>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

eWinner I liga 2021

Status
Zamknięty.
G 30,1K

gkskubik

Użytkownik
W jedynym dzisiaj rozgrywanym spotkaniu zaplecza EL pójdę w dość pewne zwycięstwo gości, którzy po covidowych zawirowaniach przyjeżdżają w pełnym zestawieniu.

Orzeł - ROW -4,5 @ 1,75 STS
Orzeł - ROW -6,5 @ 2,13 STS

Dostępny jest jeszcze większy handi -8,5 po kursie 2,46, ale tego już odpuszczam.

Jeden z głównych faworytów do awansu przyjeżdża do Łodzi, która jeszcze do niedawna była przez buków skazywana na walkę do samego końca o uniknięcie degradacji. Przyjeżdża drużyna kompletna z doświadczonym Cieślakiem w parkingu. Chyba ostatnie zwycięstwo Orła nad Jaskółkami trochę zaciemniło obraz tego co wg mnie się dzisiaj wydarzy. Jeśli nie będzie wykluczeń, taśm czy defektów to sami młodzieżowcy robią wynik 1-7. Podobno za Srokę czy Dula pojedzie syn marnotrawny Grygolec, ale raczej niczego to nie zmieni. Na pozycjach juniorskich jest przepaść.
Wyniki zawodników Orła z poprzedniego meczu dość ładnie wyglądają jeśli nie przyjrzymy się im dokładniej.
Taki Becker (3,1,3,0) czy Nowak wożący dwójki z bonusami (9+3). Tylko, że Luke w pokonanym polu zostawił: Świerszcza, Rempałę x2, Voentina i Kozę. Zdobył także punkty na swoich - Sroka, Nowak.
U Marcina ciut lepiej bo wygrał po dwa razy z Kozą czy Mroczką. Tylko dzisiaj takich zawodników nie będzie po stronie gości. Będzie ekipa z liderami, z młodzieżowcami i nawet nieźle obsadzoną pozycją u23.

Pisząc to widzę, że kolega wyżej ma zupełnie inne podejście do dzisiejszego spotkania i trochę nerwowości się wkradło bo kupony już poszły, ale taki żywot małego żuczka chcącego ukąsić buka :p

Dorzucam under Nowaka -7,5 @ 1,84 STS

Pozdro!

Edit/ totalna porażka z mojej strony. Mogę jedynie posypać głowę popiołem, a dla neutralny neutralny chapeau bas.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +61
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Tarnów vs Gniezno
bieg juniorski 5:1 dla Tarnowa
2,01 sts

Solidna para gospodarzy kontra jedna z najsłabszych par w lidze, pokuszę się o stwierdzenie, że druga najgorsza (po Krośnie). Parę Studziński&Czapla mieliśmy okazję obejrzeć tylko raz w tym sezonie - w niedokończonym meczu w Ostrowie gdzie byli daleko za Szostakiem i Krawczykiem. Tak naprawdę tylko Studziński może ewentualnie powalczyć, dla Czapli sukcesem będzie ukończenie czterech okrążeń.
Dla Tarnowian będzie to czwarty ligowy mecz choć dopiero drugi w takim zestawieniu juniorskim. Po powrocie Koniecznego wygrany 5:1 bieg w Bydgoszczy.
Odniesienie do poprzedniego sezonu może mało trafne bo Tarnów reprezentował tylko Konieczny (z Cierniakiem) a Gnieźnian Czapla (ze Stalkowskim) ale o tym jak cienko radzą sobie młodzieżowcy gości w Jaskółczym Gnieździe świadczą wyniki:
  • Stalkowski 1,1,0 - z czego 1 punkt na Czapli a drugi w wyniku wykluczenia za taśmę Koniecznego
  • Czapla u,-,0
  • Stalkowski 0
Jeżeli juniorka Unii nie zrobi sobie krzywdy sama poprzez defekt czy upadek to trudno mi uwierzyć, że Stalkowski czy Czapla przyjadą przed którymś z gospodarzy. Po kursie 2 próbuję.

Peter Kildemand under 10,5
1,8 sts

Wchodzę też w under Pająka, ma bieg z Tungatem, dwa z Nilssonem, niewykluczone że punkty zabierać mu będzie też Frederik Jakobsen. 11 to dużo, w stsie liczone 5 biegów więc nawet jeśli pojedzie z taktycznej za Jabłońskiego to krzywdy wielkiej typowi nie wyrządzi. Aczkolwiek wiem, że Kildemand lubi dłuższe tory jak w Rzeszowie czy Tarnowie (rok temu zrobił tam 10 pkt) więc nie uważam tego typu za pewniaka.

Biegi Duńczyka:
1. Kildemand, Nilsson, Jabłoński, Mroczka
6. Tungate, Jakobsen, Rempała, Kildemand
9. Nilsson, Kildemand, Woentin, Jakobsen
11. Koza, Lahti, Nilsson, KIldemand

Edit: Faktycznie, zapomniałem że Kildemand był zawodnikiem Unii, ale typ podtrzymuję jak i ostrzeżenie o ryzyku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Z tym Kildemandem bym uważał, chłop jeździł dla Tarnowa i troszkę zna ten tor więc ja bym bardziej szedł w jakiś over Duńczyka.

Kildemand over 9,5 @1,93 B betfan

Mroczka over 7,5 @1,65 B betclic

Tungate over 12,5 (wszystkie starty) over 12,5 @eWinner 2,20
 
Ostatnia edycja:
D 762

Dornfelder

Użytkownik
T. Lahti powyżej 9,5 (wszystkie starty) @1,60 eWinner

Lahti nie zdążył się na poważnie pokazać w tym sezonie, więc bardzo lekka stawka do dubelka. Biegi ma bardzo przyjemne:

4: 2x jr + Woentin
5: Mroczka, Jabol, Koza
8: Jabol, Tungate, Konieczny
11: Koza, Nilsson, Kildemand

Tak naprawdę widzę tutaj minimum 7-8 punktów przed nominowanymi na jego koncie. Timo od wielu lat jest topką w 1. lidze i kręci się w okolicach tych ~2,0 na bieg. Tutaj ciężko o łatwiejszego rywala na wyjeździe, więc widzę tutaj dwucyfrówkę na jego koncie.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
lahtiemu zdarza się mina w postaci zerówki. Poszedłem bym na „pewniaka” i dałbym Rohana z lahtim -1.5 pkt typ 1 po ładnym kursie 2.02. Oskar Fajfer bardzo lubi tor w Tarnowie ;)

✅✅✅✅✅✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +45
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Ja kompletnie dzis nie mam pomyslu na ten mecz...tu moze sie zdarzyc wszystko....Tarnów nóz na gardle ma...ja zaryzykuje za malutkie stawki dzis 4 zdarzenia po fajnych kursach do jakiegos tennisa dorzuce,
Nilsson-Jacobsen 2 kurs 1.8 sts dla mnie najpewniejszy bet...

Lahti(-1)-Kildemand 2 kurs 1.84 Fortuna

Kildemand over 9.5 kurs 1.84 Fortuna

I perełka hehe bieg juniorów...Unia(-2.5)- Gniezno 2 kurs 2.01 Sts....uwazam ze Studzinski ma szanse rozdzielic pare gospodarzy...ale typy na styk ryzykowne wszystkie....
I jestem ciekaw opinii Tarnów czy Gniezno☺chyba Tarnów mimo ze kurs rosnie...tak luzno myslę
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +82
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Unia - Start
Typ Gniezno - 4,5
Kurs 3.04
Sts Troche nerwów w 15 wyscigu ale warto było

Do Tarnowa przyjeżdza równe Gniezno i podejmie dziurawy Tarnow,. Opróćz Tungate i juniorów nie widze tej drużyny w tym meczu. A i juniorzy nie są idealni tym bardziej jak sie patrzy na Rempałe po kilku okrążeniach który ledwo siedzi na motorze. U24 to przepasć bo Alex ligi sie uczy. Gniezno wyrównany zespół z jedna dziurą na pozycji komentatorskiej. Tor w Tarnowie podobny jak w Gnieznie czyli twardo. Tarnów bez Puka i braku kasy na Pawła będzie miał problem z wygraniem meczu. Mroczka Koza to są zawodnicy, którzy jadą w kratke. Nilsson nie jest gwarantem punktów. Po drugiej stronie Lahti Pająk Oskar to uznane firmy. Gniezno już w połowicznym meczu w Ostrowie pokazała charakter.

Kursami jestem pozotywnie zaskoczony bo spodziewałem się, że do Gniezno będzie lekkim faworytem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +330
maniek81 327,5K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Tungate - Fajfer (+2.5) 2 @1.62 etoto (liczy się 5 pierwszych startów)

Długo zastanawiałem się jak ugryźć to spotkanie. Start nawet nie odjechał jednego pełnego spotkania, Tarnów już na początku sezonu z nożem na gardle. Szukałem, szukałem i znalazłem w mojej opinii fajny bet. Handicap 2.5 punktu w stronę Fajfera, który lubi jeździć w Tarnowie, to całkiem sporo. W ubiegłym sezonie Oski wykręcił w Tarnowie 14 + bonus. W tym sezonie forma widać też jest, bowiem w 1/4 finału IMP pokazał się z bardzo dobrej strony, bezproblemowo awansując do półfinału. Tungate z kolei też wszedł w ten sezon mocno. Jest zdecydowanym liderem drużyny. Jednak widzę u niego pewien schemat. Słabsze drugie części spotkania. Tak było w Łodzi, Bydgoszczy, a także lidze duńskiej. Kolejna sprawa to fakt, że dzisiaj też moze tracić punkty na przestrzeni całego spotkania, bowiem Start dysponuje wyrównaną, dość solidną czwórką seniorów w osobach wspomnianego Fajfera, Kildemanda, Lahtiego i Jacobsena (chociaż ten ostatni w sezon wszedł przeciętnie, ale w Tarnowie też tor mu pasuje). Na korzyść w tym becie jest też fakt, że liczy się tylko 5 pierwszych startów, nie ma ryzyka 6 ewentualnych startów ze strony Tungate.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +270
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
STS szybko spuścił kursy, ja złapałem Hansena over 6,5 po 1,7 na forbecie.
Najjaśniejszy punkt Ostrowian do tej pory, dobra forma też w Danii. Nie ma dziś najłatwiejszych biegów, ale te 7 powinien wykręcić.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Arged Malesa Ostrów
Abramczyk Polonia Bydgoszcz wygra mecz @1.85 eWinner
Tarasenko vs Bellego (+0.5) - 2 @1.96 Forbet
Klindt powyżej 9.5 pkt. @1.83 Forbet

bieg juniorski - Abramczyk Polonia Bydgoszcz (+2.5 pkt.) @1.84 STS
Liczę dziś na jakiś plusik po meczu w Bydgoszczy i idę w kierunku Polonii. Gospodarze mają za sobą dwa mecze, oba całkiem niezłe w swoim wykonaniu. W pokonanym polu zostawili Unię Tarnów, a w Gdańsku nie dali rady Wybrzeżu głównie przez dwa wykluczenia ich lidera Tarasenki, któremu dwukrotnie zabrakło chłodnej głowy. Dziś Wadim powinien mieć łatwiej i zapewne będzie jednym z najlepszych zawodników na torze. Stawiam jednak, że lepszy od niego będzie inny rajder Polonii David Bellego, który znakomicie zaczął sezon notując dwie trzynastki w pierwszych meczach.
Niezła linia wydaje się również na Klindta, naprawdę 9.5 jest dziś do zdobycia przez zawodnika gości, bo na pewno będzie chciał zmazać plamę z meczu z Krosnem, kiedy to wraz z Walaskiem przegrali ostatni bieg, przez co Malesa przegrała mecz. Nicolai świetnie pojechał wczoraj również w Danii zdobywając 15 punktów i widać, że z formą nie jest tak źle, jak pokazał pierwszy mecz na zapleczu Ekstraligi.
Spróbuję również handi na Polonię w biegu juniorskim, gdyż uważam że Bartoch ma szansę przynajmniej rozdzielić juniorów Ostrowa, choć łatwe to na pewno nie będzie, gdyż akurat z tą formacją przyjezdni problemu w tym sezonie nie powinni mieć. Liczę jednak, iż Nikodem wykorzysta własny tor, pora na pierwsze punkty zdobyte na dystansie, a zarówno Krawczyk, jak i Szostak są w jego zasięgu.
 
Ostatnia edycja:
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Kolega mnie ubiegł też gram juniorski w handi na bydzie po kursie 1.88 sts Bartoch przedzieli pare Ostrovii, z innych informacji Gapinski i Loktajew po mocnych dzwonach wczoraj😉
 
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Ja tu nie widzę dziś Walaska, on po prostu juz odcina kupony
under 6,5 kurs 2,03.

Wiem ze Grzesiu długo jezdził w Bydzi,ale w ekipie seniorskiej pierwszy do zmiany jak i numer cięzki 1.
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
Decyzją jury dzisiejsze spotkanie Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Arged Malesa Ostrów Wlkp. zostało przesunięte na godzinę 20:15!
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Ja dzisiaj poszukam underka 8,5 na Olivera Berntzona. Kurs w Fortunie na to zdarzenie to @2,08. Ale po kolei trzeci bieg z Tarasienką i Klindtem czyt max 1pkt, w szóstym jedzie z Tarasienką i Walachem 1 góra 2 pkt, w 9 Zengota, Walach i Lyager tutaj może o coś powalczyć aczkolwiek więcej jak 1 to będzie sukces, w 12 jedzie z Belle więc raczej 2 pkt. W sumie daje mu to w optymistycznym wariancie 7-8 pkt bo raczej w nominowanym go nie widzę. Kurs warty gry na moje. To samo H2H z Lyagerem w Betclicu po @1,85.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +51
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom