyższym poziomie) rzucać się na 3 puchary? Nie sądzę! Osłabienia Milanu są mocne. Nie widzę sensu inwestowania we Włochów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Liga Mistrzów
Arsenal - Bayern
Gol w pierwszych 10 minutach?
TAK
4.50
Bet465
Na dzisiaj wybrałem mecz z Ligi Mistrzów. W 1/8 zmierzy się ze sobą angielski Arsenal i ekipa z Niemiec czyli Bayern Monachium. Typuję w tym meczu na over 0,5 gola w pierwszych 10 minutach mecz. Moim zdaniem Arsenal grający przed własną publicznością od pierwszych minut zaatakuje Bayern Monachium. Będą chcieli szybko uzyskać prowadzenie. Z kolei Bayern może już w pierwszych minutach skutecznie skontrować, któryś z ataków Arsenalu i to oni mogą pokusić się też o gola. Tak więc zarówno gospodarzy jak i gości stać na strzelenie szybkiej bramki. Jeśli chodzi o statystyki z LM to napawają optymizmem. Bayern w tym sezonie strzelił w pierwszych 10 minutach meczu aż 4 gole co daje 23.5% wszystkich ich strzelonych goli. Arsenal zdobył w tej edycji LM 2 gole w pierwszych 10 minutach meczu. Moim zdaniem dzisiaj tak jak to miało miejsce wczoraj w meczu Bayer-PSG wpadnie &quot;szybki&quot; gol. Mój typ na mecz Arsenal - Bayern to over 0.5 gola w pierwszych 10 minutach meczu.
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: AC Milan - Atletico Madryt
Typ: 1
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365
Ale kurs! pomyślałem kiedy zobaczyłem &quot;4&quot; na zespół Milanu który jak już niejednokrotnie pokazywał, że kiedy im nie idzie to u siebie w LM są nieobliczalni. Rok temu w lidze szło im jak po gruzie a u siebie z Barcą wygrali 2:0 w dobrym stylu. Równie dobrze radzili sobie w innych spotkaniach z Hiszpańskimi zespołami na San Siro, z Barcą i Realem grywali często ostatnimi laty.
Jeżeli chodzi o ten mecz to faworytem rzec z jasna jest Atletico które podobno powraca do formy z początku sezonu chociaż ostatnia wygrana z Valladolid 3:0 nie może o tym świadczyć. Przyjadą bez większych osłabień ale ich krótka ławka może być przyczyną delikatnego zmęczenia, ostatnio grają co 3 dni więc tutaj szukam przewagi po stronie gospodarzy. W Milanie z większych osłabień bez Muntariego i Montolivo, od dłuższego czasu nie gra Szarawy, nie zagra tez Honda co będzie wzmocnieniem bardziej niż osłabieniem!
Przewidywane składy:
AC Milan (4-2-3-1)
Abbiati – De Sciglio, Zaccardo, Rami, Emanuelson – De Jong, Essien – Poli, Kaka, Taarabt – Balotelli
Atletico Madryt (4-4-2)
Courtis – Juanfran, Miranda, Godin, Insua – Koke, Gabi, Mario Suarez, Turan – Diego Costa, David Villa
Milan z przodu wygląda bardzo dobrze, jeżeli uda się uniknąć głupich błędów w obronie to szanse na wygraną są i to nie takie małe, do tego pełne San Siro zawsze działa na zawodników mobilizująco.
Po takim kursie na pewno warto zagrać na Rossonerich, dla bardziej bojaźliwych 1x po 1,90 ;)
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
AC Milan - Atletico Madryt

Dzisiejszego wieczoru w Mediolanie spotkają się &#39;przeciętniak&#39; z Serie A i lider ex aequo z hiszpańskiej La Liga. Nie będę się wywodził zbyt długo, ponieważ dokładnie zrobili to moi poprzednicy. W tej analizie chcę nawiązać do zeszłorocznego meczu w tej samej rundzie, Milanu z Barceloną. Jak dobrze pamiętamy, Rossoneri u siebie w pierszym meczu postawili ciężkie warunki Dumy Katolonii wygrywając 2:0, jednak w rewanżu Blaugrana dokonała niesamowitej remontady. Dokładnie pamiętam ten rewanż, ponieważ był to mój &#39;prezent&#39; urodzinowy. W dwumeczu pomiędzy Milanem i Atletico, myślę, że będzie bardzo podobny scenariusz. Podopieczni Seedorfa postarają się zatrzymać rozpędzone Atletico w tym sezonie, które grupe wygrało w cuglach. Przewiduję wyrównane spotkanie, Rossoneri zaczną spokojnie, będą bardziej cofnięci. W drugiej połowie Milan zapewne ruszy, i tak jak nas przyzwaczaił w ostatnich miesiącach, zaprezentuje &#39;zabójczą&#39; końcówkę. Ekipa z San Siro strzela mnóstwo bramek w ostatnim kwadransie gry. W pierwszej połowie będą niepozorni, żeby mieć jeszcze po co jechać do Madrytu. Atletico będzie atakować, będą próbowali jak najczęście przedostawać się pod bramkę Milanu, który będzie starał się twardo zagrać w obronie.
Typy, które chcę zaproponować, będą szalone, będą dla cierpliwych, będą zapewne dla grających za grosze.

Typ:
Obydwie drużyny zdobędą bramki w drugiej połowie @ 4.10 ⛔
Dokładny wynik w drugiej połowie- 1:1 @ 7.50
⛔ / Milan jak to Milan, nie wiem czego ja oczekiwałem
Unibet
 
T 29

tomato99

Użytkownik
znalazłem ciekawe zdarzenie z ciekawym kursem na bet-at-home
Ile zawodników będzie zmienionych w meczu(under/over 5.5)
Na under jest aż 2,9 kurs. Moim zdaniem jest to bardzo dobra okazja. Arsenal nie ma zbyt wielu dobrych zmienników a w Bayernie wątpię żeby była potrzeba zmian(jakaś taktyczna, ale raczej zadowoli ich nawet remis). Co myślicie o tym typie duze ryzyko?
 
tsafack 243

tsafack

Użytkownik
Oficjalne składy

FC Bayern
Neuer - Lahm, Boateng, Dante, Alaba - Martinez - Robben, Thiago, Kroos, Goetze - Mandzukić
Arsenal Londyn
Szczesny; Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs; Flamini, Wilshere; Oxlade-Chamberlain, Ozil, Cazorla; Sanogo
AC Milan
Abbiati, De Sciglio, Rami, Bonera, Essien, Poli, Emanuelson, de Jong, Kaká, Taarabt, Balotelli

Atletico Madryt
Courtois, Godín, Juanfran, Insua, Miranda, Mario Suárez, Koke, Raúl García, Arda Turan, Gabi, Diego Costa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom