>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Boks - typy z analizami

szmagel 0

szmagel

Użytkownik
Jeff Lacy - Roy Jones jr.

Mimo wszystko stawiam tutaj na Roya. LAcy nie prezentuje poziomu nawet zbliżonego do starego Roya i poza ciosem raczej nie posiada atutów mogących zagrozić &quot;Captianowi Huckowi&quot;
(tak sie Jones nazwał na ten pojedynek aby lepiej sie sprzedał.). Po kompletnej deklsacji ze strony Calzaghe Jones zaliczył już powrót na ring pokonując Omara Sheike przez tko w 5 rundzie. Jako ciekawostke można tu dodać że Lacy też nim walczył ale meczył się pełne 12 rund wygrywając jednogłośnie na pkt. Mimo 40 lat na karku Roy to wciąż dobry bokser, oczywisci zatracił już niektóre swoje atuty ale na Lacyego powinno jeszcze wystarczyć. Jeff to nie ta klasa, w swojej karierze walczył tak własciwie z dwoma bokserami na wysokim poziomie (reszta to taka sobie, żeby nie powiedzieć słaba), porażka z Calzaghe wyglądała tragicznie, Lacy przegrał praktycznie wszystkie rundy i wynik u sędziów wyglądał 105:119 i u dwóch pozostałych 107:119. Take punktowanie mówi samo za siebie jak słabo wyglądał Lacy w tamtej walce. Potem przyszły trzy pojedynki wygrane po czym znowu dał się zdemolować Taylorowi i przegrał przez wysokie UD. Ostatnia jego walka to wygrana ze słabiutkim Griffinem na pkt 2 do remisu. Lacy sie odgraża że znokautuje Roya, robi szum w mediach ale to ring zweryfikuje jak będzie. Wg mnie stary ale wciąż dobry Jones poradzi sobie i wygra to, liczyłbym też że walka potrwa pełen dystans.

TYP1: Jeff Lacy - Roy Jones jr. 2 [1,20]
TYP2: Jones na pkt [1,70]
TYP3: więcej niż 9 rund [1,45]
 
szmagel 0

szmagel

Użytkownik
Jeff Lacy - Roy Jones jr.

Mimo wszystko stawiam tutaj na Roya. LAcy nie prezentuje poziomu nawet zbliżonego do starego Roya i poza ciosem raczej nie posiada atutów mogących zagrozić &quot;Captianowi Huckowi&quot;
(tak sie Jones nazwał na ten pojedynek aby lepiej sie sprzedał.). Po kompletnej deklsacji ze strony Calzaghe Jones zaliczył już powrót na ring pokonując Omara Sheike przez tko w 5 rundzie. Jako ciekawostke można tu dodać że Lacy też nim walczył ale meczył się pełne 12 rund wygrywając jednogłośnie na pkt. Mimo 40 lat na karku Roy to wciąż dobry bokser, oczywisci zatracił już niektóre swoje atuty ale na Lacyego powinno jeszcze wystarczyć. Jeff to nie ta klasa, w swojej karierze walczył tak własciwie z dwoma bokserami na wysokim poziomie (reszta to taka sobie, żeby nie powiedzieć słaba), porażka z Calzaghe wyglądała tragicznie, Lacy przegrał praktycznie wszystkie rundy i wynik u sędziów wyglądał 105:119 i u dwóch pozostałych 107:119. Take punktowanie mówi samo za siebie jak słabo wyglądał Lacy w tamtej walce. Potem przyszły trzy pojedynki wygrane po czym znowu dał się zdemolować Taylorowi i przegrał przez wysokie UD. Ostatnia jego walka to wygrana ze słabiutkim Griffinem na pkt 2 do remisu. Lacy sie odgraża że znokautuje Roya, robi szum w mediach ale to ring zweryfikuje jak będzie. Wg mnie stary ale wciąż dobry Jones poradzi sobie i wygra to, liczyłbym też że walka potrwa pełen dystans.

TYP1: Jeff Lacy - Roy Jones jr. 2 [1,20] ✅
TYP2: Jones na pkt [1,70] ⛔
TYP3: więcej niż 9 rund [1,45]✅
Świetna walka, LAcy nie wyszedł do 11 rundy, kompletna deklasacja ????
 
B 0

bokserorg

Użytkownik
Fani Boksu z Warszawy i oklic
Redakcja BOKSER.ORG zaprasza ! ????

Podchwytując pomysł jednego z naszych Czytelników, zapraszamy wszystkich kibiców boksu do warszawskiego Champions Sport Bar na wspólne oglądanie w nocy z soboty na niedzielę gali z Las Vegas, podczas której Floyd Mayweather Jr zmierzy się z Juanem Manuelem Marquezem.

Restauracja Champions Sport Bar zgodziła się transmitować walkę, jeżeli zbierze się minimum 100 osób chętnych, by śledzić na żywo zmagania pięściarzy na ringu w MGM Grand. Jest to niepowtarzalna okazja, by wspólnie przeżyć emocje związane z tą świetnie zapowiadającą się imprezą, a przy okazji porozmawiać na temat zbliżającej się polskiej &quot;walki stulecia&quot; Gołota - Adamek.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o niezwłoczne przesyłanie zgłoszeń z imieniem i nazwiskiem lub nickiem na adres [email protected] . Informacja o tym, czy udało się zorganizować imprezę, zostanie wysłana w mailu zwrotnym najpóźniej w sobotę przed południem.

Zdając sobie sprawę z bardzo bliskiego terminu walki, informujemy, że podobną imprezę, połączoną ze spotkaniem ze znanym pięściarzem, planujemy zorganizować przy okazji kolejnej &quot;dużej&quot; walki.
 
kiepski_typer 0

kiepski_typer

Użytkownik
Gram all-in na Adamka.
Kurs 1.20 jest mega wysoki.
Gołota jest już stary, wypalony i nigdy nic nie osiągnie. Niestety.
Walka z młodym Adamkiem u szczytu kariery zakończy się w pierwszych 3 rundach.
Jeżeli będzie inaczej - to znaczy, że została ustawiona.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Haye, D - Valuev, N
1,57 - 2.35


nie uważacie ze za wysoki kurs na Nikołaja? Jest 40kg ciezszy i 20cm wyzszy, do tego walczą w Niemczech a tam jest mała szansa by kiedykolwiek przegrał.
Na pinnacle nawet 2,7
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Haye, D - Valuev, N
1,57 - 2.35



nie uważacie ze za wysoki kurs na Nikołaja? Jest 40kg ciezszy i 20cm wyzszy, do tego walczą w Niemczech a tam jest mała szansa by kiedykolwiek przegrał.
Na pinnacle nawet 2,7

Zgadza sie kurs na Valueva jest wysoki i byc może warty grania.
Ale ja jestem rozdarty. Valuev ktory w swoim wieku nie umie byc może polowe tego co Gołota jest mistrzem a to straszny kołek bazujacy na prostych metodach. Haye to walka kombinacyjna bardziej szybka z pracą nóg szybkośc itp natomiast strasznie drażni wiele osób swoim podejsciem z kim by nie walczył buńczucznie sie wypowiada a też wielkim bokserem nie jest.
Natomiast jeśli miałbym wskazac na typ to na Haye sie nie opłaca a prawdopodobna jest wygrana olbrzyma wiec racja po takim kursie można spokojnie postawic na nudziarza.
 
krzychuu 0

krzychuu

Użytkownik
Gołota-Adamek na żywo w sieci (bez reklam)

W najbliższą sobotę (24 października 2009 roku) będziemy świadkami walki stulecia - Andrzej Gołota contra Tomasz Adamek oraz wielkiego internetowego show. Platforma ipla przygotowała 6 godzin transmisji na żywo bez przerw reklamowych. Równolegle do transmisji telewizyjnych już od 18.00 w telewizji internetowej ipla (http://www.ipla.tv) będzie można oglądać sześciogodzinną relację na żywo bez przerw reklamowych z Polsat Boxing Night. Internauci będą mogli zobaczyć on-line walki, studio, wywiady, relacje zza kulis. Transmisja dostępna będzie także dla osób z zagranicy z wyjątkiem Stanów Zjednoczonych.
Na transmisję w internetowej telewizji ipla składać się będą materiały z Telewizji Polsat, Polsat Sport, studio sportowe, materiały i wywiady przygotowane przez dziennikarzy Polsatu i redakcję ipla. Przez sześć godzin bez przerw reklamowych nadawana będzie relacja z hali w Łodzi, gdzie zmierzą się giganci polskiej sceny boksu. Relacja dla internautów z Polski jest bezpłatna, osoby z zagranicy z wyłączeniem Stanów Zjednoczonych także mogą obejrzeć relację w wysokiej jakości po aktywowaniu konta VIP.
Całość spotkania będzie dostępna po spotkaniu także w formie VOD. Jednak to nie wszystko. Internetowa transmisja na platformie ipla pozwala także na komentowanie walki za pomocą czatu i dzielenie się swoimi emocjami z pozostałymi fanami bokserskich wrażeń. W tym celu w trakcie transmisji uruchamiany jest specjalny pokój na czacie.
Podczas Polsat Boxing Night zobaczymy aż siedem walk. Zmierzą się następujące pary bokserów: Krzysztof Szot - Łukasz Maciec, Maciej Zegan - Krzysztof Cieślak, Mateusz Masternak - Łukasz Janik, Wojciech Bartnik - Artur Szpilka, Damian Jonak- Mariusz Cendrowski, Grzegorz Soszyński - Dawid Kostecki oraz Andrzej Gołota - Tomasz Adamek. Ostatnia walka toczyć się będzie o mistrzowski pas IBF International w wadze ciężkiej.
Zrodlo: Media2.pl
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Haye to walka kombinacyjna bardziej szybka z pracą nóg szybkośc itp
Bardziej szybka? Widziałeś jego ostatnie walki przed przejściem do ciężkiej? Nie jest bardziej szybka tylko piorunująco szybka. Jego prawy prosty z doskoku powalił już wielu. Ktoś pewnie powie: tak ale przeszedł kategorię wagową wyżej i stracił szybkość - bzdura. Wystarczy obejrzeć pierwszą walkę w heavy weight gdzie dosłownie zdemolował Monte Barretta (5 knock down) a przewaga szybkości była niesamowita. Faktycznie przewaga po względem wzrostu i zasięgu Nikołaja jest niepodważalna, ale przypominam, że on już przegrywał z bokserami bardzo mu ustępującymi pod tym względem patrz. Czagajew.
Moim zdaniem szybkość Haye&#39;a załatwi sprawę. Może nie przez nokaut (chodź nie raz pokazał że potrafi nokautować, z 21 wygranych walk jak się nie mylę 20 przez nokaut) bo Valujewa ciężko powalić, ale na punkty wygra zdecydowanie.
Nie zgodzę się także, że Haye nie jest wielkim bokserem. W junior ciężkiej zdobył praktycznie wszystko co było do zdobycia. Posiadał pasy WBC, WBA i WBO. Zabrakło mu tylko pasa IBF, który sobie najzwyczajniej odpuścił zaznaczając, że walka z Cunningham&#39;em jest mało prestiżowa.
Faktycznie buńczucznie się wypowiada, ale kto tego nie robi w boksie? To jest esencją tego sportu ;D A druga strona medalu jest taka, że po tych wypowiedziach realizuje je na ringu ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
7 listopada na gali w Norymberdze w pojedynku anonsowanym jako &quot;starcie Dawida z Goliatem&quot; mierzący 213 cm mistrz WBA wagi ciężkiej Nikołaj Wałujew (50-1, 34 KO) skrzyżuje rękawice z byłym królem kategorii junior ciężkiej Davidem Haye (22-1, 21 KO).
Oferta Bwin na tą walkę :

I parę zdań komentarza. Walka odbywa się co trzeba wyraźnie podkreślić w Niemczech, na niemieckich warunkach, tak było prawie zawsze i tak jest wciąż - aby pokonać mistrza trzeba go posłać na deski, w innym wypadku czyli w punktowaniu sędziów prawie na pewno wygra aktualny posiadacz pasa. Czy Haye jest w stanie Valujewa posłać na deski ? Pewnie tak ale Rosjanin musiałby mu w tym bardzo pomóc, jeśli Valujew będzie skoncentrowany i wypełni w całości plan taktyczny to walkę wygra na punkty. No może gdy Haye wyszumi się w pierwszych rundach bo jestem przekonany że będzie zadawał całą masę uderzeń, to Valujew sięgnie go jednym ciosem i pośle na deski. To nie jest tak że nie daje rzadnych szans na wygraną reprezentanta Wielkiej Brytanii, ale po tych kursach raczej nie opłaca się grać na jego zwycięstwo.
Tutaj krótki filmik prezentujący umiejętności Haye :
http://www.youtube.com/watch?v=P3JjxIsgrA8
Nie można mu odmówić szybkości siły i dynamiki ale przed walką to zawsze wygląda imponująco - walka z cieniem worki itd zobaczymy co z tego zostanie w ringu po rundzie piątej np. Jest ogromna różnica wagi i wzrostu między tymi pięściarzami i to oczywiście duży plus na korzyść Rosjanina, jego umiejętności bokserskie też są na odpowiednim poziomie a dyletanci którzy mówią że to anty bokser to chyba nie mają nic wspólnego ani nie mieli z rzemiosłem bokserskim - Metody Valujewa są proste ale skuteczne, po co ma kombinować mając wspaniałe warunki fizyczne i dobrze psychicznie wchodzi w walki ?
Jak dla mnie kurs na Valujewa jest bardzo atrakcyjny i jest chyba jedyną sensowną opcją do grania z tej walki
Zapraszam do dyskusji ????
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Nie można mu odmówić szybkości siły i dynamiki ale przed walką to zawsze wygląda imponująco - walka z cieniem worki itd zobaczymy co z tego zostanie w ringu po rundzie piątej np. Jest ogromna różnica wagi i wzrostu między tymi pięściarzami i to oczywiście duży plus na korzyść Rosjanina, jego umiejętności bokserskie też są na odpowiednim poziomie
Zapewniam Cię, że dużo w walce z szybkości zostanie, jak już pisałem w poście wyżej, wystarczy obejrzeć pierwszy pojedynek Haye&#39;a w ciężkiej, gdzie dosłownie zdemolował rywala szybkością i siłą ciosów.

Zresztą tej walki w ogóle nie powinno być !!! Moim zdaniem zamiast Nicolaja w ringu stać powinien Evander Holyfield, który pokazał Rosjaninowi co znaczy boks na najwyższym poziomie. Werdykt sędziów podczas tamtej walki zaszokował cały światek bokserski, ja do tej pory jestem oburzony tamtą decyzją. 46-śćio letni Amerykanin poza dwoma rundami remisowymi w pozostałych dziesięciu był wyraźnie lepszy, zadawał ciosy które dochodziły do celu. A olbrzym? walił wszystko w powietrze i walkę wygrał. Takie werdykty powinny być surowo karane ????!! !! !! To zabija piękno boksu!! !! !!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Już w Hyde Parku była mała dyskusja na temat tej walki.
Mądrą rzecz już jeden kolega napisał. Ta walka jest do oglądania a nie grania.
Atuty w postaci techniki, szybkości są po stronie Haye&#39;a. Wałujew ma atut w postaci swojego wzrostu. I jak na takiego wielkoluda to jeszcze nieźle się rusza w ringu.
Dziś w boksie jest posucha na &quot;prawdziwych bokserów&quot;. Zwłaszcza w Europie. Poza braćmi Kliczko długo długo nie ma nikogo. A boks potrzebuje &quot;osobliwości&quot;.
Wałujew wzbudza swoją osobą zainteresowanie. Dlatego ludzie robiący kasę na boksie &quot;pchają&quot; go do przodu. A jak pchają to napisał draco09.
Werdykt w walce z Holym to śmiech na sali (oglądałem tę walkę). I pokazuje, że &quot;bestię&quot; pchają do przodu.
Ameryki nikt nie odkryje mówiąc, że Wałujewa posłać na deski jest ciężko.
Jeśli walka dotrwa do werdyktu sędziów... to werdykt może być zupełnie w każdą stronę. Chociaż czy ponownie doszłoby do takiego skandalu jak w walce z Holyfieldem?
Moim zdaniem kursy są tak atrakcyjnie wyrównane bo analitycy zdają sobie sprawę z tego, że Wałujewa &quot;pchają&quot; i może to wygrać dzięki temu.
Gdyby nie te czynniki to Haye powinien ładnie bestię obić. I nawet na punkty nie powinien mieć problemu wygrać.
Kibicuję Anglikowi bo jest lepszym bokserem. A bukmachersko mimo wszystko no bet.
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
W zupełności zgadzam się z wypowiedzią wyżej.

Myślę jednak, że Haye ma obecnie więcej atutów niż Evander (nie ubliżając jego umiejętnością i wspaniałej karierze). Sądzę, że jeśli nie przekonała ich przewaga Holyfielda to na pewno David będzie zadawał dużo więcej ciosów, szybkość też ma lepsza niż 46 letni Evander i zapewne będą to ciosy które dojdą do łba tego olbrzyma. Wydaje mi się, że Haye zrobi taką przewagę, że nawet sędziowie będą się bali podjąć kontrowersyjną decyzję - chociaż boks już nie takie cuda oglądał :kwasny4565:

Podobnie jak Vader jestem za Brytyjczykiem. Jestem przekonany, że wygra ta walkę. Może faktycznie gra tego jest ryzykowna, ale nie mogę się powstrzymać i na pewno postawię na Haye&#39;a. Mam nadzieje, że nos mnie nie zawiedzie :p
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ze mną się może nie zgodzicie, ale mi się wydaje, że Haye jest w stanie go znokautować. Wiem, że nie jest to łatwa sprawa. Ale przewaga szybkości Brytyjczyka jest bardzo duża i myślę, że obijając go przez kilka rund jest w stanie doprowadzić Wałujewa do takiego stanu, że nokaut będzie możliwy.
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Oczywiście, że może, to nie jest wykluczone bo Haye ma naprawdę ciężko rękę. Jego najsilniejszą bronią jest prawy prosty z doskoku, a właśnie taki cios przy warunkach Rosjanina wydaje się najrozsądniejszy. No chyba, że oglądał walkę Z Holyfieldem gdzie staruszek obijał głowę Nicolaja sierpami podczas zwarcia. Nie będzie to łatwe zadanie, ale jak najbardziej możliwe.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
A ja żeby było ciekawiej dalej będę obstawał przy zwycięstwie Wałujewa ???? Oglądałem obu bokserów w akcji w kilku walkach i Haye nie robi na mnie tak piorunującego wrażenia jak na większości tutaj obecnych. W czym niby jest taki wyjątkowy ? Myślę że jeśli ktoś będzie na deskach leżał w tej walce to prędzej Haye niż Wałujew. Być może różnica wagowa będzie oscylować w granicach 50 kg a wiecie co to oznacza ? A to oznacza że przy każdym klinczu (a tego powinno być sporo) Haye będzie bardzo osłabiany ciężarem Rosjanina.
http://www.youtube.com/watch?v=AVcxXDRu938
Ciekawa walka z udziałem Haye która ukazuje moim zdaniem jego słabość - pojedynek co prawda wygrany ale Fragomeni poważnie obił Hayemakera i po prostu ja oglądając Haye w ringu mam wrażenie że dużo mocniejszy jest on na pokazówkach i w pyskówkach niż w walkach. Wałujew przyjął już duużo ciężkich ciosów na swoją potworzą szczękę i praktycznie żaden go nie oszołomił, niektóre go lekko przebudzały do dalszej walki ???? Monstrum to monstrum naprawdę nie widzę większej możliwości na zwycięstwo Haye przez KO.
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Być może różnica wagowa będzie oscylować w granicach 50 kg a wiecie co to oznacza ? A to oznacza że przy każdym klinczu (a tego powinno być sporo) Haye będzie bardzo osłabiany ciężarem Rosjanina.
Widziałeś ostatnią walkę Walujewa? Waga, wzrost itp. po jego stronie, ale nie było to zaletą tylko wadą, bo Evander Holyfield pomimo swojego wieku genialnie rozegrał walkę. Dzięki temu, że był lżejszy łatwiej się poruszał i olbrzym nic nie mógł zrobić, a największe baty dostawał właśnie w klinczu =&gt; z jego zasięgiem nie da się uderzyć przeciwnika jak jest tak blisko, a Holyfield krótkimi sierpowymi obijał mu głowę aż miło.
 
Do góry Bottom