>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Kwiecień 2011

Status
Zamknięty.
K 1

karol-pl

Użytkownik
Panowie a co sądzicie o meczu
Los Angeles Lakers - Oklahoma City Thunder
LA ostatnio 4 porazki z rzedu chyba juz odpuscili choć ostatnio trener LA skrytykowal taka postawe zawodników, oklahoma z pewnościa na to spotkanie wyjdzie z wiekszą motywacją, wiekszych absnecji w obydwu zepolach nie wiwdac jak sadzicie ohlaoma da rade wygrac czy moze LA wkoncu zagra mecz na swoim poziomie?
 
william 84

william

Użytkownik
Panowie a co sądzicie o meczu
Los Angeles Lakers - Oklahoma City Thunder
LA ostatnio 4 porazki z rzedu chyba juz odpuscili choć ostatnio trener LA skrytykowal taka postawe zawodników, oklahoma z pewnościa na to spotkanie wyjdzie z wiekszą motywacją, wiekszych absnecji w obydwu zepolach nie wiwdac jak sadzicie ohlaoma da rade wygrac czy moze LA wkoncu zagra mecz na swoim poziomie?
Czysta dwójka na Thunder jest bardzo ryzykowna, ale handi na Thunder +5.5 można śmiało brać.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Lakers raczej się zmotywują na to spotkanie i odniosą dosyć pewne zwycięstwo, bo siedzą im na ogonie Mavsi i jedna porażka może zrównać ich bilanse. A jest o co walczyć, bo trzeci seed to najbardziej prawdopodobna konfrontacja z nieobliczalnymi Blazers, a drugi to łatwiutka seryjka z Hornets i pewne 4-0, max 4-1. Hornets mają jedno zwycięstwo mniej od PTB i tyle samo porażek, ale raczej ich nie przeskoczą, bo mają jeszcze mecze z Memphis, Utah i Dallas (może ci coś będą kombinować i dadzą win Hornets, jeśli byłaby szans, żeby ci wyprzedzili Portland, ale to czysta teoria. w przypadku równych bilansów NOH przed PTB!)
W tych dwóch parach Lakers/Mavs i Blazers/Hornets może być jeszcze ciekawie bardzo i może nie obejść się bez kombinowania..
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
Ktoś się orientuje czy można gdzieś obstawiać MVP ?
Dzisiaj byłem w STS i w ich gazetce znalazłem taki zaklad z ofertą z kursem na Rose&#39;a .....21.O :d!
chciałem zagrać ,ale okazało się ,ze oferta jest obecnie nieaktualna ; /
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Los Angeles Lakers - Oklahoma City Thunder

Typ:1
Kurs:3.00

Mimo iż wszyscy uczestnicy playoffów są już znani i mogą być różne wyniki z tego powodu bo niektóre ekipą mogą po prostu odpuszczać postanowiłem i tak zająć się końcówką sezonu zasadniczego NBA. Wybrałem pojedynek pomiędzy Los Angeles Lakers a Oklahoma City Thunder. Obydwie ekipy dość dobrze jak dotąd spisywały się w lidze dzięki czemu załapały się do playoffów, jak na razie wyżej w tabeli jest ekipa Los Angeles Lakers bo zajmują bardzo wysokie 2 miejsce z 55 zwycięstwami i 24 porażkami ale niewiele niżej jest ich dzisiejszy rywal a mianowicie plasują się oni na 4 lokacie z 53 zwycięstwami i 26 porażkami. Normalnie stawiał bym na Los Angeles Lakers ale z powodu ich dużo słabszej dyspozycji pewnie spowodowanej rozluźnieniem, moimi faworytami jest Oklahoma, która ostatnio odniosła trzy zwycięstwa z rzędu, Lakers natomiast przegrali aż 4 mecze z rzędu co jest dość słabym wynikiem. Myślę, że warto niewielką sumę zaryzykować na to spotkanie i postawić na małą niespodziankę.
 
K 1

karol-pl

Użytkownik
Ok a co sądzicie o meczach

Raptors
- Nets {1}
Netsi bez Derona Williams&#39;a oraz Krisa Humphries&#39;a chyba raczej nie zdołają pokonać Toronto choć druzyny reprezentują zbliżony poziom, myślę ze własne boisko + absencje, raczej skłaniaja na obstawienie Torotno jak sądzicie warto zagrac?

Golden State Warriors
- Sacramento Kings {1}
Uważam ze Warrios na własnym stadionie gdzie grają całkiem nieźle zdołają pokonać Sacramento którzy to na wyjazdach graja kiepsko zresztą u siebie też im nie idzie i chyba tutaj faworyt jest jeden chyba ze beda spore absencje
Zastanawia mnie mecz Heat - Celtics i tutaj nie wiem na kogo postawić, macie moze jakieś pewniejsze typy na ta kolejke?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Widzę że dużo osób stawia na Bulls, tylko że Orlando gra u siebie więc jakaś motywacja jest nie to co u Byków którzy moim zdaniem dziś odpuszczą bo po meczu z Cavs już o nic nie grają przed PO, a poza tym już ze słabym Cavsami nic nie pokazali i nie zagrali na 100 procent.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Zgadzam się z moim przedmówcą.
Bulls już mają pewne pierwsze miejsce. Dlaczego mieliby zostawiać serce na parkiecie w meczu o nic, dodatkowo na wyjeździe? Uważam, że Bulls bez presji zagrają większość meczu rezerwami, aby nie dopuścić kontuzji wśród podstawowych zawodników przed najważniejszą częścią sezonu.
Miami - Boston 1 dziś widzę. Może później coś więcej skrobnę o tym meczu.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Widzę że dużo osób stawia na Bulls, tylko że Orlando gra u siebie więc jakaś motywacja jest nie to co u Byków którzy moim zdaniem dziś odpuszczą bo po meczu z Cavs już o nic nie grają przed PO, a poza tym już ze słabym Cavsami nic nie pokazali i nie zagrali na 100 procent.
Po pierwsze to z Cavsami Byki wygrały easy, -11 na wyjeździe i mecz od początku pod kontrolą to chyba nieźle prawda? Zresztą Cavs ostatnio nie grają tak beznadziejnie a z Heat pare tygodni temu na własnym parkiecie to im nawet mecz sezonu wyszedł. Po drugie - oglądałeś ostatnio Magic i Bulls? Chyba jasno widać kto bardziej odpuszcza... No, fakt Orlando gra u siebie, gdyby grali w Chicago to bym grał -10 na Bulls. To właśnie Orlando kompletnie o nic nie gra, Bulls mogą się spotkać w finale ze Spurs i grają o home courta w takim ewentualny finale, zawsze coś. Zresztą jak dla mnie Rose to jest zawodnik, który nigdy nie odpuszcza (tym bardziej teraz kiedy walczy o MVP) a o graczach Orlando to nawet Gortat mówił, że w mniej ważnych meczach nie zawsze dają z siebie 100%. Jak tak piszesz, że Chciago nie dają z siebie 100% to jeszcze raz pytam - widziałeś ostatnie wyniki i grę Magic?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jedyne co ( ale dość ważne ) przemawiać może dziś za Bulls to to, że Rose walczy o MVP. Ale znów ryzykować dlatego zdrowie i kontuzje mając pewne 1 miejsce no nie wiem. Wg mnie Magic powinni dziś wygrać, ale Rose pewnie swoje zrobi ;)
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
a ja jak juz pisałem w temacie kolegi williama Bulls walczą o HCA ze Spurs w finale, więc nie gadajcie z łaski swojej, że o nic już nie grają. Tutaj nie ma 2 czy 3 miejsca, gra się tylko o te pieprzone pierścionki. A jeśli gra się o misia to przyda się HCA w finale, a całkiem możliwe, że Spursi mogą się w nim znaleźć!
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Ja też widze wygraną Heat a oprócz tego podoba mi się Warriors - Kings over 216,5. Czuję, że będzie run &amp; gun z obu stron, Ellis może spróbuje jakiś swój rekord pobić ???? Generalnie obie drużyny mają kiepską obronę a dzisiaj jeszcze będą braki w motywacji, która stanowi 50% wartości obrony.
 
N 196

nicks

Użytkownik
jezeli bulls gra o nic to tym bardziej magic
glupoty gadacie jak 5 latki zero pojecia
a kolega co gra na oklachome ktora wygra bo la o nic gra
glupota dnia a rzeczywistosc odwrotna
jak tak mozna?
Ps wilam napisale to co ja pod moja analiza zebys dodal cos nowego innego albo ze podzielasz to
to nie pierszy raz
przekonalem sie dzis ze slaby poziom tutaj,jak mozna takie bledne tezy wy...
 
william 84

william

Użytkownik
Zgadzam się z balisem i Toudim. Wszystko (poza własnym parkietem) przemawia dzisiaj za Bulls. Wszystko zostało już w tym temacie napisane. Nic dodać, nic ująć.

Ja też widze wygraną Heat a oprócz tego podoba mi się Warriors - Kings over 216,5. Czuję, że będzie run &amp; gun z obu stron, Ellis może spróbuje jakiś swój rekord pobić ???? Generalnie obie drużyny mają kiepską obronę a dzisiaj jeszcze będą braki w motywacji, która stanowi 50% wartości obrony.
Popieram. Na pierwszy rzut oka wydawało mi się, że granica może być trudna do złamania, ale jak spojrzałem na ostatnie mecze Warriors z Kings to zmieniłem zdanie: 117-109, 119-112, 129-119. Będzie strzelanina bez obrony. Musi być over. ;)

wilam napisale to co ja pod moja analiza zebys dodal cos nowego innego albo ze podzielasz to
to nie pierszy raz
Pisałem w swoim temacie, tutaj tylko skopiowałem i wkleiłem nie czytając twojego posta, jeżeli chodzi o ścisłość. Równie dobrze można powiedzieć, że napisałeś to samo co Toudi piętro wyżej. Wrzuć na luz człowieku...
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
@ up
Czy to ja jestem złym omenem dla tego forum, że zaczynają się kłótnie ???? ?
vs.

Typ: Heat - 6✅100:77✅✅
Kurs: 1.91
Buk: betsson

Jedno z najważniejszych starć dla obu ekip przed końcówką Regular Season. Zwycięzca tego pojedynku na koniec sezonu zachowa 2 miejsce. Boston ostatnio nie gra najlepiej. Obrona jest na dobrym poziomie, ale nie najlepszym. Atak , to głównie Garnett i Pierce. Zawodzi ostatnio Ray Allen. Celtowie mają, to do siebie, że na takie mecze mogą wyjść bardzo skoncentrowani i wygrać powyżej 10 punktów, ale jednak od kilkunastu spotkań Boston ma problem z atakiem. Tak naprawdę, to będzie wielkie sprawdzian dla Wade&#39;a oraz LBJ. Na ile będą potrafili walczyć z czołówką konferencji w najważniejszych meczach. Dlatego mobilizacja będzie również ogromna. Przewaga parkietu w tym meczu może być zdecydowanym kluczem. Dlatego stawiam na wygraną Heat.
GL
 
N 196

nicks

Użytkownik
nie potrzebnie pompowal na to nie bylo czasu bal sie bloku
moj typ wszedl a wasze handi nie
chicago zasluzylo na win ale uwazam ze moga grac gora w finale wschodu noah to zadaniowiec zaden wielki obronca z niego booz delikatny deng to deng jego dobra gra nic nie da wszysko zalezy od rosa tak sie nie wygra w play offach to jest zbyt proste dobrze ulozona druzyna ogra ich w serii
 
P 1

piap1

Użytkownik
Pech to mało powiedziane zagrałem w tym meczu over 208 punktów gdyby tą trójke uznali to bym pieknie kasy wygrał (730zł mi zawaliło) jak pech to pech mógł troche wcześniej rzucic
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom