>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Podziękowania

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dzisiaj z powodów osobistych z Załogi odszedł Gucci Mane Gucci Mane , z tego miejsca w imieniu Administracji chcemy mu podziękować za pracę jaką włożył w rozwój forum, szczególnie w promowanie Futbolu Amerykańskiego, który dzięki jego analizom i typom zyskał grono wiernych fanów. Sporo ożywienia wnosił również w dziale żużla a także w NBA. Dla osób, które śledziły jego typy na bieżąco mamy dobrą wiadomość Gucci Mane Gucci Mane mimo, że nie ma już czasu na moderowanie będzie starał się nadal odwiedzać forum i podawać typy w swoim forumowym blogu NFL 2020/2021 by Gucci Mane.
Na koniec życzymy powodzenia w życiu osobistym oraz trzymamy za słowo, że nadal będzie pojawiał się na forum i dzielił swoimi amerykańskimi perełkami z NFL 🏆 👍
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Gucci Mane, to co mogę z całą pewnością powiedzieć to fakt, że robiłeś i nadal robisz świetną robotę na forum. Dużo jest Ciebie, i nawet jeśli teraz ma być Cię odrobinę mniej - to profesjonalizm jako prezentujesz sprawia że jesteś właściwym człowiekiem na właściwym miejscu! Mam nadzieję że nie rozstajesz się z forum na dobre. Z fartem mordo! I ufam ze nic się nie zmieni oprócz nazwy rangi 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Szkoda Gucci Mane Gucci Mane , ale jak mus to mus
:slightly_smiling_face:
skoro już podjąłeś decyzję to pewnie nie po to żeby ją zmieniać. Powodzenia na przyszłość i fajnie byłoby czasem zobaczyć twojego nicka na forum w jakiejś dyskusji czy z dobrym typem. Pozdro!
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
A 177

Apollo00

Użytkownik
Ja pamiętam jak Gucci Mane został "najlepszym typerem" na forum mimo ujemnego yield "granego" w zagranicznych bukach. Zdecydowanie odradzam granie jego kursów 1.80 i tych hazardowych grubasow za "podwójną stawkę" . Zwykły hazardzista i tyle w temacie.
Mimo to powodzenia i bravo że się w końcu oderwales od kompa!
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
To źle pamiętasz bo to były wybór na najlepszego Typera/Znawcę (spośród osób z tymi rangami) i dostałem ten tytuł za moje analizy. Nie byłem najlepszym typerem więc nie wprowadzaj ludzi w błąd. Ja hazardzista? Hmm, ok, może jeszcze coś ciekawego się o sobie dowiem :) Mimo wszystko pozdrówka bo jednak zawsze jest ubaw z takich ludzi. Poza tym, nie będę dyskutował z takim psycholem. Masz 4 ostrzeżenia za przedstawianie ludzi w złym świetle i atakowanie. Tutaj jeszcze jakieś fejkowe info próbujesz forsować. Bujaj się.

Panowie wyżej - dzięki za miłe słowa. Oczywiście będę dalej typował NFL, ale jednak już mniej czasu będę spędzał na forum.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +154
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ja zawsze oprócz ogromnej wiedzy podziwiałem Twoją pasję do NFL. Widać, że pisanie analiz z NFL sprawia Ci przyjemność.

Wpadaj jak najczęściej na forum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Ze kolega zabral glos, nie jaki Apollo a Gucci go podsumowal to jakos tak wszylo ze i ja dodam 2 grosze.


Owszem Gucci nie mozna odmowic tobie ze fajnie pisales/piszesz analizy ale ze ja nie mam kompleksow aby wejsc sobie do roznych tematow , nie jak inni za "firanki" wchodz do tematow i zobaczyc kto co zagral :) czyli po wylogowaniu a wiec, sprawdzielm sobie ten temat sciekawosci od pierwszej strony, wczesniej nie interesowalo mnie to ale tak z zasluzonej osoby trzeba brac przyklad a noz widelec czegos sie naucze. Na poczatku myslalem ze to za typowanie ten Vip z tego co rozumiem to otrzymales za modrenizacje forum, tak mi wyjasnil waldi ze osoba ktora jest modem otrzymuje ten tytul ale ze juz i tak sprawdzilem temat a kolega Apollon zabral glos to dlaczego ja nie mialbym zabrac glosu.


A jeszcze kolega successful successful napisał o pelnym profesjonalizmie a jego zdanie tutaj cenie bo rowniez odwala fajna robote. Wiec wertuje ten temat, coz ku mojemu zaskoczeniu jest tam straszny balagan do 5 strony jest okej, fajnie bilans podawany ale po tej 5 stronie robi sie nie ciekawie , brak rozliczen, brak podsumowan, balagan ludzie domagaja sie rozliczen im dalej w las tych rozliczen trudno sie doszukac, jakies rozliczenie jest na koniec jednego sezonu, potem znow nie ma, potem znow jest cos na koniec sezonu, nie ktore zaklady nie sa oznaczone jako rozliczone a jak dzial VIP zostal wogole zamkniety, to te rozliczenia rzadko byly, myslalem ze na forum VIP jest to profesjonalnie prowadzone, chodzi mi o to ze nie idzie tam dojsc czy taki typer jest rentowny jak na taka persone.


Ja nie jestem zpokrewniony z kolega A Apollo00 , wiec nie sadze ze zostane tutaj nazwany wariatem , stwierdzam fakty a Appolo moze sie nie mylic w tej kwesti, wiec wiele watpliwosci pozostawia ten temat w dziale kupony z statystykami i chlopaka bym od psycholi nie wyzywal i bronic rowniez nie zamierzam tych co hejtowali w twoim temacie ale byli tam uzytkownicy ktorzy normalnie sie pytali o podsumowanie tematu/misiaca - znaczy jakbys tam kazdy miesiac podsumowywal to chcac nie chcac mozna byloby sprawdzic czy temat jest na plus. Wiec nie dziwie sie ze poniekad ludzie domagali sie podsumowan a nie ktorzy hejtowali az hejt zmusil cie do zawiesznia typowania w temacie, poniewaz pamietam ze taki post mial miejsce, cos bylo takiego na rzeczy i zamknales temat na jakis czas.


Poprostu, sadze ze ktos taki jak ty i kazdy inny, ktory ma aspiracje bycia , Znawca az po Vip-a powinnien byc profesjonalny w jakies mierze aby czuc sie z samym soba okej ze otrzymal tego vip-a za zaslugi ale fakt to nie jest za typowanie, moze nie potrzebnie sie czepiam.


Nie bede ciebie prosil abys rozliczyl temat od A do Z bo po takim czasie nie wiem czy to wszystko bylo by na tyle wiarygodne jezeli nie rozliczales w tym czasie co trzba bylo to zrobic a to ze ktos czasu nie ma to nie dizala na mnie, sadze ze jezeli ktos ma zysk i jest sumienny , profesjonalny to on prowadzi temat z kazdym rozliczeniem bo jest z siebie zadowolony a osoba ktora chełpi sie ile ma obserwatorow albo ze ma kolor fioletowy to jest dla mnie słabe albo robic rozliczenie i chelpic sie tym bo kolejka sie ułozyla - tak to wyglada w twoim temacie , ja rozumiem chwalic sie jezeli ogolny moj wynik jest na plus , rozliczam sumiennie, konsekwetnie, okej a tak ja stwierdzam fakty jak jest w twoim temacie.

Wiec sadze ze slowo psychol na Kolege Apollo jest naduzyciem, przypomne ze tez mnie chcieli 7 lat temu banowac po wrzuceniu kuponow z kwota wygranych okolo 18 tysiecy funtow ale w koncu udalo sie mnie z banowac za prawde przez nie jaka Roxxanne z dzialu tenisa ktora nie miala pojecia o tenisie i byla przeze mnie caly czas poprawiana na tyle ze sama poprawiala swoje typy w koncu nie wytrzymala i zbanowala mnie dwa razy plus za blokowala mi skrzynke wiadomssoci, dzisiaj okazuje ze te osoby grubo sie mylily co do mojej osoby ktore chcialy mnie banowac moze w ich oczach tez bylem psycholem ale prawda jest taka ze ich nie ma a ja jestem i mam sie dobrze.



Nie byłem najlepszym typerem więc nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Moze i cos w tym prawdy jest, jak napisales, sprawdzajac ten temat to na typera roku nagrody bys nie otrzymal tak sadze , wiec nie oszukujmy sie ale kolega wyzej sie nie myli a sam przyznasz ze temat to gruba przesada aby tam sie odnalesc ale rowniez byc otwartym zeby dowiedziec sie czegos nowego, obys nic nie musial dowidaywac sie nowego osobie :) a kolor fioletowy nie zawsze jest
"czysty jak go maluja".:)


Zeby nie bylo tak smutno, za co ja moge tobie podziekowac , na pewno za to, ze, za twoim posrednictwem jestem Znawca ale mysle ze to byl strzal w dziesiatke, bo dzieki temu stalem sie wartoscia dodatnia na tym forum i rzeczywiscie prace tutaj wykonalem/wykonuje swietna a administracja forum moze byc ze mnie zadowolona , ja tez sie ciesze bo sam wiem jaka tu prace wlozylem na forum i dla siebie, bo w niektorych sportach sie podszkolilem jak np opanowalem MLB w ciagu miesiaca czy nawet w miare typuje NASCAR a w innych sportach zawsze bylem dobry, wiec dzieki temu po otwieralem tematy a przeciez bylem osoba nie aktywna i nie mialem zadnych aspiracji aby gdzies tam awansowac, nie mialem takie potrzeby.


Za analizy trzeba tobie podziekowac rowniez bo doceniam to, bo sam wiem ile czasu trzeba poswiecic na napisanie analizy a nie kilku zdan oraz za Modernizacje nie wiem czy dobrze napisalem.


A co mozna zyczyc? - profesjonalizmu , konsekwencji i cierpliwosci, powodzenia.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Nie jest to temat pt. „Uwagi dotyczące tematu z typami Gucciego”. Albo „Wspomnienia Pana GGC”. Każdy prowadzi sobie taki temat z typami jak chce. Przytoczyłbym tu pewna wypowiedź Janowicza - kim jesteś żeby czegoś ode mnie wymagać? Mój temat nie jest w żadnych VIP typach, nie biorę udziału w konkursach. Po prostu prowadzę sobie temat i nic Ci do tego. O ile dobrze wiem to wcześniej moj temat był w dziale Kupony, wiec nie robiłem regularnych statystyk choć oczywiście nie ukrywam ze jestem na minusie. To chciałeś usłyszeć? Kiedyś statystyk parę razy zabrakło, ale teraz prowadzę je i rozliczam typy. Czuję, że jakoś uwiera Cię ta moja ranga. Przez ten czas bycia modem zrobiłem dla forum sporo rzeczy jakich zwykły użytkownik nie widzi, bo był to np. Udział w projektowaniu (swoimi pomysłami, razem z reszta załogi) nowych wersji forum, trochę copywritingu. Coś tam od siebie dla forum zrobiłem, teraz mam VIP’a, tak jak sam powiedziałeś - dostaje go każdy były mod. A co do tego Apollo - nazwałem gościa psycholem bo taki ma komentarz przy jednym z ostrzeżeń. Ma już 4 i każde obrażanie ludzi na forum i szukanie zaczepek. Nie wiem o co Ci chodzi, wchodzisz tutaj i próbujesz się do czegoś przyczepić. Jeśli już czepiasz się mojego „burdelu” w temacie to... zwróć uwagę na swoją interpunkcje i ogólnie na to jak piszesz. Bo to nie przystoi tak wartościowemu, wspaniałemu użytkownikowi który ma tyle zasług które wymieniłeś w przedostatnim akapicie popisując się niezwykła skromnością, pisać jak dziecko z podstawówki. W ogóle tak bardzo blisko Ci do tego Apollo, że faktycznie myśle, czy aby na pewno nie jesteś z nim, używając Twoich słów, „zpokrewniony”.

Dzięki Waldi1979 Waldi1979 za takie fajne publiczne „pożegnanie” mojej przygody z praca dla forum. Nie zamierzam już prowadzić dyskusji nt. tego czy jestem dobrym typerem, czy to, czy tamto. Jeśli Gy_Gy masz potrzebę walnąć o tym tyradę na 5 stron to załóż sobie osobny temat i tam o tym pisz.
 
Ostatnia edycja:
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Akurat nie jest to forum polonistyczne :) a ja nie jestem "rozliczany" z u na ó. !

Amen.

Update: Widze ze sobie cos tam edytujesz , dopowiadasz , to uzytkowniki ktory przyznal mi reputacje, odpowie tobie:

2020-10-07 17_54_48-Window.png

szkoda szczepic mi jezyka - dziecinada....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +9
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Naprawdę nie masz innych problemów? Ten przedostatni akapit w Twojej długiej wypowiedzi poprzedniej wskazuje na to, że chyba wzorujesz się na Bolku Wałęsie

Poprostu, sadze ze ktos taki jak ty i kazdy inny, ktory ma aspiracje bycia , Znawca az po Vip-a powinnien byc profesjonalny w jakies mierze aby czuc sie z samym soba okej ze otrzymal tego vip-a za zaslugi ale fakt to nie jest za typowanie, moze nie potrzebnie sie czepiam.
No to sam sobie odpowiedziałeś na końcu. Temat można zamknąć, bo swoją funkcję informacyjną spełnił.

Wiesz, że Cię cenię za NFL i NBA, poleciłem Cię moderacji żebyś dostał rangę, a Ty nagle z kosmosu wyskakujesz z takim postem pełnym bzdur jakobym dostał rangę za wyniki w typowaniu, do tego rozpisujesz się jak to Ty nie jesteś cudowny. Spadnij na ziemie, bo to, że prowadzisz dobry temat, nie znaczy, że jesteś szeryfem forum i że będziesz wyznaczał kto ma mieć jaką rangę. To jest dziecinada. Kończę to, bo szkoda nerwów, pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Muszę przerwać mecz, bo zrobił się niezły burdel tutaj. Od początku, temat został założony, ponieważ jeden z najbardziej zasłużonych moderatorów z powodów osobistych musiał zrezygnować z funkcji. W pełni zasłużenie dostał rangę VIP Forum, przytoczony tu jego temat nie ma nic do tego, większość pewnie nie wie jak wygląda praca moderatora "od kuchni" nie jest to 5 minut dziennie, wiele rzeczy, które jest wykonywane nie jest w ogóle widoczne dla zwykłego użytkownika, Gucci Mane Gucci Mane oprócz tego, że promował Futbol Amerykański na forum, rozkręcił dział to oprócz tego pisał teksty dla forum, pracował przy kolejnych wersjach forum itd itp Na rangę zasłużył bez dwóch zdań. Do postu A Apollo00 nie przywiązuje większej uwagi, ponieważ on na forum tylko szuka teorii spiskowych itd ale już post Gy_Gy_Craveel Gy_Gy_Craveel wbił mnie w fotel i to nie w pozytywnym tonie, jestem wręcz zażenowany, że tak ceniona osoba wyskakuje z takim postem, próbując obnażyć (nie wiem z jakiej racji) zasługi Gucci Mane Gucci Mane jakie zrobił dla forum, wypominanie braku jakiś statystyk w temacie, który w tej kwestii nie ma żadnego znaczenia. Gy_Gy_Craveel Gy_Gy_Craveel cenię Cię za wiedzę, ale to Twoje chwalenie sam siebie jest po prostu słabe, uwierz mi, że ten kto ma docenić Twoje posty i wiedzę to to zrobi, nie musisz za każdym razem powtarzać jaki to jesteś wspaniały.

Na koniec proszę trzymać się tematu do którego został założony, a jak ktoś ma jakieś prywatne uwagi do Gucci Mane Gucci Mane czy do mnie to niech pisze na pw, a nie zaśmieca wątku. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +251
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Również osobiście chciałbym podziękować Gucci Mane Gucci Mane za wkład włożony na forum. To jedna z barwniejszych postaci na naszym forum jeśli chodzi m.in o pracę włożoną na rzecz forum. Drzwi do powrotu masz zawsze otwarte.
Życzę powodzenia w życiu zawodowym oraz prywatnym oraz zdrowia. Niech moc będzie z Tobą!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom