Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Komputery, Internet

Pozostałe tematy
ostatni wpis
Flashscore do excela, accesa itp.

mr.betman : Przerabiał już ktoś temat bezpośredniego pobierania danych ze strony flashscore.pl do arkusza kalkulacyjnego excel lub bazy danych acces? Chodzi o to, że męczy mnie żmudne przeklepywanie wyników z palca, wolałbym, …

ostatni wpis 1 lutego 2019 18:20 przez mr.betman
Internet mobilny

sumada90 : Posiadaczy chciałem zapytać, czy jest sensowny zakup internetu mobilnego w sytuacji, kiedy chciałbym co jakiś czas obejrzeć mecz przez internet czy film. Zielony jestem w tym temacie bo do tej …

ostatni wpis 23 grudnia 2018 16:25 przez dynamo89
namierzenie osoby

bart1902 : Witam.jesli znam imie I nazwisko osoby oraz wiem z jakiej sieci komorkowej korzystala to policja uzyska informacje od operatora sieci na temat wszystkich jej zarejestrowanych numerow , co za tym …

VPN

zegee : Moglibyscie doradzic jaki VPN wybrac ? Jestem kompletnie zielony w tych sprawach. Dziekuje

Puffin a adres IP

bart1902 : Czesc , przeglądarka Puffin zmienia nasz adres IP ? Jak działa, moze ktos wytlumaczyc bo niektore strony niedostepne w PL mi się otwieraja na puffinie i odwrotnie niektore polskie strony …

20 GB Internetu w Orange.

kreatywnie : Dla tych, którzy nie wiedzą Orange na 20-lecie daje darmowe 20gb internetu. Wystarczy wysłać SMS o treści 20 pod numer 80820. Promocja trwa do 12 kwietnia.

YubiKey - 2FA

greenvoice : Ostatnio skusiłem się na zakup YubiKey 4 ( https://www.yubico.com/products/yubikey-hardware/yubikey4/ ), który służy do logowania 2FA. Zafascynowany sprzętowym magazynem certyfikatów, zacząłem jak głupi wszystko tym zabezpieczać - od połączeń SSH do …

Jakiego laptopa kupić?

narosdz : Za pół roku czeka mnie obrona pracy inżynierskiej, ale żeby coś bronić trzeba coś pierw stworzyć/napisać. Z racji iż jestem człowiekiem anty-laptopem (jestem miłośnikiem stacjonarek) to dotychczas posiadałem kompa stacjonarnego... …

ostatni wpis 22 lutego 2018 10:59 przez robertgreen
LastPass - Twoje ostatnie hasło

fremen : Nasze bezpieczeństwo w sieci, uzależnione jest między innymi od sposobu postępowania z naszymi hasłami do logowania się w różne miejsca. Najlepiej, aby każde hasło było wystarczająco długie i skomplikowane, a …

Namierzenie telefonu

bart1902 : Witam! Namierzyc telefon mozna tylko gdy jest wlozona karta sim i jest wlaczony ? Czy rowniez mozna namierzyc urzadzenie jesli jest wylaczony i nie ma w nim karty sim?

ostatni wpis 27 stycznia 2018 15:57 przez bart1902
Wymieniać PC czy upgrade ? Komputer do Excela.

cashbysport: Witam ! Codziennie pracuję na excelu i przy pracy na dużych bazach danych ( rzędu 30-100 tysięcy wierszy ) komputer wyraźnie spowalnia i myśli zbyt długo 😄 Niedługo te bazy …

ostatni wpis 5 grudnia 2017 14:31 przez oosiem
torenty

kosmall : Czy zna ktos jakies torenty gdzie rejestracja i korzystanie jest darmowe ?? upodobalem sobie torrenty.to a tu sa zablokowane od pewnego czasu. interesuja mnie tylko polskie strony.

ostatni wpis 10 listopada 2017 08:36 przez loko2004
Power Point

kulu : Witam. Muszę zrobić prezentację w PowerPoincie. Gdzie mogę pobrać ten program darmowo? Potrzebuję raptem na 2 dni. Nie mam na kompie pakietu Office.

ostatni wpis 3 listopada 2017 13:38 przez kulu
Awaria dysku

flamaster : Witam, Wiem, że na naszym forum pod przykrywką znawców różnych sportów ukrywa się wielu specjalistów z innych dziedzin więc spróbuję, może uda mi się uzyskać pomoc 😄 Mam spory problem …

Sklep google play nie działa

madman01 : Gdy wchodze w sklep google play, na androidzie wyskakuje napis"niestety aplikacja sklep google play została zatrzymana" po czym się wyłacza, probowalem te triki co sa na necie czysczenie pamieci i …

ostatni wpis 31 sierpnia 2017 15:11 przez madman01
Streamy nie działają na tablecie. Pomoże ktoś?

qarny : Witam. Mam takiego dość fajnego tableta w sensie w swojej półce cenowej 😄 Lenovo Tab a10 LTE i kurde już próbowałem sposobów wszelakich by streamy działały na tym tablecie i …

ostatni wpis 14 lipca 2017 18:32 przez srakaptaka
Laptop

jamarkus : Cześć Szukam/planuje zakup laptopa do 2 tysięcy, laptop ma służyć tylko do przeglądania internetu, ewentualnie, jakieś gry na przeglądarkę w co tam żonka gra, oraz filmy, w laptopie musi być …

ostatni wpis 9 maja 2017 20:45 przez luque
Narzędzie śledzące na stronie buka

leibnitz : Miałem dziwny przypadek. Od kilku miesięcy przestałem grywać u jednego zachodniego buka. Ostatnio mając kupon naziemny, szukałem na necie live, gdzie mógłbym śledzić przebieg interesującego mnie zdarzenia. Jedyny live znalazłem …

ostatni wpis 5 kwietnia 2017 15:29 przez typer.uk
Do poczytania/obejrzenia - artkuły,dokumenty

edi8 : Historia Jacka Tramiela , założyciela firmy Commodore: http://wyborcza.biz/biznes/10,129723,14149074,Polak__ktorzy_przezyl_Auschwitz_i_stworzyl_komputerowego.html

ostatni wpis 26 marca 2017 22:21 przez edi8
Program graficzny

noname007x : Ogarnia ktoś programy graficzne, w którym można zrobić logo ? Potrzebowałbym prostego logo. Oczywiście mogę zapłacić. Jak coś to proszę pisać priva.

276 1 920

Sprzęt, oprogramowanie, Internet - ciekawostki, pytania, problemy.

Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.