>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Czy mecfz Gorzów - Częstochowa już każdy ma rozliczony za wyjatkiem STS?

Pytam bo nie wiem czy tylko oni są tacy debilini ze czekają na decyzję komisj, która nic do zakładu nie wniesie bo zarówno nowy termin lub wo to tak czy siak zwroty a o dokończeniu od 11 biegu mowy nie ma
 
K 7

klodzio

Użytkownik
Czy mecfz Gorzów - Częstochowa już każdy ma rozliczony za wyjatkiem STS?

Pytam bo nie wiem czy tylko oni są tacy debilini ze czekają na decyzję komisj, która nic do zakładu nie wniesie bo zarówno nowy termin lub wo to tak czy siak zwroty a o dokończeniu od 11 biegu mowy nie ma
Nie tylko STS. Etoto również działa w tak błyskotliwy sposób. Pisałem z gościem to jak rozmowa ze ścianą. Czekają na oficjalną decyzję i tyle w temacie.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Czy w Betsafe była oferta na I ligę? Szukam buka gdzie można postawić na I ligę, ale nie żaden STS, tylko buk gdzie można wpłacić przez Eco. Ktoś coś wie?
 
T 1K

thomas850

Użytkownik
Forbet handicap +6,5 rozliczył jako zwrot, a betsafe +2,5 jako przegrany zakład, czyli podwójnie w plecy...
Forbet to w ogóle leci w kulki mi rozliczył wynik meczu jako zwrot pomimo że w regulaminie mają że jeśli jest oficjalny wynik ogłoszony to w przypadku meczów które nie mają określonego czasu zakład powinien być rozliczony na podstawie oficjalnego wyniku.
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Grał może dziś ktoś h2h biegowe w meczu ROW - Eltrox?
Chodzi mi dokładniej o pojedynek Miedziński - Przedpełski, który mam rozliczony jako minus, choć panowie jechali ze sobą w biegu ósmym i wygrał Adrian?
Taką informację dostałem od BOKu STSa:
a.png
 
Do góry Bottom