>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Może jedna pozycja dotyczy 5 startów, a druga wszystkich. Bo tylko tak odzie to jakiś logicznie wytłumaczyć.
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Może jedna pozycja dotyczy 5 startów, a druga wszystkich. Bo tylko tak odzie to jakiś logicznie wytłumaczyć.
Nie mają tak sprecyzowanego regulaminu. U nich wszystkie starty się liczą.

Ale Magic pojedzie dzisiaj 6-7 razy o ile dobrze rozumiem ZZ, więc tutaj i 15 powinien bez problemu zrobić
 
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
1xbet. Generalnie kurs nie był zły na over , w końcu Magic przy normalnej dyspozycji jechałby 7 razy pewnie, więc 21 do zrobienia. Natomiast sam fakt różnicy pomiędzy liniami i kursami to absurd, a oni takie 2 na mecz potrafią dać
Ale w Polsce można założyć u nich konto? Bo staram się otworzyć ich stronę główną i nici
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Przecież na bet22 może korzystać bez vpn i konto również na siebie może założyć ;)
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Wiadomo jak ruskie podchodzą do tego typu zakładów? Puszczają czy zwrot z bomby leci? Bo oni co mecz mają 2-3 takie absurdy

Pokaż załącznik 8459
Juz spieszę z odpowiedzią. Sprawa wygląda następująco: rusek dodaje swoje typy na over/under gdzie licza się wszystkie starty zawodnika. Natomiast system zaciąga jeszcze linie na zawodników takie jak ma sts (korzystaja z tego samego dostawcy kursow) tylko że sts ma linie pkt wystawione tylko na pierwsze 5 biegów które wliczaja się do zakładu. I temu są dwie różnie linie pkt na zawodników.
Myślę, że skoro typy sa w jednej zakładce to będą wszystkie rozliczane na podstawie wszystkich startow . Raczej absurdem byłoby rozliczać dwie linie w inny sposób. Choć to rusek i nic mnie nie zdziwi. Pozostaje przetestować zakłady grajac większość lini na grosze.
 
Ostatnia edycja:
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
Ja kompletnie dzis nie mam pomyslu na ten mecz...tu moze sie zdarzyc wszystko....Tarnów nóz na gardle ma...ja zaryzykuje za malutkie stawki dzis 4 zdarzenia po fajnych kursach do jakiegos tennisa dorzuce,
Nilsson-Jacobsen 2 kurs 1.8 sts dla mnie najpewniejszy bet...

Lahti(-1)-Kildemand 2 kurs 1.84 Fortuna

Kildemand over 9.5 kurs 1.84 Fortuna

I perełka hehe bieg juniorów...Unia(-2.5)- Gniezno 2 kurs 2.01 Sts....uwazam ze Studzinski ma szanse rozdzielic pare gospodarzy...ale typy na styk ryzykowne wszystkie....
I jestem ciekaw opinii Tarnów czy Gniezno☺chyba Tarnów mimo ze kurs rosnie...tak luzno myslę
jak Ci Jakobsena rozliczyli bo zobacz mi jako porażke kredytyni?
1619466329625.png
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
hej jak sts rozlicza zaklady gdzie jest napisane ze to 9 bieg roztrzyga bo tak sie tlumacza Pokaż załącznik 8481
Na moje zaklad wygrany. Chyba ze rzeczywiście mieli dopisek przy zakładzie ze dotyczy tylko jednego biegu
Post automatycznie złączony:

hej jak sts rozlicza zaklady gdzie jest napisane ze to 9 bieg roztrzyga bo tak sie tlumacza Pokaż załącznik 8481
Jednak jest dopisek ze dotyczy 9 biegu. Także zaklad przegrany
Screenshot_20210426-220713_Chrome.jpg
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
Na moje zaklad wygrany. Chyba ze rzeczywiście mieli dopisek przy zakładzie ze dotyczy tylko jednego biegu
Post automatycznie złączony:


Jednak jest dopisek ze dotyczy 9 biegu. Także zaklad przegrany
Pokaż załącznik 8482
ale kur oszustwo gdzie mam taka informacje widzieć w zakładzie -- spójrz na to co jest napisane H2h wyścigi!!!! nie wyścig 9 ? o co kaman czy tylko ja widzę ze to mega przekręt
1619468228119.png
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
tak sie tlumacza ale powiedz mi gdzie to jest napisane w zakladzie ktory zawarłem...na kuponie jest napisane wyścigi h2h wyscgi nie 9 wyscig
numer zdarzenia masz przyporzadkowany do swojego zakladu, nie mylic z nr zakladu. u ciebie jest nr 7132 jaki nr zdarzenia ma kolega, ktory tez zagral jakobsena i ma rozliczone na plus? A adams235

kiedys w telegazecie sie sprawdzalo wyniki, nie pamietam czy sts czy totololotek mial nr wszystkich zdarzen. wydaje mi sie, ze to byl sts i mial nr zdarzen i wyniki. w totolotku sie sprawdzalo tak w punkcie, po nr zdarzenia, ktore sie zagralo.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Ale moment, Panowie

Tak jak wcześniej pisałem że kolega który się kłócił z sts miał rację tak na moje teraz absolutnie racja jest po stronie buka

Z pamięci bo aktualnie nie ma w ofercie żużla. Po kliknięciu w "1 liga " wyskakują trzy opcje:

- mecz
- ktory zawodnik zdobędzie wiecej pkt
- wyścigi h2h

I po kliknięciu w ostatnią opcje masz wystawione pary bieg po biegu. Może to na rozliczeniu kuponu wygląda nieczytelnie (masz "wyscigi" jako kategorie) ale w momencie kiedy grasz to widać bardzo dokładnie ze tyczy się jednego biegu.

Kto więcej pkt w meczu to jest zupełnie inna kategoria niż wyścigi h2h

I tak jak arOnek wstawił wyniki.

Więcej punktów zdobył Jakobsen i to jest rozliczone jako 2. Ale w tym konkretnym biegu lepszy był Nisson. Po prostu Twoj błąd - wszedłeś nie w tę kategorię.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +21
Do góry Bottom