>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

A-League

Status
Zamknięty.
snajp 625,2K

snajp

Użytkownik
Tu jest ewidentnie opierd... mecz, karny dla WSW - oooo nie, gol dla Sydney? Super. 2 połowa czerwo dla WSW aby przypadkiem Pan Li nie poszedł z torbami :)
To akurat przypominałem ostatnio, kto rządzi w WSW...
Edit
Przed chwilą WSW na 1-1, aa nie Var - spalony :) Nie wygracie Wedrowcy dzisiaj, no way say Mr. Li...
Teraz jeszcze brakuje karnego dla WSW i remis. To ja juz będę wszystko wiedział :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +649
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
(...)
Co do Sydney Derby, to przypomnę tylko niezorientowanym, iż honorowym prezesem Wedrowcow jest Pan Li, a klub ten to czasami przypomina pralnie pieniędzy dla triad i yakuzy.
(...)
Ad rem, Derby Sydney dla mnie no bet...
Aby nie było :)
Edit
Ft 0-1, hehe ale się Corica cieszy, już wie, że ocalił posadę... Kruk krukowi oka nie wykole, Pan Li zarobiony :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +847
grendel 84,3K

grendel

Użytkownik
🔴 To próbuje w ostatnim dziś meczu over 2.5+over rzutów rożnych 10.5+btts @3.75 może się uda.
Powodzenia.
Znowu rogi popsuły , no nic na dziś wystarczy , do jutra.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1093
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Perth, Glory vs City ht 1-1...
Van der Venne w 45 min walnął na pustą bramę (goalkeeper popełnił błąd) i poprzeczka ratuje Glory. City w ataku, Glory kontruje...
Dam 2 po @ 2,20 za drobne, bo goscie są lepsi ale kto wie co tam się wydarzy w krainie Pana Li...
Drugi kierunek, to gol Maclarena, no bo wypada królowi coś trafić :)
Niestety Jamie nie trafił więc kierunek na minus...
GL!
Edit
Ft 2-4, mimo czerwa Glory wyrównało na 2-2, (live @ na 2 był 2.50 wtedy) ale to wszystko co mogli zdziałać. City dobiło ich na 2-4... Idą jak burza po Premiers Plate.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2512
majekx 848,1K

majekx

Znawca A-League
To na Macedonian Park dodaję jeszzcze jeden over - ov5,5 - @2,06
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1708
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Newcastl, 2 pol. stan 2-1...
Dobry wujek Jets jak go majekx majekx nazywa prowadzi z Victory. Mecz mimo pojeb... pory i upału otwarty. Teraz Victory grają pod silny wiatr, ale nie mają nic do stracenia.
Jakiś gol może jeszcze wpaść. Over 3,5 po @ 2,0 za drobne pobieram... GL!
Edit
No było 2-2, ale spalony :) jednak Victory zostało wylosowane przez Pana Li do bicia w tym sezonie. Nic nie poradzą...
Edit
94 powinien być karny dla Victory, ale nie dziś, dzisiaj Jets miało wygrać. Druga sprawa to Victory to zj.... Mogli wyrównać nawet po faulu bramkarza, to spierd... Ft 2-1...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1523
tenis_de_mesa 1,4M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Macarthur - Wellington Phoenix
Typ: over 2.5 & over 4.5 kartek @2,85 (etoto) (2:1) & (5)

edit: 2:1 do HT i 4 kartki.. piąta pojawia sie w 95 minucie...

W niedzielny poranek zagrałem takie kombo.
Sędziować będzie Faghani ze średnia ponad 4 kartek na mecz, oba zespoły w czołówce jeśli chodzi o napomnienia. Wellington na wyjazdach średnia równa 3, gospodarze ponad 2 na mecz u siebie. Ostatnie h2h też sprzyjające. Dorzucam gole, oba zespoły lubią zagrać radosny futbol w ostatnim czasie. GL.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2230
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney, 1-1...
Kolejny krzywy mecz, najpierw Zawada asysta i Filip bez szans, potem Bullsi z d... puszczają gluta a Sail miedzy nogami to puszcza. Następnie Turban robi Nixom karnego. Zawada tworzy "Robercika" i Filip broni... Ja Cię nie mogę :) A poziom na razie to dno...
A najśmieszniejsze jest to, że przed tym całym syfem wziąłem za drobne x po @ 2,80 za drobne choć ewidentnie sędziemu to nie pasuje...
Ps
Ht 1-1, coś mi się wydaje że Nix zagrało u buka x ht, choć Turban na 100% grał kartki i over :)
Edit
I przyznane karne bo dał już 3 ale nietrafione :) Cyrk!
Edit 1
Dał 3 karne, potem w 92 min. gola anulował, f... Turban!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1607
snajp 625,2K

snajp

Użytkownik
Live Sydney, 1-1...
Kolejny krzywy mecz, najpierw Zawada asysta i Filip bez szans, potem Bullsi z d... puszczają gluta a Sail miedzy nogami to puszcza. Następnie Turban robi Nixom karnego. Zawada tworzy "Robercika" i Filip broni... Ja Cię nie mogę :) A poziom na razie to dno...
Wczoraj czytałem ,że Filip ma grzać ławę a tu proszę ratuje dupsko Bykom już kilka razy .
 
Otrzymane punkty reputacji: +650
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Wczoraj czytałem ,że Filip ma grzać ławę a tu proszę ratuje dupsko Bykom już kilka razy .
Inna sprawa, ze Zawada bawił się w Roberta... Bardzo nie wyszło...
Edit
Kolejny mecz - cyrk. 3 nietrafione karne, no proszę :) Poważnie? W biały dzień?
Edit 1
To może jeszcze jeden karny? 4 dla rownego rachunku?
Sportowo over 3,5 po @ 2.50, drobniaki na stole, bo to cyrki są :)
Edit2
W 92 min. Turban anulowały gola na 3-1, hahaha, nie no, ja już zgłupiałem co on obstawił?
Edit 3
Ooo, telefon, w słuchawce złośliwy głos SZP: "tak Qowal, w biały dzień hahahaha"... Pan Li kolejny milion zarobił właśnie :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +848
majekx 848,1K

majekx

Znawca A-League
Podsumowując kolejkę spotkań...

W piątek mocno rozczarowałem... 2 x stawka minimalna do piachu
Roar - CCM (1:2)
un2,5 -
gol po 75' -

Ciężki mecz do typowania - z jednej strony Roar ze swoim brzydkim stylem z drugiej marynarze, którzy w tym sezonie mają wiatr w żaglach - ten wiatr dopisał i tym razem. CCM jedzie na Macedonian Park - to będzie trudny mecz do typowania.

Sobota z mieszanymi uczuciami:

WU - Alelaida (2:3)
ov2,5 - @1,68
gol po 75' - ov2,5 @1,82
live po 78' ov4,5 @2

Dwa razy minimalna stawka na plus, do tego na żywo również plus. To był dobry mecz, na którym można było zarobić. Adelaida z wyniku 2:0 wyciągnęła na 2:3... Czyżby w następnej kolejce u siebie Adelaida będzie kontynuować passę? Podejmowanie WSW może dać kolejny komplet punktów - i ja chyba ten kierunek obejmę. WU podejmuje Nixów - gole powinny być.


WSW - Sydney FC (0:1)
ov2,5 -
gol po 75' -

Tutaj zawiodłem na całej linii. Moje typy, zupełnie w drugą stronę. Spodziewałem się zaciętego spotkania i goli - tak nie było. SFC uratowało posadę trenera, WSW, jakos specjalnie nie starało się temu przeszkodzić. Za tydzień WSW jedzie do Adelaidy, Sydney FC podejmuje u siebie Brisbane. W tym drugim meczu wygląda na to, że punkty zostaną w Sydney.


Perth - City (2:4)
ov2,5 - @1,74
1X -
live po 80' ov5,5 @2,06

Wniosek się nasuwa jeden - magia Macedonian Park słabnie. To był mecz, który mógł się podobać kibicom. Były bramki, były kartki, zabrakło tylko rzutów rożnych. City pokazało, że ich moc wróciła i nie powinni mieć problemu z ograniem Victory w następnej kolejce.


Jets - Victory (2:1)
2 -
ov2,5 - @1,8
gol po 75' -

I drugi z moich mocnych typów w piach. Miałem nadzieję, że Jets odpuszczą, jednak pomyliłem się i w Newcastle to gospodarze byli górą. Za tydzień Jets jadą Sydney - gdzie, będę celował, zostawią punkty gospodarzom. Victory będzie grało z obywatelami - tutaj temat do przemyślenia, ale straty punktów przez City nie spodziewam się.


Macarthur - Phoenix

Działo się.. kolejka zakończona z przytupem - 3 gole, przy czym 3 karne i żaden nie strzelony. Do tego jeden gol nie uznany. Słusznie odpuściłem ten mecz, ponieważ takieg scenariusza to i ja bym nie wymyślił.. Pocieszające że ponownie był over.. natomias gola w ostatnim kwadransie zabrakło.


Ogólnie kolejka na minus. Dzięki zakładom na live udało się lekko zminimalizować straty. 1,5 stawki normalnej w piach.
Dziękuję wszystkim za uczestnictwo na forum w ten weekend i do zobaczenia za tydzień.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1580
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Gwiazda kolejki, człowiek weekendu, żelazny goalkeeper, król Bulls, przed państwem Filip Kurto, oj głośno o nim dziś w Australii :)
No i fajnie... Choć zawalił mi drobne... Łobuz...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +679
majekx 848,1K

majekx

Znawca A-League
Pora na jakieś pomysły na najbliższą kolejkę. Trzymamy się nadal ov i gola w ostatnim kwadransie.

Piątek

WU - Nixi - ov3,5 - @2,65

W ostatnie kolejce WU uległo u siebie Adelaidzie 2:3... Nixi w dziwnym meczu ulegli Macarthur. Myślę, że teraz oba zespoły będą dążyć za wszelką cenę do zwycięstwa. A takie nastawienie powoduje, że bramki padają. Zwłaszcza w Australii, zwłaszcza teraz jak mamy sezon na promocję ligi przez ilość goli.
Do mojego overa za średnią stawkę po minimalnej dodaję gola po 75' (@2,05 )i ov2,5 (@1,69 ) po stawce minimalnej. Oba zespoły powinny być wzmocnione odpowiednio Risdonem i Woottonem.

Sobota

Macarthur - Jets - 1 - @2,45 (0:1)

Jets u siebie ograło Victory - tego się nie spodziewałem.. ale życie toczy się dalej, więc poprzednia wygrana może być tylko podbiciem stawki przed oddaniem meczu w tym spotkaniu. Zwłaszcza, że teraz Jets grają na wyjeździe i grają z Macarthur - świeżym zespołem, który tak naprawdę ciągle buduje swoją pozycję w lidze.
Zwycięstwo Macarthur pobieram za normalną stawkę.
Minimalna stawka na ov2,5 (@1,73) i gola po 75' (@2)

Sydney FC - Roar - 1 - @1,96 (1:1)

Sydney wzmocnione powrotem Granta, w Roar może pojawić się Kruse. Trzymam się pomysłu z poprzedniej kolejki. SFC powinni ograć zespoł z Brisbane i dalej piąć się w tabeli ligowej. Wygląda na to, że gospodarze złapali rytm i ich gra zaczęła przynosić efekty. Roar po ostaniej porażce z CCM raczej nie powinno postawić jakichś wysokich warunków.Jednak jak to w tej lidze bywa - czasami i zespoły które nie stawiają wysokich wymagań potrafią coś ugrać.
ov2,5 - @1,82 , i gol po 75' (@1,91) - to must have.... wszystko po stawce minimalnej

Victory - City - 2 HA-1,5 - @3,45
2 - @2,03

Dziwnie wysoki kurs na wygraną City... Może to przez fakt, że wreszcie w bramce Victory zagra Izzo. Dodatkowo na boisku może zagrać Good. Pobieram za średnią stawkę czystą 2, natomiast HA za minimalną.
Oczywiście za stawkę minimalną - ov 2,5 - @1,75 , gol po 75' (@1,8)

Perth - CCM

Tutaj pass na całej linii... Perth powinno ograć marynarzy... jednak CCM powinno tydzień temu stracić punkty w Brisbane, tak się nie stało, więc myślę, że tutaj może być każdy wynik.

Niedziela

Adelaide - WSW - 1 - @2,28

Skoro WSW gra na wyjeździe, to szukam szansy, że straci punkty. Czyli to co napisałem po poprzedniej kolejce. Stawka średnia.
Oczywiście po minimalnej stawce dodaję ov2,5 (@1,78) i gol po 75'
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2526
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro pojedynek zespołów, które w ostatniej kolejce wyszły na frajerów.
WU vs Nix, dla jednego i drugiego zespołu poprzednie mecze to koszmar (wystarczy sobie przeczytać relację co tam się wyprawiało). Mam nadzieję, że będą chciały się zrehabilitować dlatego ja mam kierunek dość oczywisty czyli bts po @ 1,60... Niestety jest to @ januszowy, ale co zrobić? Rzucę miedziaka na taki scenariusz i oby mnie nie zawiedli... KTF!
Ps
Jak będę miał wene to opiszę co Besart Berisha sądzi o sytuacji w A-league, kto był jego najlepszym trenerem i czy jego los jeszcze się zwiąże z Australią.
Może też opiszę pozostałe spotkania. Sie macie wariaci, thx majekx majekx...
Edit
Jeśli taki "prosty" i "logiczny" oraz "przeanalizowany" (jak widać słabo) typ nie wszedł, to ja to pitole... Wypada przeprosić tych, którzy się moim wpisem zasugerowali, co niniejszym czynię...
Ps
Z tej kolejki wybiorę tylko jeszcze live w Derbach Melbourne, kierunek bts (edit:kierunek na plus, ft 3-2...), resztę spotkań odpuszczam, f... destiny czy coś? Jak już taki @ nie wchodzi to ja mówię : Pass...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2050
sunxl 2,1M

sunxl

Typer
majekx majekx spodziewa się dzisiaj goli, spróbujemy może ze strzelcami 3 kombinacje:

Prijovic gol @2.78 BETFAN
Zawada gol @2.98 BETFAN
Priovic gol + Zawada gol @5.75 Fortuna

Bez większej analizy, będzie wesoło, pozdro i miłego piątku!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1721
perek99 21K

perek99

Użytkownik
Co to w ogóle jest? Gospodarze sobie chodzą po boisku jakby mieli ten mecz w d.... Kolejny jakiś dziwny mecz.Po przerwie co zmiana ról i kolejny lamak?
 
supermario 240,9K

supermario

Użytkownik
W Australii w pierwszym meczu już chyba pozamiatane. Gra WU mnie nie przekonuje w tym sezonie. Wiecie może dlaczego nie ma meczu na Youtubie, zawsze puszczali wszystkie mecze na kanale KEEPUP :unsure:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1295
sunxl 2,1M

sunxl

Typer
W Australii w pierwszym meczu już chyba pozamiatane. Gra WU mnie nie przekonuje w tym sezonie. Wiecie może dlaczego nie ma meczu na Youtubie, zawsze puszczali wszystkie mecze na kanale KEEPUP :unsure:
Chyba jest to zależne od miejsca rozgrywania meczów, dzisiaj grają na "specjalnym stadionie" nie jak zwykle na AAMI Park. Pamiętam, że spotkania z Tasmanii też często nie ma transmisji na TY
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1713
jozzy22 650,1K

jozzy22

Użytkownik
No i fajno Oskar nie wyetraszyl się ostatniego pudla z "wapna" i dziś również podszedł do piłki
 
Otrzymane punkty reputacji: +1947
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom