>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/2 finału - Real Madryt - FC Barcelona 27 kwietnia [środa]

Status
Zamknięty.
S 24

stskop

Użytkownik
Mourinho powoli osiąga to, co w Interze. Czyli monolit. Ma niesamowity dar jednoczenia, zawsze najważniejsza jest drużyna. Zawodnicy stoją za nim murem, i na odwrót. Ostatnio po profesorsku rozbroil wielka Barcelone. Messi przy Pepe nie istniał podczas tych dwóch meczy.

Uważam że obecnie tak grający Real ma spore szanse wygrać ten pierwszy mecz, DW 1-0.
 
arty 8

arty

Użytkownik
Na stadionie Realu, ciężko będzie coś ugrać Barcelonie, lecz wszystko jest możliwe i jakiś słabszy dzień piłkarzy Mourinho może doprowadzić do porażki Realu na własnym stadionie.
 
takjakby 3

takjakby

Użytkownik
Wszystko zależy od tego kto strzeli pierwszą bramkę jeżeli ona w ogóle padnie. Bezbramkowy remis w tym spotkaniu promuje Real Madryt, ale po ostatniej porażce w Pucharze Króla na którym podobno Barcelonie nie zależało ( wg. Cruyffa ) możemy spodziewać się każdego wyniku. Mourinho zagra tak jak ostatnio, Barcelona pewnie też. Wszystko będzie zależało od dyspozycji dnia i szczęścia.
 
arty 8

arty

Użytkownik
Może Guardiola przygotował jakąś inną taktykę na to spotkanie, bo Mou przejżał ich i znalazł metodę na pokonanie ... Więc grając swój normalny futbol nie mają szans z Realem ... A ten kto pierwszy strzeli bramkę &quot;może&quot; awansować, bo będzie mieć wszystko pod swoją kontrolą.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Może Guardiola przygotował jakąś inną taktykę na to spotkanie
Guardiola raczej taktykiem to nie jest. Mourinho jak ich napisałeś przejrzał , a na LM może zaskoczyć ich jeszcze bardziej. Ciekawi mnie bardzo ten mecz. Jak Mou przejdzie Barce , to tylko potwierdzi , że jest geniuszem taktycznym. Przypomina mi trochę Beniteza , który na ważne mecz potrafił na wylot rozszyfrować rywala.
Widowisko będzie przednie. Nie ulega to wątpliwości , smaczku dodała wygrana Realu w Pucharze Króla. Zobaczymy. Patrząc na kursy na awans widać że Barcelona jest mocno faworyzowana. Czy słusznie ? Moim zdaniem kursy raczej powinny być trochę bardziej wyrównane.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
REAL MADRYT - FC BARCELONA
Faworytem tego meczu zapewne jest Barca, ale ja stawiam na Real. Królewscy odprawili z kwitkiem druzynę Josepa Guardioli w Pucharze Króla zdobywając to trofeum po golu Cristiano Ronaldo. W ostatniej kolejce Real wbił Valencii na jej terenie 6 bramek co może budzić podziw, wygrywając 6:3. Znakomitą forma strzelecką popisał się Higuain zdobywając hat-tricka. Pokonali Valencie, która jest solidna Hiszpańską drużyną, co może świadczyc i nie ujdzie uwadze gładkie zwycięstwo nad Villarreal 5:0 oraz tydzień poźniej wyjazdowe zwycięstwo nad Almeria 3:0. Jose Mourinho może już liczyć na Higuaina i Benzeme zgrany duet napastników, wspomagany przez Ronaldo oraz Di Marie. Barcelona w tym sezonie zaliczała wpadki na wyjazdach i myśle że mecz będzie chciała rozstrzygnąc u siebie bo tam na Camp Nou gra fenomelnie. Mourinho to znakomity trener i myślę że Real grając przed własną publicznościa zdoła wygrac to spotkanie.

Typ: 1⛔
Kurs: 2,55
Buk: Bet-at-home
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mourinho może już liczyć na Higuaina i Benzeme zgrany duet napastników, wspomagany przez Ronaldo oraz Di Marie
Tyle tylko, że Mourinho całą czwórką od początku nie wyjdzie na pewno. Raz, że może zagrac bardziej defensywna taktyką, a dwa, że Real gra w 4-2-3-1 czyli nie miejsca w tym samym momencie dla Benzemy i Higuaina. Za któregoś z nich wyjdzie Ozil.
Albo będzie jeszcze inaczej i wyjdzie jak w meczu ligowym tylko trójką graczy ofensywnych i 7 defensywnymi. Wcale mnie to nie zdziwi...
Co do obstawiania czegokolwiek w tym meczu to nie widzę takiej potrzeby. To mecz do oglądania i emocjonowania się w gronie znajomych ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Albo będzie jeszcze inaczej i wyjdzie jak w meczu ligowym tylko trójką graczy ofensywnych i 7 defensywnymi. Wcale mnie to nie zdziwi...
Na papierze. W rzeczywistości na tym poziomie każdy potrafi się włączyć do ataku i stworzyć zagrożenie. Khedira i Xabi grają na tej samej pozycji co Xavi i Iniesta. Są głównie od odbioru piłki ale potrafią też rozegrać. To że nie &quot;klepią&quot; piłki 100 razy nie znaczy że są defensywni. Real ma inny styl niż Barcelona i wcale nie uważam że gorszy. Ich gra opiera się na intensywnym odbiorze a akcje są szybkie. Grają więcej skrzydłami, jest więcej wrzutek. Osobiście mi się to bardziej podoba niż 100 krótkich podań Barcelony. Futbol nie polega na posiadaniu piłki a na strzelaniu bramek. Podoba mi się to co napisał M.Adamskihttp://bit.ly/eqoVfV. Liczy się wynik a taktycznie Mourinho powstrzymał Barcelonę po raz kolejny. Tym razem z Realem.
W środę gram DNB na Real i under 2.5. Natomiast kwestia awansu to dla mnie niewiadoma. Być może zagram na Barcę jeśli przegrają pierwszy mecz i kurs podskoczy. W innym przypadku zostanie tylko oglądanie i obstawianie poszczególnych meczy ;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Real Madrid - Barcelona 1 @ 2,65 tobet
Czuję że Jose Mourinho znowu zaskoczyć czymś nowym Barcelonę. Wiadomo że w pierwszym meczu nie zagra pauzujący za kartki szef obrony Carvalho. Strata ogromna ale i bez niego Real powinien sobie poradzić. Pepe pewnie zagra w środku z Ramosem a JM do pomocy dorzuci bardziej kreatywnego gracza. Dwa poprzednie spotkania zbyt wiele jeszcze nie obrazują ale w tym meczu ligowym czerwona karta dla Albiola sporo zmieniła jeśli chodzi o ustawienie i koncepcję gry Realu, ale na szczęście udało się tamto spotkanie zremisować. Mecz pucharowy to już całkiem inna bajka Real znakomicie zdyscyplinowany taktycznie, zawodnicy realizowali wszystkie założenia które nakreślił JM. No i był tego wymierny skutek czyli końcowy triumf. Co do Barcelony to widać że już nie ma tej znakomitej dyspozycji co była przed kilkoma miesiącami. Sam Guardiola mówi że nie są w najwyższej formie. No i to widać gołym okiem, Pedro i Villa zatracili swój blask. Messi, Xavi i Iniesta jeśli maja plaster w postaci indywidualnego krycia to nie istnieją, jednak zawsze może zdarzyć się ten moment geniuszu i jedną akcją mogą rozstrzygnąć mecz. Kłopoty na lewej obronie gdzie grać nie może Abidal i Adriano a w ostatnim meczu drobny uraz złapał Maxwell. Nie wiadomo co z Puyolem, więc widać że Barca ma problem taktyki napewno nie zmienią bo inaczej grać nie umieją, a JM wie jak grać z Dumą Katalonii więc liczę że i tym razem rozgryzie rywala i sprowadzi pyszałków z Barcelony na ziemię.
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Real Madrid - Barcelona 1 @ 2,65 tobet

Czuję że Jose Mourinho znowu zaskoczyć czymś nowym Barcelonę. Wiadomo że w pierwszym meczu nie zagra pauzujący za kartki szef obrony Carvalho. Strata ogromna ale i bez niego Real powinien sobie poradzić. Pepe pewnie zagra w środku z Ramosem a JM do pomocy dorzuci bardziej kreatywnego gracza. Dwa poprzednie spotkania zbyt wiele jeszcze nie obrazują ale w tym meczu ligowym czerwona karta dla Albiola sporo zmieniła jeśli chodzi o ustawienie i koncepcję gry Realu, ale na szczęście udało się tamto spotkanie zremisować. Mecz pucharowy to już całkiem inna bajka Real znakomicie zdyscyplinowany taktycznie, zawodnicy realizowali wszystkie założenia które nakreślił JM. No i był tego wymierny skutek czyli końcowy triumf. Co do Barcelony to widać że już nie ma tej znakomitej dyspozycji co była przed kilkoma miesiącami. Sam Guardiola mówi że nie są w najwyższej formie. No i to widać gołym okiem, Pedro i Villa zatracili swój blask. Messi, Xavi i Iniesta jeśli maja plaster w postaci indywidualnego krycia to nie istnieją, jednak zawsze może zdarzyć się ten moment geniuszu i jedną akcją mogą rozstrzygnąć mecz. Kłopoty na lewej obronie gdzie grać nie może Abidal i Adriano a w ostatnim meczu drobny uraz złapał Maxwell. Nie wiadomo co z Puyolem, więc widać że Barca ma problem taktyki napewno nie zmienią bo inaczej grać nie umieją, a JM wie jak grać z Dumą Katalonii więc liczę że i tym razem rozgryzie rywala i sprowadzi pyszałków z Barcelony na ziemię.
Maxwell nie został powołany na 1 spotkanie, czyli barcelona jest bez adriano, abidala i mexwella czyli 3 lewych obrońców. Co do puyola został powołany ale czy zagra to się zobaczy. Wg mnie wybiegnie w pierwszym składzie.

Oto kadra barcelony:
Bramkarze: Valdés, Pinto.
Obrońcy: Alves, Piqué, Puyol, Sergio, Fontàs, Montoya, Milito.
Pomocnicy: Xavi, Iniesta, Pedro, Mascherano, Keita, Afellay, Thiago, Sergi Roberto.
Napastnicy: Villa, Messi, Jeffren.

Kadra realu nie została jeszcze podana.

dawid.400 nie zgodzę się z tobą. W środku zagra ramos z albiolem a jako środkowi pomocnicy - lass- xabi - pepe. Chciałbym zobaczyć kake jutro na boisku na pewno nie zagra w pierwszym składzie ale chciałbym zobaczyć co by pokazał. Mam nadzieję, że wejdzie na ostatnie 20-30 minut. W ataku pewnie Di Maria- Ronaldo - Ozil. Jeśli Adebayor będzie w stanie zagrać w tym meczu, może on zagrać na środku ataku, ale pewnie znów da mu zagrać dopiero w 2 połowie.


Jest też niby taka informacja &quot; Hiszpański pomocnik (Iniesta) nabawił się lekkiego naderwania mięśnia w łydce i wszystko wskazuje na to, że jutro na Santiago Bernabéu zasiądzie jedynie na ławce rezerwowych.&quot; - ciekawe czy jest to tylko taka przykrywka przed spotkaniem czy na prawdę jest coś na rzeczy.
 
dlord 5

dlord

Użytkownik
Jeżeli będzie korzystny rezultat to powiniśmy zobaczyć jeszcze Kake i Higuaina oraz Granero (przy niekorzystnym wyniku tych 2 pierwszych też raczej zobaczymy)
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Jeżeli będzie korzystny rezultat to powiniśmy zobaczyć jeszcze Kake i Higuaina oraz Granero (przy niekorzystnym wyniku tych 2 pierwszych też raczej zobaczymy)
Nie spodziewałbym się aż tak bardzo Higuaina, prędzej Adebayor wejdzie niż on. Adebayor na barce jest bardzo dobry, bo jest wysoki i bardzo dobrze zbudowany co powoduje, że real w krótkim czasie może zmienić styl swojej gry.
Benzema ma równe szanse do wejścia na boisko co Higuain, wg mnie.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Moim zdaniem Igła nie jest jeszcze gotowy by zagrać z Barceloną. Nie jest łatwo wrócić po kontuzji do wysokiej dyspozycji, stara się i to cieszy, ukoronowaniem dobrego występu z Valencią są przecież strzelone 3 bramki. Jednak szybkościowo ten zawodnik obecnie prezentuje się bardzo słabo w meczu z Valencią przegrywał pojedynki biegowe nawet z Mathieu. Nie jest w 100% sprawny więc moim zdaniem nie zagra ani minuty z Barcą.
A co do reszty składu to nie ma co dywagować bo nie my (na szczęście) wystawiamy skład i ustalamy taktykę. Jose będzie wiedział co zrobić.
Co do Iniesty myślę że to tylko taka gra ze strony Pepa. Ale bez lewych obrońców Barca to akurat wygląda pięknie ;)
No ale nie można zapominać że mecz sędziuje Wolfgang Stark czyli duży plus dla Barcy.
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Jeżeli już miałbym zagrać, to moim zdaniem najlepszym typem na jutrzejsze spotkanie jest 1 DNB, ewentualnie 1X. Lubię Barcę, lecz uważam, że Real nie przegra na Santiago Bernabeu. Mourinho jest nieporównywalnie lepszym strategiem niż Guardiola, wpadka 0:5 na Camp Nou była wypadkiem przy pracy i policzkiem, na jaki Mou nie może sobie po raz kolejny pozwolić. A takim policzkiem byłaby porażka w Madrycie z odwiecznym rywalem na tym etapie rozgrywek Ligi Mistrzów. Sądzę, że jutro to gospodarze narzucą swój styl gry. Jeżeli Barcelona wygra, to tylko w rewanżu na Camp Nou.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Gdzie mogę sprawdzić ile rzutów rożnych średnio było w meczach Realu z Barceloną. Zastanawiam się nad tym zakładem i mam tam 3 opcję. Poniżej 8 z kursem 3.50, 8-10 z kursem 2.75 i powyżej 10 rzutów rożnych z kursem 2.10. Czyli wg. buka ladbrokes najprawdopodobniejsze jest 11 rzutów rożnych lub więcej.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
No ale nie można zapominać że mecz sędziuje Wolfgang Stark czyli duży plus dla Barcy.
Dlaczego to ma być duży plus dla Barcy? Lepiej byłoby, gdyby sędziował rodak Mourinho? Teraz jest sprawiedliwie, Niemiec nie będzie faworyzował żadnej ze stron. Jeśli chcesz wiedzieć, jak gra Barcelona gdy sędziuje ten właśnie arbiter, odsyłam do lektury tutaj: http://barcaserwis.com/index.php?co=aktualnosci&amp;amp;id=22291 . W skrócie dodam, że Barca wygrała tylko 1 na 5 meczów prowadzonych przez Starka. A tego, że niby jest fanem Messiego, nie należy brać na poważnie, bo mało kto nie podziwia gry tego zawodnika i na pewno nie wpłynie to na przebieg wydarzeń na boisku.
Gdzie mogę sprawdzić ile rzutów rożnych średnio było w meczach Realu z Barceloną. Zastanawiam się nad tym zakładem i mam tam 3 opcję. Poniżej 8 z kursem 3.50, 8-10 z kursem 2.75 i powyżej 10 rzutów rożnych z kursem 2.10. Czyli wg. buka Ladbrokes najprawdopodobniejsze jest 11 rzutów rożnych lub więcej.
A po co to w ogóle grać? Każdy mecz jest inny, a zwłaszcza Gran Derby potrafią być nieprzewidywalne w każdym elemencie gry, więc zakład na kornery i inne tego typu zakłady to moim zdaniem jedynie głupota, więc stanowczo odradzam.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ok dzięki Nolito. Tak się składa że koniecznie muszę coś zagrać w tym meczu (z oferty ladbrokes), inaczej przepadnie mi zakład. Tak więc śledzę wasze uwagi tutaj, i może jakiś typ mnie przekona :) Ps. czym się różni typ Real - Barcelona 1 x 2 na Real po kursie 2,62 od &quot;zakwalifikuje się&quot; Real Madryt również z kursem 2,62?
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Jutro zobaczymy czy Guardiola jest terenerem czy tylko udaje.Ciekawi mnie tylko czy potrafi coś wymyslić w tym meczu cos co pozwoli zaskoczyć Mourinho.Będzie ciężko ale gdybym jak był trenerem Barcy z pewnoscią bym cos wykombinował wprawdzie to nie FIFA ;) Ale strateg ze mnie też wyborny. :cool:

Polecam tym under 2,5,nie sądze by padło w tym meczu dużo bramek mecz o dużą stawek w którym wszystko musi sie roztrzygnąć na Bernabeu jesli real zremisuje lub wygra jedną bramką będzie miał nie lada kłopoty na Cam Nou.Tak jak mówiłem i powtórze żespołu Mourinho które prowadził i grały z Barceloną ,najczęsciej wygrywały u siebie jednak na wyjazdach przegrywały,przykładłów nie trzeba daleko szukać 1/2 w tam tym sezonie 3:1 u siebie Inter wygrał by na wyjezdzie przegrac 1:0 i 2:0 w fazie grupowej.
 
S 0

skywalkergw

Użytkownik
Kolejna dobra wiadomość dla Realu.Jutro na 100% nie zagra Iniesta co potwierdził na konferencji prasowej Pep Guardiola.
BTW.Mourinho dzisiaj ośmieszył Guardiole na swojej konferencji.
Guardiola dzisiaj już był wyprowadzony z równowagi
&quot;Jutro o 20:45 widzimy się na boisku. Poza boiskiem już ze mną wygrałeś. Podaruję ci w tej kwestii pozaboiskową Ligę Mistrzów.&quot;
&quot;Na salach konferencyjnych jest ******m szefem.&quot;
 
Z 777,8K
Mysle ze tymrazem Real nieawansuje.Przeciesz to co oni graja zabija futbol.Jezeliby Real awansowal dalej to najblizsze kilka lat mamy z glowy.Przeciesz to co robi Murinho moze jest skuteczne ale napewno jest malo atrakcyjne.Mam nasdzieje ze ci murarze z Madrytu odpadna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom