>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zimna głowa stała stawka...

T 16,4K

tadzin

Użytkownik
rozliczalbys te bety, bo juz sie zastanawialem czy by cos w granie w druga strone poinwestowac (co zapewne i tak by przynioslo solidne zyski)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Proszę rozliczylem poprzednia strone dla Ciebie.

ILE TO JUZ BEDZIE??? PONAD 30 KOLA W KIESZENI???

Chardy-10.5 gema
2.160
50 zl
Pinnacle
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ale wczoraj dzien...gratulacje dla tych co graja przeciwko :p

Tomic-4.5
2.000
1400 zl
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lbj 142K

lbj

Użytkownik
Siema. Nie sledzilem wszystkich stron jednak na pierwszej napisales, ze rozrzut stawki to 50-300 zl max. O co chodzi, ze pod np. typem Tomix -4.5, 2.000 masz napisane 1400zl ? To jest stawka ? Czy tyle ile masz do wygrania ? Jesli tak to za ile postawiles ? Szczerze to jakos malo czytelne to dla mnie jest ????
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Siema. Nie sledzilem wszystkich stron jednak na pierwszej napisales, ze rozrzut stawki to 50-300 zl max. O co chodzi, ze pod np. typem Tomix -4.5, 2.000 masz napisane 1400zl ? To jest stawka ? Czy tyle ile masz do wygrania ? Jesli tak to za ile postawiles ? Szczerze to jakos malo czytelne to dla mnie jest ????
W pewnym momencie stawki w temacie się zmieniły.
Od góry jest typ
kurs
stawka
bukmacher
 
lbj 142K

lbj

Użytkownik
Brakuje bukmachera, ale to nie istotne, a jak stoisz na plusie czy na minusie ? Czyli postawiles 1400zl na Tomicia, ze wygra w gemach -4.5 ? ????
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Brakuje bukmachera, ale to nie istotne, a jak stoisz na plusie czy na minusie ? Czyli postawiles 1400zl na Tomicia, ze wygra w gemach -4.5 ? ????
Bukmacher jest podany masz włączonego ad blocka i dlatego nie widzisz ;)
Gram na Pinku
Stan konta jest podany kilka typów w tył ;)
 
lbj 142K

lbj

Użytkownik
Jestes +30 tysiecy netto na typach ? :eek: nice one bro, szacun ode mnie.
Przesledzilem wszystkie strony twoich typow i moj szacunek sie troche uszczuplil ???? Granie za tak ogromne stawki ( naprawde jestes Tonym Soprano ? Przeciez on zmarl w tamtym roku chyba...) moze cie wywindowac na +100 tysiecy i jednoczesnie zdegradowac do -100 tysiecy w ciagu 3 dni. Nie jestem jakims mega ekspertem, ale &quot;bawie sie&quot; w bukmachera praktycznie z 10 lat i kiedys przeczytalem swietny artykul o gosciu, ktory byl hazardzista i stawial na pilke nozna za gigantyczne stawki ( jeszcze wieksze niz twoje ) az doszedl do takiego etapu, ze siedzac w hotelu samemu obstawial sobie z nudow, &quot;dla emocji&quot; np. za 50 tysiecy dolarow zeby milo spedzic czas ogladajac mecz w TV i tak za kazdym razem. Tak sie zatracil w obstawianiu &quot;dla emocji&quot; zamiast dla zysku, ze skonczyl w wiezieniu za niesplacanie kredytow. Puenta tego jest taka, ze stawiajac za takie stawki jak ty, kupony za 100zl sie juz &quot;nie bede oplacac&quot; i dojdziesz do tego momentu co ten gosc. Tak ode mnie wywod ????
Chcialbym potpytac jeszcze jak wyplacasz pieniadze, bo ostatnio bylo troche afer z naszym przyglupi ministrem, szeryfem, ktory niby scignal iles tam osob i przeanalizowal ich konta bankowe, ze maja &quot;nielegalne&quot; wplywy z bukmacherow zagranicznych. Przelewasz bezposrednio na konto czy przez skrilla ?
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Walczak Ferrer XD

Nadal-6.5
1.952
115zl
Pinnacle

Co do wyplacalnosci wychodze malymi stawkami nigdy powyzej 1000 zl kiedys tez bylo kilka wtop wiec nikt sie tym nie interesuje.
Takie granie jest ryzykowne ale ja jestem Soprano ja nie gram dla zysku ja gram z potrzeby adrenaliny.Dokladnie wytlumaczylem to na kozetce u Dr.Melfi

Ogolnie rzecz biorac to co teraz gram a gram ze mnoze przegrana X2.3 wydaje mi sie swietnym sposobem na buka.Tylko czy ktos w koncu mnoe nie zbanuje?Zmniejszylem.stawki zaczynam od 50 mam nadzieje ze beds mogl tam dlugo.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Dzięki Tobie koncze progresje zazwyczaj na pierwszym poziomie. Jestes geniuszem...
Oczywiście w meczu Valencia - Granada poszedł under 3,5 !!!! GO GO !!! w 9 meczach pomiędzy powyższymi ekipami tylko raz padły więcej niż 3 gole !!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom