>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Boks - typy z analizami

blizu89 8

blizu89

Użytkownik
Walka przeciwko Holyfieldowi była niezwykle monotonna, a wynik rażąco niesprawiedliwy. Obawiam się, że i tym razem może być podobnie i pięknego widowiska nie ujrzymy. Haye jak nie położy na deski &quot;Goliata&quot; (co wydaje się być bardzo trudne) to według mnie nie wygra tego pojedynku. Dlatego przychylam się do typu Odisio bo kurs jest godny uwagi.
 
petra2008 0

petra2008

Użytkownik
Ten cały Haye tak na prawde nie walczył jeszcze z kimś z tzw górnej półki bokserskiej a ważne walki toczył u siebie w Londynie w walce z Walujewem będzie odwrotnie niemiecka publika będzie za &quot;Bestią ze Wschodu&quot; tak jak i sędziowie ???? Oglądałem ostatnio w tv walki Haye z Boninem 1 runda K.O i z Włochem Frago coś tam wygrał z nim Haye ale morde miał nieźle obitą i zakrwawioną według mnie ten Haye to pajac lepiej niech zajmie się modelingiem podobno był modelem Versace ???? niż boksem jest za pewny siebie i ta pewność może go zgubić

dla mnie jedyny sensowny typ to win &quot;Bestii ze Wschodu&quot; po dobrym kursie ok 2.2 jutro pewnie spadnie
 
petra2008 0

petra2008

Użytkownik
dziwi mnie też jedna rzecz że ziemniaki takie jak sts toto czy sts nie wystawiły do oferty tej walki ? czyżby obawaili się że ta walka to będzie jeden wielki wałek i jak zwykle wygra &quot;Bestia ze Wschodu&quot;
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Co do Bonia. Przecież Kostyra by powiedział o nim &quot;to słoik przecieru pomidorowego&quot;.
To nie jest bokser.
Wiem, że to trochę nie na temat. Ale zobaczcie podejście Bonina...
http://www.youtube.com/watch?v=gdWVmHUmmA4&amp;amp;feature=related
Filmik nadaje się do tematu śmieszne. A nie do boks. Ale to pokazuje, że On jest nieporozumieniem. Przy okazji możecie się fajnie pośmiać z całego filmiku. Nie mogłem znaleźć samego wywiadu z nim na YT.
W sumie to nie wiem po co On walczy. Ale to jego sprawa.
Haye poradził sobie z Fragomenim. A to nie był wygodny rywal dla niego. Bestia jest niewygodny dla każdego. Haye
Beckham też sprawdzał się jako model. A grał w piłkę kiedyś świetnie.
Poza tym Ali sam o sobie mówił, że jest najpiękniejszy.
O rywalu przed walką mówił: &quot;On nie może wygrać ze mną. Jest za brzydki na to&quot;.
Uroda to jedno. A umiejętności do drugie.
Kursy ciągle spadają. Zaczynało się od @1,[email protected] vs. @2,[email protected]. Teraz kursy są w granicach @1.70- @1.80 vs. @2.00 - @2.10.
Jeśli ponownie dojdzie do walki na punkty. I ponownie werdykt sędziów będzie oszustwem to kto będzie chciał walczyć z Wałujewem w Niemczech? Kolejny skandal mu nie pomoże...
Walkę niestety będę musiał oglądać na jakis powtórkach lub na YT bo mam inne plany na jutro... Ale z chęcią bym obejrzał &quot;na live&quot;.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Walkę niestety będę musiał oglądać na jakis powtórkach lub na YT bo mam inne plany na jutro... Ale z chęcią bym obejrzał &quot;na live&quot;.
Podobnie niestety mam ???? No ale jak już obejrzymy te powtórki to sobie podyskutujemy, Haye bardzo &quot;wyszczekany&quot; jest, szczerze powiem pod względem typerskim już skorzystałem z kursu 2,40 na Wałujewa ale pod względem sportowym może dobrze by było gdyby Hayemaker przełamał dominacje bestii ...
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Jeśli jeszcze nie wiecie co wydarzy się w tej walce tu macie odpowiedz
Już mówiłem o tym, Haye ma w środowisku opinie niesamowitego &quot;szczekacza&quot;, Wałujew mówi mniej ale konkretniej ...

Źródło : The Mirror

Gdyby pojedynek między Nikołajem Wałujewem (50-1, 34 KO) a Davidem Haye (22-1, 21 KO) miał zostać rozegrany nie na pięści a na słowa, &quot;Bestia ze Wschodu&quot; już dawno leżałaby ciężko znokautowana przez pyskatego Anglika. Brytyjski &quot;The Mirror&quot; postanowił zebrać w formie rankingu pięć najciekawszych wypowiedzi &quot;Hayemakera&quot;, w których obrażał on swego rywala. Oto Top-5 Davida Haye:

5. Ze swoim wzrostem sięgam mu do klatki piersiowej, a mówi się, że on nie pachnie zbyt słodko. Rozmawiałem z kilkoma gośćmi, którzy byli z nim w ringu i oni mówią, że smród to pierwsza rzecz, którą się zauważa. Mam nadzieję, że wejdzie pod zimny prysznic albo ktoś obleje go wodą z węża ogrodowego, zanim zjawi się w ringu.

4. Wystarczy spojrzeć na tego gościa i już wszystko wiadomo. Według mnie on jest cyrkowym cudakiem, który trafił do boksu. Ma naprawdę brzydki styl boksowania. Próbuje się na tobie położyć i przepycha się tą swoją obrzydliwą klatką piersiową, na której kołtuni się mnóstwo włosów. To obrzydliwe. Nigdy nie byłem fanem skołtunionych włosów na mojej twarzy.

3. To najbrzydsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem. Oglądałem &quot;Władcę Pierścieni&quot; i inne filmy z dziwnie wyglądającymi ludźmi, ale wyglądać jak on, będąc ludzką istotą, to prawdziwy szok.

2. Wałujew nazywany jest &quot;Bestią ze Wschodu&quot; nie bez przyczyny. To wielki, brzydki, spocony, owłosiony, facet z bloku wschodniego.

1. To najbrzydsza istota ludzka, jaką kiedykolwiek widziałem na własne oczy. Wcześniej widywałem różnych brzydali na filmach, ale to prawdopodobnie były postaci sztuczne. A ja mówię o faktycznej fizyczności, nie charakteryzacji. To najbrzydsza ludzka istota ludzka na Ziemii. Przy nim &quot;Człowiek Słoń&quot; wygląda jak Pamela Andreson.


Program dzisiejszej gali :

1 George Groves (Wielka Brytania) vs Konstantin Mankhankov (Białoruś), waga superśrednia, 8 rund
2 Ciro Ciano (Włochy) vs Marcos Nader (Austria), waga średnia, 6 rund
3 Shawn McLean (USA) vs Edmund Gerber (Niemcy), waga ciężka, 8 rund
4 Gbenga Olokun (Nigeria) vs Kubrat Pulev (Bułgaria), waga ciężka, 6 rund
5 Taras Bidenko (Ukraina) vs Robert Helenius (Szwecja), waga ciężka, 8 rund
6 Kelvin Davis (USA) vs Aleksander Frenkel (Niemcy), waga junior ciężka, 8 rund
7 Adnan Serin (Niemcy) vs John Ruiz (USA), waga ciężka, 10 rund
8 David Haye (Wielka Brytania) vs Nikołaj Wałujew (Rosja), waga ciężka, 12 rund
9 Francisco Palacios (Portoryko) vs DeLeon Tinsley (USA), waga junior ciężka, 8 rund
10 Sergiej Liachowicz (Białoruś) vs Jeremy Bates (USA), waga ciężka, 8 rund


Wałujew - Haye można się spodziewać w okolicach godziny 22:30 początek
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Odisio staraj sie edytować posty lub je usuwać i pisać połączone..
Odisio : Zrobione, czasami w ferworze &quot;pisania z ograniczonym czasem&quot; zapominam ????
/Spoko ????
Co do wali ja zagrałem na Haye&#39;a. Ludzie jak zawsze szukają teorii pozasportowych które mogą przyczynić sie do wyniku walki. Anglik walczył wcześniej w wadze junior ciężkiej i praktycznie nie miał sobie równych, był mistrzem 3 kategorii. Postanowił spróbować sił w wadze ciężkiej, wiadomo że to jest prawdziwa renoma. Walczy widowiskowo, jest szybko i stosunkowo młody. Wałujewa można pokonać co pokazał Czagajew. Ostatnia walka z dziadkiem Evanderem również nie rzucała na kolana. Za Workiem Kartofli przemawiają warunki fizyczne i sędziowie, spodziewam sie jednak wyraźniej dominacji Haya.
 
B 0

bartez25

Użytkownik
Nie zapominajcie ze jesli nie bedzie KO to na punkty wygra Rosjanin. Nie bedzie w tym nic dziwnego takie jest niemieckie prawo w stosunku do walki o tytul mistrzowski.
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
pomarzyć dobra rzecz ???? valujew na żelazną szczęke i taki przeciętniak jak haye na 100% go nie znokautuje
Przeciętniak? Czy ty chociaż trochę interesujesz się boksem?


Nie zapominajcie ze jesli nie bedzie KO to na punkty wygra Rosjanin. Nie bedzie w tym nic dziwnego takie jest niemieckie prawo w stosunku do walki o tytul mistrzowski.
No nie byłbym taki pewien. Spodziewam się lawiny ciosów w tej walce ze strony Haye&#39;a, i pewnie większość będzie dochodziła do celu. Poza tym, już jeden skandal w ostatnim czasie z bestią był gdzie Evander zdecydowanie wygrał ten pojedynek, czy odważą się ponownie zrobić taki przekręt? Drugi raz nikt tego nie pozostawi bez interwencji.
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Brawo Dawid, bardzo mądry boks i zasłużona wygrana. Wałujew to jest antyboks i tyle, zabija on piękno tego sportu jak dla mnie.
Żeby sędziowie orzekli inny werdykt to na hali odbył by się lincz hehe
 
petra2008 0

petra2008

Użytkownik
niezły wałek poszedł haye walczył w 3 i 12 rudndzie i wygrał ???? śmiech jak dla mnie 10 rund do 2 na korzyść Walujewa forsa jednak rządzi no to teraz haye kliczko ????
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
niezły wałek poszedł haye walczył w 3 i 12 rudndzie i wygrał ???? śmiech jak dla mnie 10 rund do 2 na korzyść Walujewa forsa jednak rządzi no to teraz haye kliczko ????
Powiedz mi ile razy ciosy Walujewa doszly do celu, a ile razy Dawid zasadził dla ruska ??? Bo jak dla mnie przewaga była znacząca. Liczą się ciosy które doszły a nie cepy przez cała walkę.
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Potrzebny był nowy mistrz, więc wybrano nowego mistrza. Wałujew nie przegrał na ringu, ale znudził się ludziom którzy zarządzają cyrkiem o nazwie boks zawodowy.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Brawo Dawid, bardzo mądry boks i zasłużona wygrana. Wałujew to jest antyboks i tyle, zabija on piękno tego sportu jak dla mnie.

Żeby sędziowie orzekli inny werdykt to na hali odbył by się lincz hehe
Jeśli dla Ciebie mały Dawidek wygrał zasłużenie to gratuluje Ci oceny walki. Cały czas uciekał jak pies, Wałujew mądrze bił, rozkładał sił na 12 walk. Co może &quot;Bestia ze wschodu&quot; miała biegać za niewyszczekanym kundlem ? Dla mnie walka bardzo słaba. To Anglik zagrał antyboks. Ludzie zapłacili grube pieniądze za bilety, by zobaczyć jak wygrywa niezasłużenie.
 
petra2008 0

petra2008

Użytkownik
Powiedz mi ile razy ciosy Walujewa doszly do celu, a ile razy Dawid zasadził dla ruska ??? Bo jak dla mnie przewaga była znacząca. Liczą się ciosy które doszły a nie cepy przez cała walkę.
weź sie nie ośmieszaj z tymi ciosami które doszły nawet pindera mówił że to rusek wygrał na punkty WIELKi mi mistrz przez 11 rund wyglądał jak &quot;uciekająca panna młoda&quot;
 
Do góry Bottom