>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Data science summit (konferencja polskiego środowiska DATA)

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Konferencja polskiego środowiska *Data*. 120+ prelekcji, 13+ ścieżek, 3 formaty.
17.11.2022, online 18.11.2022, Warszawa, PGE Narodowy




"
Data Science Summit to największa i najstarsza niezależna konferencja data science w regionie CEE.
W tym roku spotykamy się już po raz szósty, by wspólnie dzielić się wiedzą w zagadnieniach z zakresu od 📊 analizy i przetwarzania (w tym big data), poprzez 🤓 zagadnienia implementacyjne, aż po 📈 wizualizację (BI) i 💼 tematykę zarządczą."

Czy był ktoś może online lub realnie na takim spotkaniu (po raz 6 w tym roku się spotykają)? Czy można się tam czegoś nauczyć, posiąść wiedzę pomocną w bukmacherce?
 
sobieslaw 909

sobieslaw

Użytkownik
Hej, wybacz że po czasie, ale dopiero natknąłem się na Twój wątek.

Byłem raz stacjonarnie i raz online. To, ile można wyciągnąć z tej konferencji, zależy głównie od tego, czym zajmujesz się na co dzień. Dla ludzi spoza branży, jedynie luźno zainteresowanych tematem i niemających do czynienia z zaawansowaną analityką, omawiane rozwiązania będą niemożliwe do samodzielnego odtworzenia.

Odnośnie pytania o zbieżność tematów z wiedzą pomocną w bukmacherce, to można jedynie liczyć na to, że narzędzie / algorytm / model statystyczny, którego ktoś inny użył do zupełnie czegoś innego, uda się poprzez jakieś analogie użyć w kontekście zakładów bukmacherskich. Takich rozwiązań możliwych do zastosowania w bukmacherce jest na pewno sporo, ale myślę że trzeba byłoby najpierw wiedzieć, jaki cel chcemy osiągnąć, a dopiero później szukać do tego narzędzi. Wiedzy ogólnej stricte na tematy związane z bukmacherką należy szukać gdzie indziej.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dzięki :) mi chodziło raczej o to czy bukmacherzy mogą z tego skorzystać a nie gracz ;) Może są tam jakieś pojęcia, narzędzia do śledzenia użytkowników, wychwytywania powtarzających się schematów itp. :) Jeden za pomocą młotka będzie wbijał tylko gwoździe a drugi wybuduje cały dom ;)
 
sobieslaw 909

sobieslaw

Użytkownik
Bukmacherzy (pracownicy firm bukmacherskich) myślę że jak najbardziej mogliby skorzystać z tego typu konferencji. Tematy którym warto byłoby się przyjrzeć, to segmentacja klientów oraz analiza koszykowa. Jeśli traktować kupony jak produkty, które gracz "nabywa", to można by pokusić się o wyszukanie zależności typu "jeśli gra tripla, to stosunkowo często jeden z meczów powtarza na innym kuponie" itp. i może jakoś to wykorzystać. A segmentacja to podstawa przy personalizowaniu oferty, gdyby chcieć np. oferować freebet modyfikując jego warunki w zależności od tego, jakiemu graczowi jest oferowany. Wyobrażam sobie np. ofertę "zagraj ten sam mecz na dwóch różnych kuponach AKO, a wtedy otrzymasz od nas..." itp. To takie luźne myśli ode mnie na ten temat.

Nie pamiętam, czy konkretnie o segmentacji czy analizie koszykowej było na tych konferencjach, w których uczestniczyłem, ale przy takiej liczbie tematów i wystąpień pewnie jest taka szansa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +135
Do góry Bottom