>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

NBA Kwiecień 2011

Status
Zamknięty.
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie: New York Knicks - Cleveland Cavaliers
Typ: Carmelo Anthony over 26,5 pkt |25 pkt | ⛔⛔⛔
Kurs:1,85
Buk:Tobet


Analiza:

Dzisiaj do Madison Square Garden zawita jedna z najsłabszych ekip ligi Cleveland Cavaliers. Gospodarze ostatni miesiąc nie grali zbyt dobrze. 6 porażek z rzędu mówi samo za siebie. Jednak 2 ostatnie spotkanie zespół Mike D&#39;Antoniego wygrał, jednak nie były to zwycięstwa zbyt okazałe. Jak dobrze wiemy zespół Knicks to taki jeździec bez głowy. Zespół oparty na 2 indywidualistach Amarze i Melo Anthonym. Knicks nie mają pojęcia co to znaczy obrona. Potrafią zdobyć po 110 pkt w meczu, i tyle samo stracić. Cavs to zespół który z każdym meczem gra coraz lepiej, jednak nie mam do nich przekonania. Dobrze zbiera piłki z tablic JJ Hickson, świetny trade Davis, dobry Sessions.Dlaczego gram over Melo niż wygrana handicapem bądz czystą 1 ? Ponieważ, na czystą 1 jest kurs 1,10 co mnie rozśmiesza na zespół bez obrony. Handicap -11,5 też nie wiadomo jak to będzie. A Melo powinien spokojnie osiągnąć 27 pkt, ba śmiem nawet stwierdzić że on w tym meczu zdobędzie jakieś 35 bądź więcej pkt, ostatnio jest w świetnej formie, 3 mecze powyżej 35 pkt dodam że na wyjazdach, a w domu powinien grać jeszcze lepiej. Pobieram ten typ po kursie 1,85. Pozdrawiam Rambo131 :cool: stawka: 7/10



Sacramento - Utah over 206 --&gt; 1,91 -- Obie ekipy bardziej overowe niż defensywne. Linia jak dla mnie niska 206 pkt. Sacramento w domu zdobywa bardzo dużo pkt. Wrócił Evans co jeszcze bardziej wzmacnia atak. Jak dla mnie warto dzisiaj postawić w tym meczu ponad 206 pkt. Stawka 6/10
|203 pkt | ⛔⛔⛔


NOH - Indiana under 189,5 --&gt; 1,91 -- Szerszenie w domu bardzo dobrze bronią, nie pozwalając rywalom na rozpędzenie się. Obie ekipy grają raczej koszykówkę wolną, NOH preferuje wolny styl gry, podobnie jak Indiana, zresztą obie walczą o PO stąd sądzę że obrona będzie dziś przeważać nad ofensywą. Stawka 8/10 --&gt; najpewniejszy typ dziś jak dla mnie. |108-96| ⛔⛔⛔

Toronto - Orlando -9 handi --&gt; 1,91 -- Orlando powinno dziś rozgromić Toronto na ich parkiecie. Są lepsi w każdym elemencie. Jeśli będzie im się chciało na maxa skoncentrować i walczyć do końca, powinno skończyć się blowoutem. Stawka 7/10 |102-98| ⛔⛔⛔


Kevin Martin over 22,5 pkt --&gt; 1,85 -- Martin w domu gra bardzo dobrze, średnio 24 pkt, dobrze wykonuje wolne, potrafi rzucić 3 i wykorzystać akcje z półdystansu. Czy dzisiaj obrona Atlanty po wczorajszym męczącym meczu z Bostonem oraz grająca B2B będzie w stanie go zatrzymać kiedy gra u siebie? Nie sądzę. Stawka: 7/10. |35 pkt Martina| BRAWO ✅✅✅


Typy By Rambo131. Wybrałem te najpewniejsze dla mnie które powinny wejść. Zachęcam do pobierania i oglądania dzisiejszych meczów. Pozdrawiam Rambo131 ????

E: Bardzo słaba noc, zaledwie 1 typ poprawnie wytypowany, pech przy typie Melo oraz overze Sacra. Jedziemy dalej, dziś się może odrobi.
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
Cleveland Cavaliers vs Charlotte Bobcats typ 1 kurs 2,05

Drużyna gości ma jeszcze iluzoryczne szanse na awans do PO. W tym meczu pewnie by i powalczyli gdyby ich ławka kontuzji nie wyglądała następująco:
04/04/11 Stephen Jackson SF Hamstring Out for April 5 at Cleveland
04/04/11 Shaun Livingston PG Back Out for April 5 at Cleveland
04/04/11 Eduardo Najera PF Back Likely out for the remainder of the season
04/04/11 Tyrus Thomas PF Knee, Ribs Out for April 5 at Cleveland
03/31/11 Joel Przybilla C Knee Out for season
01/03/11 DeSagana Diop C Achilles Out for the season

Z pierwszego skłądu pozostał zaledwie DJ Augustin ,.który ostatnio też szału nie gra.Charlotte w składzie jaki dzisiaj wyjdzie w pierwszej piątce nie wygrali jeszcze meczu w tym sezonie.
Jest to typ bardziej przeciwko Ryśkom ,aniżeli ku Kawalerzystom ,którzy też nie graja ostatnio szałowo...Ale tak osłabione Bobcats dzisiaj na pewno nie wygra ,a kursik bardzo zachęcający

GL!
✅✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
toudi 715

toudi

Użytkownik
Co do zasady nie gram over/under ale dzisiaj jedno spotkanie po prostu się rzuca w oczy i myślę, ze warto.

Bobcats @ Cavaliers under 191,5 Expekt (okazja bo wszędzie jest 190 albo 190,5)✅✅✅

Po pierwsze Bobcats od 27 lutego rzucają średnio 87.7 pkt co jest najgorszym wynikiem w lidze. Po drugie, mają 6 kontuzjowanych zawodników i to praktycznie samych ważnych albo wręcz kluczowych jak Jackson więc granie szybko byłoby dla nich samobójstwem. Dodatkowo 21 ostatnich wyjazdów Charlotte to az 16 underów, zresztą kto się interesuję NBA wie jak beznadziejną ofensywę mają Bobcats bez Wallace&#39;a, Jacksona czy Thomasa. Co do Cavs to im tez nie powinno zależeć na szybkim tempie meczu. Końcówka sezonu, zmęczenie, motywacja tez juz nie ta. Ostatnie 8 meczów domowych Cavs to... 8 underów. zresztą podobnie jak Bobcats lepiej im idzie w low-scorach, mają bilans 8-2 w meczach, w których pozwolili rzucić rywalom max 93 pkt. W niedawnym meczu tych drużyn niby był over (98-97) ale Bobcats rzucali ze skutecznością 56% a w ich przypadku i biorąc pod uwagę skład dostępny na dzisiejszy mecz to tak prawdopodobne jak znalezienie igły w stogu siana.

Więcej typów może będzie za kilka godzin bo dopiero 30 min temu zacząłem analizę a zajmuje mi to minimum 3 h.

Bardzo prawdopodobne, ze zagram tez zwyciestwo Cavs albo handi +2,5 na nich.

Aktualizacja:
Cavs @ 2.12 Expekt✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
william 84

william

Użytkownik
vs.


Typ: Spurs -5.5 (90-97)
Kurs: 1,96✅
Buk: Pinnacle


Kursy na Spurs poleciały na łeb, na szyję, ale nie ma co się dziwić. Hawks zagrają bez swojego startera na pozycji 3, Josha Smitha, a Spurs walczą o pierwsze miejsce na zachodzie. Jednak nie to jest głównym powodem mojego typu. Przede wszystkim Jastrzębie grają straszny piach. Nie da się na nich patrzeć. Natomiast na graczy z San Antonio (mimo mojej głębokiej antypatii) w meczu z Suns patrzyło się z przyjemnością, szczególnie na tych rezerwowych. Spurs podejdą do meczu całkiem serio, bo potrzebują zwycięstwa, bardziej niż Hawks. Bench zrobi różnicę, a Ostrogi odniosą pewne zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie: Boston Celtics- Philadelphia Flyers
Typ; Andre Iguodala over 24,5 ( pkt + ast + reb)
Kurs:1,85
Buk;Tobet


Analiza:


Dzisiaj zdecydowałem się zagrać na Iguodale z Philadelphii. Guard 76ers wyraźnie lubi grać z Bostończykami ponadto notuje dobry sezon. Jest bardzo przydatny dla zespołu. Sporo punktuje, dobrze asystuje oraz zbiera piłki w ofensywie jak i w defensywie. Philadelphia bez niego traci sporo na swojej wartości. Typ ten popieram tym, że Boston to jeden z kilku najlepszych zespołów obecnie w NBA. 2 miejsce na wschodzi i sądzę że w takim meczu każdy chce się pokazać, a ten próg 24,5 jest dla mnie dużo za niski. Ponadto Iguodala ma możliwośći żeby ten próg z łatwością ogarnąć. Jak będzie? Przekonamy się już niebawem. Polecam ten typ. Szanse oceniam na 85%. Pozdrawiam i zachęcam do oglądania meczu. Rambo131 :cool: Stawka:8/10


Marcin Gortat over 11,5 pkt --&gt; 1,95 - Phoenix mają jeszcze szanse na awans do PO, niewielkie ale jednak. Walczyć będą do końca. Chicago jak wiemy, świetna forma ale czy dzisiaj będą skoncentrowani w obronie przeciwko ekipie &#39;&#39;Słońc&#39;&#39; gdy zbliżają się PO ? Nie sądzę, a nawet jeśli to jestem przekonany że Marcin jest w stanie zdobyć 12 pkt. Stawka: 6/10

Houston(-8,5) - Sacramento --&gt; 1,91 - Czuję że dzisiaj Rakiety rozbiją Kingsów. Co prawda wrócił Evans ale jak ostatnio gra ekipa Adelmana każdy chyba wie. Czuję dzisiaj blowout, a handi powinni spokojnie ogarnać. Każdy wie co robi Sacramento na wyjazdach. Stawka 7/10


New York - Toronto under 221,5 --&gt; 1,91 -- Nie czuję dzisiaj jakoś rozstrzelania po obu stronach. Sądzę, że będzie to mecz underowy. Jednak ze stawką nie przesadzam: 5/10.

Wash - Pistons over 203,5 --&gt; 1,91 --&gt; Wash u siebie sporo trafia, sporo traci. Pistons to już nie ta sama obrona co kiedyś. Niski próg decyduję się na over. Stawka: 6/10



Oto moje propozycje na noc. Zachęcam do pobierania typów i oglądania meczy NBA. Pozdrawiam Rambo131 ???? MG4 podbija dzisiaj United Center Vamos Marcin :grin:
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Marcin Gortat over 11,5 pkt --&gt; 1,95 -

Houston(-8,5) - Sacramento --&gt; 1,91 - Czuję że dzisiaj Rakiety rozbiją Kingsów. Co prawda wrócił Evans ale jak ostatnio gra ekipa Adelmana każdy chyba wie. Czuję dzisiaj blowout, a handi powinni spokojnie ogarnać. Każdy wie co robi Sacramento na wyjazdach. Stawka 7/10
Rockets mają jutro mecz o wszystko z Hornets, mogą troszeczkę być myślami a szczególnie nogami w jutrzejszym meczu, wygrać powinni ale z blowoutem moze być róznie.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
No to po poprzedniej nocy ja już nic nie wiem.

Blazers,Lakers Rockets,Grizzlies przegrywaja u siebie ze słabszymi ekipami ligi.Najbardziej powinni sobie pluc w brode ROckets bo przy porazce zwlaszcza Memphis grzechem tutaj było nie wygrac swojego spotkania a tak juz na 100% stracili szanse na awans do PO, mają je jedynie matematyczne.NIerealne jest żeby Grizzlies przegrali wszystkie mecze do konca a Rockets je wygrali.

Tak na luzie na noc

76ers- Knicks over 211,5 ⛔

Wiadomo, ze Knicks mają obrone jak sito a w ataku lubią poszalec za sprawa indywidualności. 76ers jezeli graja z ofensywnymi ekipami to przewaznie sie dostosowywują i tez sa spore sumy pkt.


Warriors-Lakers +7 ✅

Lakers przez dwie porazki u siebie stracili jednak juz w zasadzie szanse na 1miejsce. Nie wszyscy do końca zdrowi, taki czas, ze trzeba już łądowac baterie na PO. Ekipy takie jak GS mają juz ostatnie szanse na pokazanie sie przed konce ich sezonu. Na pewno Lakers nie będą cisnąc ostro i tutaj widze szanse na wyrównane spotkanie.

SPurs-Kings -10 ✅

San ANtonio w tyms ezonie chyba najlepiej w lidze gra ze słabszymi ekipami. NIe mieli u siebie potknięcia z druzyną pokroju Kings, na wyjezdzie też sladowe ilosci. Po serii porazek, wskoczyli znowu na lepsze tory i powinni chciec pokazac dobry basket. Pare razy juz przejechalem sie grajac przeciwko Kings, bo ostatnio lubią bardzo zaskakiwac z dobrymi rywalami. Licze jednak, ze wystarczy tego dobrego.


Heat-Bucks -12 ⛔

Kozły grają mizerie. Można powiedziec dogorywaja sezon.Miami nadal w walce o 2miejsce.Sa po serii gier ze słabeuszami w której oprocz wpadki z Cavaliers zanotowali pewne, wysokie wygrane. Co prawda nie zagra DW jednak mysle, ze nie bedzie to jakis ogromny problem.

Na podbitke mozna dodać Magic oraz Thunder jednak po ostatnich wydarzeniach to chyba juz nie warto w takie cos spoglądac
 
william 84

william

Użytkownik
vs.


Typ: Suns -4.5 (98-108)
Kurs: 1,91
Buk: Pinnacle


Wilki nadal bez podkoszowego duetu starterów Milicic-Love, więc Marcin będzie miał okazję podrasować trochę swoje statystyki. Suns szans na playoffy już nie mają, co nie znaczy, że nie będą chcieli wygrać z najsłabszą drużyna ligi, która notuje obecnie 11 porażek z rzędu. Wilki napsuły wczoraj trochę krwi Netsom, którzy jednak zagrali bez swoich dwóch starterów (Morrow i Humphries). Słońca są ekipą zwyczajnie lepszą i mimo wszystko będą chcieli wygrać, a wobec poważnych osłabień Wolves i ich fatalnej formy, stawiam na pewne zwycięstwo gości.

W tym meczu można również spróbować under 218.5 [1,96✅ - Pinnacle].
Linia ustawiona bardzo wysoko. Nie wierzę, aby obie ekipy (szczególnie Wolves) utrzymały dobrą skuteczność przez wszystkie kwarty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
host3234 85

host3234

Użytkownik
Zacznę od skomentowania Twoich typów jeśli można ; ]
Popieram typy na over w meczu NYK - 76ers ,oraz dodatni handi na GSW .
Odradzam jednak stawianie na tak wysokie handi dla Spurs. Wszyscy wiemy co ostatnio gra Kings. Ostatnie 10 spotkań to bilans 7-3.Drużyna sprawia wielkie niespodzianki ,a wcvzoraj wyeliminowali z gry o PO Rockets.
SAS natomiast ma już niemalże zapewnione zwycięstwo w Konferencji. Raczej nie będą forsować zawodników ,zważywszy na fakt ,że drużyna boleśnie ucierpiała ,gdy na ławkę kontuzjowanych trafił min.Duncan i Parker.
Szukałbym raczej dodatniego handi na Kings...
Thunder z Clippsersami to mecz ,a właściwie Wielki Pojedynek Griffin&#39;a i Duranta. LAC prowadzi w serii 2-1. Tu może się wszystko zdarzyć.
A teraz coś ode mnie :
Minnesota Timberwolves vs Phoenix Suns typ 2 [handi -4,5] kurs 1,9

Minnesota to najgorsza obok Cavs&#39;ów drużyna w tegorocznym sezonie NBA.
Obecnie ich seria porażek wynosi 11. Do Suns wraca wreszcie w pełni zdrowy Nash. Największym argumentem przekonywującym do postawienia na Suns jest brak w ekipie gospodarzy Love&#39;a i Milicic&#39;a..Jak wygląda gra Wolvs bez tych dwóch można wyczytać 3 linijki wyżej.
Pod nieobecność Love&#39;a Suns zmiotą Wilki pod tablicami.
 
S 4

spokojnygw

Użytkownik
Co do kilku postów wyżej i wzmianki o tym, że w meczu Miami Heat - Milwaukee Bucks nie zagra Wade to chyba błędna informacja, gdyż Unibet wystawił właśnie linię na &quot;Flasha&quot; ???? .
 
william 84

william

Użytkownik
Co do kilku postów wyżej i wzmianki o tym, że w meczu Miami Heat - Milwaukee Bucks nie zagra Wade to chyba błędna informacja, gdyż Unibet wystawił właśnie linię na &quot;Flasha&quot; ???? .
To nic nie znaczy. Często się zdarza, że wystawiają linię, a zawodnik jednak nie gra.

Update:

Z tego co wyczytałem, Wade jednak nie zagra. Nie ma co się dziwić, nawet jeżeli to niegroźny uraz, to nie ma co ryzykować. W tej sytuacji polecam w tym meczu under 182.5 po kursie 1,95✅ w bet365. ;)
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Wade jest doubtful zarówno na covers.com jak i na CBS więc raczej nie zagra aczkolwiek doubtful to nie out...

Ja na dziś jak na razie Phoenix -4,5✅✅✅ i prawdopodobnie Detroit -7:-|(zwrot) ale tu się waham bo przespałem i linia mocno skoczyła, rano było 5,5 a nawet 5,0.

O Phoenix poprzednicy napisali natomiast co do Detroit to Nets dzisiaj bez 3 starterów: Williamsa, Humphriesa i Morrowa i dodatkowo Uzoha + mniej istotne długotrwałe kontuzje Gainesa i Jamesa. Pistons tez nie w najsilniejszym składzie ale ich osłabienia nie są az tak powazne. Dodatkowo patrząc na beznadziejną grę Netsów na wyjazdach Detroit wygląda ciekawie nawet pomimo tego, ze -7 to mało nie jest.

Detroit prowadziło dziewięcioma ale jakiś tępy ch** z Netsów złamał niepisaną zasadę, ze jak jest po meczu to się nie rzuca i rzucił 2pkt w ostatnich kilku sekundach.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Jazz-Blazers -4

Aż nie chce sie wymieniać wszystkich kontuzjowanych graczy Jazzmanów. PTB rowniez w nienajmocniejszym skladzie, jednak wszyscy najwazniejsi grają. W ostatniej serii spotkan obydwie druzyny sprawily niespodzianki.Jazz na plus a PTB na minus. W Utah swietnie zagrał Hayward, miał chłopak dzien konia.Lakers pewnie tez myslami byli juz przy PO. w obecnej sytuacji w tabeli PTB wpadaja na LAL w 1 rundzie PO wiec musza powalczyc o 6 lokate. Bilans z NOH maja taki sam. Na pewno gra przeciwko Mavs bardziej ich ucieszy niz przeciwko LAL. Mysle, ze dosc tych sensacji i bedzie planowe rozstrzygniecie.


Bulls-Celtics +6

Bardzo prestizowe spotkanie.Starcie dwóch świeetnych defensyw. Obie ekipy praktycznie w pełnych skladach.Zabraknie jedynie Shaqa. W Chicago jedynie wystep Bogansa nie do konca pewny, jednak ten zadaniowiec powinien zagrac,Boston tuz przed Heat w tabeli wschodu. Chicago wydaje sie miec dosc bezpieczna przewage na pare spotkan przed koncem. Wiadome, ze nie odpuszczą jednak Boston tym bardziej. Pod koszem powinny sie dziać bardzo ciekawe wydarzenia. Celtów stac na dobrą obrone przeciwko Rose&#39;owi a to klucz do sukcesu. Zmartwieniem jest tutaj dla mnie jezeli gram dodatni hc dla Celtow, postawa Krsiticia. Nie wiem czy stac go na twarda walke jaką zaproponuja Noah czy Boozer pod koszem. JEdnak wiadomo jest Garnett oraz Big Babe. Licze na doswiadczenie i serce starych mistrzow i mam nadzieje na wyrownane spotkanie.
 
william 84

william

Użytkownik
vs.


Typ: Blazers -5.5 (87-98)
Kurs: 1,95✅
Buk: bet365


Harris, Miles (występ niepewny). Elson, Kirilenko, Bell, Fesenko, Price, Okur (na pewno nie zagrają). Połowa składu Jazz kontuzjowana. To jest główny czynnik, którym kierowałem się przy typowaniu tego spotkania. Dodatkowo Blazers chcą pewnie powalczyć o szóstą lokatę na zachodzie z Hornets, żeby w pierwszej fazie PO trafić na Mavs, a nie Lakers. W końcówce sezonu zasadniczego padają bardzo dziwne wyniki, ale mam nadzieję, że tym razem niespodzianki nie będzie. Stawiam na pewne zwycięstwo faworyzowanych gości z Portland.


vs.


Typ: under 178.5 (97-81)
Kurs: 1,95✅
Buk: bet365


Wydaje mi się, że Byki powinny wygrać i potwierdzić tym samym swoją dominację na wschodzie, ale kurs nie zachęca, a ujemnego handi nie zaryzykuję, gdyż Celtics nie odpuszczą, a wygrana będzie raczej minimalna. Bardziej skłaniałbym się ku dodatniemu handi na Celtics, ale te 4 czy 5 pkt więcej może nie wystarczyć. Dlatego wybrałem na to spotkanie under. Będzie to przedsmak playoffów i być może przedsmak finału na gorącym wschodzie, dlatego prym będzie wiodła gra defensywna, z której z resztą słyną obie ekipy. Wynik będzie oscylował w granicach 90-85, co wystarczy do pokrycia linii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
host3234 85

host3234

Użytkownik
Love nie zagra na pewno
Milicic nie wiadomo - podczas meczu z Suns odnowiła mu się kontuzja
Wade podobno może już grać ..ale wątpię by chcieli go dzisiaj jakoś specjalnie forsować w meczu z rozbita kompletnie kadrowo ekipą Bobcats ,zważywszy na mecz z Bostonem w niedziele ,który rozstrzygnie kto zajmie 2 miejsce w Konferencji ...no i na same Play -offy
 
william 84

william

Użytkownik
vs.


Typ: Cavs +9.5 (93-82)
Kurs: 1,85⛔
Buk: BetClic


Co tu dużo pisać. Bulls nie będą mieli motywacji po bardzo ważnym zwycięstwie nad Celtics. Nie zdziwię się, jeżeli coach Byków Tom Thibodeau da odpocząć swoim kluczowym graczom. Może nie posadzi na ławce Rose&#39;a czy Denga, ale prawdopodobnie da im mniej minut niż zwykle. Bulls są już niemal pewni pierwszego miejsca na wschodzie - zostały im cztery spotkania (@Cleveland, @Orlando, @New York &amp; vs. New Jersey), z czego muszą wygrać jedno, żeby przy samych zwycięstwach Heat i Celtics być pewnym pole position. Cavs natomiast pod koniec sezonu trochę się przebudzili i nie są już chłopcami do bicia - zwycięstwo na własnym parkiecie z Heat, dwa ostatnie mecze (vs. Charlotte &amp; @Toronto) również zwycięskie. Bulls grają b2b z jedną najsłabszych drużyn ligi po mega ważnym spotkaniu z C&#39;s. Dzisiaj wyjazd do Cleveland, następnie prestiżowe spotkanie z Magic w Orlando. Byki dzisiaj odpuszczą i nie zdziwię się, jeżeli Cavs wygrają [5,00 - Pinnacle]. Blowout wykluczony. Sandwich game dla Bulls. Polecam. Więcej propozycji w moim temacie.

Update:

Q4 00:22.9 #5 Carlos Boozer Jump Shot: Made (24 PTS) Assist: Rose (8 AST) 93-82
(piłka odbija się od obręczy, podskakuje na pół metra i wpada... niech to szlag)

Po przebiegu meczu mogę stwierdzić, że pomyliłem się co do Bulls i ich podejścia do meczu. Zagrali całkowicie na serio, ale do pokrycia handi zabrakło bardzo niewiele. ;)




niewiecie jak osłabienia miami i minnesoty?ciągle będzie brak wade i love i milicica ?
Wolves nie grają tej nocy. :razz:

A co do Wade&#39;a, to ma być gotowy do gry, ale nie wiadomo czy zagra. Heat bija się o &quot;dwójkę&quot; z Celtics, ale z drugiej strony w pełni zdrowy Wade, to dużo lepszy Wade. Więc nie wiadomo jak postąpi sztab szkoleniowy Żarów. Czy dadzą mu się wyleczyć w pełni na PO, czy jednak będą do końca walczyć o jak najlepszy bilans w Wadem na parkiecie. Zobaczymy.
 
L 58

lgaw

Użytkownik
Co sądzicie o meczu:

Pacers -Hawks 3,23
Na samym początku pomyślałem że połowa ekipy Hawks jest kontuzjowana, sprawdzałem i dziś powinien nie zagrać Josh Smith. Cała reszta jest gotowa do gry. Hawks są jedną z czołowych drużyn konferencji. Brylują przede wszystkim w obronie. Uważam że powinni pokonać ofensywnie grającą Indiane.
SKĄD TEN KURS ????
Wiem że Pacers to drużyna własnego parkietu, większość meczy u siebie wygrywają, poza tym są w pełni zdrowi. Twierdze że nie dadzą rady wygrać z zdecydowanie lepszą drużyna Atlanty. Przewaga parkietu to za mało, uwzględniając potencjał i formę Atlanty.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Washington Wizards @ Boston Celtics


Ten mecz od razu wydał mi się ciekawy do typowania a same typy dosyć oczywiste.

Under 194,5 @ 1.90 Expekt✅
Wizards +13,5 @ 1.95 Pinnacle
⛔
Chyba żadna drużyna w lidze nie jest tak uzależniona w ofensywie od swojego PG jak Celtics, kiedy Rondo ma słabszy dzień Boston w ataku wygląda wręcz żałośnie zważywszy na ich bilans. Pierce, Allen i Garnett praktycznie nie są już w stanie sami znaleźć pozycję rzutową. Rondo ostatnio nie zachwyca, niedawno stracił pierwszą pozycję w kwalifikacji asyst. Generalnie łatwo poznać kiedy ofensywa Celtics dobrze funkcjonuje - wtedy gdy dużo rzucają Pierce, Allen i Garnett. Słabo natomiast gdy dużo rzuca Rondo i Big Baby prawie z linii 3pkt. Do nienajlepszej formy ofensywnej nalezy dodać, że dzisiejszy mecz to back to back a tego Boston nie cierpi, fatalne 4-13 ATS w meczach back to back(przeciwko handicapowi, tylko 4 razy na 17 pokryli handi dla jasności) jasno to wskazuje. Na dodatek 10 ostatnich back to back to bilans... 1-9 ATS (aż dziw, że buki jeszcze nie zauważyli jak Boston ssie w back to back) Dla porównania w meczach z 3 i wiecej dniami odpoczynku mają 5-1 ATS. Wizards ostatnio zostali rozwaleni przez Indiane ale to był ciężki back to back po trudnym dla nich meczu z Detroit w którym pierwsza piątką grała bardzo dużo, np. Wall aż 46 min. Generalnie ostatnio nie grają aż tak źle i liczę, że ostatni mecz z Pacers to wypadek. Co prawda Wizards słabo grają z czołowymi drużynami ale jednocześnie Celtics mają słabiutkie 7-19 ATS przy handicapie -11 i wyższym. Z racji na wiek zawodników i styl gry Celtics nie są drużyną, która robi dużo blow outów. 194,5 nie wydaje się dużo zważywszy na ostatnie wyniki Wizards ale dzisiejszy mecz powinien być inny, dla Celtics celem jest zwyciestwo jak najmniejszym nakładem sił bo w niedziele mecz z Miami o 2 seeda na wschodzie, który w drugiej rundzie może mieć ogromne znaczenie.

Co sądzicie o meczu:

Pacers -Hawks 3,23
Na samym początku pomyślałem że połowa ekipy Hawks jest kontuzjowana, sprawdzałem i dziś powinien nie zagrać Josh Smith. Cała reszta jest gotowa do gry. Hawks są jedną z czołowych drużyn konferencji. Brylują przede wszystkim w obronie. Uważam że powinni pokonać ofensywnie grającą Indiane.
SKĄD TEN KURS ????
Wiem że Pacers to drużyna własnego parkietu, większość meczy u siebie wygrywają, poza tym są w pełni zdrowi. Twierdze że nie dadzą rady wygrać z zdecydowanie lepszą drużyna Atlanty. Przewaga parkietu to za mało, uwzględniając potencjał i formę Atlanty.
Trener Hawks zapowiedział, że dużo pogra ławka a ławka Atlanty do najsilniejszym nie należy delikatnie mówiąc.

Edit: Boston pokrył handi dopiero w ostatnich 2-3 minutach kiedy to m.in. Mcgee nie zrobił wsadu na pusty kosz, trafił w obręcz.
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
Co sądzicie o meczu:
Pacers -Hawks 3,23
Na samym początku pomyślałem że połowa ekipy Hawks jest kontuzjowana, sprawdzałem i dziś powinien nie zagrać Josh Smith. Cała reszta jest gotowa do gry. Hawks są jedną z czołowych drużyn konferencji. Brylują przede wszystkim w obronie. Uważam że powinni pokonać ofensywnie grającą Indiane.
SKĄD TEN KURS ????
Wiem że Pacers to drużyna własnego parkietu, większość meczy u siebie wygrywają, poza tym są w pełni zdrowi. Twierdze że nie dadzą rady wygrać z zdecydowanie lepszą drużyna Atlanty. Przewaga parkietu to za mało, uwzględniając potencjał i formę Atlanty .
Kolega chyba mówi o jakiejś innej drużynie.. ; ]
Atlanta gra kiepsko od pewno już czasu - śmiem twierdzić ,ze od połowy sezonu. Ich ostatnie 10 spotkań tyo bilans 5-5 i gra w kompletną kratkę.Dodatkowo w Konferencji zajmą 5 miejsce i nie mają już żźądnej możliwości zmiany tego faktu. Dzisiaj pewnie pogra ławka [jak wspomniał Toudi]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom