>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Podsumowując i zamykajac temat.

mrybka wydaje się ogarniętym gościem. Sam twierdził ze miał świetna serię trafionych typów. Ale przyszedł jeden nietrafiony i zaczęły się na siłę próby odzyskania stawki. Nie wierzę że gość który ma serię trafionych typów nie jest w stanie rozróżnić ilości pkt od h2h wyścigów. Od początku smierdzialo mi też wstawianie screena z zaznaczona opcja na wyścig ale już brak screena z opcją momentu zawierania zakładu. Wydaje mi się że wyczuł kolega ze można zaryzykować i jak nie wejdzie to sprobowac powalczyć przedstawiając screena który zasieje ferment. A wystarczyło wstawić pełnego screena - np takiego Screenshot_2021-04-29-13-35-34.png

Cóż. Prędzej uwierzę w Mikołaja niż w to że jakiś prawnik to wygra
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
arOnek i tu mógłbym z Tobą rozmawiać ze możesz czuć się oszukany. Ale mrybka wstawił zdjęcie z wersji komputerowej i dlatego też postanowiłem sprawdzić jak to w takiej wersji wyglada

A co do smartfonow - w apce wszystko najprzejrzysciej

Screenshot_2021-04-29-14-10-30.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
neutralny 432,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dobra, już starczy. Kolega się zgłosił z problemem, sprawa wyjaśniona, teraz jego interes, czy coś z tym zrobi. Nie ma sensu się wymądrzać i pisać czy zagrał za 2 zł. czy za 2 tys. zł.
Moje zdanie było jasne do tej pory, skoro widać na kuponie o który bieg chodzi to nie ma co się ciągać i udawać, że nie wiedziałem o co chodzi. Ciekawą rzecz napisał jednak A ar0nek . W takim przypadku czułbym się poszkodowany, jeśli gram z telefonu i ani w ofercie, ani na kuponie, ani później na zagranym kuponie nie ma mowy o który bieg chodzi. To już moim zdaniem jest duże niedopatrzenie ze strony bukmachera.
 
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Screenshot_20210503_105930_com.huawei.browser.jpg

Babola roku wyłapałem. Oczywiście zagrałem i oczywiście co? Zwrot. A jakby inaczej. Kolejny raz mamy obraz nierównej walki z bukami. Co mnie interesuje, że ktoś się pomylił. Jak ja się pomylę, to w moją stronę nikt zwroru nie zrobi.
 
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
Pokaż załącznik 8561

Babola roku wyłapałem. Oczywiście zagrałem i oczywiście co? Zwrot. A jakby inaczej. Kolejny raz mamy obraz nierównej walki z bukami. Co mnie interesuje, że ktoś się pomylił. Jak ja się pomylę, to w moją stronę nikt zwroru nie zrobi.
Ze wszystkich firm tylko fortuna mi nigdy nie zrobiła zwrotu w podobnej sytuacji, inni za to czekali na to jak się potoczy zakład i jeśli był na ich korzyść to rozliczali jako moją przegraną, a jak na korzyść gracza to oczywiście zwrot z racji błędu bukmachera
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Ze wszystkich firm tylko fortuna mi nigdy nie zrobiła zwrotu w podobnej sytuacji, inni za to czekali na to jak się potoczy zakład i jeśli był na ich korzyść to rozliczali jako moją przegraną, a jak na korzyść gracza to oczywiście zwrot z racji błędu bukmachera
To prawda jeszcze betclic się w porządku zachowuje, za to w robieniu ludzi w ch... prowadzi jak zwykle Juroszek i jego STS
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
a co wy pierwszy raz u naziemnego gracie, ze takie akcje Was dziwia?
Dawno czasy minely gdzie buki placily za takie babole, tym bardziej pre, szkoda grac i palic konta na tego typu zaklady i sie ludzic czy rozlicza czy nie
 
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
Te sts-y to jednak dziwna firma, zagrałem na live że w 9,10 wygrają poszczególni zawodnicy gospodarzy (Lidsey, Baliński, Szlauderbach) plus że w 11 wygrają Rawiczanie, myślałem już że pożegnałem się z kasą, a te ćwoki porobili wszędzie zwroty, hehehe na wszelki wypadek wypłaciłem od razu kasę z konta gracza jakby im się jednak odwidziało
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Te sts-y to jednak dziwna firma, zagrałem na live że w 9,10 wygrają poszczególni zawodnicy gospodarzy (Lidsey, Baliński, Szlauderbach) plus że w 11 wygrają Rawiczanie, myślałem już że pożegnałem się z kasą, a te ćwoki porobili wszędzie zwroty, hehehe na wszelki wypadek wypłaciłem od razu kasę z konta gracza jakby im się jednak odwidziało
Jakbyś czytał adnotacje przy stawianiu to byś się nie dziwił, że masz zwroty :)
 
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
Te sts-y to jednak dziwna firma, zagrałem na live że w 9,10 wygrają poszczególni zawodnicy gospodarzy (Lidsey, Baliński, Szlauderbach) plus że w 11 wygrają Rawiczanie, myślałem już że pożegnałem się z kasą, a te ćwoki porobili wszędzie zwroty, hehehe na wszelki wypadek wypłaciłem od razu kasę z konta gracza jakby im się jednak odwidziało
Kurcze i miałem rację z tym że im się odwidziało i cofnęli mi jeden zwrot , mam - 80 na koncie gracza, dziś i tak jestem zarobiony dobre ponad 300 zł, a więc zwrócę im tą kwotę, bo wcześniej czy później i tak będę im musiał oddać, zresztą sts ma fajną ofertę na żuzel i lekkoatletykę i szkoda by było przestać u nich grać za głupie 80 zł
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Grałeś H2H na 12 wyścig czy na całe spotkanie? Trudno mi się odnieść gdyż nie mogę wejść w regulamin bukmachera, ale bazując na konkurencjach powinien być zwrot w przypadku grania na dokładnie XII bieg i niestety przegrana w zakładzie na cały mecz - tu piszę wszystko o sytuacji gdzie liczone są wszystkie biegi, a nie 5 pierwszych. Może mało to sprawiedliwe, ale matematyka nie kłamie - 6(6)>5(3).
 
Do góry Bottom