>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Betclic zakład H2H
Gdy jeden z zawodników pojedzie tylko 1 bieg i kontuzja (Iversen) to normalnie rozliczają?
na 99% zakład jest rozliczony normalnie. Nie wertuję dokładnie regulaminu, ale tak samo było w H2H skoczków narciarskich gdy jeden nie skakał we wszystkich konkursach. Odp buka " niestety w przekroju całego turnieju lepszy był Stefan Kraft. Nasz regulamin jasno mówi, że aby rozliczyć zakład head to head, obaj zawodnicy/drużyny muszą rozpocząć udział w zawodach. Marius Lindvik wziął udział w pierwszych zawodach turnieju, więc kupon zakład jest prawidłowo rozliczony jako przegrany. "
 
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert
Warto się kłócić z betcliciem w przypadku anulowania zakładu na zwycięstwo biegu juniorskiego w Ostrowie? Bo na logikę to bieg się odbył i żadne inne nie miały wpływu na ten zakład, a jest rozliczony jako anulowany.
 
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Warto się kłócić z betcliciem w przypadku anulowania zakładu na zwycięstwo biegu juniorskiego w Ostrowie? Bo na logikę to bieg się odbył i żadne inne nie miały wpływu na ten zakład, a jest rozliczony jako anulowany.
Raczej nie, bo Ci odpiszą że mecz został unieważniony, czyli tak, jakby się nie odbył. Jeśli znajdziesz to możesz się zagłębić w ich regulamin rozliczania, aczkolwiek skoro rozliczyli zwrot to widocznie mieli ku temu jakieś podstawy. Aczkolwiek spróbuj, jeśli mocniej to zagrałeś. Nic nie ryzykujesz.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
W innej firmie - Superbet oczywiście podpierają się unieważnionym meczem. Szkoda czasu na przepychanki z botami na live chacie. Swoją drogą to przecież jest zakład dotyczący jednego startu określonych zawodników. Powinno być spokojnie rozliczane nawet pomimo że całość meczu jest słusznie zwracana. Do tej pory niektórzy a przynajmniej w superbecie stosowali zasadę że jak coś jest przerwane typu piłka a wpadłyo powiedzmy 3 bramki do 40 minuty to over byłby rozliczany na plus, under na zwrot. No, ale cóż.
 
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert
No niestety, na chacie nic nowego się nie dowiedziałem, mecz anulowany więc i zakład idzie do kosza, dla mnie to bez sensu, skoro bieg się odbył, ale z bukiem nie wygrasz...
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Sts nie zrobił mi zwrotu za bieg juniorów, muszę ich atakować bo niby przegrałem, ale mecz przecież anulowany
Post automatycznie złączony:

Wrzucam screen z pomocy online, dziady pieprzone mają problem ze zrobieniem zwrotu
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Mi sts policzył bieg juniorów normalnie, jako przegrany. Pewnie jak to w życiu, jakbym wygrał, to by uznali jako zwrot.
Ja bym się kłócił, przecież mecz zostal uznany za nieważny więc na jakiej podstawie rozliczają ci kupon ?
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Mi sts policzył bieg juniorów normalnie, jako przegrany. Pewnie jak to w życiu, jakbym wygrał, to by uznali jako zwrot.
Mi Handicapu na cały mecz nadal nie rozliczyli jako zwrot ;) Napisali mi że czekają na oficjalne wyniki więc ciekawie na podstawie czego masz przegrany kupon :rolleyes:
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
StS chyba nie zamierza dac zwrotów za wczorajszy mecz.. prawie 24h minęły od wczorajszego meczu A oni nadal ani nie myślą dac zwrotu bo czekają na decyzję ligi 😅
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
StS chyba nie zamierza dac zwrotów za wczorajszy mecz.. prawie 24h minęły od wczorajszego meczu A oni nadal ani nie myślą dac zwrotu bo czekają na decyzję ligi 😅
Właśnie dostałem od doradcy wiadomość że Dział Analiz kontaktuje się z władzami ligi, pewnie ich dopytują czy mecz będzie jechany od początku czy z w liczeniem tych 5 biegów.... Oj sts jedna z gorszych firm bukmacherskich, ale mają zawsze fajną ofertę na żużel
 
Do góry Bottom