>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

power30 18K

power30

Forum VIP
Przecież oczywistym jest ze powinien być zwrot.

Marasspec - Twój tok rozumowania ze jeśli zagrałeś bieg 2gi to nie będziesz czekał do biegu 15ego bardzo łatwo obale. Otoz jeżeli w tenisie zagrałes pierwszego seta w ofercie przedmeczowej to także musisz czekać czy nie będzie kreczu

Swoją drogą interesujące jak dla mnie jest co innego. Co się dzieje kiedy mecz żużlowy ma tylko 8 biegów i jest zaliczony jako rozegrany. Są zwroty za liczbę punktow czy wszystko jako under rozliczone?
Też mnie przekręcili na u/o zawodnika. Mecz zakończono po 10 biegu. Miał jeszcze jeden bieg w 11-13 oraz pewny w biegu nominowanym. Brakło raptem jednego punktu i zostało rozliczone na minus.
Kwestia bukmachera. Z tego co pamiętam to w forbecie, jeśli dany zawodnik miał matematyczne szanse na pokrycie linii to dawali zwrot.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
w tenisie jak zagrasz 1 gem np na dokłady wynik i go trafisz ,a zawodnik skreczował po 1 secie to logiczne też jest że uznają ci ten pierwszy gem bo się odbył.Skończcie już tą bezsensowną dyskusje bo bzdury wypisujecie straszne z tymi zwrotami i nie da się tego już czytać.
Trynek przejebałeś na biegu ,który się odbył i chcesz zwroty hehehehehehehe
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
w tenisie jak zagrasz 1 gem np na dokłady wynik i go trafisz ,a zawodnik skreczował po 1 secie to logiczne też jest że uznają ci ten pierwszy gem bo się odbył.Skończcie już tą bezsensowną dyskusje bo bzdury wypisujecie straszne z tymi zwrotami i nie da się tego już czytać.
Trynek przejebałeś na biegu ,który się odbył i chcesz zwroty hehehehehehehe
Tyle że w tenisie przy kreczu mecz zostaje uznany za odbyty i jest w oficjalnych wynikach, statystykach itp. Ten mecz żużlowy został odwołany, nigdzie nie ma go w oficjalnych wynikach, przegrałem raptem 150 zł, w jeden żużlowy pełny weekend spokojnie sobie to odrobię
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Tyle że w tenisie przy kreczu mecz zostaje uznany za odbyty i jest w oficjalnych wynikach, statystykach itp. Ten mecz żużlowy został odwołany, nigdzie nie ma go w oficjalnych wynikach, przegrałem raptem 150 zł, w jeden żużlowy pełny weekend spokojnie sobie to odrobię
a musi byc w oficjalnych wynikach wg bukmachera u ktorego zagrales czy wystarczy, ze fizycznie zostal pojechany?
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
a musi byc w oficjalnych wynikach wg bukmachera u ktorego zagrales czy wystarczy, ze fizycznie zostal pojechany?
Nie mają aż tak sprecyzowanego regulaminu, czekam na info od ich działu analiz, inne buki dały zwroty na wszystko z tego,, niby" meczu, wszystko zależy od danego bukmachera, gram już długo i sts jest jednym gorszych firm co do rozliczania w takich nietypowych sytuacjach, mówię nie tylko o żużlu
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
w tenisie jak zagrasz 1 gem np na dokłady wynik i go trafisz ,a zawodnik skreczował po 1 secie to logiczne też jest że uznają ci ten pierwszy gem bo się odbył.Skończcie już tą bezsensowną dyskusje bo bzdury wypisujecie straszne z tymi zwrotami i nie da się tego już czytać.
Trynek przejebałeś na biegu ,który się odbył i chcesz zwroty hehehehehehehe
Nie wiem co dla Ciebie jest logiczne a co nie ale 90 procent bukmacherów robi zwrot z całego spotkania w tenisie w przypadku kreczu
Post automatycznie złączony:

a musi byc w oficjalnych wynikach wg bukmachera u ktorego zagrales czy wystarczy, ze fizycznie zostal pojechany?

No to jeżeli wystarczy fizycznie to ja bym jednak prosił o to by rozliczyli mi Klaebo jako zwyciezce na ostatnich mistrzostwach. Co tam dyskwalifikacja juz po finiszu

Powołam się na kolegę ze co z tego ze nie ma w oficjalnych wynikach skoro fizycznie mi weszlo :-D
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
No to jeżeli wystarczy fizycznie to ja bym jednak prosił o to by rozliczyli mi Klaebo jako zwyciezce na ostatnich mistrzostwach. Co tam dyskwalifikacja juz po finiszu

Powołam się na kolegę ze co z tego ze nie ma w oficjalnych wynikach skoro fizycznie mi weszlo :-D
a co mowi regulamin w kwestii klaebo i jego dyscypliny a co mowi regulamin w przypadku zuzla? czyta w ogole ktos te regulaminy? wchodzicie na fora prawne, zeby ktos wam to zinterpretowal? przeciez regulamin to prawo... a na tych forach ludzie chetnie pomagaja, bo tam tez sa rangi i reputacje... tylko tam latwo zweryfikowac wiedze na papierze.

1618824308151.png

im wystarczy to co dostawca uslugi przekazal.

druga sprawa jest taka, ze zwroty, anulowanie zawodow odbywaja sie z wyjatkami... z wyjatkami dotyczacymi dyscyplin np. zuzla... byc moze jest tak, ze regulamin zuzla pozwala na otwarta intepretacje ze strony bukmachera, bo moze tak byc... ze bukmacher jest w uprzywilejowanej pozycji poprzez regulamin. np. konstytucja pozwala na otwarta interpretacje pewnych spraw... i w sumie wielu bukmacherow ma takie regulaminy... na stronach rankingowych jako '-' u buka przedstawiane sa zapisy w regulaminie...

T trynek85

najlepiej wejdz na jakies forum prawne i tam szukaj pomocy, bo tutaj to raczej sie jej nie znajdzie... a straci sie czas i nerwy i znajdzie bledna odpowiedz... ja nie jestem prawnikiem, ale czytalem ten temat i ludzie interpretuja sobie wszystko jak im wygodniej...

wklej im punkty regulaminu, opisz sytuacje jaka cie spotkala i zapytaj jakby to zinterpretowali albo czy ty to dobrze intepretujesz w koncu regulamin to 'akt prawny' a nie pewniak na forum...
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
a co mowi regulamin w kwestii klaebo i jego dyscypliny a co mowi regulamin w przypadku zuzla? czyta w ogole ktos te regulaminy? wchodzicie na fora prawne, zeby ktos wam to zinterpretowal? przeciez regulamin to prawo... a na tych forach ludzie chetnie pomagaja, bo tam tez sa rangi i reputacje... tylko tam latwo zweryfikowac wiedze na papierze.

Pokaż załącznik 8366

im wystarczy to co dostawca uslugi przekazal.

druga sprawa jest taka, ze zwroty, anulowanie zawodow odbywaja sie z wyjatkami... z wyjatkami dotyczacymi dyscyplin np. zuzla... byc moze jest tak, ze regulamin zuzla pozwala na otwarta intepretacje ze strony bukmachera, bo moze tak byc... ze bukmacher jest w uprzywilejowanej pozycji poprzez regulamin. np. konstytucja pozwala na otwarta interpretacje pewnych spraw... i w sumie wielu bukmacherow ma takie regulaminy... na stronach rankingowych jako '-' u buka przedstawiane sa zapisy w regulaminie...

T trynek85

najlepiej wejdz na jakies forum prawne i tam szukaj pomocy, bo tutaj to raczej sie jej nie znajdzie... a straci sie czas i nerwy i znajdzie bledna odpowiedz... ja nie jestem prawnikiem, ale czytalem ten temat i ludzie interpretuja sobie wszystko jak im wygodniej...

wklej im punkty regulaminu, opisz sytuacje jaka cie spotkala i zapytaj jakby to zinterpretowali albo czy ty to dobrze intepretujesz w koncu regulamin to 'akt prawny' a nie pewniak na forum...
Dzięki Mordeczko za podpowiedź, ale aż tak po jakiś forach prawnych nie będę pisał, tu chodzi tylko o marne 150 zł, spokojnie z pomocą innych graczy sobie to odbiję z nawiązką. Pisałem tutaj o tej sytuacji bardziej z przestroga dla innych grających. STS jest bardzo dobrym bukiem jeśli chodzi o ofertę żużla, często z rana po wrzuceniu przez nich oferty można trafić fajna perełkę. W takich sytuacjach za to bardzo często korzystają z własnej interpretacji regulaminu,który jest napisany dość ogólnikowo, dając im duże pole manewru w rostrzyganiu sporów na swoją korzyść.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dzięki Mordeczko za podpowiedź, ale aż tak po jakiś forach prawnych nie będę pisał, tu chodzi tylko o marne 150 zł, spokojnie z pomocą innych graczy sobie to odbiję z nawiązką. Pisałem tutaj o tej sytuacji bardziej z przestroga dla innych grających. STS jest bardzo dobrym bukiem jeśli chodzi o ofertę żużla, często z rana po wrzuceniu przez nich oferty można trafić fajna perełkę. W takich sytuacjach za to bardzo często korzystają z własnej interpretacji regulaminu,który jest napisany dość ogólnikowo, dając im duże pole manewru w rostrzyganiu sporów na swoją korzyść.
takie fora sa za darmo a takie rzeczy warto wiedziec na przyszlosc. regulamin sts jest niekorzystny dla gracza stawiajac na uprzywilejowanej pozycji bukmachera a to juz nie wiem czy jet zgodne z prawem nawet jak zostalo zaakceptowane przez ministerstwo finansow. powodzenia pozdrawiam

edit; co prawda nie chroni i nie obejmuje nas ochrona konsumencka, ale... moze skarga do rzecznika praw obywatelskich cos da haha a co tam warto sprobowac xd

edit2;

Rzecznik działa też na rzecz osób, które nie zgłosiły się do niego, ale mogą być pokrzywdzone wadliwymi przepisami albo sposobem ich stosowania.
Rzecznik stara się przeciwdziałać krzywdzie wskazując władzom, gdzie warto zmienić albo udoskonalić prawo.
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
CZEŚĆ EKIPA OD 4 KÓŁEK W LEWO..:) POTRZBEUJE WSPARCIA W ZESZŁYM ROKU MOCNO SKOSIŁEM NA ŻUŻLU PEWNEGO RUSKIEGO BUKMACHERA OBECNIE MOCNO ZNANEGO.,.. POROBILI MI MASAKRYCZNE LIMITY GDZIE MOZNA ZAGRAĆ LIVE NA EKSTRA I 1 LIGE CO POLECACIE .... PROŚBA O WSPARCIE.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Forbet podzielił kurs na pół za zakład na najlepiej punktującego w meczu, bo dwóch żużlowców zdobyło 13 pkt.
I w efekcie mamy rozliczenie po śmiesznym kursie 1.25, czy jest to prawidłowe? :D
 
maniek81 327,5K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Forbet podzielił kurs na pół za zakład na najlepiej punktującego w meczu, bo dwóch żużlowców zdobyło 13 pkt.
I w efekcie mamy rozliczenie po śmiesznym kursie 1.25, czy jest to prawidłowe? :D
Zdobyli tę samą ilość punktów, więc zgodnie z regulaminem zwycięzcą jest ten, który odjechał mniej biegów. Mieli równo, więc dalej liczą się trójki, dwójki, itd. Tutaj też było identycznie. W takim wypadku obowiązuje zasada "dead heat".
 

Załączniki

S 15,6K

sinus

Użytkownik
maniek81 maniek81 ja to wszystko wiem, ale moje pytanie dotyczy tego, czy prawidłowym jest podział kursu na pół.
W takiej sytuacji jakby 3 żużlowców miało taką samą ilość punktów, to co, podzieliliby to przez 3 i miałbym policzone po kursie 0.83, więc byłbym stratny? :D
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
CZEŚĆ EKIPA OD 4 KÓŁEK W LEWO..:) POTRZBEUJE WSPARCIA W ZESZŁYM ROKU MOCNO SKOSIŁEM NA ŻUŻLU PEWNEGO RUSKIEGO BUKMACHERA OBECNIE MOCNO ZNANEGO.,.. POROBILI MI MASAKRYCZNE LIMITY GDZIE MOZNA ZAGRAĆ LIVE NA EKSTRA I 1 LIGE CO POLECACIE .... PROŚBA O WSPARCIE.
A sprawdzałeś czy na live też masz limity? Ja również pre mam masakryczne limity, natomiast jak tylko wskoczy na live, to nie mam żadnych limitów praktycznie.
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
A sprawdzałeś czy na live też masz limity? Ja również pre mam masakryczne limity, natomiast jak tylko wskoczy na live, to nie mam żadnych limitów praktycznie.
jest lepiej w zeszlym roku nawet puscilo 4 kola na under vacula jak mial dzwona bodajze w lublinie gdzie mowili ze juz nie pojedzie... albo na handi +6 jak Gkm prowadzil a deszcz padal i powiedzieli ze nei pojada mozna bylo zagrac piekne czasy... teraz ich tez rozniose ale juz niestety nie tak mocno
 
K 0

kapi103

Użytkownik
Panowie szybka informacja dałem beta Gała lepszy od Zengoty jak oni to rozliczą ? może być zwrot za to jak gała zawodów nie dokończył ? obstawiałem na lv bet
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Wiadomo jak ruskie podchodzą do tego typu zakładów? Puszczają czy zwrot z bomby leci? Bo oni co mecz mają 2-3 takie absurdy

IMG_20210425_105535.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom