>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Punkty Aspgrena za mecz w Gnieznie wyzerowane bo jezdzil na niezgloszonym silniku. Ciekawe co na to buki , bo mnie na razie rozliczyli na minus jego under 9.5 :)
 
marti55 4,9K

marti55

BOSS
Ktoś obeznany może mi wyjaśnić jakim cudem STS rozliczył poniższy zakład na minus skoro Protasiewicz zdobył 9pkt:
Piotr Protasiewicz - 8+1 (1*,0,2,3,2)


Protasiewicz P. (ZGR)24812/ilość punktów
żużel/polska /ekstraliga
2020-08-16
16:30
1.7
+ 8.5
8:0
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Ktoś obeznany może mi wyjaśnić jakim cudem STS rozliczył poniższy zakład na minus skoro Protasiewicz zdobył 9pkt:
Piotr Protasiewicz - 8+1 (1*,0,2,3,2)


Protasiewicz P. (ZGR)24812/ilość punktów
żużel/polska /ekstraliga
2020-08-16
16:30
1.7
+ 8.5
8:0
1+0+2+3+2 = 8

Zdobył 8 punktów.
Księgowa za to wypłaci mu jakby zdobył 9.
gwiazdka przy jedynce i zapis 8+1 to punkt bonusowy. Nie zmienia on ani zdobyczy punktowej u bukmachera ani ogólnego wyniku spotkania. Chodzi o to żeby koledzy z zespołu, gdy jadą jeden za drugim nie zabijali się o ten jeden punkt walcząc między sobą.
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Ktoś obeznany może mi wyjaśnić jakim cudem STS rozliczył poniższy zakład na minus skoro Protasiewicz zdobył 9pkt:
Piotr Protasiewicz - 8+1 (1*,0,2,3,2)


Protasiewicz P. (ZGR)24812/ilość punktów
żużel/polska /ekstraliga
2020-08-16
16:30
1.7
+ 8.5
8:0
Musisz znac zasady punktowania , to nie bedzie problemow na przyszlosc. Zdobyl 8 punktow , a punkt bonusowy nie liczy sie do ogolnej puli.
Zalaczam wytlumaczenie z wikipedii:

"Punkt bonusowy to punkt zaliczany zawodnikowi do jego zdobyczy punktowej w meczu ligowym lub zawodach w parach. Zawodnik otrzymuje zazwyczaj za punkty bonusowe premię finansową jak za normalny punkt. Punktu tego nie zalicza się jednak na konto drużyny (pary), w której zawodnik startuje.
W lidze polskiej punkt bonusowy zawodnik otrzymuje wtedy i tylko wtedy, gdy wjeżdża na metę bezpośrednio za partnerem z drużyny (pary) oraz wyprzedza przynajmniej jednego zawodnika (co najmniej jeden zawodnik musi ukończyć bieg później). Przyznawanie punktu bonusowego zawodnikowi ma na celu zapobieżenie walce zawodników z jednej pary pomiędzy sobą o lepszą zdobycz punktową, przekładającą się na wyższe wynagrodzenie"
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Spotkanie rozpoczęło się tragicznie , ale jesli ktos poczeka jak rozliczy 22 to pomimo wiekszosci nietrafionych zakładów dzisiaj szło naprawde znów dobrze zarobić ponieważ można było złapac middle -22,5-27,5 (na dwa zakłady). Za 30/40 minut pokaże jak to wygląda :) . Grałem wygraną Łaguty w 13 biegu ale zapomniałem zagrać , że druzyna wygra bieg - czy ktoś to może złapał i może pokazać jaki był kurs ?

Panowie pytanie : gra ktoś z Was w podobny sposób i szuka middli i takich wysokich kursów ? pomimo tylu wtop dzisiaj +2k mecz dał :)
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Czyli może ktoś jednoznacznie odpowiedzieć czy Łaguta pojedzie te 6 razy ? Jeśli tak to chyba over 10.5 (na 1xbet liczą wszystkie biegi) wygląda na pewny...
wg mnie na 70% 6 razy pojedzie
Spotkanie rozpoczęło się tragicznie , ale jesli ktos poczeka jak rozliczy 22 to pomimo wiekszosci nietrafionych zakładów dzisiaj szło naprawde znów dobrze zarobić ponieważ można było złapac middle -22,5-27,5 (na dwa zakłady). Za 30/40 minut pokaże jak to wygląda :) . Grałem wygraną Łaguty w 13 biegu ale zapomniałem zagrać , że druzyna wygra bieg - czy ktoś to może złapał i może pokazać jaki był kurs ?

Panowie pytanie : gra ktoś z Was w podobny sposób i szuka middli i takich wysokich kursów ? pomimo tylu wtop dzisiaj +2k mecz dał :)
musisz byc nieźle w plecy na tym unibecie skoro masz takie limity :)
 
Do góry Bottom