>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jaka przeglądarka?

A 2

areklipno

Użytkownik
firefox - nie ma lepszej od niej ????
po zainstalowaniu ablock plusa cieszymy się brakiem reklam, a jak dołożymy dodatek fast dial mamy wszystko co trzeba (dodatek, który robi takie kafelki jak są w operze ze stronami, do których chcemy mieć szybki dostęp)
 
S 0

skyline-

Użytkownik
Polecam Google Chrome. Sam używam tej przeglądarki od kilku miesięcy, no i trzeba przyznać - jestem zadowolony, ew. Firefox.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
jeżeli zależy Ci na wtyczkach i iinnych bajerach to FF,jeżeli chcesz by było szybko to najnowsza Opera,ewentualnie Safari.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ja korzystam z Opery - zero zastrzeżeń + przyzwyczajenie (korzystam od wersji 8 bodajże)

Firefox też / zastrzeżenia w stosunku do Opery: brak takiej strony startowej jak w Operze, zbyt duży górny panel, brak listy zamkniętych kart( nowa funkcja Opery ) w ff również teoretycznie jest ale w Operze jest lepiej umieszczona i bardziej dopracowana, menadżer haseł również lepszy jest w oprze,

Zresztą każdy lubi co innego dla mnie Opera do Firefoxa jest jak Nike do Adidasa
 
homel 918

homel

Użytkownik
internet Explorer wlaczyc sobie aktualizacje i co chwile ulepszaja , jedna z najszybszych przegladarek, co chwile unowoczesniania
aha nie przeczytalme i post ajak ci ie nie pasuje to tylko google chrome
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
80% mojego pobytu w internecie odbywa się za pomocą Opery i muszę przyznać że bardzo lubię tą przeglądarkę ponieważ pod względem graficznym jak i efektywności działania jest naprawdę dobrą przeglądarką, w przypadku gdy ma się słabo działający komputer :razz:
Oczywiście ma też parę zastrzeżeń jak choćby to że nie każda strona jest dostosowana by w 100% działać w operze, a także to że są problemy z tzw. cookies, co czasami utrudnia przeglądanie sieci. Nie mówię że u każdego są takie błędy jednak przedstawiam jak to się prezentuje na moim komputerze.

Z drugiej strony, gdybym posiadał lepszy sprzęt to myślę że google chrome lub firefox zadomowił by się na stałe, z prostych powodów funkcjonalne, dużo udoskonaleń i efektywne w działaniu.

Pozdrawiam.
 
Baqu 694,8K

Baqu

Forum VIP
na pewno nie Chrome

http://wyborcza.pl/1,75968,8683797,Wojna_o_prywatnosc.html

Gdy zaniepokojona tym Jennifer Stoddart, kierująca kanadyjskim biurem ochrony prywatności, zwróciła się do przedstawicieli firmy, usłyszała, że Google już nie używa samochodów z kamerami do szpiegowania sieci. Po co? Ma teraz lepsze narzędzia: czyli telefony komórkowe z systemem Android. To, że Google przegląda naszą pocztę, którą wysyłamy przez popularną usługę Gmail, oraz że za każdym razem, gdy używamy przeglądarki Chrome, zdradzamy Google&#39;owi swoją lokalizację i podstawowe parametry sieci - to nawet nie jest tajemnica, znajdziemy o tym informację w opisie warunków świadczenia usługi.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Do użytkowników Opery. Jak zrobić żeby podczas pisania tekstu w Operze podkreślało mi tylko błędy, a nie każde słowo?
 
Do góry Bottom