>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami ☑️ 🏈 NFL 2020/2021 by Gucci Mane

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Bilans: 1202j (policzę yield po 100 typach)


No i Milwaukee wczoraj izi :) Obie jedynki przegrały, bardzo dobry mecz Orlando, Lakersi na własne życzenie przegrali, ale jak się daje szansę to Lillard ze swoją zabójczą trójką z loga NBA zawsze ją wykorzysta. Portland są kimś więcej niż dopiero 8. seedem. Oczywiście, Lillard jest tam zdecydowanym liderem, ale jak ktoś mówi, że ta drużyna to tylko on... to... no nie wiem, brak słów. McCollum wskoczył na odpowiednie tryby, Nurkić robi robotę, Melo nawet jako bardziej zadaniowiec, nadal się sprawdza. Naprawdę fajna paka Blazers i będę im kibicował, w końcu mam postawione +2.5 na serię, więc przynajmniej jeszcze jedno zwycięstwo jest potrzebne. Także po ostatnich 4 minusach i mocnym ciosie, wczoraj ja zadałem cios i wpadły 3 plusy, choć nie wszedł over Melo.

Jedziemy dalej.

#94 - Denver Nuggets - Utah Jazz
Typ: Utah Jazz +5 @ 1.79 - Unibet
Stawka: 100j EW: 179j

Już w pierwszym meczu grałem handicap na Jazz, ale niestety dogrywka popsuła obiecującą końcówkę 4. kwarty. NBA to gra runów, raz jedni odskoczą, raz drudzy, ale ogólnie mecz był dość wyrównany. Faktem jest, że gdyby nie kosmiczny występ Mitchella (3 najlepszy wynik w playoffach w historii NBA!) to Denver zdecydowanie by wygrało. Utah to jednak wciąż dla mnie drużyna, która może wygrać mecze w tej serii. Składy takie same, w Denver brak Bartona i Harrisa. Conley, który opuścił kampus aby być przy narodzinach dziecka, podobnie jak w pierwszym meczu, teraz też nie zagra, bo jest do piątku na obowiązkowej kwarantannie. Gram lekki handicap w stronę underdoga.

#95 - Denver Nuggets - Utah Jazz
Typ: Donovan Mitchell over 29.5 pkt @ 1.85 - Unibet
Stawka: 100j EW: 185j

Chłopak jest w wielkim gazie i jego ostatni wyczyn, czyli 57 punktów w pierwszym meczu to jeszcze nie wszystko. To żaden "one game wonder" tylko lider z prawdziwego zdarzenia. Do tej pory nie był raczej głośnym nazwiskiem, ale teraz zaczyna się to zmieniać. Oprócz ostatniego występu, w bańce rzucał również 11 punktów (w tylko 11 minut) orz 35, 18 i 33. Mimo, że nie ma tu przewagi własnego parkietu, to przydałoby się wyrównać w serii, bo z 0-2 ciężko się podnieść. Mitchell jest tym który odpowiada za crunch time tak jak robią to Lebron w Lakersach, Lillard w Portland czy Harden w Houston. Wierzę, że będzie dziś te minimum 30 punktów tego gracza.

#96 - Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks
Typ: Dallas Mavericks +7 @ 1.77 @ - Unibet
Stawka: 100j EW: 177j

Trzy siódemki, to musi oznaczać szczęście! Mnie jakoś nie przekonuje teoria, że Clippersi są jakimś zdecydowanym contenderem. Podobnie jak druga drużyna z LA, która wczoraj pokazała jak przegrywać z 8. seedem. Dallas nie jest 8. seedem, ich sezon wyglądał znacznie lepiej. W pierwszym meczu zaprezentowali się bardzo dobrze. Można gdybać co by było, ale wiadomo, że jakby babka miała wąsy to by była dziadkiem. A gdybać można co by było, gdyby gwizdki nie popełniły dwóch błędów przez które wyrzucony z boiska został Porzingis. Bez drugiego superstara ciężko o wyrównaną walkę z klasową bądź co bądź drużyną Clippers. Najpierw niesłusznie odgwizdany faul, którego nie było i w tej kwestii zgodni byli wszyscy komentatorzy. W konsekwencji pierwszy "daszek" bo Porzingis nie zgadzał się z decyzją o faulu. Później, Morris zrobił świetną robotę dla swojej drużyny. Przytrzymał lekko Doncicia za ramiona, ten wyrwał się i pokazał, że nie życzy sobie tego, wszyscy zawodnicy się zbiegli, Łotysz odepchnął Morrisa który nadal coś "cierpiał" do Doncicia. To skończyło się drugim technicznym. Komentatorzy też byli zgodni - to są playoffy, tak się nie rozstrzyga meczów. Porzingis wyleciał jak było ok. 10 minut do gry w 3. kwarcie. Więc prawie całą drugą połowę trzeba było grać bez niego. Skończyło się -8 bez niego. Z nim, liczę, że Mavs postawią się i o ile nie wygrają, to przynajmniej dowiozą ten handicap. Może gwizdki tym razem trochę oddadzą i gwizdną coś więcej na Clippersów :)

#97 - Toronto Raptors - Brooklyn Nets
Typ: Caris LeVert over 7.5 asyst @ 1.73 - Unibet
Stawka: 100j EW: 173j

Szukałem czegoś na zawodników w tym meczu i wiedząc jakim "asystentem" stał się ostatnio LeVert, wziąłem pod uwagę taki typ, a jak zobaczyłem, że matbie matbie również to gra, to poszedł over. Dziś pewnie będzie grał sporą ilość minut, bo z 0-2 wychodzi się dość trudno, zwłaszcza jak się jest 7. seedem konferencji. Ostatnie 3 jego mecze to 15, 9 i 13 asyst. Wierze, że oprócz punktowania, będzie też ciągnął ten wózek asystując w zdobywaniu punktów swoim kolegom.

#98 - Toronto Raptors - Brooklyn Nets
Typ: Over 225 @ 1.84 - Unibet
Stawka: 100j EW: 184j

A tu już suchar, bo już nie mam czasu klepać, poza tym, kto to będzie czytał wszystko :) Wynik z pierwszego meczu mówi dużo i był jednym z czynników przez które pograłem taką opcję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +94
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Ładnie poszło. Dziś gram 2 typy.

#99 - Houston Rockets - Oklahoma City Thunder
Typ: Houston Rockets @ 1.74 - Unibet
Stawka: 100j EW: 174j

#100 - Los Angeles Lakers - Portland Trail Blazers
Typ: Portland Trail Blazers +8 @ 1.71 - Unibet
Stawka: 100j EW: 171j
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Aj typ nr 100 nie wszedł, ale Rockets zrobili swoje. Yield policzę jednak jeszcze za niedługo bo postawiłem dziś żużel. Ostatnio 4/5 "wjechało" więc liczę na podtrzymanie serii. JEDZIEMY.

#101 - Unia Leszno - GKM Grudziądz
Typ: Unia Leszno -18.5 @ 1.90 - Unibet
Stawka: 100j EW: 190j

#102 - Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów
Typ: Stal Gorzów +6.5 @ 2.10 - Unibet
Stawka: 100j EW: 210j

NBA później.
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Playoffy NBA, gramy dalej.

#103 - Utah Jazz - Denver Nuggets
Typ: Utah Jazz @ 1.84 - Unibet
Stawka: 100j EW: 184j

#104 - Utah Jazz - Denver Nuggets
Typ: Donovan Mitchell over 25.5 @ 1.66 - Unibet
Stawka: 100j EW: 166j

#105 - Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers
Typ: Dallas Mavericks +7 @ 1.70 - Unibet
Stawka: 100j EW: 170j / ajj 1 pkt :(

#106 - Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers
Typ: Luka Doncic over 30.5 @ 1.83 - Unibet
Stawka: 100j EW: 183j
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
D'Antoni gra small ball, rzucają masę trójek (w poprzednim meczu była bodajże mowa o rekordzie). Ale w drugim meczu serii jak wspomniał mateusz bardzo pudłowali i skuteczność była niska, a mimo to wygrali z OKC. Dziś uważam, że będzie lepiej z tą tróją, która jest główną bronią Rakiet. Są cholernie groźni, jest fajny team-spirit i pokazują, że potrafią budować przewagę nawet gdy nie gra Westbrook, a Harden odpoczywa na ławce. Właśnie ta ławka gra fajną koszykówkę, Rivers jak utrzyma ten poziom to zaraz będzie mowa o Big 3 w Houston. OKC nie ma moim zdaniem podjazdu i mimo, że Westbrook dziś znów nie zagra, to właśnie ta chemia dzięki której Harden z przyjemnością asystuje swoim skutecznym kolegom, zadecyduje, że będzie już 3-0 w serii.

#107 - Oklahoma City Thunder - Houston Rockets
Typ: Houston Rockets @ 1.70 - Unibet
Stawka: 100j EW: 170j

#108 - Milwaukee Bucks - Orlando Magic
Typ: Milwaukee Bucks -11 @ 1.71 - Unibet
Stawka: 100j EW: 171j

#109 - Portland Trail Blazers - Los Angeles Lakers
Typ: Lebron James poniżej 29.5 pkt @ 1.75 - Unibet
Stawka: 100j EW: 175j
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
"Coś się... coś się popsuło" i wynik 2/7, więc dziś trzeba coś ugrać.

#110 - Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław
ROW Rybnik - Motor Lublin
Falubaz @ 1.22 + Motor -6.5 @ 1.75 po 10 biegach @ 2.14 (po podatku 1.87) - STS
Stawka: 100j EW: 187j

#111 - Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław
ROW Rybnik - Motor Lublin
Falubaz + Motor @ 1.55 - Unibet
Stawka: 100j EW: 155j

#112 - Warta Poznań - Lechia Gdańsk
Typ: Lechia Gdańsk -0.5 @ 2.20 - Unibet
Stawka: 100j EW: 220j

#113 - Brooklyn Nets - Toronto Raptors
Typ: Caris LeVert powyżej 7.5 asyst @ 1.94 - Unibet
Stawka: 100j EW: 194j

#114 - Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers
Typ: Dallas Mavericks +9 @ 1.78 - Unibet
Stawka: 100j EW: 178j

#115 - Utah Jazz - Denver Nuggets
Typ: Utah Jazz @ 1.65 - Unibet
Stawka: 100j EW: 165j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#116 - Brooklyn Nets - Toronto Raptors
Typ: Caris LeVert poniżej 22.5 pkt @ 1.82 - Unibet
Stawka: 100j EW: 182j

LeVert nie ma łatwego życia, jest podwajany, ciężko o te punkty, więc liczę na więcej asyst i under punktowy. Dwa typy na tego chłopaka na dzisiejszy mecz.
 
Ostatnia edycja:
S 54,4K

spider-official

Użytkownik
#116 - Brooklyn Nets - Toronto Raptors
Typ: Caris LeVert poniżej 22.5 pkt @ 1.82 - Unibet
Stawka: 100j EW: 182j

LeVert nie ma łatwego życia, jest podwajany, ciężko o te punkty, więc liczę na więcej asyst i under punktowy. Dwa typy na tego chłopaka na dzisiejszy mecz.
Oj kompletnie nie trafiona analiza. 23 minuta i oddał 22 rzuty oraz zdobył 24 punkty, a jeszcze cała druga połowa. Pewnie 40 punktów dzisiejszej nocy zdobędzie. P.s. Wpis do usunięcia po przeczytaniu przez autora tematu.
 
pawel_jumper 434

pawel_jumper

Użytkownik
Oj kompletnie nie trafiona analiza. 23 minuta i oddał 22 rzuty oraz zdobył 24 punkty, a jeszcze cała druga połowa. Pewnie 40 punktów dzisiejszej nocy zdobędzie. P.s. Wpis do usunięcia po przeczytaniu przez autora tematu.
Analiza trafiona... Tylko to sport i dzieją się różne rzeczy, wystarczy ze spojrzysz na jego ostatnie mecze z Toronto. W Game 2 też oddał 22 rzuty ;) Każdemu zdarza się czasem dzień konia, a czasami totalnie nie siedzi. Powstrzymałbym się od takich wpisów bo akurat Gucci to jeden z większych kozaków na tym forum i naprawdę daje dobre typy, które niejednokrotnie dały mi zarobić, a już któryś raz widzę jak w sytuacji gdzie typ nie wejdzie ktoś się żali, i mówi że słaba analiza. Dosyć że ktoś coś robi "za darmo" w jakiś sposób wskazuje drogę, to jeszcze pretensje...
BTW: Doncic kocur
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
S 54,4K

spider-official

Użytkownik
Analiza trafiona... Tylko to sport i dzieją się różne rzeczy, wystarczy ze spojrzysz na jego ostatnie mecze z Toronto. W Game 2 też oddał 22 rzuty ;) Każdemu zdarza się czasem dzień konia, a czasami totalnie nie siedzi. Powstrzymałbym się od takich wpisów bo akurat Gucci to jeden z większych kozaków na tym forum i naprawdę daje dobre typy, które niejednokrotnie dały mi zarobić, a już któryś raz widzę jak w sytuacji gdzie typ nie wejdzie ktoś się żali, i mówi że słaba analiza. Dosyć że ktoś coś robi "za darmo" w jakiś sposób wskazuje drogę, to jeszcze pretensje...
BTW: Doncic kocur
Analiza trafiona? Przecież nie przewidział przebiegu meczu i zamiast poniżej 22 pkt to 35 rzucił, spora różnica. Odniosłem się do tej jednej analizy, do ogólnie prowadzonego tematu nie mam uwag :)
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
No typ nietrafiony i tyle. Nie wiem dlaczego miałbym się tłumaczyć z tego, że rzucił 35 a nie np. 5. Ja na boisku nie gram, obstawiam wynik wydarzenia sportowego. Nie każę nikomu stawiać moich typów, ten temat traktuję jako swój taki blog, miejsce gdzie mogę sobie popisać o NBA co lubię robić. Takie posty uważam za zbędne, bo po meczu łatwo jest pisać, że "oj trzeba było grać tu over" jak zna się wynik. Po meczu każdy może być mądry. Odpowiedziałem, bo na konstruktywną krytykę zawsze odpowiem i wezmę ją na klatę, ale powiedziałem jaki był sens akurat tej krytyki. Dziękuję za uwagę. Tak z innej beczki, pięknie mnie Falubaz wczoraj załatwił. A z jeszcze innej beczki - Doncić i Mitchell, co oni grają, szok po prostu.

Dziś skromnie. Po tym typie podliczę bilans.

#117 - Oklahoma City Thunder - Houston Rockets
Typ: Houston Rockets @ 1.74 - Unibet
Stawka: 100j EW: 174j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +32
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
J jasiu771 +8 Punkty (Z przyjemnością czytam Twoje analizy. Od miesiąca dużo bardziej zrozumiałem NBA. Pzdr)

Bardzo mi miło czytać takie i inne reputacje! Aż się chce pisać. Dziś jednak bez analizy.

Bilans: 898j

Trochę spadło, ale 898j na plusie nadal bardzo mnie cieszy. Dziś trochę więcej wpadło mi w oko:

#118 - Denver Nuggets - Utah Jazz
Typ: Utah Jazz @ 1.73 - Unibet
Stawka: 100j EW: 173j

#119 - Denver Nuggets - Utah Jazz
Typ: Donovan Mitchell over 27.5 pkt @ 1.85 - Unibet
Stawka: 100j EW: 185j

#120 - Denver Nuggets - Utah Jazz
Typ: Donovan Mitchell - zawodnik z największą ilością punktów @ 2.25 - Unibet
Stawka: 100j EW: 225j

#121 - Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks
Typ: Luka Doncic over 32.5 pkt @ 1.83 - Unibet
Stawka: 100j EW: 183j

#122 - Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks
Typ: Dallas Mavericks over 114.5 @ 1.88 - Unibet
Stawka: 100j EW: 188j
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Wczoraj dramat, ale to co mam w głowie to konsekwentnie gram. Oby dziś na plus.

#123 - Milwaukee Bucks - Orlando Magic
Typ: Milwaukee Bucks -8 w 1. połowie @ 1.86 - Unibet
Stawka: 100j EW: 186j

#124 - Milwaukee Bucks - Orlando Magic
Typ: Giannis Antetokounmpo under 52.5 pkt + zb + as @ 1.88 - Unibet
Stawka: 100j EW: 188j

#125 - Milwaukee Bucks - Orlando Magic
Typ: Nikola Vucevic over 23.5 @ 1.82 - Unibet
Stawka: 100j EW: 182j

#126 - Houston Rockets - Oklahoma City Thunder
Typ: Houston Rockets -2 @ 1.70 - Unibet
Stawka: 100j EW: 170j

Na Lakers-Blazers mam 2 typy i wrzucę sobie wieczorem. Miłego dnia.

edit / Mecze przełożone, wszystkie zakłady zwrócone.
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#127 - Zagłębie Lubin - Warta Poznan
Typ: Zagłębie -0.75 @ 1.83 - Unibet
Stawka: 100j EW: 183j / / +41.5j

#128 - Odra Opole - ŁKS Łódź
Typ: ŁKS Łódź -0.25 @ 1.83 - Unibet
Stawka: 100j EW: 183j

Jeszcze dziś obstawiałem Grand Prix żużlowe ale wrzucę typ jak będę w domu, tu liczę na dwa ładne zielone plusiki na polskiej kopaninie.
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
O 19 pierwsze Grand Prix. Zagrałem trochę typów, mam nadzieje, że finalnie będzie na plus.

#129 - Żużel - Grand Prix we Wrocławiu
Typ: Matej Żagar dotrze do półfinału @ 1.90 - Unibet
Stawka: 100j EW: 190j

#130 - Żużel - Grand Prix we Wrocławiu
Typ: Martin Vaculik w TOP 3 @ 3.50 - Unibet
Stawka: 100j EW: 350j

#131 - Żużel - Grand Prix we Wrocławiu
Typ: Bartosz Zmarzlik w TOP 3 @ 1.55 - Unibet
Stawka: 100j EW: 155j

#132 - Żużel - Grand Prix we Wrocławiu
Typ: Najlepszy z grupy Woffinden, Lindgren, Michelsen, Typ: Tai Woffinden @ 1.85 (pograłem po 2.15 ale podaje kurs aktualny) - Unibet
Stawka: 100j EW: 185j / jakim cudem Lindgren...

#133 - Żużel - Grand Prix we Wrocławiu
Typ: Najlepszy z grupy Vaculik, Doyle, Dudek Typ: Martin Vaculik @ 2.25 - Unibet
Stawka: 100j EW: 225j
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#134 - Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Typ: Jagiellonia Białystok +1.0 @ 1.83 - Unibet
Stawka: 100j EW: 183j

#135 - Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Typ: Legia Warszawa poniżej 1.5 gola @ 2.12 - Unibet
Stawka: 100j EW: 212j

#136 - Motor Lublin - Znicz Pruszków
Typ: Motor Lublin @ 2.30 - Unibet
Stawka: 100j EW: 230j

#137 - Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Typ: Śląsk Wrocław DNB @ 1.92 - Unibet
Stawka: 100j EW: 192j

#138 - Radomiak Radom - Widzew Łódź
Typ: Widzew Łódź DNB @ 2.30 - Unibet
Stawka: 100j EW: 230j
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
W końcu wracają do gry, więc gram to samo co miało być wtedy. Niewiele się zmieniło.

#140 - Milwaukee Bucks - Orlando Magic
Typ: Milwaukee Bucks -7.5 w 1. połowie @ 1.83 - Unibet
Stawka: 100j EW: 183j

#141 - Houston Rockets - Oklahoma City Thunder
Typ: Houston Rockets -3.5 @ 1.77 - Unibet
Stawka: 100j EW: 177j

Myślę jeszcze o dwóch typach na Lakers, jak zagram to wstawie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +186
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#143 - Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers
Typ: Dallas Mavericks +10 @ 1.84 - Unibet
Stawka: 100j EW: 184j

#144 - Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers
Typ: Paul George poniżej 3.5 trafionych rzutów za 3 pkt @ 1.88 - Unibet
Stawka: 100j EW: 188j

#145 - Tampa Bay Lightning - Boston Bruins
Typ: Tampa Bay Lightning ML @ 1.87 - Unibet
Stawka: 100j EW: 187j
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom