>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Kwiecień 2011

Status
Zamknięty.
toudi 715

toudi

Użytkownik
Jesteś tego pewien?? Bo skoro to co piszesz jest prawdą to zrezygnuje z tego typu
&quot;I&#39;ll definitely look to cut the minutes for some of the starters, but we certainly still want to go out and try to win these four games,&quot; - Larry Drew, trener Atlanty.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Blazers-Lakers 1


Bardzo ciekawe spotkanie.LAL ewidentnie odpuszczaja juz te resztki regural. Wszystko pod tym wzgledem u nich rozstrzygniete. PTB natomiast ciagle walcza o max 6 lokate. Z pewnoscią zagraja agresywnie a LAL na pewno nie bedzie zalezec na narzucaniu jakiegos mega tempa i intensywnosci gry.

Hornets-Suns 1

Hornets walcza z Grizzlies oraz PTB. Równiez nie wypada im nie wygrać.Brak Westa sprawia, ze ta druzyna jest bardzo nieobliczalna Suns wystapia raczej w najmocniejszym zestawieniu. Głowna sprawa to motywacja i w tym upatruje wygranej Hornets z pewnoscia po zacietym spotkaniu

Na podbitki mysle, ze w koncu jednak warto dac Bulls,Grizzlies oraz Pacers
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
Oklahoma City Thunder vs Denver Nuggets typ 1[handi - 5,5) kurs 2,05

Po paskudnej serii porażek Dallas ,dla ekipy Durant&#39;a pojawiła się ogromna szansa na zajęcie 4 miejsca w Konferencji Zachodniej. Od Dallas dzieli ich zaledwie jedno zwycięstwo. Dla Denver walka w RO się skończyła - chcąc nie chcąc zajmą 5 miejsce w swojej konferencji .
Obie ekipy grają ostatnio genialne spotkania - Denver pokonali na wyjeździe LAL ,a OKC pokonali również na wyjeździe..właśnie Denver ; ]
W Denver osłabienia w postaci braku Mozgov&#39;a i BirdMan&#39;a oraz wciąż bez Affalo.
OKC pokonało juz Samorodki w tym sezonie dwukrotnie różnicą punktową 8 i 7.
Dzisiaj spodziewam się zwycięstwa Piorunów i kontynuacji marszu po 3 miejsce w Konferencji .

Oklahoma City Thunder vs Denver Nuggets typ over 203,5 kurs 2,1

W tym sezonie ekipy grały już 3-krotnie . Padały wyniki liczbowe : 220,219,195
Obie ekipy sa jak najbardziej overowe : OKC zdobywa średnio 104,5 pkt a Denver aż 107.1
Jak dla mnie - value nocki ; ]

Cleveland Cavaliers vs Chicago Bulls typ 1[handi +9,5] kurs 1,9

Bulls wygrali bardzo pewnie wielki mecz z Celtics . Zwycięstwo w konferencji mają już praktycznie zapewnione. Na pewno zmęczenie dnia poprzedniego da o sobie znać dzisiaj i zawodnicy z pierwszej piątki tacy jak Deng lub Rose nie będą mocno eksploatowani. Cavs natomiast ostatnio bardzo pozytywnie zaskakują - zwycięstwa z Bobcats i Toronto pokazują ,że drużyna chce zmazać chociaż trochę złego wrażenia jakiego została po sobie ich seria 26 porażek z rzędu w tym sezonie.
Ekipy grały ze sobą 3-krotnie .Bulls wygrali wszystkie mecze odpowiednio 5,,9 i 13 punktami .
 
william 84

william

Użytkownik
A propos Pacers - Hawks:


vs.


Typ: Pacers -6.5 (114-102)
Kurs: 1,95✅
Buk: bet365


Hawks na pewno bez Smitha, prawdopodobnie bez Johnsona i być może bez Horforda, czyli bez swoich czołowych graczy. Pacers nadal strasznie chimeryczni, świetne mecze przeplatają fatalnymi, ale dzisiaj spodziewam się pewnego zwycięstwa gospodarzy. Hawks grają piach nawet w pełnym składzie. Pacers zdrowi.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Bulls są już niemal pewni pierwszego miejsca na wschodzie - zostały im cztery spotkania (@Cleveland, @Orlando, @New York &amp; vs. New Jersey), z czego muszą wygrać jedno, żeby przy samych zwycięstwach Heat i Celtics być pewnym pole position.
No właśnie i czy w związku z tym nie będą chcieli spiąć tyłków już dziś i zapewnić sobie to 1 miejsce ?? Wg mnie okazaj idealna, żeby potem nie męczyć się z Orlando, NYK czy NJN...Więc czy aby na pewno dziś Bulls wyraźnie nie wygrają co by sobie nie mieć już pewnego 1 miejsca ?
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
Nie zapominaj ,że to jest jednak mecz b2b. Bulls wygrają ,ale wg.mnie możliwie jak najmniejszym nakładem sił.
Poza tym w meczu z Orlando nie zagra Howard ,wiec Chicago odniesie w tym meczu spektakularne zwycięstwo ; ]
 
william 84

william

Użytkownik
No właśnie i czy w związku z tym nie będą chcieli spiąć tyłków już dziś i zapewnić sobie to 1 miejsce ?? Wg mnie okazaj idealna, żeby potem nie męczyć się z Orlando, NYK czy NJN...Więc czy aby na pewno dziś Bulls wyraźnie nie wygrają co by sobie nie mieć już pewnego 1 miejsca ?
Bulls na 99% mają pierwsze miejsce. Z Heat mają lepszy bilans bezpośredni. Z Celtics mają bilans 2-2, więc zadecyduje lepszy bilans z drużynami z konferencji (obie ekipy aktualnie 35-13). Celtics natomiast mają jeszcze w perspektywie mecz w Miami, więc...

Wszystkie teamy kalkulują, a odpoczynek przed PO jest bardzo istotny. Bulls wczoraj zapewnili sobie pierwsze miejsce na wschodzie i nie będą chcieli się przemęczać. Nie twierdzę, że Bulls przegrają (choć tego nie wykluczam), ale grając b2b, po tak istotnym spotkaniu, nie będą mieli sił, ani motywacji, żeby rozjechać Cavs. Nawet jeżeli przed trzecią kwartą Bulls będą mieli te 12-15 pkt przewagi, to czwartą kwartę Rose czy Deng przesiedzą na ławce, a Cavs dojdą ich na te 9 pkt i pokryją handi. Takie jest moje zdanie.
 
rysiek650 14

rysiek650

Użytkownik
Odnośnie meczu Knicks są jakieś osłabienia ma ktoś może linka do składów w tym meczu z góry dzięki!!!

A jeżeli chodzi o mecz Indiany to ja skłaniał bym sie +6 dla Hawks dziś osobiście niegram tego meczu ponieważ Knicks wydają mi sie lepszym typem.
 
william 84

william

Użytkownik
Odnośnie meczu Knicks są jakieś osłabienia ma ktoś może linka do składów w tym meczu z góry dzięki!!!

A jeżeli chodzi o mecz Indiany to ja skłaniał bym sie +6 dla Hawks dziś osobiście niegram tego meczu ponieważ Knicks wydają mi sie lepszym typem.
Nie ma w NBA czegoś takiego jak &quot;składy na mecz&quot;...

Z poważniejszych osłabień: Knicks na pewno bez Stoudemire&#39;a, a Nets na pewno bez Williamsa i Humphriesa.

Melo powinien wygrać ten mecz dla NYK, ale nie jest to najpewniejszy typ dnia.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
vs.

Typ: Miami -13
Kurs: 1.88⛔
Buk: 188bet
Miami wciąż zachowuje szanse na drugie miejsce w konferencji. Musi spełnić dwa warunki. Wygrać cztery ostatnie mecze,wliczając mecz z Bostonem, który odbędzie się za dwa dni w American Airlines Arena. Stoją przed ogromną szansą, aby zachować przewagę parkietu, bo w drugiej rundzie Play - Off prawdopodobnie spotkają się właśnie z Boston Celtics. Dziś Bobcats znacznie osłabienie brakiem Jacksona, Najery, Thomasa i Livingstona. Nawet jeżeli nie zagra Wade, to i tak sądzę, że Heat są znacznie mocniejszym zespołem. Przewaga parkietu i co mogę powiedzieć, a nie zdarza się często - przewaga ławki dziś jest po stronie gospodarzy.
GL
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
W NYK nie zagra Stoudmiere oraz Billups..Z drugiej stronie kompletnie rozbita ekipa NJN bez kilku podstawowych graczy.
@stevenash wrócił..witamy ????
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Witam Panowie. Jest to mój jeden z pierwszych postów, ale stronke śledzę dośc dawno... Chciałe dziś dośc grubo zagrac NBA i stąd kilka moich pytań... Co myślicie o tripelku :
Cleveland - Chicago -9.5 1
Boston - WW under 194.5
NOH - Suns 1
Dodatkowo chciałbym zapytac co sądzicie na temat meczu Portland - LA bo ja bym tu widzial win gospodarzy. Sa na fali, walczą o 6 miejsce w konferencji... Co Wy na to?
 
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
Boston druzyna underowa, mysle, ze powinno Ci to wejsc, Portland powinni wygrac lecz łatwo nie bedzie. Spotkanie Cleveland z Chicago bym sobie darowal, a za mniejsza stawke dodatni handicap jak w poprzednich postach mogles wyczytac.
Ja dzisiaj widze osobiscie Oklahome, ktora powinna pokryc ujemny handicap (zero kontuzji, swietny sklad, nadal walcza o wyzsze miejsce i unikniecie gry z lepszymi druzynami) oraz over w tym spotkaniu. Juz ktos napisal o tym, ze nuggets i OCT rzucaja srednia powyzej stowki
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
1. ???? Dallas Mavericks - L.A.Clippers (HC HT -4,5/0) --&gt; 1 - 1,82 ⛔⛔⛔ 47-54 (BetClic)
2.
???? Miami Heat - Charlotte Bobcats (HC HT -7,5/0) --&gt; 1 - 1,82 ✅✅✅ 55-44 (BetClic)

Dziś w NBA mnóstwo spotkań, ale większość w zasadzie o nic, bo sporo rozstrzygnięć przed PO już za nami. Miami i Dallas mają jeszcze o co walczyć. Thunder depcze po piętach 3 Dallas. Bilans w zasadzie identyczny, więc jeśli Dallas chcą utrzymać 3 miejsce muszą dziś wygrać. Podobnie ma się sprawa z Heat, którzy walczą o 2 miejsce na Wschodzie z Bostonem. Bobcats masa kontuzji nie widzę innej opcji niż wysokie zwycięstwo Heat. Oby dwa typy HC do połowy. Myślę, że i Dallas i Heat będą od początku robić wszystko, żeby jak najszybciej rozstrzygnąć te spotkania. A w końcówce przy wysokim prowadzeniu pewności nie ma czy pełne HC się utrzymają stąd spróbuję HC do połowy.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
1. ???? Dallas Mavericks - L.A.Clippers (HC HT -4,5/0) --&gt; 1 - 1,82 (BetClic)
2.
???? Miami Heat - Charlotte Bobcats (HC HT -7,5/0) --&gt; 1 - 1,82 (BetClic)

Dziś w NBA mnóstwo spotkań, ale większość w zasadzie o nic, bo sporo rozstrzygnięć przed PO już za nami. Miami i Dallas mają jeszcze o co walczyć. Thunder depcze po piętach 3 Dallas. Bilans w zasadzie identyczny, więc jeśli Dallas chcą utrzymać 3 miejsce muszą dziś wygrać. Podobnie ma się sprawa z Heat, którzy walczą o 2 miejsce na Wschodzie z Bostonem. Bobcats masa kontuzji nie widzę innej opcji niż wysokie zwycięstwo Heat. Oby dwa typy HC do połowy. Myślę, że i Dallas i Heat będą od początku robić wszystko, żeby jak najszybciej rozstrzygnąć te spotkania. A w końcówce przy wysokim prowadzeniu pewności nie ma czy pełne HC się utrzymają stąd spróbuję HC do połowy.
Ja bym nie lekceważył Clippersów, każdy kto widział ich ostatnie mecze wie, że, o dziwo, nie odpuszczają. O dziwo bo Clippers to był raczej team kojarzący się z takimi, przepraszam za wyrażenie, piz****. Myślałem, że zrobią sobie wakacje już ze 2 tygodnie temu ale nic z tych rzeczy. Dallas natomiast gra beznadziejnie i jak dla mnie to całkiem prawdopodobne, że znowu w pierwszej rundzie polecą. Ja bym się raczej skłaniał ku +10 Clippers.

W NYK nie zagra Stoudmiere oraz Billups..Z drugiej stronie kompletnie rozbita ekipa NJN bez kilku podstawowych graczy.
@stevenash wrócił..witamy ????
Billups jest probable więc na jakieś 90% zagra.
 
alanex 432

alanex

Użytkownik
W NYK nie zagra Stoudmiere oraz Billups
Billups zagra.
New Orleans Hornets(-5,5) - Phoenix Suns [1.91] ✅ 109-97 Centrebet
Mocni u siebie Hornets podejmą dzisiaj zespół Marcina Gortata Phoenix Suns. Słońca nie walczą już o nic, po długim i ciężkim sezonie na pewno myślami są już przy wakacjach, dodatkowo będzie to dla nich czwarty wyjazdowy mecz z rzędu. W innej sytuacji jest drużyna z Nowego Orleanu która na pewno będzie chciała uniknąć Lakersów(4-0 dla LA w tym sezonie) w pierwszej rundzie playoffs. Ich bezpośredni rywal Portland gra dzisiaj ciężki, prestiżowy mecz z Lakersami i w razie zwycięstwa z Suns i porażki Trail Blazers wskoczą na 6 miejsce w konferencji. Dodam także że nie pewny jest występ Steve Nasha w tym spotkaniu, a Chrisowi Paulowi Phoenix wyraźnie odpowiada, notuje średnio 24,7 punktów przeciwko Słońcom(najwięcej przeciwko jakiejkolwiek drużynie). Polecam.

edit: znakomity mecz Williego Greena z ławki, tym razem CP3 nie był potrzebny, pewne zwycięstwo Hornets. Mam nadzieję że ktoś skorzystał.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
prosiłbym znawców o kilka opinii na temat meczu Philadelphia-Toronto
Z tego co wyczytałem z tabeli gospodarze maja szanse wyprzedzic w tabeli Knicks
i maja 4 wygrane mniej od Atlanty(n ie wiem ile do konca meczy chyba niewiele)
gospodarze bez swojej gwiazdy Iguodoli(co to za gwiazda co rzuca w meczu 10pkt-z Bostonem,7-Milwaukee)
goście osłabienio strasznie bez Leandro Barbosa,Andrea Bargnani,Jose Calderon,Amir Johnson,kleiza
praktycznie 3 podstawowych graczy nie wiem jak Kleiza i Johnson(czy to podstawowa piatka.

czekam na jakies opinie
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
prosiłbym znawców o kilka opinii na temat meczu Philadelphia-Toronto
Z tego co wyczytałem z tabeli gospodarze maja szanse wyprzedzic w tabeli Knicks
i maja 4 wygrane mniej od Atlanty(n ie wiem ile do konca meczy chyba niewiele)
gospodarze bez swojej gwiazdy Iguodoli(co to za gwiazda co rzuca w meczu 10pkt-z Bostonem,7-Milwaukee)
goście osłabienio strasznie bez Leandro Barbosa,Andrea Bargnani,Jose Calderon,Amir Johnson,kleiza
praktycznie 3 podstawowych graczy nie wiem jak Kleiza i Johnson(czy to podstawowa piatka.
czekam na jakies opinie
Po pierwsze to Iguodala na 90% zagra. Po drugie szansę wyprzedzić Knicks mają ale nie jest powiedziane, że warto to robić :razz: Nie wiem co sobie myślą trenerzy ale Phila chyba raczej woli grać w playoff z Bostonem, który nie zachwyca niż z Miami. Także trudno Phili coś w tej chwili kalkulować bo w niedzielę Boston gra z Miami i więcej się powinno wyjaśnić w sprawie 2 seeda. Co do kwestii sportowych to Phila powinna łatwo wygrać ale -11 ja bym raczej nie ryzykował.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom