>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

1/2 finału - Real Madryt - FC Barcelona 27 kwietnia [środa]

Status
Zamknięty.
M 0

mrn

Użytkownik
Tutaj temat dotyczy dzisiejszego meczu, więc rozmawiajmy o nim. Ferguson dobrze wie, że nie wolno Schalke lekceważyć, bo ostatnio co Bayern zrobił... A MU to nie Inter i Schalke do finału nie awansuje, tyle w temacie ????

Co do gran derbi dzisiejszych.
Mourinho to Mourinho, dlatego boję się jakichś odważnych typów na Barcę. Bo jeśli Real zagra defensywnie i z kontry to Barca nie rozwinie w pełni skrzydeł.
Under/over odpada, to jest loteria. Barca może powtórzyć 5:0, albo zremisować bezbramkowo, wszystkie prognozy na nic się tu zdadzą.
Co do typu na awans, kurs 1,50 na Barcę. Ale pierwszy mecz jest na Santiago Bernabeu. Dlatego też wolę nie ruszać, może zremisują i kurs podskoczy do góry. Na Camp Nou Barca zrobi co trzeba, wolę z takimi typami poczekać tydzień.
Jak tak przeglądałem ofertę, to w oczy rzucił mi się tylko kurs na czerwoną kartkę. Postawiłem że jej dzisiaj nie zobaczymy. Kurs 1,40 w bah. Wydaje mi się, że obie drużyny mają zbyt wiele do stracenia. Nerwy nie powinny dziś nikomu puścić. Dodatkowo do typu przekonał mnie fakt że Realowi grozi sporo zawieszeń piłkarzy jeśli dostaną dziś żółte kartki. Chyba czterech czy pięciu. Mourinho powinien ich uspokoić. A jak będą przegrywać? No cóż, jest jeszcze rewanż. Czerwona kartka z niego wyklucza, w dodatku naraża zespół na dalsze straty bramek w meczu.
To jest pierwszy mecz, więc wydaje mi się, że przed rewanżem piłkarze będą spokojni, nie będą ryzykować i hamsko się kosić.
Co do Barcy to jestem jakoś spokojny. Jeśli narzucą Realowi swój styl gry, to do brzydkich fauli nie będą musieli się uciekać. A jeśli nie, nawet jeśli Real by wygrał, to na pewno nie będą ryzykować, bo mają przecież rewanż na Camp Nou. A na Camp Nou Real nie będzie miał nic do powiedzenia ????
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Real-Barcelona under 2,5 1,80

Mourinho zapewne zagra mocny difens jak w pucharze Króla.Nie sądze żeby chciał iść na wymiane ciosów z taką ofensywą Barcy.W Realu nie zagra Khedira oraz Carvalho i szczególnie brak tego pierwszego może mieć spory wpływ na ten typ,ale licze na geniusz Jose,który ma na tyle szeroką ławkę,że absencje tych dwóch zawodników nie powinny być problemem dla ekipy z Madrytu.Barca bez Iniesty i Adriano.Siła rażenia bez Andreasa maleje.Wątpie też,że goście rzucą się do ataku bo mają wkońcu rewanż u siebie.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Kolejne Gran Derby i kolejne emocje na boisku. Szczerze powiedziawszy nie wiadomo czemu lub komu zaufać. Z jednej strony mogę zaufać swojej intuicji, z drugiej strony mogę zaufać naszemu mięczakowi z rzędu ośmiornic czyli Ikerowi, który niby ani razu się nie mylił jeśli chodzi o spotkania Barcelony i Realu, a może po prostu mam postawić na rzekomo lepszą drużynę piłkarską, która tak wszyscy wielbią i twierdzą, że gra najlepszy, najcudowniejszy i najbardziej ofensywny futbol na świecie czyli na Barcelone. Według mnie faworytem do awansu jest Real Madryt, który pokazał już Barcelonie w ostatnich spotkaniach, że to oni mogą zacząć królować w lidze czy też pucharach (czyt. przyszły rok) , myślę, że era Barcelony powoli dobiega końca, może się mylę, może nie , może sporo osób zacznie teraz pisać mi, że jestem głupcem, że tak piszę i twierdzę, ale według mnie to prawda… Real w poprzednim spotkaniu w ramach Copa Del Rey, pokazał Barcelonie, że da się ją pokonać, że potrafią się zmobilizować na tak ważne spotkanie, co więcej mogą mieć przewagę nad Barcelona, co pokazali w pierwszej połowie finału Copa Del Rey a także dogrywce. W Lidze, zaledwie remis, ale pomimo tego, że grał Real w 10 dali radę zremisować i nie ma co ukrywać, że od 50 minuty grali lepszy futbol, pomimo, że w 10. W ekipie Guardioli według mnie poważne braki w postaci Iniesta, Maxwell, Adriano mogą być odczuwalne. Liczę na Real, jeśli nie „Królewscy” to kto w tym sezonie może przerwać SIŁĘ Barcelony…
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Real-Barcelona under 2,5 1,80

Mourinho zapewne zagra mocny difens jak w pucharze Króla.Nie sądze żeby chciał iść na wymiane ciosów z taką ofensywą Barcy.W Realu nie zagra Khedira oraz Carvalho i szczególnie brak tego pierwszego może mieć spory wpływ na ten typ,ale licze na geniusz Jose,który ma na tyle szeroką ławkę,że absencje tych dwóch zawodników nie powinny być problemem dla ekipy z Madrytu.Barca bez Iniesty i Adriano.Siła rażenia bez Andreasa maleje.Wątpie też,że goście rzucą się do ataku bo mają wkońcu rewanż u siebie.
Co do piłkarzy realu to się nie zgodzę, nieobecność Carvalho jest kluczowa w realu. Jest on liderem defensywy z madrytu i pod jego nieobecność, wg mnie defensywa realu wiele traci. Lass prezentuje podobne umiejętnośći co Khedira ale nie jest aż tak regularny jak niemiec. Lass umię na prawdę zagrać bardzo dobrze a w następnym meczu jest cieniem samego siebie.

W zespole barcy na pewno kluczowa jest nieobecność Iniesty i aż 3 lewych obronców ale mimo to ja bym się nie odważył zagrać ani undera ani overa. Ten mecz cięzko wytypować, nie wiadomo jak zagrają obydwie drużyny. Prędzej skłaniałbym się ku underowi również.
 
A 15

adrian_cfc

Użytkownik
Ilość kartek:
Real (H + 0) - Barcelona 1 @1.95
Bet365
No cóż, to jest chyb najpewniejszy typ. W tym spotkaniu Real znowu będzie się bronił, wszelkimi sposobami, kopiąc gości gdzie popadnie, na pewno uzbierają przynajmniej o 1 kartkę więcej od rywala. Ja tylko się zastanawiam, dlaczego kurs jest tak wysoki? Chyba tylko ze względu prawdopodobnej obecności Macherano i Keity na boisku, ale i tak uważam, że grzechem jest nie skorzystać
 
inglorion 3

inglorion

Użytkownik
Zespół ukarany większą liczbą kartek: Real @ 1,8
Więcej rzutów rożnych: Real (-0,5) @ 1,75
0:0 do przerwy @ 2,8
Czas pierwszego gola: 28 minuta lub później/wcale @ 1,7
Otrzyma kartkę: Pepe tak @ 1,8
to parę ciekawszych typów moim zdaniem
Wydaje mi się, że mecz będzie wyrównany (strata Iniesty to cios dla pomocy Barcy, ale brak Carvalho też jest niemałym problemem dla defensywy Realu)
Real przede wszystkim nie będzie chciał u siebie stracić gola - czy im się to uda nie wiem, ale przypuszczam, że nawet jeśli Barca coś wbije to raczej w drugiej połowie, kiedy to Real będzie już nieco zmęczony intensywnym pressingiem. Kartek też pewnie się parę posypie, a Pepe na zarobienie kary indywidualnej ma największe szanse z racji pozycji i obowiązków na boisku. Jakbym miał typować wynik końcowy meczu to pewnie underowy remis ze wskazaniem na Real (Mourinho raczej u siebie nie przegra)... ale wiadomo - &quot;wszystko może się zdarzyć&quot; ????
 
K 12

karauak

Użytkownik
Ja polecam typy z Bwin&#39;a:
Ile wybić z bramki (z 5. metra) zostanie wykonanych w meczu? (czas regularny)
Więcej niż 18,5 1.40
Ile rzutów z autu zostanie wykonanych podczas 2. połowy spotkania?
Więcej niż 19,5 1.55
Ile będzie rzutów wolnych?
Powyżej 35,5 1.40
Ilość spalonych w meczu (czas reg.)
Więcej niż 5,5 1.40

Kursy nie powalaja ale typy dosyc pewne
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Błąd, w meczu ligowym czerwona kartka nie pomogła Barcelonie. Barcelona wtedy się cofnęła i to raczej Real kreował grę. W pewnym momencie posiadanie piłki przez Barcelonę było większe niż 71%, jednak w końcówce meczu spadło właśnie po tej czerwonej kartce. Zresztą nie wymagam dzisiaj posiadania piłki w graniach 70% wystarczy w graniach 60% a to na prawdę nie wiele patrząc na dokonania Barcelony. Od ponad 170 spotkań nikt nie miał większego posiadania piłki od ekipy Guardioli. Ja pograłem grubo, zobaczymy czy było warto.
:;/: O mnie moga miec nawet 15% posiadania piłki byle by to spotkanie wygrali :cool: Obojętnie ile ale żeby wygrali,mnie ile posiada Barcelona piłke nie obchodzi ,prosze ich tylko o zwycięstwo. ???? Maczu nie gram ponieważ mam taką zasade.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Dla mnie dzisiaj Barca wygrywa ???? To ostatni gwizdek na to żeby pokazać Realowi kto rządzi. Ewentualna porażka to praktycznie odpadnięcie z LM i powolny proces powrotu Realu na piedestał. Wierzę w to, że zwycięstwo Realu w Copa Del Rey pozwoli na pewne rozluźnienie, a u Barcy wręcz odwrotnie. Jedna i druga ekipa ma problemy w defensywie co powinno zwiastować lepsze widowisko niż 2 poprzednie. Lepsze w sensie ilości goli.
Liczę dzisiaj na 120% gry Barcy i upokorzenie Realu. Jeśli się nie uda bądź wynik będzie w drugą stronę mówi się trudno i żyje się dalej.
Dla mnie typ na ten mecz to over. Jedna bramka Barcy i Real nie będzie miał czego bronić bo nawet 1:1 będzie wielce niekorzystnym wynikiem dla królewskich.
Miejmy nadzieję, że mecz będzie piękny, a sędzia nie wypaczy wyniku spotkania ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ramos bez kartki 1.90
Unibet
5/10

Nie lubię Jose, ale głupi nie jest, wie, że z Barcą mecze ciężkie i potrzebuje pełnej armi, więc Ramosa też. Jak Ramos dostanie kartkę to armia nie będzie pełna, a Sergio dostanie od Jose wpierdziel.



Real więcej kartek DNB 1.70
Bet365
5/10

Real lubi dostawać kartki, zaraz po Schalke dostaje ich w LM najwięcej. Z Barcą dostaje ich sporo. Stark w tym sezonie LM w 4 meczach dał 10 żółtek i 2 czerwone. Sędziował Lyon - Real i Real dostał 3 katki. Ale dziś powinno być więcej, bo będzie spore ciśnienie.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Real - Barca 1 do przerwy @ 3,60
Pinnacle
Biorąc pod uwagę przebieg obydwu tegorocznych Gran Derby, a zwłaszcza tych ostatnich, w których Barca nie istniała w pierwszej połowie a Real-świetnie ustawiony i,co niemniej ważne, nastawiony przez Mourinho- miał trzy &quot;setki&quot; oraz dokładając do tego absencje Iniesty, Adriano i Maxwella, ten typ wydaje mi się baardzo prawdopodobnym.
 
M 14

michal777

Użytkownik
zaznaczam z gory ze nie jestem kibicem Barcy , ale bede sie modlil zeby Real nie strzelil gola... , czemu ? , to chyba widac , postawili autobus i czekaja na zalosna kontre... strzela... i postawia jeszcze wiekszy , wtedy krstyna bedzie robic na 40 metrze za def pomocnika , zaraz pewnie poleca komenty ze strony fanow Realu , typu ze Barca wymienia jak zawsze ogromna licze podan po ktorych mozna dostac mdlosci , no tylko co robi ten wielki REAL ktory napastnika ma na srodku boiska ?
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
No więc jesteśmy po pierwszej połowie wielkich &quot;Gran Derbi&quot;.
Po pierwszym gwizdku sędziego widać było, że to Barcelona będzie przede wszystkim skupiać się na rozgrywaniu piłki poza swoją połową boiska. Do 15 minuty to właśnie goście dominowali na boisku. Argentyńczyk Leo Messi dzisiaj prezentuje się znacznie lepiej, niż miało to miejsce w meczu Pucharu Króla. Potrafi się zastawić, szybko i co najważniejsze, dokładnie odegrać piłkę do partnerów, jak również sam poprowadzić akcję. Widać, że Barcelona chce zdobyć bramkę, jednak nie rzuca się do panicznych ataków, bo boi się skarcenia przez gospodarzy. Tuż po pierwszym gwizdku sędziego, David Villa miał swoją akcję i oddał bardzo dobry strzał, który jednak minął słupek bramki Ikera Casillasa. Real skupia się jedynie na defensywie, nie bardzo angażując się w wejścia w pole karne gości. Na wyróżnienie zasługuje boczny obrońca - Marcelo, który kilkakrotnie w bardzo prosty sposób zdołał nawet ograć zawodników Barcelony. Cristiano Ronaldo? W pierwszej połowie niewidoczny, poza strzałem oddanym w samej końcówce. Rzuty wolne w jego dzisiejszym wykonaniu wyglądają fatalnie. Trzeba zwrócić uwagę, że zawodnicy Barcelony dzisiaj trochę &quot;aktorzą&quot;, jednak mecze pomiędzy tymi drużynami już nas do tego przyzwyczaiły.
Wiadomym było, że Mourinho ustawi zespół tak, aby przede wszystkim grał na &quot;0&quot;, w tyle, jednak jak można było dojrzeć, już w pewnym momencie sam C.Ronaldo zaczął się denerwować, że jego partnerzy zbyt głęboko się cofają. Co do posiadania piłki, to chyba nie ma sensu się tutaj wypowiadać. Każdy widział, że to Barcelona miała przewagę, jednak nie ma to większego znaczenia, bo nie zdołała tego udokumentować strzeloną bramką. Po ostatnim meczu tych drużyn również mówiło się, że &quot;Blaugrana&quot; dominowała w meczu, jednak co z tego, skoro poległa? Także nie ma sensu się nad tym rozwodzić, tylko oczekiwać na drugą połowę spotkania, która powinna być jeszcze ciekawsza, niż pierwsza.
zaznaczam z gory ze nie jestem kibicem Barcy , ale bede sie modlil zeby Real nie strzelil gola... , czemu ? , to chyba widac , postawili autobus i czekaja na zalosna kontre... strzela... i postawia jeszcze wiekszy , wtedy krstyna bedzie robic na 40 metrze za def pomocnika , zaraz pewnie poleca komenty ze strony fanow Realu , typu ze Barca wymienia jak zawsze ogromna licze podan po ktorych mozna dostac mdlosci , no tylko co robi ten wielki REAL ktory napastnika ma na srodku boiska ?
Trudno się tutaj z Tobą nie zgodzić, Barcelona ma optyczną przewagę i wygląda na to, że to właśnie im &quot;piłka sprawia przyjemność&quot;. Inaczej sprawa ma się co do gospodarzy. Zbyt szybko zdarzają się straty już nawet w środku pola. Xabi Alonso dzisiaj nie prezentuje się najlepiej, Pepe również zaliczył zbyt dużo strat. Defensywa przede wszystkim, a to w końcu może się zemścić na graczach Realu, jeśli Barcelona mocniej się postara, bo poza przewagą, jaką posiada na boisku nie strzeliła jeszcze bramki.
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
Pierwsza połowa dość nudna . Po jednym dobrym uderzeniu z obu stron i na tyle jesli chodzi o sportowe emocje ???? no ale walki i ostrych wejsc oczywiscie nie zabrakło . Tak jak pisalem przedtem to jest kolejny zupelnie inny mecz Krolewskim . Tym razem nie bylo poteznego pressingu od poczatku tylko dali pograc Barcelonie pilka pewnie i z racji tego ze w poprzednim meczu nie wytrzymali takiego tempa i w drugiej juz siedli . Zobaczymy co Krolewscy pokaza po przerwie . REAL !!
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Tym razem nie bylo poteznego pressingu od poczatku tylko dali pograc Barcelonie pilka pewnie i z racji tego ze w poprzednim meczu nie wytrzymali takiego tempa i w drugiej juz siedli .
Uwielbiam te komentarze &quot;wielkich socios&quot;. Ja bardziej bym zwrócił uwagę, że to Barcelona bardziej pograła sobie piłką i czekała, co w końcu zrobi Real, bo nie tracili piłki tak bezmyślnie, jak to robił chociażby Pepe. Ten strzał Ronaldo rzeczywiście najwyższa klasa, jednak gdyby padła bramka, to leżałaby z pewnością po stronie bramkarza Barcelony, który odbił ją od klatki piersiowej. Mecz o Puchar Króla był zupełnie innym, trzeba przyznać rację, jednak w dzisiejszym spotkaniu nie widać ani 10% tego pressingu, który niby zastosowali w tamtym meczu. Wszystko będzie jasne po końcowym gwizdku sędziego.

Pinto znów świetnie się zachował ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
I kto jest lepszy Ronaldo czy Messi ?
Ronaldo dwa razy strzelił w mur. Do tego jak co mecz z rzutu wolnego na wiwat w trybuny.
Messi strzela 2 bramki, plus świetne dryblingi.
Chyba nikt teraz nie ma wątpliwości kto jest lepszy Messi czy Ronaldo ? Odpowiedź dostaliśmy dzisiaj i to piszę obiektywnie bo boisko to zweryfikowało.
Finał raczej na 95% Manchester - Barcelona, czyli zgodnie z przewidywaniami bukmacherów.
A co do czerwonej kartki dla Pepa to dość kontrowersyjna nie ma co. Na żółtą zasłużył, ale czy na czerwo ? Trudno powiedzieć. Sędzia pewnie był jeszcze myślami po czerwie dla Pinito i tak wyszło, żeby było po równo.
Ogólnie słabe widowisko pod względem piłkarskim. Pierwsze połowa to już w ogóle. NUDY.
A I JAK MACIE SIĘ KŁÓCIĆ O TE CZERWO TO POWIEDZCIE ILE REAL MIAŁ OKAZJI BRAMKOWYCH W 11 ?
@Edit do konrada:
Znam regulamin, wytłuściłem tylko fragment (jedno zdanie). Więc raczej nie uważałbym to za &quot;
wytłuszczanie, pogrubienie ... jej dużych fragmentów&quot;.
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
Prawdziwy geniusz . Obecnie najlepszy pilkarz na swiecie !! To co zrobil Messi to poezja . Barca byla poprostu lepsza i nic tego nie zmieni ... ale ta CZERWONA KARTA ?! to zuplena przesada i potem nie podykowanie drugiej zoltej za zastawienei sie cialem na wbiegajacego przeciwnika to horror widac ze sedzia dzis byl poprostu za Barca co zepsulo caly smak dwumeczu ;/
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Messi pokazał, dlaczego mówi się o nim najlepszy. Pierwsza bramka po dobrej akcji, druga jeszcze lepsza. Obrońcy Realu bali się sfaulować niskiego Argentyńczyka i to się na nich zemściło. Co do tej czerwonej kartki dla Pepe, to mogę zgodzić się z poprzednikami. Na pewno była kontrowersyjna, ostre, mocne wejście nakładką musiało się skończyć faulem, jednak czy zasłużył na tą czerwoną kartkę, to już nieważne, bo sędzia zadecydował tak, a nie inaczej. Jednak byłbym również za tym, żeby był to kartonik koloru żółtego, wcześniej Pepe nie zrobił jakichś wielu znaczących, ani tym bardziej ostrych fauli. Sędzia nie był po niczyjej stronie, bo fantastyczne faule w powietrzu na Ronaldo również wołały o pomstę do nieba. Czerwona kartka dla Pepe raczej niesłuszna i tyle w temacie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
A co do czerwonej kartki dla Pepa
Pep siedział na ławce i miał się dobrze. A jeśli chodziło Ci o Pepe to kartka moim zdaniem nie słuszna. Żółta i owszem , ale nie czerwona.
Co do meczu ? Raczej antymeczu. Jedni i drudzy nie grali nic ciekawego. Real z defensywy , Barcelona w pozycyjnym. Czerwona ustawiła mecz , ustawiła finał bo jak ktoś pisał na 95% finał MU - Barcelona.
Poczekajmy na rewanże ale tu nic się nie powinno zmienić.
A I JAK MACIE SIĘ KŁÓCIĆ O TE CZERWO TO POWIEDZCIE ILE REAL MIAŁ OKAZJI BRAMKOWYCH W 11 ?
Regulamin
II. Na forum zabrania się:
4. Nieuzasadnionego pisania samymi dużymi literami, (z użyciem klawisza Caps Lock), wytłuszczonym drukiem, innym niż domyślny (czarny), lub powiększoną czcionką. Dotyczy to zarówno tytułów tematów jak i całości wypowiedzi czy jej dużych fragmentów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom