>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów - 16.02.2011

Status
Zamknięty.
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Arsenal Londyn - Barcelona
Typ: Arsenal strzeli powyżej 2.5 gola
Kurs: 7.00 (5.00)
Buk: Bet365
Analiza: Wielki mecz, czeka nas już w 1/8 Finału i niestety już po dwumeczu będzie musiała odpaść jedna z drużyn, które grają najładniejszy futbol w Europie... Jako kibic Arsenalu i fan, wiadomo komu kibicuje, w kogo wierzę i z kim będę do końca życia. Dziś na Emirates Stadium przyjeżdża Barcelona. &quot;Więcej Niż Klub&quot; jest faworytem w tym spotkaniu, ale dlaczego nawet na Emirates? Arsenal Rok temu, dzielnie walczył z Barcelona pomimo tego, że na Emirates przegrywali 2:0 dali radę zakończyć spotkanie wynikiem 2:2. Na Camp Nou, potrafili prowadzić 1:0 by ostatecznie przegrać 1:4, niestety. Jednak bez wątpienia wtedy &quot;Kanonierzy&quot; mieli sporo kontuzji... teraz też one występują, ale ofensywa jest co więćej niż bardzo dobra. Ich gra jest coraz lepsza, mają realne szanse na zwycięstwo, znakomita forma van persiego, szybki walcott , błyskotwliwy Fabregas, technicznie idealny Nasri, dobrze usposobiony defensywnie Song i SZCZĘSNY &quot;THE WALL&quot; WOJTEK a także inni Kanonierzy stawią dziś czoła, stawiam na 3:1.

&quot;Jeśli wiara czyni cuda my wierzymy, że się uda!&quot; Koniec rządów Barcelony!
 
K 0

karol89

Użytkownik
Roma i Barcelona
Roma Szachtar (2:1) To, że Roma gra w lidze zaplusuje, z Interem 3:5, z Napoli 0:2 wprawdzie przegrali, ale jednak grają, a na Ukrainie zima trwa. Myślę że komentatorzy skupią się dziś tylko na tym że za rok Ukraina organizuje razem z Polską Euro 2012, bo ten Ukraiński klub z Doniecka się dziś jednak nie wykaże.
Arsenal Barcelona (1:4)
Roma Szachtar (2:1) To, że Roma gra w lidze zaplusuje, z Interem 3:5, z Napoli 0:2 wprawdzie przegrali, ale jednak grają, a na Ukrainie zima trwa. Myślę że komentatorzy skupią się dziś tylko na tym że za rok Ukraina organizuje razem z Polską Euro 2012, bo ten Ukraiński klub z Doniecka się dziś jednak nie wykaże.
Arsenal Barcelona (1:4) [Niech w Arsenalu grają nawet sami najlepsi zawodnicy w 100% formie, ale moim zdaniem 20 letni Szczęsny sobie nie poradzi, jeżeli Barca w ciągu 30 minut nie strzeli przynajmniej dwóch bramek to będzie cud.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Do dzisiaj sie głowie dlaczego zamias 2-2 nie skonczylo sie to wtedy 0-4.
Dokładnie mam tak samo jak ty i każdy kto oglądał tamten mecz raczej wie, kto był drużyną dominującą w tamtym meczu. Gdyby Barcelona była bardziej ogarnięta to już na Emirates mogło by być po zawodach, chociaż z drugiej strony wtedy Arsenal miał sporo kontuzji, w tym roku mniej, ale też istotne. Na przykład dziurawy Szczęsny, oraz jeszcze parę innych osłabień.
Dla przypomnienia statystki z poprzedniego meczu 2010 na Emirates. O ile sobie przypominam to wtedy Almunia zagrał kapitalne zawody o ile to on w ogóle stał na bramce ???? .
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Widziałeś chociaz 1 mecz w jego wykonaniu?
Arsenal - Wilki 0:0
Według statystyk, Wilki oddały 0 celnych strzałów na bramkę, więc Szczęsny nie miał wiele do roboty.
Newcastle - Arsenal 4:4
Tu można przymknąć trochę oko, bo dwie bramki po karnych, ale na bramkę Szczęsny miał 8 strzałów. (50%, ale tu można uznać ze 25% bo karne przecież były)
Arsenal - Everton 2:1
4 celne strzały Evertonu. (25%)
Arsenal - Ipwish 3:0
3 strzały celne, z takim przeciwnikiem.
Arsenal - Wigan 3:0
Shot on Target Wiganu - 1
Brimghan - Arsenal 0:3
1 strzał celny gospodarzy.
Arsenal - Leeds 1:1
Ipswich - Arsenal 1:0
7 celnych strzałów. (15%)
WHU - Arsenal 0:3
6 celnych WHU, ale Arsenal miał z 70% posiadania piłki więc nie wiem jak to wyglądało.
A mecz widziałem z Manchesterem United i to trochę jego wina z tej straconej bramki bo miał ewidentnie zły timing i dostał loba.
Z Newcastle widziałem urywki.
I proszę nie róbcie ze Szczęsnego jakiegoś THE WALL, albo brata Casillasa, bo równie dobrze można Lewandowskiego do Messiego porównać, skoro schodzicie na ten poziom.
Statystyki mówią same za siebie. Za mało grał, za mało wybronił strzałów by go podpinać pod czołówkę bramkarzy.
Dziś się nie zdziwię jak dostanie 4 od Messiego, 2 od Davida i jeszcze jakiś Alves czy Pedro wrzuci coś. ????
 
S 381

szczurek

Użytkownik
1/8 Champions League
AS Roma - Szachtar Donieck 1 (DNB) @1,48
Zboczę z dyskusji o Barcelonie i Arsenalu, bo tamten mecz jest dla mnie nie do wytypowania. Natomiast zajmę się równolegle rozgrywanym meczem na Stadio Olimpico w Rzymie, gdzie zagra Roma i Szachtar Donieck. Stawiam na Romę z zastrzeżeniem DNB (Draw no bet - remis unieważnia zakład).
Szachtar to drużyna budowana za wielkie pieniądze. Dominuje w Lidze Ukraińskiej, w LM od lat zatrzymywała się na fazie grupowej. Tym razem było przełamanie, awans z grupy i to z pierwszego miejsca. Grą jednak Szachtar nie zachwycił, a grupa z Arsenalem, Bragą i Partizanem nie należała do najmocniejszych. Trzon druzyny to brazylijczycy, którzy są równie dobrzy jak nieprzewidywalni. Fernandinho, Willian, Douglas Costa, Jadson czy Luiz Adriano. Nigdy nie wiadomo jak zagrają, a to na nich spoczywa cały ciężar gry Szachtara.
Roma jest bardziej poukładana. 2 miejsce w poprzednim sezonie Serie A, po fantastycznej walce o mistrzostwo do ostatniej kolejki. W tym sezonie są trochę niżej, ale nadal w ścisłej czołówce. Od paru lat grają podobnym składem, piłkarze rozumieją się bez słów. Daniele de Rossi i David Pizarro w środku pola rozumieją się bez słów. Świetnym ruchem okazało się sprowadzenie Marco Boriello do ataku. Brylują Jeremy Menez i Mirko Vucinić, a wszystkich do zwycięstw prowadzi żywa legenda Romy, Il Capitano czyli Francesco Totti.
Formę jest ciężko porównywać na podstawie ostatnich meczów, gdyż różnica poziomów pomiędzy Serie A a Premier-Lihą jest bardzo duża. Na boiskach Italii dużo ciężej o punkty, nawet z outsiderami, którzy murują bramkę i bronią bezbramkowego remisu.
Roma gra pierwszy mecz u siebie, i wie, że aby myśleć o awansie należy go bezwzględnie wygrać. Na Donbas Arena Szachtar jest groźny - nikt z zachodu nie lubi jeździć na wschód, zwłaszcza o tej porze roku. Wystarczy przytoczyć cytaty z Portugalskiej prasy na temat jutrzejszego meczu w Poznaniu: &quot;Wschodnioeuropejskie Piekło&quot;, &quot;Tam gdzie kończy się Europa&quot;. A pamiętajmy że Donieck leży o wiele dalej na wschód niż Poznań - aż nad Morzem Czarnym. Jak włoskie kluby radzą sobie w minusowych temperaturach widzieliśmy nie raz, choćby Juventus czy Udinese nie poradziły sobie w Poznaniu. Roma będzie zdeterminowana by wygrać, i uważam że jest w stanie to zrobić.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Tylu strzałów co on dzisiaj będzie musiał bronic nie bronił przez wszystkie swoje mecze jakie rozegrał.Rywale z jakimi bronił mówią same za siebie do Londyniu przyjechał jeden z najlepszych zespołów na swiecie który ma zawodników z nie banalną techniką tak naprawde to jest pierwszy i chyba jedyny sprawdzian Szczęsnego jak dzisiaj wpusci więcej niz cztery bramki to po wyleczeniu sie Fabiana to on wróci do bramki armat.
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
Wojciech Szczęsny (ur. 18 kwietnia 1990 w Warszawie)
W Brentford rozegrał 28 meczów, po czym powrócił do Arsenalu. 13 grudnia 2010 zadebiutował w Premier League w meczu z Manchesterem United i równocześnie stał się najmłodszym bramkarzem debiutującym w tych rozgrywkach w sezonie 2010/2011.
Czego wy od niego oczekujecie...ludzie.
Fabiański i tak zapewne wróci do bramki, ale nie wiadomo jak potoczą się jego losy z kontuzją.
 
K 0

krycha1101

Użytkownik
Ja w dzisiejszym meczach postawię dwa remisy. Arsenal u siebie wcale nie stoi na straconej pozycji i mogą spokojnie rywalizować z Barceloną. Dobrym przykładem jest ostatni pojedynek w Londynie gdzie padł wynik 2:2. W Barcelonie największe osłabienie to brak Puyola, jednak mają kim go zastąpić. Ostatnio Arsenal dojrzał do najwyższych sukcesów. Oczywiście w lidze Barca gra lepiej ale to inne ligi, a szczególnie drużyny, które tam grają.
Co do drugiego meczu to Roma zaliczyła lekki spadek formy, a Szachtar to dobra drużyna, w której gra kilka bardzo dobrych zawodników jak np: Jadson, jednak w Rzymie będzie im ciężko i liczę na podział punktów.
Godlike Cieslak ja nie zgodziłbym się z tym, że Fabiański wróci do składu. Szczęsny pokazuje, że jest bardzo dobrym bramkarzem, pewnym siebie, skoncentrowanym, nie popełnia błędów czego nie można powiedzieć o Łukaszu. Szczęsny jest przyszłością bramki Arsenalu i ze względu na swój wiek(chociaż tu różnica z Fabiańskim jakaś wielka nie jest) i postępy jakie czyni powinny sprawić, że będzie 1 bramkarzem Arsenalu.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
No po pierwszej połowie to zdecydowanie lepszy Arsenal ????
Jakieś 15 minut grali jak równy z równym.
Może w przerwie Coach nimi wstrząśnie bo jak nie to nie będzie po co na Camp Nou jechać ????
Mam nadzieję że przewaga Barcelony się utrzyma i dołożą drugiego gola ale nie więcej bo dawałem 2-3 gole ????
Mecz Szachtara klasa ???? overek wszedł już po 36 minutach a większość tutaj czy na innych forach upatrywała tam under.
A tak na poważnie dobry mecz tak ogólnie
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Patrząc na pierwszą połowę, można było zauważyć, że na początku to &quot;The Gunners&quot; mieli przewagę, ale tylko do czasu strzelenia bramki przez FCB. Potem to właśnie &quot;Blaugrana&quot;, może nie dominowała na boisku, ale delikatnie kontrolowała wynik, a gracze Arsenalu uganiali się za piłką. Dobre zagrania z pierwszej piłki pokazały, że to Barcelona będzie faworytem tego spotkania.
Jednak już po zmianie stron to właśnie Arsenal ruszył do ataku, no i to się opłaciło jak najbardziej. Bardzo ładna bramka Robina van Persiego z ostrego kąta, szczerze spodziewałem się, że będzie podawał w tej sytuacji, tak samo myślał Valdez no i zemściło się to na nim - wspaniały strzał w krótki róg i bramkarz Barcelony musiał wyjmować piłkę z siatki po raz pierwszy. Widać było, że przewaga Arsenalu rośnie z minuty na minutę, mecz ułożył się zdecydowanie po ich myśli, co udokumentowała druga bramka Arshavina. Także w rewanżu czekają nas wielkie emocje, bo wiadomo, że na Camp Nou, ich nigdy nie brakuje.
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Bez zbędnej napinki Panowie tylko. Ładny mecz dla oka, szybki z dużą ilościa ataków. Trzeba pochwalic Arsenal, że wyszli na 2 połowę z ogromna motywacja i wiara w sukces. Szybkie 2 kontry załatwiły sprawe. Ale sprawa awansu jest otwarta, choc moim zdaniem blizej są Kanonierzy.
Co do meczy to błąd Pepe Guardioli, który ściągnął z boiska Ville i wpuścił Keite. Gdybym nie widział, że była ta zmiana to bym nie wiedział, że Keita jest na boisku. To taka uwaga do Barcelony.
W Arsenalu kapitalny mecz Kościelnego, widać, że Arsenal bedzie miał z niego pożytek. W ogóle cała obrona zagrała pewnie i dobrze. Warto pochwalić Sczęsnego, pewne interwencje, choć myślałem, że będzie miał więcej pracy. Dobry mecz sie nam szykuje rewanżowy i aż jestem ciekaw jakie kursy na awans Arsenalu buki wystawią.

Tak po drugie, brawo Shakhtar, taki wynik na wyjeździe budzi szacunek. Ukraincy konsekwentnie graja swoje. Upartuje w nich jakąś niespodzianke tej edycji LM.
Pozdro.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Widze , że każdy się boi kartek od Piotrka ???? to może ja zacznę ;)
Mecz stał na bardzo dobrym wysoki poziomie. Od początku szybkie tempo , mogło się podobać. Arsenal , o dziwo mocno zaczął , 15-20 min bdb , później trochę oddali pola za co dostali bramkę. Villa sam na sam ze Szczęsnym i Polak bez szans. Do końca pierwszej połowy Barcelona sobie klepała w okolicy środka połowy.
II połowa to podobny początek do pocz I połówki. Arsenal uparcie dążył do swojego celu który osiągnął. Świetny gol , RvP (fajny babol Valdesa) i zabójcza kontra i ładny gol Arshavina. Jak mi ktoś powie , że Arsenal wygrał niezasłużenie to wyśmieję. Tak samo nie da się w studiu słuchać Kowalczyka i Kołtonia. Arsenal wygrał w pełni zasłużenie , może przewaga nie była miażdżąca ale wygrana im się należała. Wygrali , rewanż na CN zapowiada się świetnie. No to czekamy.
edit// i byłbym zapomniał o najważniejszym ???? wielkie brawa dla Szachtaru :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
moim zdaniem pretensje mozna miec tylko do Guardioli kiedy postanowil zmienic taktyke na defensywna po czym wprowadzil keite za ville, gdzie barcelona ma sie cofac do obrony jak oni po prostu nie potrafia grac defensywnie, szczegolnie jak oddali pole gry.
W pierwszej polowie barcelonie potrzebne bylo 10min zeby wprowadzic swoj styl gry, po 10min to barcelona przewyzszala w kazdej formacij gry.
Gdyby grali do konca swoje spokojnie mecz zakonczyl by sie wynikiem 0-2 lub 1-2.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Ładny mecz ale po co o tym pisać jak każdy widział.Ja jeszcze nie widziałem brzydkiego meczu czy to Arsenalu czy to Barcelony.
Mam nadzieję że na rewanż buki wystawią chociaż 1,40-1,50 na Barcelonę a na ich awans coś podobnego.Zobaczymy.Szkoda że do rewanżu trzeba tyle czekać.
Co do Szachtara to gdy pierwszy raz zobaczyłem losowanie to to był mój pierwszy mecz na awans.Postawiłem to z Milanem i Valencią.Oczywiście wiemy jak to się skończyło.No to przelewam kilka stówek na Expekta chcę postawić ten zakład dzisiaj popołudniu a tu......nie ma.Napisałem do supportu to się dowiedziałem żeby sprawdzać ofertę bo ma się pojawić.Sprawdzałem i nic.I teraz zostaje kasa na koncie której bez obrotu jak się nie mylę nie można wypłacić......
Również w tym wypadku ciekawi mnie kurs na awans Szachtara.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
0:00-2:00 - Przewaga Barcelony
2:00-10:00 - Arsenal dotknął piłki i zaczął grać swoje
10:00-36:00 - Barcelona narzuciła swój styl gry swoje tępo
a) Messi karci 100
b) Villa strzela
36:00-45:00 - Dość wyrównany mecz
45:00-Do zmiany Davida - Barcelona kontynuuje swoją piłkę.
Od zmiany Davida-90:00 - Arsenal rzuca się na Barcelonę, Valdes puszcza szmatę (chociaż widać było, że spodziewał się dośrodkowania od Van Persiego), później kontra i gol dla Arsenalu. Pod koniec jakieś akty rozpaczy w ataku Barcelony.
Maserano z Barcelony - Kompletny niewypał, widać że za krótko w tym klubie jest.
Van Persi - Pomimo, że strzelił bramkę to w tym meczu kompletny niewypał.
Guardiola - Zmiana Davida na Keitę to był błąd.
Gdybym nie widział, że była ta zmiana to bym nie wiedział, że Keita jest na boisku.
Odniosłem to samo wrażenie.
Arsenal dobrze zagrał w obronie.
Awans nadal raczej na korzyść Barcelony bo każdy wie, że u siebie potrafią miażdżyć rywala po 4:0, a na wyjeździe grają &quot;kichę&quot; w LM.
Wygrana Szachtara może i była do przewidzenia. Nie ma co ukrywać, że jest to silny zespół i trzeba się z nim liczyć, ale Roma ostatnio po wynikach, widać że jest w dołku. Dlatego ta wygrana o niczym nie świadczy. Awans raczej już mają pewny. Ciekawe jak to będzie jak zmierzą się z kimś z wyższej półki typu United, Barca, Real itp.
Van Persie poprostu był dobrze kryty, mimo ze zmarnowal 2 strzały to zagrał na swoim poziomie
To słaby ten jego poziom widocznie ???? .
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ładny mecz ale po co o tym pisać jak każdy widział.
O ile się nie mylę, to forum jest od tego, żeby każdy napisał swoje zdanie o meczu i dyskutować o tym, ale może jestem staroświecki i forum jest tylko od patrzenia na pierwszy wpis ? :;/:

Co do meczu Szachtara to chyba niewiele osób spodziewało się takiego obrotu sprawy. Tym bardziej, że włoska ekipa prowadziła 1:0. Ponoć mówiło się, że piłkarze na Ukrainie mają przerwę i nie ma szans, aby wygrali to spotkanie, a tutaj można powiedzieć śmiało, sprawili miłą niespodziankę.
 
chrupek155 1

chrupek155

Użytkownik
Van Persi - Pomimo, że strzelił bramkę to w tym meczu kompletny niewypał.
Chyba nie oglądalismy tego samego meczu, Arsenal w 2 połowie zdominował grę. Mecz trwa 90 minut i gra się do konca gdzie byli tego swietnym przykladem. Van Persie poprostu był dobrze kryty, mimo ze zmarnowal 2 strzały to zagrał na swoim poziomie
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
Takk &quot;dziurawy Szczęsny&quot; grał dużo lepiej od doświadczonego Valdesa, a &quot;dziurawa obrona&quot; wcale nie była gorsza.
Mnie dziś Barcelona niczym nie zaskoczyła, ich gra to przetrzymywanie piłki i podania w środku pola, z których niewiele wychodziło, fakt, ze grali asekuracyjnie, ale nawet jak przegrywali to nadal sobie podawali między obrońcami. te ich 600 podań mi niczym nie imponuje. Xavi? Iniesta? Buskets? gdyby ktoś nie widział ich nazwisk na tablicy składów, mógłby pomyśleć, ze w ogóle nie grają. największe zagrożenie to Villa i Messi..stwarzali straszne zamieszanie no i Abidal na plus.
a &#39;drewniany van persie&#39; z którego tak się wyśmiewał jeden osobnik, pokazał, ze w kluczowych momentach robi różnice.
Na Camp Nou Barcelona pewnie pokaże dużo lepszy futbol, ja mimo wszystko &#39;gratuluje&#39; osobom, które tak pewne były awansu Katalończyków i grały po kursie 1.18, może ktoś nawet 1.20 wyhaczył.
Arsenal dobrze z kontrataku, na to przetrzymywanie piłki rywala trudno było cokolwiek zrobić, cieszy mnie ich postawa.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Ciężko stwierdzić dokładnie, kiedy Barcelona grała swoje. Grała dobrze wiele razy w trakcie całego meczu, był akcje w których Arsenal bezskutecznie starał się im tą piłkę wygryźć i nic to nie dawało. Tak samo Arsenal miał wiele świetnych momentów , ponadto szybkie kontry i zagrania na skrzydła , zresztą podobnie jak Barcelona ale strasznie było żal tych zmarnowanych okazji RvP. Generalnie zrekompensował to wszystko świetnym strzałem i w efekcie golem ale czemu to dowodzi ? Tak, gra się do końca ale widać, że Arsenal potrafi teoretycznie zbliżający się nieuchronnie niekorzystny końcowy rezultat zamienić na korzystny. Rok temu z 0:2 na 2:2 a dziś z 0:1 na 2:1 czyli podobnie, 2 gole i mecz na ✅ Oczywiście w tym sezonie ogromna różnica w grze. Pomimo słabych punktów w niektórych momentach poszczególnych formacji Arsenalu i Barcelony mecz oglądało się z wypiekami na twarzy i nie można było przewidzieć czy to Arsenal za chwilę strzeli czy Barcelona a może w ogóle nic już nie padnie. Osobiście nie łudziłem się już po 1 połowie na wygraną a po 70min można powiedzieć pogodziłem się z porażką ale warto jednak było poczekać kilka minut dłużej. Obrócić porażkę, w wygraną w przeciągu 5min w tym przypadku to szybkie wykorzystanie błędów i stanu w jaki został wprowadzony zespół Katalończyków zaraz po golu na 1:1. Mecz tak jak już gdzieś ktoś napisał , godny finału a zmiana Wengera i postawienie wszystko na jedną kartę w tym przypadku dało świetne rezultaty. Wilshere dzisiaj Man of the Match, chłopak 19 lat i grał jak doświadczony piłkarz , niczym mający świetny dzień Xavi . Kto przegapił ten mecz może gorzko żałować.

 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom