>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zimna głowa stała stawka...

wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Po jakim kursie grałeś Janusz 1.35?
i co kupka w gaciach jest co hahahaa
Berdych co za psychika niesamowite co za gość ????
Janusz to ty jestes, twoje petardy są z kichy wyjęte hehe...Zagrałem jak zwykle w opozycji do ciebie Djoker -4,5 mlonie !!!
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Konar25, twój typ to jakiś z dupy jest. już Djoker wygrywa. brak słów, bo wiele kasy strace na tym
Pisałem przecież że petarda a że z dupy to już inna para kaloszy :]
Panowie myślcie sami też czasami to już nie moja wina że Berdych go jedzie jak chce nagle dostaje piłkę w linię i już robi w majty.
Taki jest sport typ może być dobry ale co z tego skoro sportowcy co poniektórzy to cioty.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Konar25, twój typ to jakiś z dupy jest. już Djoker wygrywa. brak słów, bo wiele kasy strace na tym
Chłopie jak ty mozesz grac to co on !! Wszystko na odwrót i będziesz na dużym ✅✅✅ ta jego reputacja sztucznie nadmuchana...
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Chłopie jak ty mozesz grac to co on !! Wszystko na odwrót i będziesz na dużym ✅✅✅ ta jego reputacja sztucznie nadmuchana...
moja reputacja sztucznie nadmuchana?
Ty widziałeś co ja trafiałem w działach?
Powiem Ci że nie kursy 1.37 Clevland jak Ty ofiaro.
Jak Ty nabiłeś 1000 to ja nie wiem chyba przez przypadek Ci klikali...
Ty trafiłeś kiedyś kurs powyżej 2.00 dziecko?
W ogóle jak może być reputacja sztucznie nadmuchana daje ten co pograł co za DEBILE tu się udzielają drugi od szmaty w wiadomości nazywa.
Powiem tyle chu j wam w dupę lamusy ???? ja mam 30 koła a Wy jak zwykle jutro da banku ofiary losu weźcie się za robotę bo ile można od mamy ciągnąć hahahahaha

Ale będę się śmiał jak Berdych wygra hahahahaha
Jeszcze będziecie dziękować szmaty takie jak Ty Oli
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Powiem tyle chu j wam w dupę lamusy ???? ja mam 30 koła a Wy jak zwykle jutro da banku ofiary losu weźcie się za robotę bo ile można od mamy ciągnąć hahahahaha
te swoje 30 koła możesz sobie wsadzić głęboko i podpalić, bo nie wiem czy ty sie chwalisz czy żalisz...właśnie kawałeczka słucham, widze że dupka boli kolege suchego konara...
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
zazdroszcze, troluje, koupa w majtach !! all-inclusive
Jeden normalny obrażam go a on na luzie to mi się podoba a nie jak te dziecko Oli ale ten to ma mamę fajną chociaż jutro poznam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Wyzywac, bo się obstawilo czyjs typ i nie zaplacilo nawet za to.

Nikt Cie Oli za rękę nie prowadzil.

Trzeba byc zdrowo popyerdolonym i nie miec zadnej godnosci
Najlepsze ze to weszlo kurs ponad 2.50!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
93glowa 768

93glowa

Użytkownik
Oli smieciu jestes zwykla paletka i dwuzlotkowiczem jakich na tym forum jest wiele nic nie znaczysz tu kozaczysz a normalnie wpierdol bys dostal na strzala pozdro Konar dzieki za typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 2

daj-spokoj

Użytkownik
nie rozumiem po co ta spina... na moje oko żeby wygrywać nie trzeba mieć zajebistej skuteczności w trafianiu ???? wiele rzeczy się składa na ogólny wynik a skoro gościu dalej gra, ma za co grać a nawet ma z tego profit to odpowiedzcie sobie na pytanie dlaczego się przypierdalacie do niego ;)
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Paire +4 gemy
2.160
50 zł
Pinnacle
NBA odpuszczam dzisiaj
Jutro handicap na Nadala+4.5 następna petarda a to dlatego że Djokovi wyraźnie słabo się tutaj gra.
Tym samym kierowałem się przed dzisiejszym meczem.
Najlepiej było to widoczne po tym jak Djok został złamany w 1 gemie gdzie wywinął &quot;orła&quot; korty są strasznie śliskie.Berdych gdyby tylko miał jaja załatwił by tego pierwszego seta ale on nie ma psychy.
Później już Djok zaczął grać lepiej ale to Berdych nadal walił błędy.
Nadal wstaje z kolan musi tutaj powalczyć.
Co najlepsze kurs rośnie do góry co mnie niezmiernie cieszy.
Być może zaatakuję jutro nawet +3.5
 
G 0

gregorr

Użytkownik
Jutro handicap na Nadala+4.5 następna petarda a to dlatego że Djokovi wyraźnie słabo się tutaj gra.
Tym samym kierowałem się przed dzisiejszym meczem.
Najlepiej było to widoczne po tym jak Djok został złamany w 1 gemie gdzie wywinął &quot;orła&quot; korty są strasznie śliskie.Berdych gdyby tylko miał jaja załatwił by tego pierwszego seta ale on nie ma psychy.
Później już Djok zaczął grać lepiej ale to Berdych nadal walił błędy.
Nadal wstaje z kolan musi tutaj powalczyć.
Co najlepsze kurs rośnie do góry co mnie niezmiernie cieszy.
Być może zaatakuję jutro nawet +3.5
Czy tutaj chodzi o Handicap 2-Drogowo - Wygrane Gemy?
 
Do góry Bottom