>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Obecnie nadal mają na wszystko dane zwroty oprócz juniorskiego i wyniku po 4 biegach, a czy jest ktoś kto zagrał na gospodarzy w juniorskim i czy wam to rozliczyli?
Dalej sts idzie w zaparte i twierdzi że bieg się odbył i jego wynik jest rozliczony poprawnie, walczę z ich biurem analiz i reklamacji, pisałem im żeby podali oficjalne wyniki spotkania to oni podesłali mi artykuł ze stronki polskizuzel.pl
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Dalej sts idzie w zaparte i twierdzi że bieg się odbył i jego wynik jest rozliczony poprawnie, walczę z ich biurem analiz i reklamacji, pisałem im żeby podali oficjalne wyniki spotkania to oni podesłali mi artykuł ze stronki polskizuzel.pl
Napisałem nawet do Polskiego Związku Motoryzacyjnego i odpisali że te biegi się nie liczą.
 

Załączniki

marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
biegi się liczą jeśli ktoś zagrał do 4 biegu lub bieg juniorski itd .nIE KUMAM ZA CO CHCESZ ZWROT ????????????? To jak bedę grał bieg juniorski następnym razem to po 2 biegu mam się nie cieszyć jak trafiłbym tylko czekac aż 15 ście biegów odjadą i zaliczą zawody ???????????????????? TO DOPIERO IDIOTYZM BYŁŁBY
 
power30 18K

power30

Forum VIP
biegi się liczą jeśli ktoś zagrał do 4 biegu lub bieg juniorski itd .nIE KUMAM ZA CO CHCESZ ZWROT ????????????? To jak bedę grał bieg juniorski następnym razem to po 2 biegu mam się nie cieszyć jak trafiłbym tylko czekac aż 15 ście biegów odjadą i zaliczą zawody ???????????????????? TO DOPIERO IDIOTYZM BYŁŁBY
Kilka razy się natknąłem na tego typu sytuacje, gdzie pograłem załóżmy że dany zawodnik wygra bieg 3. Typ wszedł, a później spotkanie zostało odwołane po 7 biegach. Później zamiast wygranego kuponu był zwrot. Jako argumentacje, że spotkanie jest traktowane jako nieodbyte :)
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Kilka razy się natknąłem na tego typu sytuacje, gdzie pograłem załóżmy że dany zawodnik wygra bieg 3. Typ wszedł, a później spotkanie zostało odwołane po 7 biegach. Później zamiast wygranego kuponu był zwrot. Jako argumentacje, że spotkanie jest traktowane jako nieodbyte :)
I ja też tak rozumiem, Zawody uważa się za odbyte gdy przejadą bodajże 7-8 biegów, czekam na maila od sts, ale czarno to widzę, niby tylko 150 zł w plecy, ale zawsze. Wątpię że Sts mi to zwróci, np trudno, jeszcze walczymy
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
no bez jaj panowie.Gram sobie h2h w jakimś biegu 1-6 załóżmy i trafiam i mam się czuć niepewny bo zawody mogą przerwać -przecież to bez sensu .Zwroty zawsze będą jesli rynki dot. całego spotkania np handicap ma na to wpływ .Jeśli zagrałem ,że jakiś zawodnik lepszy od drugiego w 1 biegu i to weszło to nie ma znaczenia czy pojadą drugi bieg i tyle .
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
no bez jaj panowie.Gram sobie h2h w jakimś biegu 1-6 załóżmy i trafiam i mam się czuć niepewny bo zawody mogą przerwać -przecież to bez sensu .Zwroty zawsze będą jesli rynki dot. całego spotkania np handicap ma na to wpływ .Jeśli zagrałem ,że jakiś zawodnik lepszy od drugiego w 1 biegu i to weszło to nie ma znaczenia czy pojadą drugi bieg i tyle .
Kilka postów wyżej jeden z naszych kolegów też to puścił w betcliku i mu zrobili zwrot a trafił poprawnie ten zakład, z bukiem w takiej sytuacji nie wygrasz, poczekam na maila od nich. I tak dalej będę grał w sts, bo mają fajną ofertę na żuzel, może się odrobi te pieniążki
 
power30 18K

power30

Forum VIP
no bez jaj panowie.Gram sobie h2h w jakimś biegu 1-6 załóżmy i trafiam i mam się czuć niepewny bo zawody mogą przerwać -przecież to bez sensu .Zwroty zawsze będą jesli rynki dot. całego spotkania np handicap ma na to wpływ .Jeśli zagrałem ,że jakiś zawodnik lepszy od drugiego w 1 biegu i to weszło to nie ma znaczenia czy pojadą drugi bieg i tyle .
Tylko ja dostałem zwrot za tą absurdalną sytuację :) " Jako argumentacje, że spotkanie jest traktowane jako nieodbyte". To było tłumaczenie bukmachera na mój protest. Ale to chyba oczywiste?
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Tylko ja dostałem zwrot za tą absurdalną sytuację :) " Jako argumentacje, że spotkanie jest traktowane jako nieodbyte". To było tłumaczenie bukmachera na mój protest. Ale to chyba oczywiste?
Każdy kalkuluje pod siebie, pospieram się jeszcze troszkę z nimi i zobaczymy, przestrzegam tylko na przyszłość wszystkich że sts jest dziwny w tych kwestiach, nawet jak popelnią błąd to nic na korzyść gracza, wiele osób puszcza to w nie pamięć i tyle, u mnie też to nie są duże pieniądze i zapewne przy następnych meczach odbiję to sobie, bo ofertę mają bardzo dobrą na żużel
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Zasady w sts:
  • mecz odwołany/anulowany – jeżeli spotkanie się nie odbędzie lub zostanie anulowane zostanie zwrócona stawka w całości(chyba, że zostanie rozegrane w ciągu 24 godzin od pierwotnego terminu ), a gdy na kuponie było kilka zdarzeń będzie rozliczony po kursie 1.00
  • mecz przerwany/przełożony – jeżeli mecz zostanie dograny lub rozpocznie się w ciągu 24 godzin od regulaminowego rozpoczęcia to bukmacher czeka z rozliczeniem zakładu. Jeżeli czas ten minie to zakład jest traktowany jak anulowany. W sportach walki i boksie oczekuje się na rozstrzygnięcie również 24 godziny, a jeżeli w walce weźmie udział zmiennik to zakład jest nieważny. W przypadku Motocyklowego Grand Prix gdy wyścig jest zawieszony bądź przerwany to na jego dokończenie przewiduje się 72 godziny – po tym terminie zakłady są anulowane.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Przecież oczywistym jest ze powinien być zwrot.

Marasspec - Twój tok rozumowania ze jeśli zagrałeś bieg 2gi to nie będziesz czekał do biegu 15ego bardzo łatwo obale. Otoz jeżeli w tenisie zagrałes pierwszego seta w ofercie przedmeczowej to także musisz czekać czy nie będzie kreczu

Swoją drogą interesujące jak dla mnie jest co innego. Co się dzieje kiedy mecz żużlowy ma tylko 8 biegów i jest zaliczony jako rozegrany. Są zwroty za liczbę punktow czy wszystko jako under rozliczone?
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Przecież oczywistym jest ze powinien być zwrot.

Marasspec - Twój tok rozumowania ze jeśli zagrałeś bieg 2gi to nie będziesz czekał do biegu 15ego bardzo łatwo obale. Otoz jeżeli w tenisie zagrałes pierwszego seta w ofercie przedmeczowej to także musisz czekać czy nie będzie kreczu

Swoją drogą interesujące jak dla mnie jest co innego. Co się dzieje kiedy mecz żużlowy ma tylko 8 biegów i jest zaliczony jako rozegrany. Są zwroty za liczbę punktow czy wszystko jako under rozliczone?
Według mnie rozliczany powinien być tylko wynik główny jak i odbyte biegi, które są wliczone do tego wyniku, np. Bieg juniorów, lub wynik do 4 biegu czy też 7,bo takie też są w ofercie buczków, wszystkie handi, zdobycze indywidualne zawodników powinny być rozliczone jako zwrot
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Przecież oczywistym jest ze powinien być zwrot.

Marasspec - Twój tok rozumowania ze jeśli zagrałeś bieg 2gi to nie będziesz czekał do biegu 15ego bardzo łatwo obale. Otoz jeżeli w tenisie zagrałes pierwszego seta w ofercie przedmeczowej to także musisz czekać czy nie będzie kreczu

Swoją drogą interesujące jak dla mnie jest co innego. Co się dzieje kiedy mecz żużlowy ma tylko 8 biegów i jest zaliczony jako rozegrany. Są zwroty za liczbę punktow czy wszystko jako under rozliczone?
Jeśli Cie to interesuję to w STS wyniki i handicapy w takiej sytuacji są zaliczane ale dopiero po odjechaniu 12 biegów. Wiec mecz odjechany według ligi może być po 9 a tu będzie zwrot

Co do u/o w STS aby zaliczyc undery i overy muszą ostać odjechane 3 serie zawodów
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Jeśli Cie to interesuję to w STS wyniki i handicapy w takiej sytuacji są zaliczane ale dopiero po odjechaniu 12 biegów. Wiec mecz odjechany według ligi może być po 9 a tu będzie zwrot

Co do u/o w STS aby zaliczyc undery i overy muszą ostać odjechane 3 serie zawodów
Później wrzucę wam wytłumaczenie z live chatu(choć te wiadomości chyba generuje komputer), ale pisali mi że przecież bieg się odbył, a jako tego potwierdzenie podał mi artykuł z polskizuzelpl.pl
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Zasady w sts:
  • mecz odwołany/anulowany – jeżeli spotkanie się nie odbędzie lub zostanie anulowane zostanie zwrócona stawka w całości(chyba, że zostanie rozegrane w ciągu 24 godzin od pierwotnego terminu ), a gdy na kuponie było kilka zdarzeń będzie rozliczony po kursie 1.00
  • mecz przerwany/przełożony – jeżeli mecz zostanie dograny lub rozpocznie się w ciągu 24 godzin od regulaminowego rozpoczęcia to bukmacher czeka z rozliczeniem zakładu. Jeżeli czas ten minie to zakład jest traktowany jak anulowany. W sportach walki i boksie oczekuje się na rozstrzygnięcie również 24 godziny, a jeżeli w walce weźmie udział zmiennik to zakład jest nieważny. W przypadku Motocyklowego Grand Prix gdy wyścig jest zawieszony bądź przerwany to na jego dokończenie przewiduje się 72 godziny – po tym terminie zakłady są anulowane.
a to sa szczegolowe zasady dla zuzla wg sts;

1618487934013.png
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Zapis rozmowy:
Maks​
Wed, 04/14/21 02:09:40 pm Europe/Warsaw​
Witaj . W czym mogę pomóc?​
ja​
02:12:16 pm​
Witam, chodzi mi o spotkanie z kuponu o nr. 311022188012637310,mecz miał się odbyć w poniedziałek o 18,rozegrano tylko 5 biegów gdyż później spadł deszcz, spotkanie zostało przełożone na 3 mają, a więc zgodnie z regulaminem powinien być zwrot, czy mam rację?​
Maks​
02:12:51 pm​
Już sprawdzam​
Proszę o chwilkę cierpliwości, czekam na odpowiedź zwrotną.​
Ten zakład dotyczył wyścigu juniorskiego, zgadza się?​
ja​
02:19:16 pm​
Tak​
Odbył się on, ale całe spotkanie będzie rozegrane od początku 3 maja​
Maks​
02:21:03 pm​
Rozumiem - otrzymałem informację, że rozliczenie jest prawidłowe, ponieważ ten wyścig się odbył.​
ja​
02:22:46 pm​
Ale wynik tego spotkania nie jest zatwierdzony przez organizatora rozgrywek, a więc na jakiej podstawie państwo rozliczyli ten wyścig?​
Maks​
02:23:01 pm​
Ten wyścig się odbył prawda?​
ja​
02:23:55 pm​
Tak, ale organizator rozgrywek nie zatwierdził tego spotkania, a więc skąd państwo wzięli sobie wynik tego biegu?​
Maks​
02:25:57 pm​
Rozumiem - nie zgadza się Pan z rozliczeniem.​
ja​
02:27:04 pm​
Żeby organizator uznał zawody za odbyte zawodnicy muszą przejechać bodajże 7 lub 8 biegów, przejechano 5,a więc odbyte biegi można uznać jako trening, bo nie są one zatwierdzone przez organizatora rozgrywek​
Na jakiej podstawie wzięliście sobie rozliczenie tego zakładu, skoro organizator rozgrywek przełożył spotkanie na 3 mają i na jego stronie nie ma wzmianki 9 zachowaniu wyników biegów które się nijako odbyły​
Maks​
02:29:38 pm​
Zakład, który Pan obstawił jest przegrany, tak?​
ja​
02:29:49 pm​
Tak przegrany​
Od którego organizatora rozgrywek zaczerpnęli państwo wynik tego biegu?​
Maks​
02:32:19 pm​
Rozumiem Panie Tomaszu​
W tej sytuacji - osoby, które obstawiły odwrotny wynik tego zakładu mają kupony zwycięskie.​
ja​
02:33:50 pm​
Ale mnie nie interesują takie osoby, ja pytam czemu nie zostały zrobione zwroty skoro spotkanie uznane jest za nie odbyte?​
Maks​
02:35:06 pm​
Już Panu tłumaczę - mecz został przerwany. Natomiast bieg, który Pan obstawił się odbył.​
Wedle tego został rozliczony ten kupon.​
ja​
02:35:42 pm​
A w którym punkcie regulaminu jest mowa o takim rozliczeniu zakładu?​
Maks​
02:38:00 pm​
Chodzi Panu o rozliczenie zakładu, który się odbył i został poprawnie rozliczony?​
ja​
02:41:11 pm​
Chodzi mi o spotkanie które zostało przerwane i przełożone na termin dalszy niż 48 godzin, w waszym regulaminie jest mowa że z rozstrzygnięciem takiego zakładu czekamy 48 godzin na dokończenie spotkania, jeśli to jest dalszy termin to spotkanie to rozliczane jest po kursie 1.00​
Maks​
02:42:13 pm​
Rozumiem, ale Pan nie obstawił zakładu na mecz/zwycięstwo - tylko na poszczególny bieg.​
Ten bieg się odbył i dlatego kupon jest rozliczony.​
ja​
02:43:45 pm​
Od jakiego organizatora rozgrywek macie państwo informację o zachowaniu wyniku odbytych biegów?​
Maks​
02:45:01 pm​
Kupon został rozliczony po odbyciu się tego biegu.​
ja​
02:45:59 pm​
Ale skąd państwo macie rozstrzygnięcie tego biegu skoro spotkanie zostało odwołane?​
Maks​
02:47:41 pm​
Bieg juniorski się odbył. Krawczyk, Szostak, Czapla, Studziński 5:1, tak Panie Tomaszu?​
ja​
02:48:13 pm​
Ale skąd państwo macie rozstrzygnięcie tego biegu skoro spotkanie zostało odwołane?​
Maks​
02:48:45 pm​
Czy odbył się bieg? Czy odbyło się pierwszych pięć biegów, Panie Tomaszu?​
ja​
02:49:30 pm​
Czemu nie odpowiada mi Pan na zadane pytanie, skąd macie państwo wynik tego biegu?​
Maks​
02:50:57 pm​
"Chodzi mi o kupon 311022188012637310,mecz został przerwany po 6 biegach i został przełożony, dlaczego nie otrzymałem zwrotu za bieg w meczu, który został anulowany?" - Pan napisał, że mecz został przerwany.​
ja​
02:51:09 pm​
I w którym punkcie regulaminu jest mowa o zaliczeniu odbytych biegów gdy całe spotkanie jest przełożony na czas dłuższy niż 48 godzin?​
Tak został przerwany i nie był dokończony w trakcie regulaminowych 48 godzin​
Maks​
02:53:06 pm​
https://www.polskizuzel.pl/polskiel...-malesa-aforti-start-przelozony-po-raz-drugi/ - tutaj mamy informację o tym, że odbyło się 5 biegów. Obstawił Pan wynik konkretnego biegu, który się odbył.​
Ja
02:53:58 pm​
Biegi się odbyły ale ich wynik nie jest zatwierdzony przez żadnego organizatora rozgrywek​
Widzę że Pan ma swoje racje a ja swoje, proszę o adres działu reklamacji i analiz sts​
Maks​
02:55:29 pm​
Oczywiście, już to robię.​
W treści reklamacji należy uwzględnić wszystkie niżej wymienione dane:

- imię i nazwisko uczestnika gry hazardowej,
- adres zamieszkania uczestnika gry hazardowej,
- datę i miejsce zdarzenia, którego dotyczy roszczenie,
- unikatowy numer lub numery kuponów, których dotyczy reklamacja,
- treść żądania.
W przypadku zgłoszenia roszczenia za pomocą środków komunikacji elektronicznej treść reklamacji musi zostać przesłana z adresu mailowego, będącego loginem do konta online Gracza.

Reklamację należy przesłać na adres siedziby spółki:​
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Przecież oczywistym jest ze powinien być zwrot.

Marasspec - Twój tok rozumowania ze jeśli zagrałeś bieg 2gi to nie będziesz czekał do biegu 15ego bardzo łatwo obale. Otoz jeżeli w tenisie zagrałes pierwszego seta w ofercie przedmeczowej to także musisz czekać czy nie będzie kreczu

Swoją drogą interesujące jak dla mnie jest co innego. Co się dzieje kiedy mecz żużlowy ma tylko 8 biegów i jest zaliczony jako rozegrany. Są zwroty za liczbę punktow czy wszystko jako under rozliczone?
W Wieczorek85 pamiętam jeden mecz z tamtego sezonu, kiedy to został zakończony po ósmym biegu i niektóre buki handicapy meczowe normalnie rozliczały, a overy/undery zawodników jako zwroty. Średnio to było sprawiedliwe, ale jestem pewien że tak było bo miałem coś wtedy zagrane.
Ogólnie wtrącając się w dyskusję wydaje mi się, że najsprawiedliwiej byłoby jeśli nie było odjechane nie było 15 biegów to za wszystko powinny być zwroty.
Wieczorek85 podał idealne porównanie do tenisa. Zagrasz prematch zwycięstwo w pierwszym secie, a gość w końcówce meczu kreczuje i jest zwrot. Tyle, że akurat w przypadku tenisa nie jest to do końca sprawiedliwe, bo większość kontuzji spowodowane jest dobrą grą rywala.
W żużlu sytuacja jest niezależna od obu drużyn, więc mnie powinny być bezwzględne zwroty.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Źle rozgrywasz tą rozmowę. Dajesz się zaszachowac ze bieg został rozegrany. Zadaj im pytania wprost

- ile razy Ostrów jedzie w sezonie zasadniczym ze Startem Gniezno u siebie? Bo Twoim zdaniem raz i bieg juniorów i jest dopiero przed nami

- napisz tez ze jesteś po rozmowie z juniorami z Ostrowa i masz jasne dowody ze oni za pkt w tym biegu nie maja zapłacone ponieważ bieg został uznany za nieodbyty

- zapytaj czy skoro oni uważaja ze biegi się odbyły to ich zdaniem powtorka będzie od 1 biegu czy od 5ego? Bo jasne jest ze jedziemy od nowa i do zadnej średniej biegowej z tego sezony te biegi co się odbyły liczone nie będą

Możesz im tez dopisać jakieś teksty typu ze na najwiekszym forum bukmacherskim w tym kraju sprawa jest poruszona i nie świadczy to na ich korzyść.

No i to co już mówiłem - trzymaj kupon. Może w powtórce typ wejdzie i wtedy będziesz miał kupon który w oficjalnym meczu wszedł a w uznanym za nieodbyty nie wszedł.
 
Ostatnia edycja:
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
I tak sobie odbiję z waszą pomocą te pieniążki, które moim zdaniem sts mi zabrał, wątek dalej ciągnę, bo może za jakiś czas będzie podobna sytuacja, a sts rozliczy go znowu po swojemu
Post automatycznie złączony:

Dz
Źle rozgrywasz tą rozmowę. Dajesz się zaszachowac ze bieg został rozegrany. Zadaj im pytania wprost

- ile razy Ostrów jedzie w sezonie zasadniczym ze Startem Gniezno u siebie? Bo Twoim zdaniem raz i bieg juniorów i jest dopiero przed nami

- napisz tez ze jesteś po rozmowie z juniorami z Ostrowa i masz jasne dowody ze oni za pkt w tym biegu nie maja zapłacone ponieważ bieg został uznany za nieodbyty

- zapytaj czy skoro oni uważaja ze biegi się odbyły to ich zdaniem powtorka będzie od 1 biegu czy od 5ego? Bo jasne jest ze jedziemy od nowa i do zadnej średniej biegowej z tego sezony te biegi co się odbyły liczone nie będą
Dzięki za naukę, gdy dostanę maila zwrotnego użyję tych argumentów
 
Do góry Bottom