>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Boks - typy z analizami

szmagel 0

szmagel

Użytkownik
Kogo Manny pokonał ? ODLH był odwodniony, od siedmiu lat nie walczył w tej wadze, Hatton to przerelkamowany na maxa, Cotto naturalny półśredni i z takim PacMan jeszcze nie walczył, ja bym nie był taki pewien co do wygranej filipińczyka i radze uważac przy stawianiu na niego, nie mówie że przegra ale będzie ciężko o wygraną, niemniej jednak włąsnie jemu bede kibicował bo jeżeli wygra to może wkońcu pięknić Floyd dostanie łomot
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Chciałoby się powiedzieć: a nie mówiłem! Co prawda nie było K.O. w pięciu rundach ale za to przez cały pojedynek niesamowicie obijał przeciwnika. Jak dla mnie nokaut w 12 też może być :)
 
peja 1

peja

Użytkownik
Mam nadzieję, że teraz dojdzie do długo wyczekiwanej walki:
Floyd Mayweather Jr - Manny Pacquiao
Ojj tak to by była walka nie stulecia tylko tysiąclecia... ale czy do niej dojdzie.. nie był bym taki pewny :-?
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Ufam , że dojdzie, jesli by to Pac-man wygrał to zostanie okrzynięty przez niektorych najlepszych bokserem swiata ????
Ale z Floydem mu łatwo nie bedzie .
Z tą walką tysiąclecia bym nie przesadzal to bedzie poprostu kolejna fantastyczna walka jedna z takich , które zapadna w pamiec kibicom i porfetlom bokserów ????
Bo jesli Manny dostaje grubo ponad 10 mln za walke z Cotto to co bedzie w przypadku walki z Floydem ahhh. Jestem fanem cięzkiej wagi królewskiej ale taki pojedynek tez bym chetnie obejrzał . Manny juz przeszedl do historii boksu a Floyd pewnie chetnie zakonczy jego ere...
Zobaczymy
 
szmagel 0

szmagel

Użytkownik
Interesuje mnie tylko podział co do jakiego się dogadają, Roach już powiedział że na 60:40 dla Mannyego nie ma szans, Floyd skolei będzie się upierał przy swoim 60:40 na co się obóz PacMana nie zgodzi, Bob Arum niby poleciał na rozmowy ale sam mówi że pewnie nic nie dadzą bo z kolesiem którym ma negocjować są w konflikcie, będzie cięzko ale świat oczekuje na te walke chociaż gdyby floyd zawalczył z Mosleyem albo Williamsem nie miałbym nic przeciwko, ba wiedziałbym bynajmniej że ma małe szanse na zwycięstwo ;d bo z Mannym to jednakt wszystkie atuty znowu bedą po jego stronie
 
szmagel 0

szmagel

Użytkownik
Obstawia ktoś jutro walke Jackiewicza z Rodriguezem ? kurs na tego drugiego w granicach 2,6, a napewno nie będzie to łatwa walka dla Rafała, ba nawet najtrudniejsza w jego karierze, talent z pewnoscią Rodriguez ma większy od polaka, jest wyższy ma dłuższe łapy, Jackiewicz mówi że jest przygotowany na wszystko ale kto tak nie gada przed walką, w ostatnim czasie Jackiewiczowi dobierano tylu przeciwników że sam niewiedzał jak się przygotowywać, Rodriguez ostatnią walke przegrał niejednogłośnie z Hlatshwayo czyli aktualnym mistrzem świata, tak się zastanawiam czy się nie skusić na taki kursik bo szanse są realne a polaka czeka cholernie trudne zadanie, Rodriguez dobrze wie że musi narzucic tempo bo na pkt u nas będzie cięzko
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Nie da się ukryć, że Jackiewicz nie będzie faworytem w tej walce. Praktycznie wszystkie argumenty po swojej stronie ma Rodriguez, może poza jednym... ambicja. Rafał to zawzięty facet i wojownik, dzięki tej walce dostał szanse na większe echo jakie wywołuje jego nazwisko i prawo do walki o tytuł federacji IBF w półśredniej. Zwycięstwo na pewno pozwoliłoby mu pewien prestiż ale będzie o to ciężko. W ringu Jackiewicz ce****e się dużą modrością jeśli chodzi o prowadzenie walki, i jeśli uda mu się narzucić swój styl to wydaje mi się, że szansa na zwycięstwo jest. Jeśli chodzi o typowanie to odpuszczam ten pojedynek ;)
 
M 0

manganian1990

Użytkownik
Nigdy nie analizowałem boksu. Jak często wchodzą faworyci? Kursy rzędu 1,40 | 1,20 | 1,10. W wielu pojedynkach są własnie takie niskie. Może puścić tasiemca. Jak często są niespodzianki w tej dyscyplinie?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam , czytając już twój post stwierdziłem że jesteś początkujący faworyci nie oznaczają zawsze sukcesu... Wiele razy w historii boksu były już tzw. Niespodzianki najlepiej czytać na bieżąco jak obaj bokserzy sobie radzą , jak z ich formą itp.
Także radzę się dobrze zastanowić nad taśmami
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Podpisuje się pod tym co powyżej, przykład: wielu uważa za niespodziankę wczorajszą wygraną Jackiewicza. Chodź sam wierzyłem po jego ostatnich walkach w to że może wygrać to niewątpliwie faworytem był Rodriguez. W zasadzie mało brakowało aby po przypadkowej akcji wygrał pojedynek i to przed czasem. na szczęście przesądziło to o czym pisałem wyżej, Jackiewicz to nieposkromiona ambicja i waleczność dzięki czemu przetrwał pechową szóstą rundę. Gdyby nie ten knock-down pojedynek zdecydowanie wygrał by Rafał, no ale zgubiła go swoja pewność siebie i do końca nie mógłby pewny swego.
Poza wspomnianą szóstą i bodajże jedenastą (lub dwunastą - emocje wzięły górę i pamięć zawodzi) Jackiewicz pewnie punktował i wygrywał rundy. O jego szybkości i inteligencji w ringu (poza niepotrzebnym parciem prawym po którym wylądował na deskach) wiedziałem, ale nie spodziewałem się, że technika i umiejętności bokserskie będą o tyle lepsze od Rodriguez&#39;a, który praktycznie nie istniał w tym pojedynku.
Jackiewicz robi z walki na walkę niesamowite postępy - jak tylko jeszcze będzie słuchał wskazówek trenerów i spokornieje to w walce o pas IBF nie będzie iluzorycznym pretendentem ???? Oby tak dalej...
 
peja 1

peja

Użytkownik
Floyd Mayweather Jr - Manny Pacquiao
no to panowie 13 marca ???? kolejna noc nie przespana :p
narazie jeszcze nie wiadomo gdzie, nie wiadomo w jakiej kategorii nawet nie wiadomo w jakich rękawicach :p
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Oj będzie się działo ???? a gaże za walkę? Niewyobrażalne!

Negocjacje w sprawie walki Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. nabierają coraz większego tempa. Niedawno informowaliśmy, że na stole podczas tej walki będzie 200 mln dolarów. Okazuje się jednak, że stacja HBO jeszcze raz przeanalizowała rynek i podczas tej walki spodziewa się, że przy jej organizacji pojawi się kwota 270 mln dolarów!

Promotor grupy Top Rank, Bob Arum poinformował media, że Floyd Mayweather Jr. już dziś ma zagwarantowane w umowie, że bez względu na wynik walki otrzyma za ten pojedynek 20 mln dolarów. Manny Pacquiao ma zagwarantowane w kontrakcie 25 milionów dolarów. Telewizja HBO spodziewa się, że pakiet PPV na ten pojedynek wykupi ponad 3 miliony Amerykanów, z czego każdy bilet PPV ma kosztować nie mniej niż 60 dolarów. Stacja liczy, że zyski ze sprzedaży pakietów PPV wyniosą 180 milionów dolarów. Po odliczeniu kosztów stacja spodziewa się, że do podziału pomiędzy pięściarzy będzie 90 milionów dolarów, a każdy z nich otrzyma w sumie za ten pojedynek 45 milionów dolarów, ponieważ obaj zgodzili się na równy podział procentowy za tę walkę.

Bob Arum ostrożnie podchodzi do zapowiedzi stacji i na dziś zakłada, że sprzedaż pakietów PPV wyniesie około 2,5 miliona widzów to zysku procentowego z pakietu PPV dla Pacquiao będzie 12,5 miliona dolarów. Wobec obliczeń promotora jego pięściarz otrzyma w sumie za walkę ok.37,5 miliona dolarów, co i tak byłoby niesamowitym wynikiem biorąc pod uwagę światowy kryzys gospodarczy.

Nieznane jest jeszcze miejsce walki, ale jeśli pojedynek odbędzie się na liczącym 100 tysięcy miejsc stadionie to z pewnością i te zyski zasilą znacząco kasę organizatora oraz pięściarzy. Negocjacje w sprawie tej walki będą jeszcze trwały a ostateczne kwoty jakie za walkę otrzymają pięściarze poznamy dopiero kilka dni po jej zakończeniu jednak już dziś wiadomo, że będzie to jedno z największych wydarzeń w historii boksu zawodowego na świecie.

boxingnews.pl
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Na 13 marca w Las Vegas zaplanowany jest jeden z największych szlagierów w historii boksu zawodowego - pojedynek uważanych obecnie za dwóch najlepszych pięściarzy bez podziału na kategorie wagowe Manny&#39;ego Pacquiao (50-3-2, 38 KO) i Floyda Mayweathera Jr (40-0, 25 KO).
Popularny &quot;Pac Man&quot;, chcąc uniknąć sytuacji, w której będzie boksował z cięższym od siebie rywalem, zażądał dodania do kontraktu na walkę klauzuli, na mocy której jeśli którykolwiek z zawodników przekroczy podczas oficjalnego ważenia ustalony limit 147 funtów, to za każdy funt nadwagi będzie musiał zapłacić 10 milionów dolarów kary.
Podobny zapis figurował w kontrakcie na wrześniowy pojedynek Mayweathera z Juanem Manuelem Marquezem. Wówczas &quot;Piękniś&quot; okazał się za ciężki o 2 funty (limit wynosił 144), jednak łączna kara, jaką w związku z tym poniósł, zamknęła się w kwocie &quot;zaledwie&quot; 600 tys. dolarów.
Według wstępnych informacji zarówno Pacquiao jak i Mayweather Jr mają zagwarantowane za udział w marcowej walce po 25 milionów dolarów, ale całkowite kwoty zarobków obydwu wzrosnąć mogą ostatecznie nawet do 40 milionów.
/// bokser.org
No to mamy walkę na którą wszyscy czekali. Super.
Odisio : Pozwoliłem sobie przenieść twój post zawierający istotne informacje do tego tematu ;) Rzeczywiście walka zapowiada się pasjonująco
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Niektóre buki jak bah, bwin czy tobet już wcześniej wystawiły kursy na tą walke, mniej więcej 1,70 - 25 - 2,20 i w ich odczuci jak zreszta i moim nieznacznym faworytem jest Floyd :&gt;
 
Baqu 792,6K

Baqu

Forum VIP
Adamek będzie walczył z Arreolą

Tomasz Adamek zmierzy się z 120-kilogramowym Christobalem Arreolą w walce, która wyłoni pretendenta do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej - czytamy w &quot;Przeglądzie Sportowym&quot;. Starcie, którego zażyczyła sobie telewizja HBO, ma odbyć się 24 kwietnia w kalifornijskim Riverside. Informację tę potwierdził menedżer Polaka - Zyggi Rozalsky.

- Właśnie skończyłem rozmawiać z ludźmi z telewizji HBO. Chcą Tomka Adamka na swojej antenie - zdradził Rozalsky. Walka ta odbędzie się, jeśli wcześniej 6 lutego Polak wyjdzie zwycięsko ze starcia z Jasonem Estradą.

Rozalsky zdradził, że starcie Adamka z Arreolą byłoby wydarzeniem wieczoru. &quot;Zwycięzca tej walki ma duże szanse walczyć (w lecie? na jesieni?) z triumfatorem starcia Władymir Kliczko - Eddie Chambers&quot; - pisze z kolei na swoim blogu Maciek Baranowski.

Arreola stoczył dotychczas 29 walk, z których 28 wygrał. 25 starć skończył przed czasem. Jedyną porażkę poniósł we wrześniu 2009 roku z Witalijem Kliczką.

&quot;W USA ma jednak rzesze fanów, głównie ze względu na swoje meksykańskie korzenie. I pewnie dlatego szefowie HBO postawili na jego pojedynek z Adamkiem. W hali (rodzinna Kalifornia Christobala czy jednak New Jersey Adamka?) będą tłumy Meksykanów i Polaków, a kolejne tysiące wykupią transmisję pay-per-view.&quot; - pisze Baranowski.

Rozalsky dodaje także, że Adamek zarobiłby ogromne pieniądze na tej walce, gdyż HBO to najbogatsza na świecie telewizja pokazująca walki bokserskie. - Kasa byłaby rewelacyjna - zdradza menedżer.

źrodło: wyb. borzech, Przegląd Sportowy

- - - -

urodziła się bardzo ciekawa walka, ale najgorsze co Tomek może teraz zrobić to zapomniec o Estradzie, którego musi przecież pokonać. niech skoncentruje swoje wysiłki na nim, dobrze przygotuje się do tej walki i wygra, a w kwietniu będziemy mieć mega emocje.
 
Baqu 792,6K

Baqu

Forum VIP
Mam nadzieję, że teraz dojdzie do długo wyczekiwanej walki:

Floyd Mayweather Jr - Manny Pacquiao
Promotor Pacquiao: Walki stulecia z Mayweatherem Jr nie będzie !!!

- Zaplanowana na 13 marca w Las Vegas bokserska &quot;walka stulecia&quot; pomiędzy Mannym Pacquiao (Filipiny) i Floydem Mayweatherem Jr. (USA) nie odbędzie się - powiedział w czwartek wieczorem promotor Filipińczyka Bob Arum. Wciąż jednak poszukuje on kompromisowego rozwiązania sporu pięściarzy o sposób przeprowadzania badań krwi.

- To koniec. K-o-n-i-e-c - podkreślił Arum, który właśnie na wigilię świąt Bożego Narodzenia wyznaczył datę ostatecznego rozstrzygnięcia sporu.

Obóz Mayweathera domaga się, by test został przeprowadzony przez Amerykańską Agencję Antydopingową (USADA). Pacquiao nigdy nie był powiązany ze stosowaniem dopingu i początkowo zgodził się na badania nie tylko moczu (zwyczajowo przed walkami w Newadzie), ale także krwi. Nie chce jednak by pobierano mu próbki tuż przed walką - obawia się bowiem, że może go to zbyt osłabić.

- Uważa się, że oni (USADA) mogą być stronniczy. Pacquiao nie chce, by to oni prowadzili badania, ja też nie chcę. Są na tyle nieelastyczni, że nie można skorzystać z ich pomocy - powiedział Arum.

Promotor zapowiedział, że &quot;Pacman&quot; 13 marca może zmierzyć się z Paulem Malignaggim, a do walki z Mayweatherem mogłoby dojść w późniejszym terminie, ale jeszcze w 2010 roku.

- Jeśli o mnie chodzi, walka jest odwołana. Zobaczymy, czy wrócimy do tego tematu jesienią - wyjaśnił Arum.

Starcie Pacquiao z Mayweatherem miało być najlepiej opłaconym pojedynkiem w historii zawodowego boksu. Obaj pięściarze mieli zarobić po około 30-40 milionów dolarów (w zależności o wyników sprzedaży praw telewizyjnych).


- - - -

nie wierzę, że posprzeczali się o taką &#39;bzdurę&#39;. ciekawe czy to tylko zabieg promotora...
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Skoro posprzeczali się o kontrole dopingowe, to znaczy, że chyba nie do końca jest z nimi w porządku.Zresztą federacje powinny określać kontrole dopingowe, bo tak jak widać może to doprowadzać do kłótni.
//edit:
&quot;- Szef Komisji Sportowej stanu Nevada, Keith Kizer został upoważniony do zaoferowania badań obydwu pięściarzom. Obie strony są gotowe usiąść ponownie do rozmów z przedstawicielem komisji i sporządzić protokół, który będzie wypunktowywał badania jakie pięściarze będą musieli przejść w związku z tą walką. Komisja Stanu Nevada wystosowała propozycję, na którą jesteśmy gotowi się zgodzić. Jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. To wreszcie coś pozytywnego jeżeli chodzi o ten pojedynek. Jeżeli Komisja stanu Nevada zażąda dodatkowych badań krwi i moczu to zgodzimy się na nie po określeniu konkretnej daty badań poprzedzających walkę. Nie będziemy żądali ograniczenia liczby testów krwi i moczu, ponieważ ufamy, że Komisja stanu Nevada nie będzie nękała nadmiernie pięściarzy - powiedział Arum, promotor Pacquiao.&quot;
Może jednak będzie walka ;)
 
Do góry Bottom