>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
W kontekście STS. Jeśli sprawa idzie o dużą stawką to moim zdaniem sprawa nadaje się do Sądu bo takie zapisy w regulaminie są abuzywne (art. 385 k. c.). Bukmacher nie może sobie rozliczać wyniku meczu według własnego widzi mi się i musi uwzględniać oficjalne wyniki.

Biorąc pod uwagę wyrok SN Sygn. akt V CSK 413/17 relacja pomiędzy bukmacherem, a graczem to relacja Przedsiębiorca- konsument. Sąd więc ma obowiązek z Urzędu sprawdzić czy regulamin buka jest zgodny z art. 384 i 385 k. c. Co prawda nie jest to uchwała 7 sędziów ale powinno wystarczyć.

W przypadku takiego zapisu regulaminowego mam duże wątpliwości i śmiem twierdzić, że gracz ma ogromne szanse w Sądzie.

Miałem bardzo podobną sytuację z noblebetem i po wysłaniu oficjalnej reklamacji uwzględnili ją.
 
M 0

Makakił

Użytkownik
Czy unibet dolicza do wyniku zawodnika punkty bonusowe?
W zakładzie H2H Vaculik - Woźniak postawiłem na Vaculika który zdobył 13pkt, a Woźniak 12 (miał jeszcze 2 bonusy) i zakład jest przegrany.
Czy to błąd w rozstrzygnięciu czy Unibet zalicza bonusy?
Bardzo bym się zdziwił, bo o takich praktykach nie słyszałem
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Czy unibet dolicza do wyniku zawodnika punkty bonusowe?
W zakładzie H2H Vaculik - Woźniak postawiłem na Vaculika który zdobył 13pkt, a Woźniak 12 (miał jeszcze 2 bonusy) i zakład jest przegrany.
Czy to błąd w rozstrzygnięciu czy Unibet zalicza bonusy?
Bardzo bym się zdziwił, bo o takich praktykach nie słyszałem
Jesli faktycznie taki postawiles , to powinien byc na +. Blad buka albo cos innego postawiles
 
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Panowie sts rozliczył mi zakład Kościuch - Tonder (kto lepszy) jak zwrot.
typ na czacie pisze " W przypadku zmiany zawodników w biegu zgodnie z punktem 16.11.3 Regulaminu STS Jeśli zakład jest przyjęty z nieprawidłowym Kursem gdy drużyna lub zawodnicy osiągnęli znaczącą przewagę, to zakład, niezależnie od tego czy jest wygrany czy przegrany, będzie zweryfikowany Kursem 1,00. "

Pan z czata tu stwierdził, iż powodem anulowanai zakładu jest tu cytat: "W biegu nr 12 nastąpiła zmiana zawodników, stąd kursy nie były dostosowane do sytuacji na torze. Rozliczenie zakładu zachowuje swoją ważność. "

taka interpretacja zapisu, przy każdej rezerwie zwykłej czy taktycznej pozwala im na anulowanie zakładu.
Czy ktoś może miał z nimi podobny problem?
 
Ostatnia edycja:
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Panowie sts rozliczył mi zakład Kościuch - Tonder (kto lepszy) jak zwrot.
typ na czacie pisze " W przypadku zmiany zawodników w biegu zgodnie z punktem 16.11.3 Regulaminu STS Jeśli zakład jest przyjęty z nieprawidłowym Kursem gdy drużyna lub zawodnicy osiągnęli znaczącą przewagę, to zakład, niezależnie od tego czy jest wygrany czy przegrany, będzie zweryfikowany Kursem 1,00. "

taka interpretacja zapisu, przy każdej rezerwie zwykłej czy taktycznej pozwala im na anulowanie zakładu.
Czy ktoś może miał z nimi podobny problem?
Sts to jest jedno wielkie go.... oni sobie rozliczaja jak im sie podoba nawet jezeli im udowodnisz
 
T 1K

thomas850

Użytkownik
Panowie sts rozliczył mi zakład Kościuch - Tonder (kto lepszy) jak zwrot.
typ na czacie pisze " W przypadku zmiany zawodników w biegu zgodnie z punktem 16.11.3 Regulaminu STS Jeśli zakład jest przyjęty z nieprawidłowym Kursem gdy drużyna lub zawodnicy osiągnęli znaczącą przewagę, to zakład, niezależnie od tego czy jest wygrany czy przegrany, będzie zweryfikowany Kursem 1,00. "

taka interpretacja zapisu, przy każdej rezerwie zwykłej czy taktycznej pozwala im na anulowanie zakładu.
Czy ktoś może miał z nimi podobny problem?

Przecież to jest skandal, Tonder pojechal 3 biegi, zdobył 1 punkt a oni robią zwrot?! Równie dobrze mogą przy każdym wygranym zakładzie zrobić zwrot 'zgodnie z ich regulaminem' a tak naprawde bez żadnej przyczyny. Naprawde jedno wielkie gów.. Ja bym nie odpuścił, chyba że chodzi o jakieś grosze ale nawet groszy nie powinno sie odpuszczać..
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
B bartezgambler a nie miałeś przypadkiem h2h w konkretnym biegu? Sts ma taką ofertę i jeśli w tym biegu była zmieniona stawka to bardzo możliwe, żr rozliczyli zwrot. W większości przypadków tak samo się dzieje, kiedy np. zawodnik ma taśmę i jedzie za niego junior. Nie jest to do końca sprawiedliwe, bo to jednak nieumiejętność zawodnika, że wjechał w taśmę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +190
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Czesc, wczoraj na lvbet chyba był błąd w kursach na mecz Toruń Częstochowa, udało mi się złapać kurs 3.4zl na Apator, kupon za 10zl rozliczyli na zielono, za 100 jednak już zwrot, miał ktoś podobnie? Pisać do nich?
Raczej nic to nie da, każdy bukmacher ma swój wewnętrzny regulamin i może sobie robić co chce z rozliczaniem zakładów
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Dzięki, ale oferta w forbecie jest śmiechu warta. Sprawdzałem ostatnia kolejkę 1 ligi to mieli 3 zakłady h2h i całe 0 zakładów na punkty zawodników. Do tego 1x2, handicap i to by było na tyle :D
Oj powiem Ci ,że według mnie są na 2-5 miejscu co do ofert ze świata żużla. Największą ofertę ma sts,a później właśnie Forbet,Etoto, Betclic i Fortuna....,dalej to już Betfan,Totalbet i .....
Co do żużla to warto śledzić wrzucanie ofert z rana,bo nie mija 30 min i już korygują linię....,zresztą pamiętam Twoje trafne typy z żużla i siatkówki i nie mam co Ci tłumaczyć w tej kwestii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +156
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Oj powiem Ci ,że według mnie są na 2-5 miejscu co do ofert ze świata żużla. Największą ofertę ma sts,a później właśnie Forbet,Etoto, Betclic i Fortuna....,dalej to już Betfan,Totalbet i .....
Co do żużla to warto śledzić wrzucanie ofert z rana,bo nie mija 30 min i już korygują linię....,zresztą pamiętam Twoje trafne typy z żużla i siatkówki i nie mam co Ci tłumaczyć w tej kwestii.
Nie no, kiedy atakować ofertę to wiem. Jednak dla mnie ewinner to było złoto. Mega fajna oferta, dosyć szybko wrzucana. Po tym co widziałem na forbecie w ostatniej kolejce 1. ligi to lekkie zdziwko, ale cóż. Może następnym razem będzie szersza oferta 😐
 
Do góry Bottom