>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Temat z analizami ☑️ 🏈 NFL 2020/2021 by Gucci Mane

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Kończymy miesiąc i liczę yield.

#146 - Milwaukee Bucks - Miami Heat
Typ: Miami Heat +7 @ 1.71 - Unibet
Stawka: 100j EW: 171j

#147 - Oklahoma City Thunder - Houston Rockets
Typ: Houston Rockets -4 @ 1.76 - Unibet
Stawka: 100j EW: 176j

oraz typ który podałem wczoraj, ale mecz dziś:

#145 - Tampa Bay Lightning - Boston Bruins
Typ: Tampa Bay Lightning ML @ 1.87 - Unibet
Stawka: 100j EW: 187j
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#148 - Toronto Raptors - Boston Celtics
Typ: Boston Celtics @ 2.02 - Unibet
Stawka: 100j EW: 202j

#149 - Denver Nuggets - Utah Jazz
Typ: Utah Jazz @ 1.92 - Unibet
Stawka: 100j EW: 192j
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#150 - Milwaukee Bucks - Miami Heat
Typ: Miami Heat +6 @ 1.77 - Unibet
Stawka: 100j EW: 177j

#151 - Milwaukee Bucks - Miami Heat
Typ: Jimmy Butler powyżej 22.5 @ 2.02 - Unibet
Stawka: 100j EW: 202j

#152 - Houston Rockets - Oklahoma City Thunder
Typ: Houston Rockets -4 @ 1.72 - Unibet
Stawka: 100j EW: 172j

Po tych typach podsumuję sierpień i policzymy yield.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Póki co podliczony bilans.

Sierpień: 712.5j (y)

#153 - Milwaukee Bucks - Miami Heat
Typ: Giannis Antetokounmpo poniżej 31.5 @ 1.85 - Unibet
Stawka: 100j EW: 185j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +106
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Wcześniej nie dałem rady wstawić.

#154 - LA Clippers - Denver Nuggets
Typ: Denver Nuggets +10 @ 1.84 - Unibet
Stawka: 100j EW: 184j

#155 - LA Clippers - Denver Nuggets
Typ: Kto zdobędzie więcej punktów - P. George vs J. Murray, Typ: J. Murray @ 1.85 - Unibet
Stawka: 100j EW: 185j

#156 - LA Clippers - Denver Nuggets
Typ: Nikola Jokic over 24.5 pkt @ 1.75 - Unibet
Stawka: 100j EW: 175j
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
No to wracam do swojego tematu, do mojego bloga, do mojego ukochanego sportu - rusza sezon NFL! Potypowałem trochę NBA notując 712.5j (płaska stawka 100j na typ). Jest co przegrywać na NFL :) Choć mam nadzieję, że ten sezon będzie w końcu na dobry plus. Postaram się jak w poprzednich latach dołączać analizy do moich propozycji. Na pewno będzie dużo miłych prywatnych wiadomości, na pewno sporo hejtu na PW czy nawet tu w temacie po nietrafionych typach, ale to już CZWARTY sezon, gdy prowadzę tu swój futbolowy temat, więc do wszystkiego jestem przyzwyczajony. Dziś na inaugurację bez analizy, ale typ jak najbardziej przeanalizowany. Liczę na 50% zarobek tej nocki. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mój temat, śledzących moje typy i 93 osoby obserwujące mój profil. Dzięki i oby ten sezon przyniósł mi i Wam dobre pieniądze.. Jedziemy.

Płaska stawka 100j na każdy typ.

#1 - Houston Texans @ Kansas City Chiefs
Typ: Poniżej 58 punktów @ 1.50 - Unibet (stawka 100j)

Zaczynamy sezon NFL, dziwnie, bo wiele stadionów będzie całkiem pustych, inne w części wypełnione. No ale gramy. "Dziwne" NBA z "Bańki" w Orlando przynosi mimo wszystko fajne emocje. Ilość ludzi w NFL jest jednak większa i obawiam się, że sezon może nie dojechać do końca. Ale na razie skupmy się na początku, nie końcu. A na początek Chiefs na swoim stadionie podejmują Houston Texans. Na trybunach zasiądzie 16000 kibiców, którzy będą wykonywać swój pierwszy w tym sezonie Tomahawk Chop. Czy będzie wielkie boom na otwarcie? Wątpie, dlatego idę tutaj w under punktowy. Mamy dwie wybuchowe ofensywy, Mahomesa, który potrafi wykreować genialne zagrania nawet z wyglądających na katastrofę już po snapie zagrywek. Over byłby tu zbyt oczywisty i publika idzie zdecydowanie w tę stronę. Public bet średnio do mnie przemawia. Texans wiedzą, że kluczem do powalczenia z mistrzami i gospodarzami inauguracji, będzie trzymanie Mahomesa jak najdłużej poza boiskiem. Mam na myśli czas posiadania. W playoffach w poprzednim sezonie Chiefs wygrali z Houston 51-31. W drugiej połowie ci drudzy totalnie się posypali. Ale wierzę, że potrafią utrzymać się w grze, bo wiedzą, że każde 3 & out może oznaczać, że za chwilę Mahomes z kolegami zaaplikuje TD. Myślę, że będzie dziś dużo biegów, co pali zegar, nie mamy w Houston Hopkinsa, który z Watsonem potrafili zdobywać wielkie kawały boiska w moment. Mamy nowy sezon, minęło sporo czasu od mistrzostwa dla Chiefs, ale teraz zaczyna się nowa kampania. Zapominamy o przegranej 51-31 w playoffach. O'Brien będzie chciał jak najdłużej kontrolować piłkę, aby jak wspomniałem, trzymać ofensywę rywali poza boiskiem. Nie może sobie pozwolić na szybkie 3 & out, bo mecz szybko się posypie. Czytałem, że w tym feralnym meczu, gdzie posypali się w drugiej połowie i odpadli z walki o Lombardi Trophy time of possession wyniósł dokładnie 34 minuty i 35 sekund. Dziś muszą postarać się również jak najdłużej kontrolować piłkę w ofensywie, zdobywać 1st downy, palić zegar i męczyć defensywę Chiefs. O'Brien wie, że wspomniane 3 & out, czyli mówiąc prościej nie zdobycie pierwszej próby i ostatecznie punt, sprawi, że Mahomes będzie fruwał i walił TD po TD, obrona będzie ciągle na boisku, będzie wymęczona i zobaczymy znów wynik podobny do tego co w ich ostatnim meczu. To była sroga lekcja dla sztabu trenerskiego Teksańczyków, dla O'Brien'a, dla koordynatora defensywy i wielu innych ludzi, którzy dziś zadbają, żeby nie doszło do katastrofy. Linia według mnie i tak jest wysoka. Idę w under.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +193
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#2 - Tampa Bay Buccaneers @ New Orleans Saints
Typ: Tampa Bay Buccaneers +4.5 @ 1.72 - Unibet (płaska stawka 100j)

Jeden z hitów kolejki numer 1 rozpoczynającego się sezonu NFL. Przemeblowana Tampa Bay Buccaneers jedzie do Nowego Orleanu na starcie ze "Świętymi". Kontynuując temat przemeblowania, można powiedzieć, że trener Arians otrzymał piękny prezent. Z jego pokoju wyleciały stare pokomunistyczne, rozpadające się szafki, a ich miejsce wstawiono odnowione, pięknie wyglądające, choć również wiekowe antyki. Wychodząc już z tematyki meblowej i płynnie przechodząc do futbolowej, trzeba zadać sobie pytanie czy Tom Brady jest tym sportowym antykiem? Moim zdaniem niekoniecznie. W Patriots po pierwsze, co najważniejsze, oprócz Edelmana właściwie nie miał z kim grać. Proste jest to, że ten zawodnik, choć były różne scenariusze, włącznie z zakończeniem kariery jako dożywotnio wierny Patriotom, przyszedł tu po mistrzostwo. Korsarze pozbyli się przysłowiowej baby z wozu, a raczej z łajby, jaką był Winston. Quarterback z którym trudno było coś ugrać skoro rzucał najwięcej INT w lidze. Zaczęło się od hitu i przyjścia TB12. Na miejscu byli już Evans i Godwin, czyli dwóch zawodników, których z pewnością chciałby mieć w swoim składzie każdy QB ligi. To wszystko obserwował, już jako były zawodnik NFL, Rob Gronkowski, który spędził z Bradym najlepsze lata kariery. No tak mu się to spodobało, że... zabrał buty z kołka, na który wcześniej je odwiesił i wznowił karierę dołączając do Bucks. Teraz więc ta drużyna ma nie tylko legendarnego, wciąż głodnego kolejnych mistrzostw rozgrywającego. Co najważniejsze ma on z kim grać. Dwaj świetni WR w osobach Evansa i Godwin, szklany, ale póki co zdrowy więc groźny TE Gronkowski. Do tego trener Arians, który jest świetnym trenerem i ma fajną wizję na nowych Buccaneers w wersji 2020-2021. Mistrzostwa wygrywają obrony jak mówi znane powiedzenie z NBA i w NFL to również jest podstawa żeby osiągnąć sukces. Bo co z tego, że w zeszłym roku, Tampa była ex-aequo 3. drużyną pod względem ilości punktów na mecz (28.6) skoro w punktach traconych byli równie wysoko, na 4. miejscu z wynikiem 28.1. Ale obrona w tym roku wygląda okazale. Są mocne nazwiska, Suh, Pierre-Paul, Shaq Barret. Jako całość wygląda to fajnie. Pro Football Focus, czyli popularne PFF, które tworzy rankingi zawodników, z których korzystają wszystkie media i które są po prostu bardzo dobre i wiarygodne. Przed tym sezonem zakwalifikowali obronę Tampy jako 9. w lidze. Saints, którzy mieli problem z defensywą, są w tym rankingu na 13. miejscu. W rankingu ofensywnym PFF, Bucks są na 4. miejscu, a na 5. Saints. Ta drużyna, co tu dużo mówić, kolejny rok z dużymi nadziejami, nie bez podstawy. Niewiele się zmieniło, Alvin Kamara ostatecznie podpisał kontrakt i zostaje w drużynie, choć pewnie jakoś na atmosferę to wpłynęło. Nie będę opisywał całej sytuacji, bo nie chce już tworzyć analiz na 10000 znaków, bo kto to przeczyta. Ten dodatni handicap na gości jest tu naprawdę ciekawą opcją. No właśnie, na gości. Granie jako przyjezdni w Superdome w Nowym Orleanie jest trudną sprawą. Zamknięty dach, świetni kibice, to wszystko sprawia, że czasem są problemy z komunikacją. A jest to sport, gdzie jest ona jedną z podstaw. Głośne zachowanie kibiców, gdy goście są przy piłce sprawia, że dochodzi np. do falstartów, trudno o zmianę zagrywki, czasem dochodzi do nieporozumień. Dziś tutaj nie zasiądzie kilkadziesiąt tydzięcy żywiołowych fanów. Stadion będzie pusty, bo dopiero od 3. kolejki jest zgoda na kibiców na tym obiekcie. Dlatego trudno mówić o atucie własnego boiska, bo de facto nie tworzy go boisko, ale trybuny. Choć oczywiście wiadomo, jak dobrze Drew Brees gra pod swoją domową kopułą. Mimo to, brak kibiców to pewien atut dla Tampy. Dobrym newsem jest to, że Evans, który był pod znakiem zapytania w tym meczu, ostatecznie wszystko wskazuje na to, że zagra. Kiedyś według słynnego już w świecie US Sports powiedzenia, swoje talenty na Florydę przeniósł Lebron. Tam zdobył dwa mistrzostwa. Teraz swoje talenty z Bostonu na Florydę przenosi Tom Brady, prawdopodobnie najlepszy QB w historii tego sportu. Czy tu zdobędzie jeszcze jeden pierścień? Czy mając w końcu komu podawać piłkę, ta ofensywa będzie tak groźna na jaką się zapowiada? Czy Korsarze na swojej łajbie pełnej nowych twarzy, dopłyną do Superbowl? A może ten "projekt" będzie niewypałem, jak miało to miejsce z niejednym dream-teamem w historii sportu? Nowy sezon jak zawsze generuje dziesiątki ciekawych pytań. Dziś dalszy ciąg Week 1, po nudnym meczu w Kansas City, da nam odpowiedź na kilka z nich. Zapowiada się super wieczór, szkoda, że bez kibiców, ale NFL to NFL. Od dłuższego czasu wiedziałem, że będę grał tu dodatni handicap i wierzę, że Tampa Bay Buccaneers wywiezie dziś wygraną, a jeśli nie, to przegra niewielką liczbą punktów, na przykład game-winning (w tym przypadku losing) field goalem z 0:00 na zegarze. Zobaczymy. Powodzenia i dzięki za przeczytanie jeśli ktoś dotarł do końca.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#3 - Arizona Cardinals @ San Francisco 49ers
Typ: Arizona Cardinals +7.5 @ 1.81 - Unibet (stawka 100j)

#4 - Los Angeles Chargers @ Cincinnati Bengals
Typ: Cincinnati Bengals +3 @ 1.87 - Unibet (stawka 100j)
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#5 - Pittsburgh Steelers @ New York Giants
Typ: Pittsburgh Steelers -5.5 @ 1.87 - Unibet (stawka 100j)

#6 - Tennessee Titans @ Denver Broncos
Typ: Tennessee Titans -2.5 @ 1.78 - Unibet (stawka 100j)
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
No szlag mnie trafi. Takiego bad beatu dawno nie grali. Gostkowski, kicker Titans, który odszedł po 14 latach gry w Patriots przestrzelił... 3 field goale i 1 extra point. Przez niego Titans stracili... 10 punktów. Na koniec trafił zwycięskiego i jedynego w tym meczu kopa i Titans wygrali... dwoma punktami. Przy moim handicapie -2.5.

Belichick to cwany lis, dobrze wiedział co robi pozbywając się dwóch szrotów ze swojej drużyny - Brady'ego, który pokazał się z "cudownej" strony. W mojej analizie na mecz Tampy liczyłem, że pokaże, że zeszły sezon to była jednorazowa wpadka. Ale to już chyba dalej przeciętny Brady, który nie wie kiedy ze sceny zejść niepokonanym. Drugi szrot to wspomniany Gostkowski. 4 przestrzelone field goale warte 10 punktów...

Steelersi izi wygrali i pokryli handicap. Walczymy dalej. Bo mimo wszystko... jest plus

Obecny bilans: 18j (płaska stawka na każdy typ 100j)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Thursday Night Football, zaczynamy Week 2 i baardzo podoba mi się ten typ. Derby Ohio. Zobaczymy rano co wyjdzie.

#7 - Cincinnati Bengals @ Cleveland Browns
Typ: Cincinnati Bengals +7 @ 1.76 - Unibet (stawka 100j)

#8 - Cincinnati Bengals @ Cleveland Browns
Typ: Cincinnati Bengals -1 @ 3.30 - Unibet (stawka 100j)
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Na dziś skromnie w kwestii typów, jeden kupon zagrany, kurs prawie 2, ale za trochę większa stawkę (choć w temacie zawsze płasko po 100j).

#9 - New England Patriots @ Seattle Seahawks
Baltimore Ravens @ Houston Texans
Typ: Seattle + Baltimore @ 1.99 - Unibet (stawka 100j)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +23
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
I kończymy drugą kolejkę takim typem na gości.

#10 - New Orleans Saints @ Las Vegas Raiders
Typ: New Orleans Saints -3 @ 1.79 - Unibet (stawka 100j)
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Czas na Week 3, już więcej wiadomo, widać kto co prezentuje więc na tę niedzielę odważniej.

#11 - Houston Texans @ Pittsburgh Steelers
San Francisco 49ers @ New York Giants
Typ: Steelers ML & 49ers ML @ 2.27 - Unibet (stawka 100j)

#12 - Washington @ Cleveland Browns
Carolina Panthers @ Los Angeles Chargers
Typ: Browns ML & Chargers ML @ 1.97 - Unibet (stawka 100j)

#13 - Detroit Lions @ Arizona Cardinals
Las Vegas Raiders @ New England Patriots
Typ: Cardinals ML & Raiders +10.5 @ 2.12 - Unibet (stawka 100j)

#14 - Washington @ Cleveland Browns
Tampa Bay Buccaneers @ Denver Broncos
Typ: Browns ML & Buccaneers ML @ 1.88 - Unibet (stawka 100j)

#15 - Tennessee Titans @ Minnesota Vikings
Typ: Tennessee Titans @ 1.71 - Unibet (stawka 100j)

#16 - Cincinnati Bengals @ Philadelphia Eagles
Typ: Cincinnati Bengals +4.0 @ 2.17 - Unibet (stawka 100j)

#17 - Los Angeles Rams @ Buffalo Bills
Typ: Los Angeles Rams @ 2.10 - Unibet (stawka 100j) / ehh ta flaga w końcówce
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#18 - Green Bay Packers @ New Orleans Saints
Typ: Green Bay Packers +4.0 @ 1.70 - Unibet (stawka 100j)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
I jeszcze prop becik na 22:25 w meczu Arizona-Detroit. Później połączę posty.

#19 - Detroit Lions @ Arizona Cardinals
Typ: Kyler Murray over 39.5 rushing yards @ 1.73 - Unibet (stawka 100j)
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Pierwszy mecz 4. kolejki, mecz w nocy z czwartku na piątek. Czuję tu plusa, Denver z dopiero trzecim w QB w akcji. Dwie beznadziejne drużyny, ale jednak gospodarze wezmą to moim zdaniem. Elegancki kurs.

#20 - Denver Broncos @ New York Jets
Typ: New York Jets @ 2.18 - Unibet (stawka 100j)
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Sezon już się rozkręcił więc zaczynam grać mocniej i dziś wchodzi podwójna stawka na 2 mecze o 19. Później wrzucę jeszcze coś na mecze o 22 i nocny.

#21 - Cleveland Browns @ Dallas Cowboys
Typ: Cleveland Browns +4.5 @ 1.91 - Unibet (stawka 100j)

#22 - Jacksonville Jaguars @ Cincinnati Bengals
Typ: Cincinnati Bengals @ 1.77 - Unibet (stawka 100j)

#23 - Arizona Cardinals @ Carolina Panthers
Typ: Arizona Cardinals @ 1.62 - Unibet (stawka 100j)

#24 - New Orleans Saints @ Detroit Lions
Typ: New Orleans Saints @ 1.63 - Unibet (stawka 100j)

#25 - Seattle Seahawks @ Miami Dolphins
Typ: Seattle Seahawks -3 @ 1.68 - Unibet (stawka 100j)

edit / poprawione stawkowanie wg regulaminu działu
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +292
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
1601840830088.png

Dopiero zobaczyłem, że obserwuje mnie już 107 osób! Bardzo Wam dziękuję. Na wieczór jeszcze dwa typy.

#26 - Buffalo Bills @ Las Vegas Raiders
Typ: Buffalo Bills -2.5 @ 1.70 - Unibet (stawka 100j)

#27 - New York Giants @ Los Angeles Rams
Typ: Los Angeles Rams -10 @ 1.60 - Unibet (stawka 100j)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +86
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
edit / dostałem info, że aby brać udział w konkursie Best of the Best to maksymalna stawka musi wynieść 100j, ale informuję, że nie bawię się w tej rywalizacji i prowadzę mój temat według własnego stawkowania :)
to fajnie, ale ta zasada nie dotyczy tylko konkursu best of the best tylko calego dzialu a takze dzialu 'kupony'. widzialem jak uzytkownik waldi1979 zwrocil uwage uzytkownikowi wawo, ze nie moze stawiac wiecej niz za 100j a temat prowadzi w dziale kupony. no chyba, ze jednak mozna?

Zapoznaj się z regulaminem działu odnośnie stawkowania, edytuj wpis i stosuj się do wytycznych, które zostały wprowadzone między innymi dzięki takim tematom jak twój, od kolejnego postu niezgodnego z regulaminem będą wyciągane konsekwencje //Waldi1979

https://forum.bukmacherskie.com/threads/grubaśne-lokomotywy.124978/page-36 - temat wawo i ww 'cytat'

to 'wiecej niz 100j' to w domysle jest. taki zapis w regulaminie aby nie stawiac wiecej niz 100j

https://forum.bukmacherskie.com/threads/regulamin-działu-kupony-ze-statystykami.156151/ - tutaj regulamin dzialu 'kpony ze statystykami'. zawsze mozesz obciac stawce jedno zero to bedziesz mial pole manewru.
 
Otrzymane punkty reputacji: +94
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom