>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Nie no, kiedy atakować ofertę to wiem. Jednak dla mnie ewinner to było złoto. Mega fajna oferta, dosyć szybko wrzucana. Po tym co widziałem na forbecie w ostatniej kolejce 1. ligi to lekkie zdziwko, ale cóż. Może następnym razem będzie szersza oferta 😐
Niemożliwe. To musiała być jakaś wstępna oferta. Forbet ma pełną ofertę zarówno na Ekstraligę i 1. Ligę, bo mamy na forum konkursy żużlowe do których oferta jest brana właśnie od forbet. Jeśli interesują Cię wszystkie starty to zostaje Ci właśnie tylko forbet i etoto. Oba buki mają bardzo podobną ofertę. Ewinner zresztą również miał bardzo podobną do nich, tyle że czasem mieli fajne nietypowe zakłady z których można było coś wybrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +885
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Dzięki, ale oferta w forbecie jest śmiechu warta. Sprawdzałem ostatnia kolejkę 1 ligi to mieli 3 zakłady h2h i całe 0 zakładów na punkty zawodników. Do tego 1x2, handicap i to by było na tyle :D

Forbet stosunkowo późno udostępnia szczegółową ofertę ale generalnie jest bogata. W zeszłym roku grałem tylko na ewinner i forbet na żużel zamiennie. W zależności od ustawionej linii punktowej na zawodników. W tym roku został niestety tylko forbet.
 
LaCroqueta 1,4K

LaCroqueta

Użytkownik
Od połowy zeszłego sezonu to najlepiej wygląda pod kątem żużla E-Toto. Zatrudniony dobry analityk, oferta bardzo dobra na eventy żużlowe plus bardzo dużo live.
Nie boją się brać wysokich stawek na własną autorską ofertę.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Postawiłem w totalbet kto będzie miał większa średnia biegowa. Vaculik-Kubera. Kubera został kontuzjowany. Jak ma się do średniej biegowej ? Totalbet jeszcze mi nie napisał jak oni to rozliczają ..
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Regulaminu ich nie znam, ale podstawa wg mnie to obaj z pary H2H powinni być sklasyfikowani aby zakład był ważny.
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
A ile musi odjechać meczy, żeby Kubera został sklasyfikowany ?
To był algorytm wyliczający stosunek nie tylko odjechanych spotkań, ale również biegów w sezonie. Nie jestem w stanie Ci powiedzieć na tą chwilę ile wynosi pułap.

Na tą chwilę Kubera jest sklasyfikowany odjechawszy 4 spotkania


KUBERA
DOMINIK
LUBTak439443192.26377410000000

Taki Rafalski odjechał 6 spotkań, a nie jest


RAFALSKI WIKTORGRUNie661771.00002230000000
 
Otrzymane punkty reputacji: +104
S 1,3K

sircigano

Użytkownik
Iforbet ma w regulaminie:

4. Jeśli spotkanie (mecz, zawody) nie zostało dograne, a mimo to został ogłoszony oficjalny wynik, to wygrane są wypłacane na podstawie tego oficjalnego wyniku. Warunkiem ważności tak osiągniętego wyniku jest tylko fakt, aby przeciwnicy rozpoczęli spotkanie. Niniejsze postanowienie nie dotyczy spotkań o określonym regulaminowym czasie gry, z zastrzeżeniem szczegółowych postanowień przepisów regulujących zasady gry w ramach określonej dyscypliny sportowej.

Czy ktoś ma doswiadczenia z przerwanymi i zaliczonymi spotkaniami u nich? Mnie interesuje dzisiejszy dzien i Stal Gorzow. Ale ostatnio podobna sytuacja byla w Ostrowie, moze ktos gral?
 
S 1,3K

sircigano

Użytkownik
Wyjaśnione:
Zakłady na wynik meczu oraz handicap
W przypadku wcześniejszego zakończenia spotkania tj. przed zakończeniem 15 biegu, wszystkie zakłady zostają zwrócone. Wyjątkiem są sytuacje, kiedy wynik został matematycznie określony i pozostałe biegi nie miałyby już wpływu na zmianę wyniku zakładu.
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
K korfelo2@
"Panowie stawialiście pewnie tak jak Ja na Bloedorma powyżej 7,5 . Ja obstawiłem w STS i kupon przegrany choć chłopak jechał jeden bieg młodzieży i Grygolec go skasował i później już nie jechał i STS rozliczył jak rozliczył, miałem jeszcze Hurysz poniżej 3,5 i Falubaz z handicapem (-2,5)"

karfus karfus

"Betclic robił zwroty za zakład z Bloodornem"

Pozwolę sobie w tym temacie.

STS: 13.17.3. Zawodnik, poniżej/powyżej: Pod uwagę bierze się punkty zdobyte przez zawodników w ich pięciu pierwszych startach w meczu. Nie uwzględnia się tzw. Jokerów oraz punktów bonusowych. Jeśli zawodnik wystąpi w mniej niż 5 biegach, zakład jest ważny. Jeśli zawodnik nie wystartuje w żadnym biegu, zakład jest anulowany. Stawki z anulowanych w takich okolicznościach zakładów zostaną zwrócone (z zastrzeżeniem pkt 7.5.). Jeśli zawodnik wystartuje w zawodach, lecz ulegnie wypadkowi na torze, zawarte zakłady zachowują ważność.

Betclick :

H2H / Liczba punktów: maksymalnie 5 pierwszych biegów zostanie wliczone do punktacji head-to-head oraz całkowitej liczby punktów. Do rozliczenia zakładów nie uwzględnia się punkty bonusowych. Aby zakłady pozostały ważne obaj żużlowcy muszą ukończyć przynajmniej jeden bieg. Jeżeli oboje zawodników uzyskają taką samą ilość punktów, zakłady zostaną anulowane.

Dla zakładów Liczba Punktów, zawodnik musi rozpocząć przynajmniej 1 bieg (wszystkie wykluczenia / dotknięcie taśmy startowej / wypadki liczą się jako rozpoczęty bieg).

O ile STS rozliczył zakłady zgodnie ze swoim regulaminem, to już wg mnie Betclick go złamał. Chyba, że zrobił wyjątek i w ramach promocji zwrócił stawki za overy, a rozliczył zgodnie z regulaminem za undery. Ja to tak rozumiem.
 
R 961

rabatko

Użytkownik
K korfelo2@
"Panowie stawialiście pewnie tak jak Ja na Bloedorma powyżej 7,5 . Ja obstawiłem w STS i kupon przegrany choć chłopak jechał jeden bieg młodzieży i Grygolec go skasował i później już nie jechał i STS rozliczył jak rozliczył, miałem jeszcze Hurysz poniżej 3,5 i Falubaz z handicapem (-2,5)"

karfus karfus

"Betclic robił zwroty za zakład z Bloodornem"

Pozwolę sobie w tym temacie.

STS: 13.17.3. Zawodnik, poniżej/powyżej: Pod uwagę bierze się punkty zdobyte przez zawodników w ich pięciu pierwszych startach w meczu. Nie uwzględnia się tzw. Jokerów oraz punktów bonusowych. Jeśli zawodnik wystąpi w mniej niż 5 biegach, zakład jest ważny. Jeśli zawodnik nie wystartuje w żadnym biegu, zakład jest anulowany. Stawki z anulowanych w takich okolicznościach zakładów zostaną zwrócone (z zastrzeżeniem pkt 7.5.). Jeśli zawodnik wystartuje w zawodach, lecz ulegnie wypadkowi na torze, zawarte zakłady zachowują ważność.

Betclick :

H2H / Liczba punktów: maksymalnie 5 pierwszych biegów zostanie wliczone do punktacji head-to-head oraz całkowitej liczby punktów. Do rozliczenia zakładów nie uwzględnia się punkty bonusowych. Aby zakłady pozostały ważne obaj żużlowcy muszą ukończyć przynajmniej jeden bieg. Jeżeli oboje zawodników uzyskają taką samą ilość punktów, zakłady zostaną anulowane.

Dla zakładów Liczba Punktów, zawodnik musi rozpocząć przynajmniej 1 bieg (wszystkie wykluczenia / dotknięcie taśmy startowej / wypadki liczą się jako rozpoczęty bieg).

O ile STS rozliczył zakłady zgodnie ze swoim regulaminem, to już wg mnie Betclick go złamał. Chyba, że zrobił wyjątek i w ramach promocji zwrócił stawki za overy, a rozliczył zgodnie z regulaminem za undery. Ja to tak rozumiem.
Fortuna - zakład przegrany!!!
 
navent 83

navent

Użytkownik
Cześć, pytanie odnośnie rozliczania zakładów h2h na zawodników w PGE Ekstralidze w superbet. Pod zakładami widnieje informacja, że zakład dotyczy pierwszych pięciu biegów. Lambert z Michelsenem zostal rozliczony jako przegrany, mimo, że po pierwszych pięciu startach było 9:9, dopiero w szóstym Michelsen zdobył 11. Jakaś opinia?
 
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
Cześć, pytanie odnośnie rozliczania zakładów h2h na zawodników w PGE Ekstralidze w superbet. Pod zakładami widnieje informacja, że zakład dotyczy pierwszych pięciu biegów. Lambert z Michelsenem zostal rozliczony jako przegrany, mimo, że po pierwszych pięciu startach było 9:9, dopiero w szóstym Michelsen zdobył 11. Jakaś opinia?
A co ci napisali na czacie? Bo powinien być zwrot skoro po 5ciu biegach było 9:9
 
badgeer 43

badgeer

Użytkownik
Mam podobny problem z Fortuna. Miałem zakład, że Woryna będzie lepszy od Dudka z handi +2 w pierwszych 5 biegach. Dudek zdobył 11pkt, a Woryna 8+2. Sądząc po tym co pisali na czacie nie biorą pod uwagę punktów bonusowych. Nie odnieśli się w ogóle o pytanie o punkty bonusowe. Wcześniej rozliczali normalnie z tymi bonusowymi.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Mam podobny problem z Fortuna. Miałem zakład, że Woryna będzie lepszy od Dudka z handi +2 w pierwszych 5 biegach. Dudek zdobył 11pkt, a Woryna 8+2. Sądząc po tym co pisali na czacie nie biorą pod uwagę punktów bonusowych. Nie odnieśli się w ogóle o pytanie o punkty bonusowe. Wcześniej rozliczali normalnie z tymi bonusowymi.
No zaklad przegrany. Dudek 11, Woryna 8. Woec handi +2 na Woryne nie weszlo
 
korzymo 9,6K

korzymo

Użytkownik
Mam podobny problem z Fortuna. Miałem zakład, że Woryna będzie lepszy od Dudka z handi +2 w pierwszych 5 biegach. Dudek zdobył 11pkt, a Woryna 8+2. Sądząc po tym co pisali na czacie nie biorą pod uwagę punktów bonusowych. Nie odnieśli się w ogóle o pytanie o punkty bonusowe. Wcześniej rozliczali normalnie z tymi bonusowymi.
Nie znam buka, który bierze pod uwagę punkty bonusowe. Na pewno nie fortuna.
 
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Cześć, pytanie odnośnie rozliczania zakładów h2h na zawodników w PGE Ekstralidze w superbet. Pod zakładami widnieje informacja, że zakład dotyczy pierwszych pięciu biegów. Lambert z Michelsenem zostal rozliczony jako przegrany, mimo, że po pierwszych pięciu startach było 9:9, dopiero w szóstym Michelsen zdobył 11. Jakaś opinia?
Superbet pojedynki h2h rozlicza wszystkie biegi zawodnika. A pierwsze pięć startów liczy do linii pkt over under
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Superbet pojedynki h2h rozlicza wszystkie biegi zawodnika. A pierwsze pięć startów liczy do linii pkt over under
Tylko Rumuni mają wywalone na od dawna zgłaszane uwagi, że nie dodają informacji w opisie zakładów, co jak rozliczają. Jedne liczą 5 startów, inne - wszystkie. Identycznie robią w niektórych zimówkach, nie dowiesz się co liczą. Dopiero jak rozliczą. Trudno się dziwić, że klienci są źli. Niereformowalny beton.
 
S 245

sparks88

Użytkownik
Witam,

Jak w Fortunie rozliczany jest zakład "Liczba punktów (pierwsze 5 startów)" jeśli zawodnik pojedzie np tylko w jednym biegu? W regulaminie jest mowa jedynie o zwrotach w przypadku przerwania meczu.
 
Do góry Bottom