>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Temat z analizami ☑️ 🏈 NFL 2020/2021 by Gucci Mane

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Ok pomyliłem się, biorę to na klatę. Także tamte typy które miały być podwójne są za 100j, edytowałem.

Niedziela 5 i 2 :) Jest dobrze. Gdyby ktoś był ciekawy dlaczego mój nick zmienił kolor i podpis, to TUTAJ wyjaśnienie :)

Dziś na noc proponuję i stawiam:

#28 - Atlanta Falcons @ Green Bay Packers
Typ: Green Bay Packers -4 @ 1.78 - Unibet (stawka 100j)

#29 - New England Patriots @ Kansas City Chiefs
Typ: Kansas City Chiefs -10 @ 1.68 - Unibet (stawka 100j)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +20
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
COVID atakuje w końcu ligę, no można było się tego spodziewać, że jakieś przypadki będą, oby się to nie rozchodziło. Czytałem, że mają takie specjalne urządzenia, które monitorują-szpiegują (w końcu są "własnością drużyny", a poza tym chodzi o bezpieczeństwo) z kim mieli kontakt, kogo po drodze nie spotkali itd. Dlatego w przypadku zakażenia łatwiej jest "wyłowić" graczy do badań. W Patriots dwa bardzo ważne ogniwa zarażone - Cam Newton i teraz doszedł Gilmore. Do tego zarażenia w Titans i Raiders. Oby nie posypała się cała liga, no i oczywiście zdrowia dla chłopaków, to mega organizmy więc powinno być ok. Inny problem to jeszcze huragan który może uderzyć w Nowy Orlean, dlatego Saints rozważają wyjazd do Indianapolis i tam zagranie z Chargers. Dobra, nie czas żeby teraz o tym gadać, kto jest ciekawy może poczytać więcej na ten temat.

W czwartek TB czyli Tom Brady i Tampa Bay jadą do Chicago. Są pewne osłabienia w teamie Buccaneers, np. brak Godwina, ale i tak jest tam tyle broni w ofensywie, że moim zdaniem Korsarze poradzą sobie i wywiozą wygraną z Wietrznego Miasta. Na niedziele mam już fajny pakiet typów i wrzucę je jutro.

#30 - Tampa Bay Buccaneers @ Chicago Bears
Typ: Tampa Bay Buccaneers -3 @ 1.71 - Unibet (stawka 100j)
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Statystyki NFL

Typy: 30
Wygrane: 17
Przegrane: 12
Zwroty: 1

Bilans: 181j
Yield: 6,24%
Średni kurs: 1.88
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +289
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
6 spotkań, 2 duble, 3 single, oby była fajna niedziela. Na poniedziałkowy mecz również mam typ, ale podam go jak postawię, bo póki co oferta skromna w buku w którym gram. Za niedługo powrócą analizy.

#31 - New York Giants @ Dallas Cowboys
Minnesota Vikings @ Seattle Seahawks
Typ: Cowboys + Seahawks @ 1.69 - Unibet (stawka 100j)

#32 - Los Angeles Rams @ Washington Football Team
Minnesota Vikings @ Seattle Seahawks
Typ: Rams + Seahawks -3 @ 1.88 - Unibet (stawka 100j)

#33 - Indianapolis Colts @ Cleveland Browns
Typ: Cleveland Browns @ 1.93 - Unibet (stawka 100j)

#34 - Arizona Cardinals @ New York Jets
Typ: Arizona Cardinals -6 @ 1.70 - Unibet (stawka 100j)

#35 - Los Angeles Chargers @ New Orleans Saints
Typ: Los Angeles Chargers +10 @ 1.71 - Unibet (stawka 100j)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +134
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
To może jakaś analiza, jak jest chwila żeby coś opisać :)

#36 - Los Angeles Rams @ Washington Football Team
Typ: Malcolm Brown (LAR) powyżej 7.5 rushing attempts @ 1.77 - Unibet (stawka 100j)

Do mojego zestawu typów na dzisiejszy futbolowy wieczór dodaję jeszcze wybór z meczu Washington Football Team z Los Angeles Rams. Dotyczy on zakładu na ilość prób jakie biegiem podejmie Malcolm Brown. Mówiąc prościej i po "futbolowemu", chodzi o ilość rushing attempts running-backa Ramsów. Linia 7.5 i mój typ to over. Dlaczego tak? Obrona biegu w wykonaniu teamu z Waszyngtonu wygląda póki co bardzo słabo. Dopuszczają aż 129.8 jardów na mecz, co daje im dopiero 22 miejsce w rankinguj tej kategorii. Z kolei Rams bardzo dobrze grają dołem i po 4 meczach sezonu są na bardzo wysokim, 7. miejscu z wynikiem 142.3 jardów na mecz. Do składu stołecznej drużyny wraca Chase Young, ich perełka, którą wybrali z Ohio State jako 2 pick tegorocznego draftu. Defensive end będzie polował na kolejne sacki w swoim premierowym sezonie w lidze i o ile linia ofensywna daje radę, to jednak Jared Goff średnio radzi sobie z presją, gdy dochodzi do sytuacji pt. "collapsing pocket", czyli momentu, gdy linia defensywna pokonuje tę ofensywną i rozgrywający nie ma szans na przegląd swoich możliwości, co właśnie często kończy się sackiem. Myślę, że sztab trenerski Ramsów będzie dziś korzystał ze swojego biegacza, no bo jak widać po statystykach, liczbach i faktach - jest to po prostu dobry pomysł. Do tego dochodzi fakt, że do tej, w czterech meczach Brown był "fatygowany" odpowiednio 18, 11, 7 i 9 razy. Uważam, że jak na te okoliczności, jest to linia do przekroczenia i gram tu over.
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#38 - New York Giants @ Dallas Cowboys
Typ: Dak Prescott powyżej 315.5 passing yards @ 1.85 - Unibet (stawka 100j)

/edit

Bardzo poważna kontuzja Prescotta więc i over niemożliwy w takich warunkach. TUTAJ wideo z całej akcji...
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Na dzisiejszy nocny mecz w grze jest typ #35 podany wyżej.

D - Zwycięzca NFC East 2020
Typ: Philadelphia Eagles @ 2.20 - Unibet (stawka 100j)

Mam w grze kilka długoterminówek na ten sezon. Uznałem, że nie będę wstawiał do tematu. Dzisiaj gram jednak kolejną i jest to typ na to, że Philadelphia Eagles wygra dywizję NFC East. Dak Prescott doznał wczoraj fatalnej kontuzji i ma po sezonie. Backupem w Dallas jest Andy Dalton, długoletni starter Cincinnati, ale już zdecydowanie poza swoim prime'm. Nawet z Prescottem Dallas do wczoraj miało bilans 1-3, a teraz będzie jeszcze trudniej. Wielkie osłabienie na pozycji QB i strata swojego lidera. Wczoraj wygrali, ledwo, ale mają bilans 2-3. Eagles są 1-3-1, czyli z jednym remisem i pół meczu za plecami Cowboys. Dallas w swoich meczach zdobywało wiele punktów, ale też masę traciło. 40-39 z Atlantą, 31-38 z Seattle, 39-48 z Cleveland no i wczoraj 37-34 z Giants. Obrona więc pozostawia dużo do życzenia, a przy braku Prescotta, ta ofensywa nie będzie już tak wybuchowa. Philadelphia wczoraj fajnie pokazała się w Pittsburghu, gdzie była naprawdę blisko wygranej nad sąsiadami ze stanu. Jak to zawsze ma miejsce wśród drużyn z tej samej dywizji, Eagles i Cowboys zmierza się dwukrotnie. Będzie to Week 8 i Week 16. Co istotne moim zdaniem, gdy będziemy już przy kolejce nr 16, wtedy Dallas Cowboys mogą być już bez szans na playoffy i trener McCarthy może już nie korzystać ze swoich pozostałych gwiazd typu Ellliott czy Cooper. A Eagles na tym etapie powinni wciąż być w walce o postseason i myślę, że do Week 16 podejdą jako lider NFC East. Jeszcze spojrzenie na strenght of schedule, czyli to jak trudny terminarz ma drużyna, wyliczony na podstawie wyników rywali z poprzedniego sezonu. Tutaj nie ma jakieś wielkiej różnicy bo w przypadku Eagles jest to liczba .486 a Cowboys .459. Bla, bla i tak tego nikt nie przeczyta. Podsumowując, NFC East jest bardzo słabą dywizją w tym sezonie, ale ktoś ją wygrać musi i ten ktoś awansuje do playoffów. Uważam, że Cowboys bez Prescotta nie będą groźni, bo nawet z nim póki co nie byli (start sezonu 1-3). Jak wspominałem już, Eagles fajnie pokazali się w starciu ze Steelersami, no i oni mają swojego Carsona Wentza, który szczerze mówiąc gra słaby sezon, ale z drugiej strony jest to dla niego już czas aby pokazać solidną grę, bo ten czas cierpliwości w Philadelphii może się dla niego skończyć. O pozostałych uczestnikach tej dywizji czyli Giants i byłych Redskins (wymusili na nich zmianę nazwy, póki są nazywają się po prostu... Football Team) nawet nie wspominam, bo to dwie drużyny w przebudowie, duży bałagan szczególnie u stołecznych, więc tutaj walka o wygranie dywizji rozstrzygnie się między Eagles i Cowboys. Taki kurs proponowany w tym przypadku przez Unibet biorę z pocałowaniem ręki.

Typ oznaczam jako D(ługoterminówka), rozliczę go po zakończeniu sezonu i dodam do końcowych statystyk.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Na dzisiejszą nockę oprócz wcześniej zagranego handi +10 dokładam jeszcze zakład na występ rozgrywającego Chargers, ich nowego franchise quarterbacka i możliwe, że wkrótce nowej gwiazdy ligi.

#39 - Los Angeles Chargers @ New Orleans Saints
Typ: Justin Herbert over 260.5 passing yards @ 1.80 - Unibet (stawka 100j)
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Jedziem dalej. Dziś drugi (!) wtorkowy mecz NFL w historii ligi (edit: jednak drugi od lat bodajże pięćdziesiątych). Mecz był przełożony z uwagi na COVID i małe zamieszanie u Titans. Podoba mi się opcja pogrania na gości. Oni to wezmą.

#40 - Buffalo Bills @ Tennessee Titans
Typ: Buffalo Bills -2.5 @ 1.71 - Unibet (stawka 100j)
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Na niedzielę mam taki zestaw typów. Możliwe, że jeszcze wrzucę 1 lub 2 w weekend.

#41 - Houston Texans @ Tennessee Titans
Typ: Tennessee Titans -3 @ 1.82 - Unibet (stawka 100j)

#42 - Kansas City Chiefs @ Buffalo Bills
Typ: Kansas City Chiefs -3 @ 1.83 - Unibet (stawka 100j)

#43 - Cleveland Browns @ Pittsburgh Steelers
Typ: Cleveland Browns +3.5 @ 1.91 - Unibet (stawka 100j)

#44 - Atlanta Falcons @ Minnesota Vikings
Typ: Minnesota Vikings -3 @ 1.77 - Unibet (stawka 100j)

#45 - Arizona Cardinals @ Dallas Cowboys
Typ: Arizona Cardinals @ 1.74 - Unibet (stawka 100j)
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#46 - Green Bay Packers @ Tampa Bay Buccaneers
Typ: Green Bay Packers @ 1.93 - Unibet (stawka 100j)

#47 - Los Angeles Rams @ San Francisco 49ers
Typ: Los Angeles Rams -2.5 @ 1.70 - Unibet (stawka 100j)
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#48 - Washington Football Team @ New York Giants
Typ: New York Giants -1 @ 1.94 - Unibet (stawka 100j)

I mamy komplet na tę kolejkę :) W tym tygodniu aż 8 typów, zobaczymy jak pójdzie. Za pół godziny zaczynamy ✌
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Statystyki NFL

Typy: 48
Wygrane: 26
Przegrane: 20
Zwroty: 2

Bilans: 80j
Yield: 1,73%
Średni kurs: 1.80



#49 - New York Giants @ Philadelphia Eagles
Typ: Philadelphia Eagles -3 @ 1.66 - Unibet (stawka 100j)

#50 - Detroit Lions @ Atlanta Falcons
Typ: Atlanta Falcons @ 1.77 - Unibet (stawka 100j) / buahaha Falcons znowu choke 2 sekundy przed końcem TD

#51 - Green Bay Packers @ Houston Texans
Typ: Green Bay Packers -2.5 @ 1.70 - Unibet (stawka 100j)

#53 - Dallas Cowboys @ Washington Football Team
Typ: Washington Football Team @ 1.94 - Unibet (stawka 100j)

#54 - Tampa Bay Buccaneers @ Las Vegas Raiders
Typ: Tampa Bay Buccaneers -3 @ 1.70 - Unibet (stawka 100j)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +30
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Jeszcze 3 typy na dopełnienie karty na dzisiejsze spotkania NFL. Pamiętajcie, że mecze dziś godzinę wcześniej, od 18 ruszamy :)

#55 - Carolina Panthers @ New Orleans Saints
Typ: Carolina Panthers +7 @ 1.81 - Unibet (stawka 100j)

#56 - Pittsburgh Steelers @ Tennessee Titans
Typ: Tennessee Titans -1 @ 1.94 - Unibet (stawka 100j) / Gostkowski... 10/16 FG w tym sezonie a dalej go trzymaja w Tampie, miał łatwego FG na remis i dogrywkę

#57 - Jacksonville Jaguars @ Los Angeles Chargers
Kansas City Chiefs @ Denver Broncos
Typ: Chargers & Chiefs @ 1.68 - Unibet (stawka 100j)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Długoterminówka wygląda nieźle. Eagles wygrali, Cowboys przegrali. Teraz w niedzielę ich bezpośrednie starcie.

To czas na jakąś analizę. Kilka innych typów na niedzielę już pograne, wrzucę je niedługo.

#58 - Atlanta Falcons @ Carolina Panthers
Typ: Carolina Panthers -3 @ 2.04 - Unibet (stawka 100j)

Falcons tradycyjnie choke. Mogło być lepiej ale nie jest źle. Na tej kolejce skromny, ale jednak zysk 83j

A teraz czas na kolejną i już w czwartek, w pierwszym meczu Week 8 widzę fajny moim zdaniem typ. Śmieszna Atlanta Falcons przyjeżdża do Charlotte na starcie z Caroliną Panthers. W niedzielę Falcons 2 sekundy przed końcem dostali TD od Lions i tradycyjnie roztrwonili prowadzenie i finalnie przegrali. Nic nowego u nich. Teraz są największym pośmiewiskiem w świecie NFL i źródłem memów itd. Teraz z takim wynikiem, gdy zwolnili trenera i GM'a, pewnie włącza tryb tankowania. Ryan to już stary dinozaur, trzeba pomyśleć o przyszłości. Panthers bardzo fajnie zaprezentowali się w Nowym Orleanie, gdzie w swoim królestwie, Superdome, Breesa i spółkę cholernie ciężko pokonać. Ale mecz był bardzo wyrównany, w 4. kwarcie było 24-24, w jej połowie Saints zaliczyli FG i ostatecznie wygrali 27-24. Gospodarze mieli osłabienia na pozycji receiverów, ale w Panthers nie zagrał najważniejszy punkt całej tej drużyny, czyli running back Christian McCaffrey. Zmaga się on jeszcze z kontuzją kostki, ale obecny status daje do zrozumienia, że może on zagrać przeciwko Falcons. Mimo wszystko podchodzę tu z ostrożnością bo wydaje mi się, że będzie oszczędzony jeszcze w tym spotkaniu. Ale. Nowa Carolina Panthers, bez Cama Newtona i trenera Rivery gra nieźle. Świetnym wyborem było postawienie na Teddy'ego Bridgewatera, byłego QB akademickiej drużyny Louisville, który w zeszłym roku był backupem Breesa w Nowym Orleanie. W niedzielę zaliczył 23/28 podania, zdobył 2 TD i nie rzucił żadnego INT. Skoro nie było McCaffreya to trzeba było atakować górą. I zrobili to bardzo dobrze. Teraz czas na Atlantę, która jak wspomniałem wyżej, pewnie już zacznie tankowanie. Ale mniejsza z tym, zobaczmy na statystyki. Ich defensywa jest przedostatnią (!) w kategorii total defense i średnio oddaje w meczu 425.9 jarda. Formacja defensywna jest też beznadziejna jeśli chodzi o obronę podań, bo pozwalają średnio na aż 333.4 jardy zdobyte przed quarterbacków rywali. Podsumowując, uważam, że Pantery wygrają ten mecz, a Atlanta dołoży kolejną przegraną do swojego bilansu, co przybliży ich do wysokiego picku w najbliższym drafcie. Biorę handicap -3 na gospodarzy i liczę, że wejdzie jak w masełko.

Atlanta Falcons w tym sezonie miała już tak blisko zwycięstwa i mimo to przegrywali. Widzicie te liczby? Hahaha. Z Dallas mieli już wygraną na 99.9%. Ale ich gracze nie znają zasad futbolu amerykańskiego i po prostu oddali piłkę Dallas przy onside kicku. I to 0.1% jednak okazało się zwycięskie.

Reszta typów na niedzielę które już pograłem, bo później różnie może być z kursami.

#59 - Los Angeles Rams @ Miami Dolphins
Typ: Los Angeles Rams -4 @ 1.91 - Unibet (stawka 100j)

#60 - Indianapolis Colts @ Detroit Lions
Typ: Detroit Lions +4 @ 1.70 - Unibet (stawka 100j)

#61 - New England Patriots @ Buffalo Bills
Minnesota Vikings @ Green Bay Packers
Typ: Bills & Packers @ 2.00 - Unibet (stawka 100j)

#62 - Los Angeles Chargers @ Denver Broncos
Typ: Los Angeles Chargers @ 1.77 - Unibet (stawka 100j)

#63 - New Orleans Saints @ Chicago Bears
Dallas Cowboys @ Philadelphia Eagles
Typ: Saints & Eagles @ 1.95 - Unibet (stawka 100j)
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
W tym roku mocniej zainteresowałem się długoterminówkami. Póki co w grze jest pierwsza z nich czyli Philadelphia Eagles jako zwycięzca NFC East. Wygląda już nieźle, bo teraz kurs to @1.65. Po dość sporym główkowaniu i sprawdzaniu różnych rzeczy zagrałem jeszcze 3 typy długoterminowe. Wstawiam do tematu, bo chce mieć tu wszystko co gram z NFL, żeby na koniec sezonu zobaczyć jak to wyszło finansowo. Choć w przypadku tych długoterminówek to już w grudniu wszystko będzie jasne.

D#2 - Obrońca roku
Typ: Myles Garrett @ 4.00 - Unibet (stawka 100j)

D#3 - Chicago Bears liczba zwycięstw w sezonie zasadniczym
Typ: Poniżej 9.0 @ 2.10 - Unibet (stawka 100j)

D#4 - New England Patriots - czy dotrze do playoff?
Typ: Nie @ 1.50 - Unibet (stawka 100j)

W ostatni typ wsadziłem najwięcej, choć tu w temacie wiadomo, płaska stawka. Jakby co pamiętajcie, że w tym sezonie w playoffach zagra 14 drużyn, a nie 12. Czyli po jednej drużynie z konferencji dodatkowo. Oznacza to, że z konferencji do PO awansuje 4 zwycięzców dywizji oraz 3 drużyny z najlepszym bilansem. Moim zdaniem Patriots nie wygrają dywizji bo zrobią to Bills, a na bycie jedną z trzech najlepszych drużyn w konferencji (nie licząc zwycięzców dywizji) szanse są nikłe. Mają bilans 2-4, a wystarczy spojrzeć na choćby AFC North gdzie mamy drużyny z bilansami 6-0, 5-1 i 5-2. Cam Newton póki co nie wygląda jak godne zastępstwo TB12. Ma w tym sezonie ratio TD-INT 2-7, z czego w ostatnim meczu z 49ers (przegrany 6-33, tak 6...) skompletował 9 podań na 15 co dało zaledwie 98 jardów. Dołożył 5 biegów na łączne 19 jardów. Do tego rzucił 3 INTy. Także miał 9 podań do kolegów z drużyny i 3 do rywali. Jego aktualny rating to 71.7. Ostatnio nawet zastąpił go Stidham, no name, który jest backupem wybranym w drafcie w poprzednim roku. Myślę, że Belichick już wie, że nadszedł czas przebudowy i choć nie może się z tym pogodzić, to tak zapowiada się przyszłość Patriots, dla których tłuste lata dobiegły końca wraz z odejściem legendy. Dobra tyle, miało nie być analizy, ale tak parę słów wrzuciłem. Liczę na fajną lokatę na aż 50%, ale mam tu na myśli ulokowanie, zamrożenie pieniędzy na dobrze wyglądający typ, a nie popularną "lokatę", którą niektórzy "typerzy" nazywają stuprocentowy według nich typ pod który trzeba zastawiać domy :)

Dziś w nocy mecz zaczynający już następną kolejkę, na który typ wyżej wraz z typami na niedzielne mecze. Powodzenia, pozdrawiam.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#64 - Las Vegas Raiders @ Cleveland Browns
Typ: Cleveland Browns @ 1.80 - Unibet (stawka 100j)

#65 - San Francisco 49ers @ Seattle Seahawks
Typ: Seattle Seahawks @ 1.84 - Unibet (stawka 100j)

Jeszcze jeden typ na 19 i jeden na 22 do tych co 2 posty wyżej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +88
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Ja pierdziele, co za kolejka. 2 i 5

Chociaż jestem zadowolony pod kątem długoterminówek. Bears przegrali, Cowboys przegrali, Patriots przegrali, Eagles wygrali. Tutaj akurat w 100% idealny scenariusz, ale tamte mecze... Kurcze.

#66 - Tampa Bay Buccaneers @ New York Giants
Typ: New York Giants under 16.5 pkt @ 1.88 - Unibet (stawka 100j)
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
No poprzednia kolejka dramat i jest minus. Będę podawał do końca sezonu co gram, każdy typ i będę podliczał co jakiś czas. Nie stchórzę nawet jeśli będzie tragedia. Podliczenia będą czarno na białym.

Nowa kolejka, czas odwrócić kartę. Mecz dziś w nocy. Jutro zagram typy na niedzielę i wrzucę.

#67 - Green Bay Packers @ San Francisco 49ers
Typ: Green Bay Packers -4 @ 1.58 - Unibet (stawka 100j)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +137
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom