>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puffin a adres IP

B 1

bart1902

Użytkownik
Czesc , przeglądarka Puffin zmienia nasz adres IP ? Jak działa, moze ktos wytlumaczyc bo niektore strony niedostepne w PL mi się otwieraja na puffinie i odwrotnie niektore polskie strony mi nie działają.
 
pimus1910 52

pimus1910

Użytkownik
z tego co się orientuje to puffin zmienia ip na stany zjednoczone. Próbowałem przez puffina odpalić bet365,ale chyba robię coś źle bo nie udaje mi się ;)
 
B 1

bart1902

Użytkownik
Mi sie kiedys udalo wejsc na bet365 ale zalogowac juz nie bo wykrywalo wtedy ze dostep zablokowany z twojego kraju. Wiec ten puffin iluzorycznie tylko zmienia ip chyba. Czytalem ze to dziala przez proxy czy jako proxy nie wiem o co w tym chodzi. Wytlumaczy ktos prostymi slowami o co chodzi z tym puffinem?
 
pimus1910 52

pimus1910

Użytkownik
Mi sie kiedys udalo wejsc na bet365 ale zalogowac juz nie bo wykrywalo wtedy ze dostep zablokowany z twojego kraju. Wiec ten puffin iluzorycznie tylko zmienia ip chyba. Czytalem ze to dziala przez proxy czy jako proxy nie wiem o co w tym chodzi. Wytlumaczy ktos prostymi slowami o co chodzi z tym puffinem?
w ten sposób to i mi się udawało. Później próbowałem przez hola vpn i hola fake gps z podobnym efektem. Niby wszędzie wykrywało UK a jednak nie dało się zalogować
 
Do góry Bottom