>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Kwiecień 2011

Status
Zamknięty.
host3234 85

host3234

Użytkownik
uuuu ^^
Co nie zmienia faktu ,że Big 3 zagra ogranioczoną liczbę minut ; ]
Odnośnie Chicago i SAS :
Higher winning percentage against playoff teams in own conference
Higher winning percentage against playoff teams in opposite conference
Higher point differential between points scored and points allowed
 
L 58

lgaw

Użytkownik
Minnesota - Houston
under 221
kurs: 1.91

Ofensywa Houston dużo straciła ze względu na brak Lowry&#39;ego i Scoli. Od tego czasu rzucają regularnie poniżej 100pkt. Dzis myślę że tę barierę przełamią ale nie rzucą więcej nż 110. Minnesota ostatnio rzuca bardzo dużo punktów, mysle że dzis rzuca troch mniej. Obie druzyny preferują ofensywny styl gry, lecz linia 221 pkt wydaje się cięzka do przekroczenia
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
minimalna zmiana, wynikająca pewnie z tego, że ludzie uznali, że value jest po stronie Nets i warto spróbować po takim kursie.. A może Bulls i Spurs dziś solidarnie przegrywają, żeby wszystko rozstrzygnąć &quot;rzutem&quot; tą pieprzoną monetą?:-D
 
D 14

dominik_wtk

Użytkownik
W bardziej korzystnej sytuacji są Byki,grają u siebie i przeciwnik z dolnej półki.SAS-y wyjazdowy z Phoenix,które ,,samo z siebie&quot; może namieszać ;) (bo grają o pietruszkę) ???? .
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
A może Bulls i Spurs dziś solidarnie przegrywają, żeby wszystko rozstrzygnąć &quot;rzutem&quot; tą pieprzoną monetą?
A jak solidarnie wygrają to nie ma rzutu ? Nie sądzę, żeby Bulls u siebie grając 1wsi przed Spurs olali ten mecz...Muszą to wygrać i spokojnie siedzą przed tv i oglądają Spurs.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
tylko nie tnijcie się! raptors do boju! (nadzieja tkwi w tym, że został użyty czas future simple, a nie konstrukcja &#39;going to&#39; czy present continuous, więc jeszcze nic pewnego.. :p)
uderz w stół a nożyce się odezwą.. A więc drodzy niedzielni kibice, czytajcie ze zrozumieniem. Ja nie twierdzę, że Raptors to NA PEWNO przegrają, tylko mówię, że jeżeli Miami zagra bez BIGTRIO to nie jest to żadna okazja, tylko dla mnie no bet. Ostatni mecz sezonu, może być mecz zawodników z D-League.. Chcecie stawiać? proszę bardzo, ja tylko chciałem przysłużyć się przyjacielską radą.
Wstawiłeś to jakiś czas temu a handi na Raptors wciąż wszędzie w granicach -5,5 takze to info to nic pewnego póki co.

Kolejne typy:

Przypominam, ze na poprzedniej stronie dałem:
Orlando - Indiana 1 -2,5✅
LA Clippers - Memphis 1 -6,5✅
Toronto - Miami 1 -4,5
⛔

Philadelphia - Detroit 2 +4,5 @ 1.935 Pinnacle✅

Phila ostatnio gra strasznie słabo i dziś powinna odpuścić. Dodatkowo grają bez Iguodali i Lou Williamsa. Pistons słabi na wyjeździe, bez kilku graczy ale z tak dysponowaną i o wątpliwej motywacji Philą powinni powalczyć. W Detroit jest nowy właściciel i można się spodziewać sporych zmian w składzie w najbliższym okresie a w Pistons jest kilku graczy, którzy jak wylecą z tej drużyny to już mogą na dobre z ligi wylecieć.

Dallas - New Orleans 1 -11 @ 1.952 Pinnacle✅

Hornets to najsłabszy uczetnik playoff z zachodu, który dzis wolałby przegrać. z kolei Dallas bardzo zalezy na wygranej, zagra sporo dzis nawet Kidd, który ostatnio duzo odpoczywał. Wyprzedzenie Lakers jest realne bo Kings powinni im dzis napsuć duzo krwi.

Boston - New York under 195,5 @ 1.85 Betclic⛔

Tutaj kieruję się osłabieniami obu druzyn, Boston w najmocniejszym składzie niewiele ostatnio rzucał a ławka to juz w ogóle. Nie powinni rzucić więcej niz jakieś 95-100 pkt nawet z Knicksami.

Toronto - Miami under 198 @ 1.90 Centrebet✅

Nie ma opcji zeby Miami w takim składzie duzo rzuciło. Toronto ma do dyspozycji małą rotację, 8-9 graczy na dzisiejszy meczy mecz, gracze są zmęczeni co było widać w 4. kwarcie meczu z Bucks do której Raptors kontrolowali mecz a od jej początku staneli, szczególnie np. Bayless. Nie spodziewam się run &amp; gun z zadnej ze stron a linia w sumie jest wciąz całkiem wysoko (rano było nawet ponad 200).

Cleveland - Washington 2 +6 @ 1.86 Pinnacle⛔ Wizards jak zwyle, dobrze grali(prawie cały czas prowadzlili, do ostatnich minut meczu...)
Tutaj się długo wahałem bo Wizards na wyjezdzie to nie jest najpewniejszy typ na świecie. Ostatecznie jak dla mnie to taki mecz 50-50 więc +6 na Wizards nie jest złą opcją. Umocniła mnie w tym przekonaniu wiadomość dosłownie sprzed chwili, ze nie zagra Baron Davis a ponadto m.in. Anthony Parker, Samuels, być moze Hoolins i Erden + długotrwałe kontuzje. Wizards w swoim zelaznym ustawieniu z ostatniego miesiąca.

&quot;LeBron James, Dwyane Wade and Chris Bosh will not play in Wednesday&#39;s season finale for the Heat.
That answers the big question. Bench them if you own them, and don&#39;t expect to see Mike Bibby much, either.&quot;

Source: Miami Herald on Twitter

Nie zagra tez Mike Miller a Bibby limited minutes, jak dla mnie pewny win Raptors.

Dzis jest za free NBA League Pass, wystarczy się zarejstrować, polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 0

sirbieska

Użytkownik
Dwyane Wade, LeBron James and Chris Bosh will not play tonight versus the Toronto Raptors.
Taka wiadomosc rozpowszechnia sie Twiterze z predkoscia swiatla. Dodatkowo nie zagra Mike Miller. W takiej sytuacji nie ma sily zeby Toronto nie wygralo w tym meczu i zeby nie bylo undera 200.5

nowe info:
Heat starting lineup: Mike Bibby, Eddie House, James Jones, Joel Anthony and Zydrunas Ilgauskas. And no Haslem either.
kurs na bet365 na under w tym meczu spadl z 200 do 197 przed meczem....
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Tak, ale Toronto też gra trzecim garniturem w tym meczu, więc różnie może być. Zagrają bez obrony wesołą koszykówkę i będzie jak z NJN w Europie.
Ja na dziś polecam grać Clippers -4 do przerwy w Betsson 1.9 za 5j. Wiadomo, że bez Randholpha, a dodatkowo Memphis w ogóle nie zależy na wyniku. Natomiast młode wilczki z LAC będą chcieli ładnie zamknąć sezon przed własną publicznością.
A dwa to niewątpliwie wielkie value na Kozły w Betsafe kurs nawet 5.3 oczywiście skromnie za 1j.
I dodatkowo ponieważ muszą wygrać - walka z Bykami o pierwsze miejsce - i wystawią pierwszy skład na SAS 1.65 w Betsafe też za 5j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Bayless, Davis, DeRozan.. nosz kurde to prawdziwi prospekci! A Miami bez big three, to normalnie najgorsza drużyna ligi..

Przykro mi, że przegraliście pieniążki i mam nadzieję, że rozumiecie już co bardziej doświadczony (to nie przechwalanie!) kolega w tej materii chciał wam przekazać. Ja jednak z drugiej strony jestem happy, bo grałem lekko Heat;-)

e: to co robi Memphis to normalnie żarty, chociaż każdy wiedział, że chcą przegrać i przegrają, ale niech coś udają chociaż.. Taka myśl mi w głowie się urodziła, co by było jakby gracze LAC byli wścibscy i też tak grali i Grizzlies zaglądało by w oczy widmo zwycięstwa.. chyba zaczęli by rzucać do swojego kosza:-D





 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom