>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na temat tenisa, turniejów itd.

adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Podsumowanie meczu Gauff - Keys w statystycznym ujęciu. Nie było to wielkie widowisko. Bardziej przychylałbym się do stwierdzenia że Keys ten mecz przegrała, a nie Gauff wygrała.
51 pkt z 64 zdobytych przez Coco to błędy niewymuszone Madison.

wta.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +222
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Komentator podczas meczu powiedział, że to rekord w meczach rozgrywanych do 2 wygranych setów, ale nie szukałem żadnego źródła informacji
 
Pablito91 506,3K

Pablito91

Użytkownik
Do dwóch wygranych setów to może i tak. Ja znalazłem info, że Marc Rosset podczas jednego meczu popełnił 30 podwójnych i to chyba jest rekord. Bo wątpię by były statystyki podzielone do 2 czy do 3 wygranych setów tylko ogólnie podczas jednego spotkania.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Co warte również odnotowania - mimo 25 podwójnych stracił podanie tylko raz

15 gemów serwisowych i 122 piłki rozegrane przy jego serwisie (ok, sześć odchodzi na tb). Ciekawe kto i jak bardzo wzbogacił się na overach w jego gemach serwisowych ;)
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
W oczy teraz rzucil mi sie fakt,ze 23ci na świecie Berrettini,będzie grać challengera w Phoenix.Wiadomo,pewnie potrenować i się odbudować,ale czy ktoś kojarzy podobna sytuacje kiedyś,żeby ktos z to 25-30 grał w challengerze?
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tatiana Maria zaraz po Australian Open zagrała w tym roku chelengera w Indiach i wygrała go bez straty seta ale przeciwniczki wszystkie no names
A berettini kilka sezonuw grał w chelengerach zanim się przebił do ATP , z resztą do dziś jak go oglądam to mam wrażenie że ogladam chelengerowca:-:))
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Tatiana Maria zaraz po Australian Open zagrała w tym roku chelengera w Indiach i wygrała go bez straty seta ale przeciwniczki wszystkie no names
A berettini kilka sezonuw grał w chelengerach zanim się przebił do ATP , z resztą do dziś jak go oglądam to mam wrażenie że ogladam chelengerowca:-:))
Tatiana Maria aktualnie jest 70-ta.Najwyżej w karierze była 46,pytałem o naprawdę ścisły top.Berretini trochę się kręci już jakis czas w topie i temu pytam a podobna sytuacje.Wielu było takich,jak nie wszyscy,co przed „ATP” grało w challengerach,choć są również „ATP”.
 
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
W oczy teraz rzucil mi sie fakt,ze 23ci na świecie Berrettini,będzie grać challengera w Phoenix.Wiadomo,pewnie potrenować i się odbudować,ale czy ktoś kojarzy podobna sytuacje kiedyś,żeby ktos z to 25-30 grał w challengerze?
Jeśli ktoś odpadł już z IW, to nie ma innego turnieju do gry. Chcąc utrzymać rytm zawodnicy grają w Arizonie.

Berrettini, Ivashka, Krajinovic, Gasquet, Ruusuvuori, Lehecka, Kokkinakis, Bublik, Schwartzman to wszystko zawodnicy których nie zobaczysz w Challengerach, a w tym tygodniu jednak grają w Phoenix
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
W oczy teraz rzucil mi sie fakt,ze 23ci na świecie Berrettini,będzie grać challengera w Phoenix.Wiadomo,pewnie potrenować i się odbudować,ale czy ktoś kojarzy podobna sytuacje kiedyś,żeby ktos z to 25-30 grał w challengerze?
Nie ma raczej takiego przypadku w tej nowej histrorii tenisa. To wynika z przepisow.
Zawodnicy TOP10 nie moga grac w challangerach. Zawodnicy TOP 11-TOP 50 moga grac jedynie z dzika karta, wiec Berrettini taka tam ma.
Moze byly takie przypadki, ale to prawdopodobnie musialo byc lata wstecz zanim takie zapisy wprowadzono.

Kojarzy mi sie fakt, ze Gasquet bedac 30-ktorys gral w polskim challangerze, bodajze w Sopocie.

Jak tez kolega wyzej wspomnial, wynika to tez z faktu, ze turnieje glowne Indian Wells i Miami rozpoczynaja sie w srodku tygodnia, a nie w poniedzialek jak standardowe turnieje, stad kilka mocncyh nazwisk w tym challangerze, ale to chyba kazdy wymyslil.
 
Ostatnia edycja:
W 0

Witheirate

Użytkownik
Tatiana Maria zaraz po Australian Open zagrała w tym roku chelengera w Indiach i wygrała go bez straty seta ale przeciwniczki wszystkie no names
A berettini kilka sezonuw grał w chelengerach zanim się przebił do ATP , z resztą do dziś jak go oglądam to mam wrażenie że ogladam chelengerowca:-:))
Oboje zdobyli tytuły w niższych kategoriach turniejowych (challengery), ale warto pamiętać, że każdy sukces sportowy jest warte docenienia. Co do wrażenia oglądania Berrettiniego, to z pewnością jest to kwestia subiektywna i zależy od indywidualnych preferencji i odczuć. Jednakże, patrząc na jego wyniki w ostatnich sezonach, wydaje się, że odniósł on spory sukces w grze na poziomie ATP.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Hm finał Wimbledonu to sukces więcej niż spory powiedziałbym nawet wielki.
A mówiąc że jak oglądam Mateo to mam wrażenie że oglądam Chelengera to miałem na myśli jego styl gry , który doprowadził do perfekcji , niczego mu nie ujmuję nawet jestem dużym fanem.
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Po wczorajszym meczu sie zastanawiałem co do za kilkuzdaniowa wymiana zdan byla pomiedzy Wawrinka i Rune ... No i sie wyjasnilo, a siegnac trzeba bylo do turnieju Paris Bercy.

 
Otrzymane punkty reputacji: +228
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik


Od razu jej zabrac pieniadze za turniej i sie skoncza głupie prowokacje. Nawet zawieszac nie trzeba.
Zamiast sie cieszyc, ze pozwala im grac w turniejach, jeszcze rzemiosla tenisowego nauczyli ja w Stanach. Mieszka na Florydzie, w Rosji to jest od swieta to probuje jeszcze cos manifestowac.

Nie rozumiem tej krytyki i tego toku rozumowania. W Stanach nie wolno sympatyzować/lubić czegokolwiek lub kogokolwiek kto/co wywodzi się z Rosji?
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Nie rozumiem tej krytyki i tego toku rozumowania. W Stanach nie wolno sympatyzować/lubić czegokolwiek lub kogokolwiek kto/co wywodzi się z Rosji?
Tu bardziej o to chodzi, że zawodnicy z Rosji występują pod neutralną flagą i jest zakaz prowokacji związanych z wojną. Potapova wyszła na mecz w koszulce Spartaka. Ile widziałeś sytuacji by zawodnik wychodził na mecz w koszulce jakiegoś klubu sportowego? Ja kojarze tylko Kyrgiosa, zwłaszcza po śmierci Kobego wyszedł w jego koszulce. Potapova broni się, że od dawna kibicuje Spartakowi a nie zna nawet dwóch zawodników z tego klubu. Więc raczej w wiadomych celach to zrobiła.
 
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik
Nie znam zasada i nie mam pojęcia co jest uznawane za prowokacje a co nie... i rozumiał bym gdyby na siłę wyszła owinięta flagą Rosji skoro jest zakazana albo białą koszulką gdzieś z "Z"etką czy innym symbolem itd wtedy myślę można jej coś zarzucać.. ale jeśli jest to jakieś sympatyzowanie z jakimś innym sportem, dyscypliną czy innym konkretnym sportowcem to tak powinniśmy na to patrzeć bo sport to sport a polityka to polityka i tak wydaje mi się powinniśmy na to patrzeć a nie na siłę doszukiwać się podtekstów.
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Nie znam zasada i nie mam pojęcia co jest uznawane za prowokacje a co nie... i rozumiał bym gdyby na siłę wyszła owinięta flagą Rosji skoro jest zakazana albo białą koszulką gdzieś z "Z"etką czy innym symbolem itd wtedy myślę można jej coś zarzucać.
Może raz jeszcze wróc do tego artykuły. Jest w nim jeszcze wzmianka o sytuacji z turnieju w Cincinatti 2022, gdzie Potapovej przeszkaszło, że podczas jej meczu z Kalinskayą siedziała kobieta owinięta w ukraińską flagę i która musiała opuścić swoje miejsce po interwencji sędziego.

Czy teraz parafrazując to co napisałeś wyżej: "W Stanach nie wolno sympatyzować/lubić czegokolwiek lub kogokolwiek kto/co wywodzi się z Ukrainą?" W Stanach przecież nie jest nic zakazane co wiąze siez Ukrainą. Dlaczego zatem Potapovej to przeszkadzało i w efekcie kobieta z flagą Ukrainy opuściła ten kort, a nie robiła tam teoretycznie nic złego, ani zakazanego. Przypadek? Nie sądze.

Ludzie to nie sa bezmozgie yeti, oni dosknale wiedza co robią i naciskają granice do których mogą sie posunać.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Oj spotkałem Yeti będąc w Himalajach jest bardzo inteligętny do dziś zdarza nam się grać w brydża online na kurniku i wymieniać opinie o tenisie.
 
Do góry Bottom