>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów - 16.02.2011

Status
Zamknięty.
chrupek155 1

chrupek155

Użytkownik
No niestety przeciwnicy Barcelony sa na poziomie takim jak i cała liga, czyli wielkie dno. Niema co sie spodziewac ze beda w pogoni strzelac gole, poprostu odpuszczaja.. angielska liga tak jak widziałes Arsenal myslal ze wygrał i co? Mają wygrana ???? mysle ze wyciagną wnioski :p

Edit
A co moze robic Barcelona w swojej lidze? haha to co zawsze, 5-0 niestety tylko na lige hiszpanską, pojawił się rubin kazan z rosyjskiej i co? problemy ? I jak rok temu Inter zniszczyl Barcelone to gdzie była ta piekna gra kataloni?
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
A gdzie była piekna gra jak Arsenal dostawał becki od Szachtara od Bragi w tym sezonie.A gdzie była piekna gra Arsenalu jak dostaliście w Londynie 3-1 od United??gdzie była gra Arsenalu jak dostaliscie w Katalonii 4-1??Gdzie była gra Arsenalu jak dostaliście z Liverpoolem 4-2???Wymieniać dalej??NIE bo nie ma sensu tak jak i dalsza dyskusja z Tobą bo masz mała wiedzę o piłce.Wymieniasz pojedyncze wpadki Barcelony które zdarzają się średnio raz na 2-3 miesiące.I Ty jedynie na taką wpadkę możesz liczyć......
Bez odbioru i idź lepiej grac dalej w Menagera ???? Tam zawsze będziesz ogrywał Barcelone ????
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Usunąłem posty i już mówię dlaczego. Po pierwsze, za następne napinki nie na temat polecą kartki, po drugie tu dyskutujemy na temat nadchodzących spotkań a nie ManUtd , którego tu nie ma , wyników sprzed kilku dni w meczu Arsenalu, kto komu kibicuje i wzajemnego jeżdżenia po sobie kto jest dzieckiem. Dyskutować proszę merytorycznie a jak nie potraficie to proszę się nie wypowiadać.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Arsenal - Barcelona
Dwie ekipy ktore graja otwarta pilke i co wazne inaczej grac nie potrafia. Kontuzja Djourou (choc mozliwe ze wroci na Barcelone ale ja w to watpie) to ostatni znak by grac over. Wczesniej zagralem po 1,8 i kursy juz polecialy. Teraz dokladam mocniej po kursie 1,72. Spodziewam sie podobnego spotkania jak ostatnio gdy Barcelona grala w Londynie z Kanonierami (no mam tylko cicha nadzieje ze nie dadza sie tak zepchnac do obrony na poczatku jak ostatnio).
Do tego za mniejsza stawke Arenal over1,5 po kursie 3,4
Uwazam ze beda w stanie strzelic u siebie dwa gole Barcelonie. W ofensywie gra Arsenalu wyglada ostatnio bardzo przyzwoicie, do formy doszedl RvP i to podzialalo mobilizujaco na gre ofensywna calego zespolu. Po takim kursie warto zaryzykowa (w b365 tylo 3,0) tym bardziej ze Barca nie przyjedzie sie bronic a nawet z wysokiego bramkowego remisu beda zadowoleni.
Kursy z Betssona.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Skoro już ktoś zaczął pisać na temat to ja dorzucę coś od siebie.Z pierwszego punktu widzenia spotkanie w Londynie wygląda na mecz overowy.Zapewne wiele osób będzie taki typ stawiać a skończy się to underem ???? Barcelona na pewno nie przyjedzie do Londynu żeby awansować tylko żeby zrobić sobie jakąś zaliczkę bramkową.Myślę że Barcelona bez problemu choć raz pokona bramkarza Arsenalu.Kwestia tego jak zagra Arsenal.Ja jednak myślę że Barcelona na dużo im nie pozwoli i np dwu bramkowe zwycięstwo Arsenalu nie wchodzi w grę.
Do meczu jeszcze ponad tydzień więc nie ma się co rozpisywać szerzej ale zapodam tutaj kilka typów które sam myślę postawić.
Typ nr 1 Awans Barcelona 1,28 - zamierzam to zagrać bardzo mocno dokładajac do tego United i myślę nad Valencią.
Arsenal + 2 1,26
Arsenal strzeli 1,40
obie strzelą 1,74
liczba goli 1 połowa over 0,5 1,31
Messi strzeli - jak na razie brak kursów na to zdarzenie
 
chrupek155 1

chrupek155

Użytkownik
Ja również cos dodam ????

Jak wspomniał kolega wyzej kontuzja Djorou mozliwe ze wykluczy go na cały sezon a wraz z Koscielnym tworzyli dosyc zgrany duet stoperów. Do tego Vermaelen nie zagra z Barceloną. Powiem tak, jeśli (odpukac) kontuzji nabawi się Koscielny lub Squallici to Arsenal zostaje z jednym stoperem.. Wenger zostanie zmuszony do cofnięcia Songa na stopera, gdzie znowu będzie luka na defensywnym pomocniku bo jak ktoś oglada to wie że Denilson gra padake. Ale nie do tego zmierzamy. Typował bym tu jednak over, a dlatego że Arsenal jest już bardzo blisko osiągniecia pierwszego trofeum od dłuzszego czasu a mianowicie finał Carling Cup. Będą sie starali go wygrac a w miedzyczasie chcą powalczyc o inne trofea a jak wiemy Liga Mistrzów jest poza ligą najwazniejszym trofeum które angielskie zespoly mogą zdobyc. Mecz będzie pełną mobilizacji grą z duzą iloscia kartek poniewaz oba zespoly graja otwartą pilke i oba zespoly grają bajecznie jesli chodzi o technike.. nie zabraknie nam wysmienitych akcji z obu stron tak jak i duzo kartek:zoltakartka:. Jedni będą atakowac a także odsłonią sie na kontr-ataki.
Typuje tu wynik 2-1 (To tylko moje zdanie i bez spiny panowie :cool: )

Arsenal FC - FC Barcelona Over 2.5 @ 1.7
Arsenal FC - FC Barcelona (1:0) @ 1.75
kursy Bet-At-Home
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Ale nie do tego zmierzamy. Typował bym tu jednak over, a dlatego że Arsenal jest już bardzo blisko osiągniecia pierwszego trofeum od dłuzszego czasu a mianowicie finał Carling Cup. Będą sie starali go wygrac a w miedzyczasie chcą powalczyc o inne trofea a jak wiemy Liga Mistrzów jest poza ligą najwazniejszym trofeum które angielskie zespoly mogą zdobyc.
Przekonałeś mnie ???? też będę typował tutaj over bo Arsenal chce zdobyć Carling Cup a Barcelona Puchar Króla.Będzie over
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Po tym co ten pan gra w tym sezonie mozna smialo mowic ze juz jestesmy z jednym stoperem ;-)
Na DP zawsze moze Diaby zagrac. Nie zmienia to faktu ze gdy wypada ktos z dwojki Koscielny, Djourou (Verminatora nie licze obecnie bo w tym sezonie praktycznie nie zaistnial z powodu urazu) to nalezy bac sie o obrone. Wyglada na to ze ustabilizowala sie sytuacja na bramce (pomimo 4 goli Szczesny raczej nic nie zawalil) ale watpie by sam mogl powstrzymac Barcelone. To zbyt klasowa ekipa, maja mnostwo schematow dopracowanych do perfekcji a nawet jak Arsenal znajdzie sposob na powstrzymanie najwiekszej sily Katalonczykow (mowie o srodku pola, Iniesta, Xavi) to taka indywidualnosc jak Messi zrobi swoje. Gdyby sytuacja ze stoperami byla optymalna to wtedy mozna by myslec o nawiazaniu rownorzednej walki a tak bedzie bardzo ciezko. Ale dopoki pilka w grze ;-)
 
chrupek155 1

chrupek155

Użytkownik
Cały czas nawiązujemy do tego meczu jakby Arsenal grał u siebie broniąc sie, cały czas obrona obrona, i napad Barcelony. A może pomyslimy o pozytywach kanonierów? Piekielna szybkosc Walcotta dała w znaki juz Katalonii.. :). Świetna forma Van Persiego oraz Fabregasa, powracająca forma Arshavina. Tych zawodników zabrakło w meczu na Camp Nou sezon temu. W tym będą.. oczywiscie zabraknie naszego kluczowego zawodnika Nasriego ale zawsze moze zagrac Diaby lub Rosicky. Barcelona tez powinna sie obawiac naszego napadu, bo jest czego.. Arshavin - V persie - Walcott. Świetne podania ze strony Fabregasa mogą pomieszac w szykach obronnych.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Cały czas nawiązujemy do tego meczu jakby Arsenal grał u siebie broniąc sie
Bo chcac nie chcac dlugimi fragmentami tak ten mecz bedzie wygladal, Barcelona w utrzymywaniu przy pilce i ataku pozycyjnym jest lepsza i moze nie przez caly mecz ale mysle ze przez wiekszosc meczu uda im sie zdobyc inicjatywe.
Co do naszych atutow to sie z Toba zgadzam i uwzglednilem to w swoich typach.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Tak tak ten Rosicky to by się nawet przydał w meczu z Barcelona bo w ta sobotę podarował Newcastle dwie bramki to może i teraz strzelił by coś dla Barcelony ???? nie wiem ile w tym prawdy ale widziałem dzisiaj w TV że mają się zająć tym całym meczem &quot;4-4&quot; bo niby mógł być ustawiony.Rosicky jak mówiłem podarował Newcastle dwa gole zrobił karnego i rzut wolny przed polem karnym po którym padła bramka.Jakby mało było tego to w jakimś meczu w poprzednim roku nie strzelił karnego i może nie było by w tym nic dziwnego jak to że sędziował go ten sam sędzia co mecz sobotni ????
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
Pojedynek Arsenalu z Barceloną się zbliża, można więc śmiało trochę więcej powiedzieć na temat tego spotkania. Wczesniej się wstrzymywałem z wszelkimi typami na ten mecz. Szanse na awans przy podstawowych jedenastkach oceniłbym 50 na 50...z tego co wiem, ale mogę się mylić to w Barcelonie dostępni są wszyscy podstawowi gracze, w Arsenalu się trochę namieszało.
1.Możliwy jest brak obrońców Djourou i Vermalena, raczej na pewno ich nie będzie, jeżeli zagra Skłilaczji może być na prawdę cięzko, Messi rok temu na Emirates nie pokazał nic, bo na Emirates zagrała całkiem niezła obrona, albo nie miał po prostu dnia...natomiast na Camp Nou z tego co pamiętam mogliśmy obserwować Silvestra i Campbella dwóch starych wolnych defensorów. Messi wiedział co robić. Skłilaczji to taki Silvestre w innym wcieleniu, przynosi kataklizm nie nadaje się na podstawowego obrońce nawet do angielskich średniaków. Do tego nie zobaczymy Sagny za czerwoną kartkę.
2. Pomoc Kanonierów wygląda na pewno lepiej, no ale coż bardzo możliwy jest brak Songa i kto ma go zastąpić Denilson? chłopakowi sporo brakuje do naszego podstawowego defensywnego pomocnika, brak Songa byłby na pewno widoczny, Songa którego uważam za jednego z najlepszych na swojej pozycji w obecnym czasie. Dochodzi do tego Brak Samira Nasriego, myśle ze Arshavin może go spokojnie zastąpić jak się przyłoży, jednak wiadomo co Samir potrafi i jego brak również może byc odczuwalny.
Jeżeli nic się nie zmieni w ofensywie to trio Cesc, Walcott, Van Persie będzię tworzyć &#39;atak&#39; w spotkaniu z Barceloną.
Myśle ze przy najgorszym scenariuszu, czyli braku tych zawodników, których wymieniłem Arsenal musi zagrać bardzo ofensywnie, bo zepchnięcie do wlasnego pola karnego może się bardzo źle skończyć. Ofensywna gra natomiast równa się z szeregiem kontrataków...no zobaczymy
3. No i jeszcze moge wspomnieć, ze zabraknie podstawowego bramkarza, czyli Fabianskiego...
Nasri, Song, Fabianski, Sagna, Vermalen, Djourou...brak 6 podstawowych piłkarzy przy bardzo słabo dysponowanej ławce rezerwowych na daną chwilę, może być dla Barcelony kluczem do zwycięstwa.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Im bliżej meczu tym coraz więcej problemów Arsenalu. Co za tym idzie , będą duże problemy. Ciekawe kto wystąpi w bramce. Doświadczony ale po długiej kontuzji Almunia czy niedoświadczony ale pewnie broniący Szczęsny ? Wojtek już w meczu z MU na OT pokazał , że radzi sobie z presją.
Co do drugiego mecze czyli Roma Szachtar. Nie wiem , ale mam dziwne przeczucie , że Ukraińcy mogą być takim czarnym koniem tej edycji. Czemu ? Są bardzo mocni u siebie , Roma jest spokojnie do ogrania. Większość innych ekip też. Przy odrobinie szczęścia w meczach i losowaniu widział bym nawet Szachtar w półfinale. No ale zobaczymy.
 
W 1

wojtekfcb

Użytkownik
Chrupek, niby taka hiszpańska słaba, a prawda jest taka że z tej słabej ligi to Valencia walczyła z ManU jak równy z równym.
Czy to wina FC Barcelony że tak gra genialnie? że to wszystko bierze się od tego że taki styl narzuca się młodym piłkarzom od najmłodszych lat? czy to wina Barcy że większość piłkarzy to wychowankowie którzy dobrze się znają i są jak rodzina przez co mają pełne zaufanie na boisku do siebie?.
Problemem jest tutaj kasa za transmisje, Barcelona i Real dostają ponad 50% z tej kwoty, ja chciałbym żeby wszystkie kluby dostawały tyle samo, o ile w Barcelonie nic wielkiego się nie stanie o tyle Real będzie musiał popuścić pasa przez co może reszta ligi się do nich zbliży bo będą mieli lepszych graczy (reszta ligi).
Co do samego meczu, Barca ma w lutym spadek formy i to było widać w meczu z Atletico, zagrali słabiej niż zawsze, ale na Arsenal powinni wyjść na maxa zmotywowani, wszyscy bierzecie pod uwagę tamten rok (ok większość z was) ale w tym roku Barca jest 2/3x lepsza, dlaczego? grają jeszcze szybciej i lepiej kombinacyjnie, a do tego mają Ville, który rozumie filozofie Barcelony bo gra w kadrze Hiszpanii, Ibra to był niewypał, ok strzelił 2 bramki w Londynie, ale raz mu się udało, Villa wnosi do gry (oprócz bramek) dynamikę, świetny drybling, dużo niekonwencjonalnych zagrań. Jak dla mnie będą to 2 spokojne zwycięstwa Barcy.
 
chrupek155 1

chrupek155

Użytkownik
Nie mówmy juz o tych ligach bo powstaną znowu spekulacje na ten temat. To temat poswiecony 16 lutego i wydarzeniach tego dnia :). Zgadzam się z tobą na temat postępów Barcelony, ale nie zauwazyłes jakie postępy zrobił Arsenal. Równiez ich gra wygląda o wiele lepiej kombinacyjnie i bardziej dynamicznie. Myślę jesli Arsenal zagra dojrzale w obronie to w londynie mają duze duze szanse na zwyciestwo.
 
tymexx 159

tymexx

Użytkownik
Popieram typ na awans Szachtaru z Roma , kursy okolo 1,9. Szachtar od lat konsekwentnie budowany i wzmacniany, nigdy jeszcze nie byl tak silny jak w tym sezonie. Potwierdzaja to wyniki z fazy grupowej; mysle,ze czuja swoja szanse i choc nikt ich nie docenia moga dojsc daleko, szczegolnie ze na drodze stoi im raczej slabsza niz mocniejsza Roma. Absolutnie w zasiegu mozliwosci awans do 1/4 dla Górnika Donieck ????
 
R 0

rafa91

Użytkownik
Myślę, że warto zagrać na wyjazdowe zwycięstwo Barcelony w meczu z Arsenalem. Nie trzeba dodawać, że gościa grają w tej chwili niesamowitą piłkę i ciężko jest znaleźć drużynę, która mogłaby jak równo z równym powalczyć z ekipą Pepa Guardioli, a kurs oscylujący w granicach 1,90 to spora okazja.
Na dodatek Arsenal przystąpi do tego spotkania w osłabieniu. O ile Djourou dochodzi już do siebie, o tyle występ Nasriego, moim zdaniem najlepszego gracza &quot;Kanonierów&quot; w tym sezonie, jest wykluczony. Dla porównania, Barcelona nie zagra najprawdpodobniej bez Jeffrena, a być może także i Puyola, którego występ w 1/8 Ligi Mistrzów stoi pod znakiem zapytania.
Warto też przypomnieć sobie rywalizację obu drużyn w poprzednim sezonie, kiedy to Katalończycy zdeklasowali rywala. Remis 2-2 był według mnie niemiarodajny, ale rewanż i gładkie 4-0 pokazał, że Arsenal i Barcę dzieli spora przepaść.
 
chrupek155 1

chrupek155

Użytkownik
Djorou i Song powracaja do gry :). Mozliwy wystep Samira Nasriego z Barceloną, chyba zagram czystą 1 jak nasri wroci :cool:
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
Dla mnie najodpowiedniejszym typem jest 1x, niektóre buki oferują kurs nawet 2.0, natomiast kurs na Barcelone spada...na bet at home nawet do 1.80.
na niektórych serwisach na awans Katalończyków płacą 1.18, przy takim kursie nawet będąc zagorzałym fanem FCB bym nie zagrał...już lepiej postawić na jakąś łatwą siatkówkę czy kosza.
Jeszcze przed nami mecze ligowe, więc wszystko może się zmienić.
Podobno z Ars ma nie zagrac Puyol, nie wiem ile w tym prawdy.
 
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
Ja jestem kibicem Realu &amp; GroBkreutz&#39;a ???? Więc kibicował bym bardziej Arsenalowi , Ale taką formę jak ma Barcelona to ... Chyba grzech nie wziąś w pierwszym meczu czystej 2 . Chodź ja się jeszcze zastanowię ... Kurs na pewno na Barce spadnie gdzieś do 1.60 ... Wtedy można 1X za 2.20 . Wiadomo że Ci co są za Realem i Arsenalem ... Będą grali 1X (przynajmniej emocjonalnie) A Ci co za Barcą i ewentualnie za MU nie będą się wahać i zagrają na Barce ???? Tyle że awans Arsenalu to 4.00 tak że ... chyba do jakieś taśmy można spróbować ... Ale ja i tak jestem zdania że Barcelona pewnie wygra ten dwumecz ... Chodź nie chciał bym tego , ale w Bukmacherze nie wolno kierować się sympatią i emocjami ( podobno ) .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom